*

Ψηφοφορία

Πώς βρήκατε τη διαδικασία απογραφής;

Δύσκολη
9 (14.1%)
Εύκολη
22 (34.4%)
Εύκολη αλλά με κάποια προβλήματα
32 (50%)
Δεν γνωρίζω: Απογράφηκα μέσω τρίτων
1 (1.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 63

Αποστολέας Θέμα: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων  (Αναγνώστηκε 408755 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος margavare

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #910 στις: Ιούλιος 16, 2010, 10:42:39 μμ »
απογραφή τέλος

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:46:05 »

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #911 στις: Ιούλιος 16, 2010, 11:01:30 μμ »
Eμενα δουλευει παντως. εχω προσβαση αλλα και αποριες..

Ειμαι προσωρινα σε σχολειο χωρις οργανικη στη διαθεση ΠΥΣΔΕ. Διαβασα στις ερωτησεις/απαντησεις οτι πρεπει να βαλω στο φορεα απασχολησης αλλα και στο φορεα οργανικης Μονιμοι Υπαλληλοι, Υπουργειο κτλ, και στην Υπηρεσια τη Δ/νση Β/Θμιας που ανηκω.
Οκ, τα εβαλα στο φορεα απασχολησης.. στη συνεχεια στο φορεα οργανικης εχω 2 επιλογες ...

α) τσεκαρω την επιλογη .... "ιδιος με το φορεα απασχολησης" και καθαριζω
β) το προγραμμα απο μονο του εχει επιλεξει το ... "δεν υπαρχει". Αν το ξετσεκαρω και δεν επιλεξω τιποτα, ανοιγουν μετα παλι οι επιλογες .... κατηγοριες---- δημοσιες υπηρεσιες,  ΝΠΔΔ κτλ... φορεας οργανικης θεσης που ομως δε δινει αλλη επιλογη και Υπηρεσια που γραφεις ο,τι θες..

Να επιλεξω το (α) να τελειωνω ή το (β). Στην ουσια ειναι το ιδιο αλλα στις απαντησεις δε λεει... στο φορεα απασχολησης μπλα μπλα ... και στο φορεα οργανικης θα επιλεξετε.. "ιδιο με το φορεα απασχολησης" αλλα λεει οτι θα βαλετε τα ιδια και στα 2 οπου στο δευτερο μπορω να το κανω αν επιλεξω το β στο οποιο ομως δεν ανοιγει η επιλογη του Υπουργειου μας.  Εσεις τι λετε?

Επισης στα πτυχια δεν ανοιγουν τα τμηματα των σχολων.. 

Αποσυνδεδεμένος apri

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5678
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Dum spiro, spero
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #912 στις: Ιούλιος 16, 2010, 11:17:09 μμ »
Εγώ πάντως ακόμα δεν μπορώ να απογραφώ. Στην τελευταία σελίδα το σύστημα κολλάει. Ούτε προεπισκόπηση κάνει ούτε τίποτα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2010, 11:22:27 μμ από apri »
......τα φτερά άπλωσε πλέρια, άκρη ο κόσμος δεν έχει,
είναι πι' όμορφοι οι άγνωστοι πάντα γιαλοί.... (Κ. Χατζόπουλος)

Συνδεδεμένος blueswire

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • carpe diem
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #913 στις: Ιούλιος 16, 2010, 11:17:41 μμ »
είναι περίεργο πως από 326 χιλιάδες και κάτι, πήγε στο 445 χιλιάδες και ΄κατι ξαφνικά....., μήπως τεχνηέντως θα παρουσιάσουν ψεύτικο αριθμό στο τέλος?

υ.γ. πολύ καλό αυτό με το τέλος της απογραφής !!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2010, 11:19:34 μμ από blueswire »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:46:05 »

Αποσυνδεδεμένος grobin

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #914 στις: Ιούλιος 16, 2010, 11:52:20 μμ »
κάλα, οι τύποι είναι ανεκδιήγητοι. Τώρα το άλλαξαν πάλι ςε 326.000.Αυτά βλέπουν οι έξω και μας δουλεύουν.

