*

Αποστολέας Θέμα: Πληρωμή Ωρομισθίων  (Αναγνώστηκε 197050 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mariasak

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #770 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 12:50:16 μμ »
ποτε σας πληρωσαν? απο ποια περιοχη της γ αθηνας? εγω εχω πληρωθει μεχρι φεβρουαριο.

5ο Γραφείο. Πληρώθηκα την προηγούμενη Τετάρτη αφού πρώτα επικοινώνησα με την  εφορία Ιλίου και στη συνέχεια  ενημέρωσα τον υπεύθυνο του σχολείου που δεν είχε ειδοποιηθεί ότι έχουν έρθει χρήματα!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:39:11 »

Αποσυνδεδεμένος Gior-Mar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #771 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 12:52:01 μμ »
εγω ειμαι 2ο γραφειο και δεν ειχα καμια ειδοποιηση ως σημερα.

Αποσυνδεδεμένος evbak

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 76
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #772 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 01:02:43 μμ »
Δευτεροβάθμια Γ' Αθήνας μας πλήρωσαν Απρίλιο και δώρο Πάσχα χωρίς να μας πληρώσουν το Μάρτιο. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό; ???
Ναι, έχει συμβεί, απλώς ενημέρωσε το γραφείο στο οποίο υπάγεσαι. Συνέβη στην αρχή της μισθοδοσίας μου πέρσι. Την προηγούμενη εβδομάδα πληρώθηκα για όλους τους μήνες, εκτός του Ιουνίου. 3ο γραφείο Γ Αθήνας

Αποσυνδεδεμένος Alobar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #773 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 01:33:54 μμ »
Η Πρωτοβάθμια Δυτ.Θεσσαλονίκης σε ερώτηση για το πότε θα γίνουν οι πληρωμές των χρημάτων που χρωστάνε για τα Ολοήμερα (Ιούνος,Γ'Τρίμηνο,Επίδομα Αδείας,Αποζημίωση) απάντησε  :

-"Μέσα στον Οκτώβρη"     :-\

 


Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:39:11 »

Αποσυνδεδεμένος Χριστίνα

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1569
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #774 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 06:26:57 μμ »
Η Α Αθήνας έβαλε σήμερα 500 € για τα ολοήμερα. Πιστεύω πως είναι εξόφληση (χωρίς να είμαι σίγουρη).

Αποσυνδεδεμένος aloprosalos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #775 στις: Οκτώβριος 02, 2010, 11:43:29 πμ »
Η Α Αθήνας έβαλε σήμερα 500 € για τα ολοήμερα. Πιστεύω πως είναι εξόφληση (χωρίς να είμαι σίγουρη).

H πρωτοβαθμια A Aθηνας ολοημερα (1ο γραφειο) δεν εχει βαλει ουτε ενα ευρω, σε αντιθεση με σενα (6ο γραφειο)!
Αρα ειναι και θεμα γραφειου οι καθυστερησεις που παρατηρουνται.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 02, 2010, 11:45:19 πμ από aloprosalos »

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #776 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 05:09:57 μμ »
Η Πρωτοβάθμια Δυτ.Θεσσαλονίκης σε ερώτηση για το πότε θα γίνουν οι πληρωμές των χρημάτων που χρωστάνε για τα Ολοήμερα (Ιούνος,Γ'Τρίμηνο,Επίδομα Αδείας,Αποζημίωση) απάντησε  :

-"Μέσα στον Οκτώβρη"     :-\

5/10 η Π/θμα Δυτικής Θεσσαλονίκης έβαλε Ιούνιο και Γ' Τρίμηνο.

Υπολείπονται επίδομα αδείας και αποζημείωση
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος spyros13

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #777 στις: Οκτώβριος 08, 2010, 12:25:04 πμ »
ημουν ωρομισθιοσ περσυ και απο λεφτα γιοκ...γνωριζει κανεισ αν πληρωνομαστε στην δευτεροβαθμια ανατολικησ αττικησ μεσω τραπεζης;
ή γινεται απο το σχολειο .. διοτι απο το σχολειο μου λένε ότι θα μπουν σε λογαριασμό τα χρήματα..
τέλοσ αν υπάρχει κάπου να πάρω τηλ να ρωτήσω γιατί καθυστερούν τόσο να τα βάλουν...ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #778 στις: Οκτώβριος 21, 2010, 10:04:32 μμ »
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν συνάδελφοι που να εργάζονταν πέρυσι ως ωρομίσθιοι και που να υπάγονταν στη β' δ/θμια Αθήνας και οι οποίοι να παραμένουν ανεξόφλητοι. Δυστυχώς, δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το γ' γραφείο της β' αθηνών, όπου και υπαγόταν το σχολείο στο οποίο και εργαζόμουν πέρυσι, καθώς έχουν αλλάξει τα πρόσωπα που ήταν αρμόδια για την πληρωμή των ωρομισθίων. Δε γνωρίζουν καν να μου δώσουν το τηλεφ. των εντελλομένων. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά;
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος jamais

