*

Αποστολέας Θέμα: Αρχαια Ελληνικα στο Δημοτικο : Υπερ ή κατά ;  (Αναγνώστηκε 95806 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος golum

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Αρχαια Ελληνικα στο Δημοτικο : Υπερ ή κατά ;
« Απάντηση #448 στις: Δεκέμβριος 22, 2010, 04:18:32 μμ »
το λαθος ηταν απο κεκτημενη ταχυτητα!!μια χαρα μου τα μαθαν οι καθηγητες πανεπιστημιου!!!

δεν θα έπρεπε να επιτρέπεις το παραμικρό λάθος στον εαυτό σου,ειδικά ένα τέτοιο ορθογραφικό που ακόμα καιγώ η κατώτερη νηπιαγωγός δεν εχω κάνει ποτέ όσογρήγορα κι αν γράφω.

χεστηκα για το τι κανεις εσυ.εγω εκανα ενα λαθος απο κεκτημενη ταχυτητα γιατι ηθελα ν απαντησω γρηγορα.εσυ μπορει να κανεις αλλα λαθη ,σκοπος ειναι να ξερεις να τα παραδεχεσαι,κατι για το οποιο εχεις ελλειψη...γιατι αλλο να αποφοιτεις απο φιλοσοφικη κλασσικο και αλλο απο τις σχολες-ακαδημιες...καλα χριστουγεννα!!!


τι διαβαζουμε αλλαχ μου!!!τετοια βληματα σαν την καλυψω γραφουν εδω μεσα και παιρνει τη μπαλα ολους τους κατα τα αλλα συμπαθεις φιλολογους...πόσο μα ποοοοοοόσο κομπλεξαρα εισαι ρε κοπελια...γελαω πραγματικα με την ψυχη μου...σα φιλονικιες σε λευκωμα ειναι αυτο το thread...μετα μας πειραζει που μας ξεχεζουν στο tromaktiko οι γονεις...ρε καλαααα μας κανουν!!!!
το μονο που θελω ειναι να τους δω να τρεχουν..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αρχαια Ελληνικα στο Δημοτικο : Υπερ ή κατά ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:09:01 »

Αποσυνδεδεμένος Boldini

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 790
  • Φύλο: Γυναίκα
  • όχι άλλο κάρβουνο(ΠΕ60)
    • Προφίλ
Απ: Αρχαια Ελληνικα στο Δημοτικο : Υπερ ή κατά ;
« Απάντηση #449 στις: Δεκέμβριος 22, 2010, 04:19:06 μμ »
το λαθος ηταν απο κεκτημενη ταχυτητα!!μια χαρα μου τα μαθαν οι καθηγητες πανεπιστημιου!!!

δεν θα έπρεπε να επιτρέπεις το παραμικρό λάθος στον εαυτό σου,ειδικά ένα τέτοιο ορθογραφικό που ακόμα καιγώ η κατώτερη νηπιαγωγός δεν εχω κάνει ποτέ όσογρήγορα κι αν γράφω.

χεστηκα για το τι κανεις εσυ.εγω εκανα ενα λαθος απο κεκτημενη ταχυτητα γιατι ηθελα ν απαντησω γρηγορα.εσυ μπορει να κανεις αλλα λαθη ,σκοπος ειναι να ξερεις να τα παραδεχεσαι,κατι για το οποιο εχεις ελλειψη...γιατι αλλο να αποφοιτεις απο φιλοσοφικη κλασσικο και αλλο απο τις σχολες-ακαδημιες...καλα χριστουγεννα!!!

ναι σωστά.εγώ που τελείωσα νηπιαγωγός δεν θα έγραφα ποτέ δημόσια σε εκπαιδευτικό φορουμ απευθυνόμενη σε άγνωστο,την πρώτη λέξη του τελευταίου ποστ σου.
επίσης εγώ αγαπητή μου δεν είμαι φιλόλογος,δικαιολογούμαι να κάνω κάποια λάθη και αν μου τα επισημάνουν τα παραδέχομαι
επίσης δεν έχω δηλώσει ανώτερη κανενός...
καλά χριστούγεννα και σε'σένα

Αποσυνδεδεμένος golum

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Αρχαια Ελληνικα στο Δημοτικο : Υπερ ή κατά ;
« Απάντηση #450 στις: Δεκέμβριος 22, 2010, 04:19:49 μμ »
εχεις δικιο landau...μαζι σου!
το μονο που θελω ειναι να τους δω να τρεχουν..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 331
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 313
Σύνολο: 320

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.104 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.