Αποσυνδεδεμένος apri

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5678
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Dum spiro, spero
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #915 στις: Ιούλιος 17, 2010, 12:33:58 πμ »
Σε ποιον άγιο πρέπει να τάξω, για να απογραφώ;  >:( >:( >:(   Επί ώρες το σύστημα δεν με αφήνει... Έχω μάθει απ' έξω πλέον όλα τα στοιχεία και τα νούμερα.
......τα φτερά άπλωσε πλέρια, άκρη ο κόσμος δεν έχει,
είναι πι' όμορφοι οι άγνωστοι πάντα γιαλοί.... (Κ. Χατζόπουλος)

Αποσυνδεδεμένος AnnaB

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4178
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #916 στις: Ιούλιος 17, 2010, 02:16:33 πμ »
Επιτέλους ξεμπέρδεψα!
Όσα κομμάτια και αν μπορέσεις να ενώσεις,
δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις...

https://www.youtube.com/watch?v=4rU6GYvCqOA

Αποσυνδεδεμένος KLONIS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #917 στις: Ιούλιος 17, 2010, 04:16:55 πμ »
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΗΚΑ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.

Σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετώπισαν κάποιοι, απομαρκάροντας την επιλογή "δεν υπάρχει" στο πεδίο "Φορέας Οργανικής Θέσης" και στη συνέχεια μαρκάροντας την επιλογή "ίδιος με τον φορέα απασχόλησης". Το πρόβλημα που προκύπτει με τις 2 αυτές ενέργειες είναι ότι στην φόρμα προεπισκόπισης όσο και στην τελική έπειτα από την παραλαβή κωδικού, ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΕΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΑ.
Ελέξτε τη φόρμα που εκτυπώσατε και αν συμβαίνει αυτό όπως μου απάντησαν από το σύστημα θα πρέπει να επαναλάβετε τη διαδικασία, γιατί αλλιώς φαίνεται ότι δεν έχετε Οργανική Θέση.
Το ερώτημα που τους έθεσα ήταν το εξής:
Αφού συμπλήρωσα όλα τα πεδία μέχρι και τη "Διεύθυνση Εργασίας" (Γ' Ομάδα), στο πεδίο "Φορέας Οργανικής Θέσης" μάρκαρα με "ν" την επιλογή "ίδιος με τον φορέα απασχόλησης". Ωστόσο, τόσο στην προεπισκόπηση, όσο και στην εκτύπωση, τα πεδία (α) "Οργανικός Φορέας" και ακολούθως (β) "Υπηρεσία" εμφανίζονται κενά. Επανάλαβα τη διαδικασία, έλαβα νέο κωδικό απογραφής και συμβαίνει το ίδιο. Κάποιοι συνάδελφοι προσπαθώντας να αντιμετωπίσουν το ίδιο πρόβλημα δεν μάρκαραν την επιλογή "ίδιος με τον φορέα απασχόλησης", παρόλο που έχουν κοινό φορέα απασχόλησης και οργανικής, αλλά συμπλήρωσαν εκ νέου όλες τις επιλογές της οργανικής τους θέσης με αποτέλεσμα στην τελική φόρμα να συμπεριληφθούν τα στοιχεία της οργανικής τους και να μην εμφανίζονται κενά. Για να αντιμετωπίσω το πρόβλημα θα πρέπει να αγνοήσω την επιλογή "ίδιος με τον φορέα απασχόλησης" και να συμπληρώσω εκ νέου τα στοιχεία της οργανικής μου; ή μπορείτε στο δικό σας σύστημα να δείτε ότι έχω μαρκάρει την επιλογή και τα στοιχεία της οργανικής μου είναι ίδια με αυτά της απασχόλησης, παρότι δεν προβάλλονται στην τελική φόρμα;
Και μου απάντησαν:
Παρακαλούμε για την εκ νέου καταχώρηση των στοιχείων της απογραφής. Αν παρόλα αυτά αντιμετωπίσετε προβλήματα μπορείτε να συμπληρώσετε τις πληροφορίες στο τέλος της φόρμας, στο πεδίο των παρατηρήσεων και με αυτό τον τρόπο η καταχώρησή σας θα είναι έγκυρη. Εμείς δεν έχουμε τη δυνατότητα να μπούμε στο σύστημα και να δούμε τα στοιχεία σας.

