*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ  (Αναγνώστηκε 49700 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος despoina25

  • Συνδρομητής
  • Πλήρες μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 318
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:44:33 μμ »
Διορίζομαι του χρόνου (σειρά κατάταξης¨271).  Χάρηκα πολύ γιατί δεν είχα καθόλου προϋπηρεσία, το μεταπτυχιακό μου δεν το έχω τελειώσει -οπότε ούτε από εκεί είχα μόρια- κι έδινα πρώτη φορά.  Δεν το περίμενα, γιατί ολοι μου λέγανε ότι δε συνδυάζεται πλήρες ωράριο, μεταπτυχιακό και ΑΣΕΠ. Κι όμως όλα γίνονται αν κάτι το θέλεις πάρα πολύ!  Καλή επιτυχία σε όλους! Μην το βάλετε κάτω και μην ακούτε τι σας λένε όλοι κακόβουλοι. Μόνο τα παιδιά του pde.gr να εμπιστεύεστε!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:29:54 »

Αποσυνδεδεμένος Margr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • τώρα τι κάνουμε...
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:45:54 μμ »
Συγχαρητήρια στους διοριστέους!
Εγώ δεν είμαι καν στοιυς επιτυχόντες, αλλά πήγα αδιάβαστη. Όσοι διάβασαν και δεν πέρασαν κουράγιο!

Αποσυνδεδεμένος Supreme

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1037
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:48:30 μμ »
Πολλά συγχαρητήρια despoina και σε όλους όσους συμμετείχαν σε αυτό το διαγωνισμό - επιτυχόντες και αποτυχόντες.
Καλή συνέχεια και καλή δύναμη στους αποτυχόντες :-*

Αποσυνδεδεμένος despoina25

  • Συνδρομητής
  • Πλήρες μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 318
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:53:42 μμ »
Πολλά συγχαρητήρια despoina και σε όλους όσους συμμετείχαν σε αυτό το διαγωνισμό - επιτυχόντες και αποτυχόντες.
Καλή συνέχεια και καλή δύναμη στους αποτυχόντες :-*

Ευχαριστώ πολύ Supreme!   Καλή επιτυχία και σε' σένα σε ό,τι κάνεις.

     Πάντως από τα δύο αφεντικά μου, στα 2 φροντιστήρια που δουλεύω, μόνο ο ένας χάρηκε. Ο άλλος ξίνισε, γιατί και καλά κι εγώ θα προτιμήσω το δημόσιο. Τι μιζέρια...!  Αντί να χαίρονται που το εργατικό δυναμικό τους προοδεύει...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:29:54 »

Αποσυνδεδεμένος DOG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 480
  • Φύλο: Άντρας
  • Νυχτα ξελογιαστρα,νυχτα ομορφη.......
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:54:42 μμ »
παιδια συγχαρητηρια σ αυτους που πηγαν καλα κ κουραγιο στους υπολοιπους.
δε σταματαει η ζωη σε εναν ασεπ....
εγω ειμαι οριακα επιτυχων με 56,5...αλλα περιμενα ενα 65-70,για να εχω ελπιδες για ωρομισθια...τωρα τον πουλο..
βασικα στα αρχαια πηρα 40 ενω υπολογιζα ενα 50αρι κ στην ειδικη ιστοριας επαθα το σοκ.
ηταν πιστευω πολυ καλο το γραπτο μου,ειδικα σε σχεση με του προηγουμενου ασεπ που ειχε παρει 63,γραφοντας δυο μπουρδες...
τωρα το συγκροτημενο κ πολυ καλυτερο γραπτο μου πηρε μολις 50!τι να πω???
επισης μια απορια...μια γνωστη μου εχασε το διορισμο για 3-4 ατομα...οριακα δηλαδη...υπαρχει περιπτωση να διοριστει η να την παρουν αναπληρωτρια?(με βαση τον πινακα του ασεπ εννοω ,γιατι στον αναπληρωτων δεν εχει προυπηρεσια,κ με 17 μορια μονο μαλλον δυσκολο...)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2009, 03:22:14 μμ από DOG »

Αποσυνδεδεμένος possessed

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 02, 2009, 02:58:54 μμ »
Συγχαρητήρια σε όλους ανεξαρτήτως αποτελέσματος!Για τους μη διοριστέους τώρα αρχίζουν άλλα βάσανα και νέες αγωνίες..Βρε παιδια πως το κόβετε,με 24 μόρια θα είμαι αναπληρώτρια ή θα με φάει και πάλι η καταραμένη ωρομισθία;

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:01:37 μμ »
99% θα είσαι.
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος possessed

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:04:26 μμ »
Ευχαριστώ morgan!Aς το ελπίσω και γω γιατί με τα φετινά δεδομένα και τον μικρό αριθμό των αναπληρωτων πέρσι έχω τρομάξει λίγο!