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 361
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #779 στις: Οκτώβριος 21, 2010, 10:25:44 μμ »
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν συνάδελφοι που να εργάζονταν πέρυσι ως ωρομίσθιοι και που να υπάγονταν στη β' δ/θμια Αθήνας και οι οποίοι να παραμένουν ανεξόφλητοι. Δυστυχώς, δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το γ' γραφείο της β' αθηνών, όπου και υπαγόταν το σχολείο στο οποίο και εργαζόμουν πέρυσι, καθώς έχουν αλλάξει τα πρόσωπα που ήταν αρμόδια για την πληρωμή των ωρομισθίων. Δε γνωρίζουν καν να μου δώσουν το τηλεφ. των εντελλομένων. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά;

Εργαζομουν πέρισυ με ωρομισθία στη  Β/Βάθμια Β ΄Αθήνας και δε μας έχουν εξοφλήσει ακόμη.. Στην Εφορία Παλλήνης που καλώ για τα εντελλόμενα κάθε εβδομαδα (δε έχω καλέσει ακόμη αυτη τη βδομάδα-θα καλέσω αύριο) μου λένε να επικοινωνώ μαζι τους για να μάθω αν έχουν έρθει τα χρήματα. το τηλ . Εφορίας  Παλλήνης είναι : 2106666800, δεν γνωρίζω αν εξυπηρετει το 3ο γραφειο Β Αθηνας(Μπορεις να ρωτήσεις το γραφείο σου σε ποια εφορία ανηκει και βρεις τα τηλ μεσω Google). Υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσουν ΑΦΜ του ωρομίσθιου που εμφανίζεται πρώτος στη λίστα .
The day the child realizes that all adults are imperfect,
she/he becomes an adolescent.
The day she/he forgives them she/he becomes an adult.

Αποσυνδεδεμένος maraki_1981

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #780 στις: Οκτώβριος 21, 2010, 11:42:58 μμ »
ωρομισθια λασιθιου πε06 εχουμε πληρωθει τα παντα, επιδοματα, μηνες, αδεια κλπ.!!!

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #781 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 01:34:43 μμ »
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν συνάδελφοι που να εργάζονταν πέρυσι ως ωρομίσθιοι και που να υπάγονταν στη β' δ/θμια Αθήνας και οι οποίοι να παραμένουν ανεξόφλητοι. Δυστυχώς, δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το γ' γραφείο της β' αθηνών, όπου και υπαγόταν το σχολείο στο οποίο και εργαζόμουν πέρυσι, καθώς έχουν αλλάξει τα πρόσωπα που ήταν αρμόδια για την πληρωμή των ωρομισθίων. Δε γνωρίζουν καν να μου δώσουν το τηλεφ. των εντελλομένων. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά;

Εργαζομουν πέρισυ με ωρομισθία στη  Β/Βάθμια Β ΄Αθήνας και δε μας έχουν εξοφλήσει ακόμη.. Στην Εφορία Παλλήνης που καλώ για τα εντελλόμενα κάθε εβδομαδα (δε έχω καλέσει ακόμη αυτη τη βδομάδα-θα καλέσω αύριο) μου λένε να επικοινωνώ μαζι τους για να μάθω αν έχουν έρθει τα χρήματα. το τηλ . Εφορίας  Παλλήνης είναι : 2106666800, δεν γνωρίζω αν εξυπηρετει το 3ο γραφειο Β Αθηνας(Μπορεις να ρωτήσεις το γραφείο σου σε ποια εφορία ανηκει και βρεις τα τηλ μεσω Google). Υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσουν ΑΦΜ του ωρομίσθιου που εμφανίζεται πρώτος στη λίστα .

Γνωρίζω το τηλεφ. της εφορείας, αλλά φυσικά δεν έχει έρθει εντολή πληρωμής. Σ' ευχαριστώ πολύ πάντως. Τελικά, βρήκα το τηλεφ. των εντελλομένων της Αγ. Παρασκευής, αλλά μου είπαν να καλέσω από Δευτέρα και βλέπουμε...
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #782 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 02:01:12 μμ »
Γνωρίζω το τηλεφ. της εφορείας, αλλά φυσικά δεν έχει έρθει εντολή πληρωμής. Σ' ευχαριστώ πολύ πάντως. Τελικά, βρήκα το τηλεφ. των εντελλομένων της Αγ. Παρασκευής, αλλά μου είπαν να καλέσω από Δευτέρα και βλέπουμε...

Μόνο στα εντελλόμενα Αγ. Παρασκευής θα σου πουν πού βρίσκεται το θέμα. Δεν έχει σχέση σε ποια ΔΟΥ ανήκει το κάθε γραφείο.
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος svoura02

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή Ωρομισθίων
« Απάντηση #783 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 02:17:41 μμ »
Κι εγώ εργαζόμουν σε σχολείο της δευτεροβάθμιας β' αθήνας και δεν εχω πληρωθεί ακόμα!την προηγούμενη παρασκευη τηλεφώνησα στα εντελλόμενα και μου είπαν πως έχουν εγκριθεί τα λεφτά μας αλλά ο/η επίτροπος δεν εχει υπογράψει ώστε να φύγουν τα χαρτιά για την εφορία!την ίδια απάντηση μου είχαν δώσει και δέκα μέρες πιο πριν (πριν την Παρασκευή)και τους είχε ήδη φανεί περίεργο που είχε καθυστερήσει τόσο. Πάντως το πρωί που πήρα στην εφορία που ανήκει το σχολείο δεν είχαν ένταλμα πληρωμής.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32291
  • Τελευταία: papamak
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159730
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 361
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 328
Σύνολο: 335

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.094 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.