Αποσυνδεδεμένος KLONIS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #918 στις: Ιούλιος 17, 2010, 04:25:01 πμ »
Στη συνέχεια διαπίστωσα ότι ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΜΑΡΚΑΡΙΣΤΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ και ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΛΙΚΑΡΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ "ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ" τότε στην τελική φόρμα τα πεδία του Οργανικού Φορέα Απασχόλησης βγαίνουν όντως συμπληρωμένα . Έκανα πολλές δοκιμές και δεν θεωρώ ότι μπλοκάρει το σύστημα άλλα ότι είναι αδύναμο σημείο του συστήματος. Γι' αυτό και τους έστειλα το παρακάτω mail.

Υπάρχει ένα "αδύναμο σημείο" στο σύστημα, που εκτιμώ ότι καλό είναι να επιληφθεί κάποιος τεχνικός, για να αποφευχθεί η ταλαιπωρία και άλλων συναδέλφων.
 
Το περιγράφω συνοπτικά:
Στη Γ' Ομάδα, στο πεδίο "Φορέας Οργανικής Θέσης", η επιλογή "δεν υπάρχει" είναι ήδη μαρκαρισμένη. Εάν ο χρήστης κάνει "κλικ" πάνω στην επιλογή αυτή προκειμένου να την απομαρκάρει και στη συνέχεια μαρκάρει με "κλικ" την επιλογή "ίδιος με τον φορέα απασχόλησης", τότε το σύστημα δεν ενημερώνεται όπως θα ήταν αναμενόμενο και στην προεπισκόπηση και στην εκτύπωση, τα πεδία (α) "Οργανικός Φορέας" και ακολούθως (β) "Υπηρεσία" εμφανίζονται κενά.
Βέβαια, εάν μαρκάρει κατευθείαν την επιλογή "ίδιος με τον φορέα απασχόλησης", δίχως να απομαρκάρει την πρώτη, τότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
 
Λαμβάνοντας υπόψη (α) ότι το απομαρκάρισμα επιλογών αποτελεί ενδεδειγμένο τρόπο διαχείρισης ανάλογου λογισμικού με επιλογές όπως π.χ. Microsoft Office Access και
(β) ότι στο δικό μου επαγγελματικό μικροπεριβάλλον γνωρίζω ήδη 5-6 περιπτώσεις όπου παρουσιάστηκε το πρόβλημα (και όπως σας ανέφερα το αντιμετώπισαν με την εκ νέου επιλογή όλων των πεδίων σχετικά με την οργανική θέση), θεωρώ ότι σε πανελλαδικό επίπεδο το πρόβλημα μπορεί να είναι σημαντικό. Επιπρόσθετα, εάν το πρόβλημα υπάρχει και στη βάση ενημέρωσης του συστήματος, αυτό μπορεί να δημιουργήσει αναστάστωση σε συναδέλφους που έχουν δηλώσει οργανική, αλλά τελικά φαίνεται ότι δεν έχουν.


Αποσυνδεδεμένος KLONIS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #919 στις: Ιούλιος 17, 2010, 04:35:36 πμ »
Όσο αφορά την ερώτηση στις συχνές ερωτήσεις που απαντά στο ερώτημα κάποιου που δεν έχει Οργανική αλλά βρίσκεται στη Διάθεση του ΠΥΣΔΕ και εδώ υπάρχει πρόβλημα με την απάντησή τους.

Είναι το ίδιο αν κάποιος έχει έρθει από μετάθεση και δεν έχει τοποθετηθεί ακόμα σε σχολείο οπότε και όντως βρίσκεται στη διάθεση της ΔΔΕ και το ίδιο αν έχει τοποθετηθεί προσωρινά σε σχολείο και πληρώνεται από αυτό;

Και πώς αν ακολουθώντας άλλη απάντηση στις συχνές ερωτήσεις θα δηλώσει ως θέση τη νέα που έλαβε και ταυτόχρονα ως οργανική την προηγούμενη. Λίγο μπάχαλο δεν είναι;

Προσωπικά σκέφτομαι να ακολουθήσω τη γραμμή πολλών συναδέλφων και να βάλω και τα δύο στοιχεία στο πεδίο Απασχόλησης. Δηλαδή και το Γραφείο στο οποίο ανήκω και στη συνέχεια με / το σχολείο όπου έχω τοποθετηθεί προσωρινα. Στην Οργανική θα βάλω μόνο το Γραφείο ΔΔΕ γιατί δεν έχω Οργανική. Έτσι είμαστε καλυμμένοι και για το ότι ακολουθήσαμε τις οδηγίες για όσους είναι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ και ότι δηλώσαμε το σχολείο από το οποίο πληρωνόμαστε.