Αποσυνδεδεμένος stave

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:18:15 μμ »
Συγχαρητήρια κι από μένα στους διοριστέους και ΜΠΡΑΒΟ σε όλους για το κουράγιο και την προσπάθεια ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα. :)  Εντυπωσιακός ο αριθμός των διοριστέων του φόρουμ! Εγώ έφαγα μια κεραμίδα στην πρώτη θεματική που δεν την περίμενα αν και αυτή τη φορά είχα πάει απροετοίμαστη. Στη διδακτική αρχαίων πήρα ένα ωραιότατο 86 που ήταν μέσα στις προβλέψεις μου αλλά το 80 περίπου στη Β' Θεματική δυστυχώς δεν ισοφαρίζει τη χασούρα της Α'. Ευτυχώς σώζομαι από μόρια προϋπηρεσίας. Πάντως επιβεβαιώνομαι για το τσεκούρωμα που κατάφερε να πετάξει πάρα πολλούς απ' έξω. Τέλος συγχαρητήρια στους συναδέλφους aristo2 και Syllas για τις προβλέψεις τους...έπεσαν πολύ μέσα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2009, 03:41:59 μμ από stave »

Αποσυνδεδεμένος yotar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:26:55 μμ »
Δ
Διορίζομαι του χρόνου (σειρά κατάταξης¨271).  Χάρηκα πολύ γιατί δεν είχα καθόλου προϋπηρεσία, το μεταπτυχιακό μου δεν το έχω τελειώσει -οπότε ούτε από εκεί είχα μόρια- κι έδινα πρώτη φορά.  Δεν το περίμενα, γιατί ολοι μου λέγανε ότι δε συνδυάζεται πλήρες ωράριο, μεταπτυχιακό και ΑΣΕΠ. Κι όμως όλα γίνονται αν κάτι το θέλεις πάρα πολύ!  Καλή επιτυχία σε όλους! Μην το βάλετε κάτω και μην ακούτε τι σας λένε όλοι κακόβουλοι. Μόνο τα παιδιά του pde.gr να εμπιστεύεστε!!

Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω: είμαι κι εγώ στους διοριστέους!!!! despoina πώς βρίσκεις αν διορίζεσαι φέτος ή του χρόνου? (είμαι σειρά κατάταξης 234)
Θέλω να πω κι εγώ συγχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν αλλά κυρίως κουράγιο σε όσους δεν πήγαν όσο καλά ήθελαν: παιδιά μην το βάζετε κάτω :D

Αποσυνδεδεμένος hope_x

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:34:07 μμ »
Συγχαρητήρια σε όλους όσους διορίστικαν!!!!!!!!!!!! εντυπωσιακό το πόσοι είναι συμφορουμίτες!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟΣ ΣΑΣ :D :) :D :)

εγώ είμαι επιτυχούσα, οριακά πάνω από τη βάση... απογοητευτηκα είναι η αλήθεια καθώς περίμενα να τα έχω πάει πολύ καλύτερα..αλήθεια...
με έριξαν η ιστορια (ενταξει οχι ιδιαιτερη εκπληξη εκει απλως δε περιμενα τοοοσο χαμηλα) και η ειδική διδακτική (αρχαια). εκει ήταν ΤΟ σοκ! υπολόγιζα με το χειροτερο σεναριο 65  και πήρα 45....
το μόνο που με κάνε να χαμογελάω είναι πως γνωστικό αρχαιων ειχα 82κατι

πάντως ακόμη και στα πολλαπλής πήρα λιγοτερο απ'οτι είχα υπολογησει με την ανακοινωση των απαντησεων..συνεβη και σε κανεναν άλλο ή τα είχα υπολογισει λάθος??

Αποσυνδεδεμένος non-stop

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 210
  • Φύλο: Γυναίκα
  • hellooooo!!!
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:36:48 μμ »
Γεια σας και συγχαρητήρια σε όλους όσους πέτυχαν αλλά κυρίως σε όσους προσπάθησαν.
Εγώ έγραψα 69,73 ενώ στον προηγούμενο 61. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτίσει για το πόσα μόρια αναπληρωτών έχω και αν υπάρχει ελπίδα;

Αποσυνδεδεμένος despoina25

  • Συνδρομητής
  • Πλήρες μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 318
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 02, 2009, 03:56:02 μμ »
Δ
Διορίζομαι του χρόνου (σειρά κατάταξης¨271).  Χάρηκα πολύ γιατί δεν είχα καθόλου προϋπηρεσία, το μεταπτυχιακό μου δεν το έχω τελειώσει -οπότε ούτε από εκεί είχα μόρια- κι έδινα πρώτη φορά.  Δεν το περίμενα, γιατί ολοι μου λέγανε ότι δε συνδυάζεται πλήρες ωράριο, μεταπτυχιακό και ΑΣΕΠ. Κι όμως όλα γίνονται αν κάτι το θέλεις πάρα πολύ!  Καλή επιτυχία σε όλους! Μην το βάλετε κάτω και μην ακούτε τι σας λένε όλοι κακόβουλοι. Μόνο τα παιδιά του pde.gr να εμπιστεύεστε!!

Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω: είμαι κι εγώ στους διοριστέους!!!! despoina πώς βρίσκεις αν διορίζεσαι φέτος ή του χρόνου? (είμαι σειρά κατάταξης 234)
Θέλω να πω κι εγώ συγχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν αλλά κυρίως κουράγιο σε όσους δεν πήγαν όσο καλά ήθελαν: παιδιά μην το βάζετε κάτω :D


    Αν η σειρά κατάταξής σου είναι 234, τότε διορίζεσαι φέτος!  Φέτος θα προσλάβουν τους πρώτους 240 και του χρόνου τους υπόλοιπους.  Συγχαρητήρια yotar!!!

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 02, 2009, 04:01:10 μμ »
Γεια σας και συγχαρητήρια σε όλους όσους πέτυχαν αλλά κυρίως σε όσους προσπάθησαν.
Εγώ έγραψα 69,73 ενώ στον προηγούμενο 61. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτίσει για το πόσα μόρια αναπληρωτών έχω και αν υπάρχει ελπίδα;
14,73 μόρια από τον φετινό και 3 απο τον προηγούμενο=17,73
ΠΕ02

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32273
  • Τελευταία: Dimi!!!
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158572
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 626
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 24
Επισκέπτες: 524
Σύνολο: 548

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.