*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά αίτησης για επίδομα ανεργίας  (Αναγνώστηκε 46128 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Truth

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 679
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατεχόμενη Ελλάδα
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά αίτησης για επίδομα ανεργίας
« Απάντηση #168 στις: Φεβρουάριος 15, 2017, 06:12:48 μμ »
Στο μελλον αν δε σου απαντησει κανεις ξανα, μην απορησεις...
Δε θα απορήσω, το είπα ήδη... Και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Η παρουσία μου εδώ ως τώρα σήμαινε κυρίως να δίνω παρά να παίρνω. Τις δε ελάχιστες φορές που ζήτησα κάτι πήρα άσχετη απάντηση από αργόσχολους που θέλουν να σχολιάζουν τα πάντα. Την απάντηση πάντως την πήρα από τον οαεδ, ήταν πολύ απλό  ;D
The tigers have found me and I do not care.

(Bukowski)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δικαιολογητικά αίτησης για επίδομα ανεργίας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:33:39 »

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά αίτησης για επίδομα ανεργίας
« Απάντηση #169 στις: Φεβρουάριος 16, 2017, 04:55:16 μμ »

jak_13, σε ευχαριστούμε για τις άμεσες και πάντα έγκυρες και διασταυρωμένες πληροφορίες σου.

Α. Και μη με παρεξηγήσεις, σου το λέω φιλικά: καλά να πάθεις που ασχολείσαι!  :-\


Χα χα χα.... Έτσι, καλά να πάθω. Αφού είχα μάλιστα τέτοια δείγματα ανάρμοστης συμπεριφοράς και προς εμένα και προς άλλους συναδέλφους τότε είμαι ασυγχώρητος!  :P
Δε θα το ξανακάνω όμως γιατί το να ασχολείσαι με ανθρώπους κακεντρεχείς, ασεβείς, μικροπρεπείς και αγνώμονες, είναι ψυχοφθόρο. Και δεν έχει και νόημα να απαντάς σε αυτούς που εκτίθενται μόνοι τους.
Εδώ είναι φανερό πλέον ότι υπάρχει μεγάλο πρόβλημα που ανάγεται σε άλλες επιστήμες. Σκεφτείτε όμως όταν αντιμετωπίζουμε εμείς τέτοιες συμπεριφορές, τι αντιμετωπίζουν τα παιδιά στην τάξη όταν έχουν τέτοιους καθηγητές.
Ήθελα, απευθυνόμενος προς τους συναδέλφους, να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα για να μην αιωρούνται ανακρίβειες που γράφτηκαν από προκατάληψη.
Δεν ισχυρίστηκα ποτέ ότι τα ξέρω όλα! Γνωρίζω όμως καλά όσα έχω διαβάσει, έχω σπουδάσει, έχω εφαρμόσει στην πράξη και έχω διδάξει και προσπαθώ να βοηθήσω, πολλές φορές διασταυρώνοντας αυτά που γνωρίζω, καθώς αυτά συχνά αλλάζουν, για να δώσω απαντήσεις πλήρεις και έγκυρες! Αυτό το κάνουν και άλλοι συνάδελφοι, με ανιδιοτέλεια, όχι μόνο εγώ και σχεδόν πάντα οι συνάδελφοι το εκτιμούν. Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις άλλων που επειδή η εμπάθεια τους δεν τους αφήνει να καταλάβουν τι διαβάζουν, προτιμούν να πηγαίνουν και να ακούνε τα ίδια από τους αρμόδιους.
Το τι ξέρω λοιπόν, το αν είμαι χρήσιμος και το αν σέβομαι τους συναδέλφους, το ξέρουν καλά όλοι στο forum εδώ και χρόνια!
Υγ.1 Θέλω να ευχαριστήσω τους συναδέλφους που καταλαβαίνουν και ιδιαίτερα αυτούς που μπήκαν στον κόπο να γράψουν, είτε δημόσια είτε προσωπικά, εκδηλώνοντας τη στήριξη και την εκτίμησή τους στο πρόσωπό μου.
Υγ.2 Δυστυχώς, λόγω πολλών ασχολιών δε μπόρεσα να απαντήσω νωρίτερα.  ;)
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος dimitris75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 442
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δικαιολογητικά αίτησης για επίδομα ανεργίας
« Απάντηση #170 στις: Φεβρουάριος 19, 2017, 02:34:30 μμ »
Το χειρότερο όλων είναι να ξέρεις ότι έχεις φερθεί άσχημα και να μην το μετανιώνεις .......
Jak συνέχισε να προσφέρεις τις ανεκτίμητες συμβουλές σου !!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159793
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 516
Σύνολο: 528

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.099 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.