Τι γνώμη έχετε;

Αποσυνδεδεμένος KLONIS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #920 στις: Ιούλιος 17, 2010, 04:54:22 πμ »
Και άλλη μία ερώτηση για δυνατούς λύτες... (Ειδικοί "απογραφολόγοι" κοντεύουμε να γίνουμε)

Αν κάποιος τελεί επί θητεία ως Δ/ντης σχολείου ή ως υπεύθυνος Περιβαλλοντικής ή ως υπέυθυνος Αγωγής Υγείας ή ως υπεύθυνος ΚΕΣΥΠ ή ως υπεύθυνος ΓΡΑΣΕΠ και ταυτόχρονα έχει προσωρινή τοποθέτηση σε σχολείο (δηλ. βρίσκεται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ), τι θα κάνει;

Θα δηλώσει Δ/νση Απασχόλησης και Οργανικής το Γραφείο του Σχολείου που ανήκει σύμφωνα με την απάντηση στις συχνές ερωτήσεις και θα καθησυχαστεί γιατί αυτό προτείνεται, ή θα δηλώσει και τις 3 θέσεις; και ποια δνση θα αναγράψει; Γιατί εδώ έχει και "θέση ευθύνης" και τα πράγματα περιπλέκονται...

Υπάρχει μέλος του forum που να εμπίπτει σε αυτές τις κατηγορίες και που νε είναι επί θητεία σε διαφορετική θέση από το σχολείο που έχει οργανική ή από αυτό που είναι προσωρινά τοποθετημένος, να μας πει το τι σκέφτεται να κάνει; Γιατί η απάντηση στη συχνή ερώτηση που αφορά τους αποσπασμένους δεν μπορεί να καλύπτει και όσους είναι επί θητεία.

Υ.Γ. Πάντως αν συνεχιστεί στο μέλλον αυτή η κατάσταση του να ενημερώνουμε το σύστημα για όλες τις υπαλληλικές μας αλλαγές, να είσαστε σίγουροι ότι θα ανοίξουν Γραφεία Υποστήριξης Απογραφόμενου Προσωπικού Δημοσίου. Ψυχολογικής και υλικοτεχνικής.
 Και όσοι λένε ότι "σιγά! τα πράγματα είναι απλά. μήν βουλιάζεται σε μια κουταλιά νερό"  μάλλον δεν έχουν εμβαθύνει στην περιπλοκότητα των δεδομένων και στην αδυναμία του συστήματος να τα συμπεριλάβει όλα με ορθό τρόπο.

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #921 στις: Ιούλιος 17, 2010, 09:21:44 πμ »
Όσο αφορά την ερώτηση στις συχνές ερωτήσεις που απαντά στο ερώτημα κάποιου που δεν έχει Οργανική αλλά βρίσκεται στη Διάθεση του ΠΥΣΔΕ και εδώ υπάρχει πρόβλημα με την απάντησή τους.

Είναι το ίδιο αν κάποιος έχει έρθει από μετάθεση και δεν έχει τοποθετηθεί ακόμα σε σχολείο οπότε και όντως βρίσκεται στη διάθεση της ΔΔΕ και το ίδιο αν έχει τοποθετηθεί προσωρινά σε σχολείο και πληρώνεται από αυτό;

Και πώς αν ακολουθώντας άλλη απάντηση στις συχνές ερωτήσεις θα δηλώσει ως θέση τη νέα που έλαβε και ταυτόχρονα ως οργανική την προηγούμενη. Λίγο μπάχαλο δεν είναι;

Προσωπικά σκέφτομαι να ακολουθήσω τη γραμμή πολλών συναδέλφων και να βάλω και τα δύο στοιχεία στο πεδίο Απασχόλησης. Δηλαδή και το Γραφείο στο οποίο ανήκω και στη συνέχεια με / το σχολείο όπου έχω τοποθετηθεί προσωρινα. Στην Οργανική θα βάλω μόνο το Γραφείο ΔΔΕ γιατί δεν έχω Οργανική. Έτσι είμαστε καλυμμένοι και για το ότι ακολουθήσαμε τις οδηγίες για όσους είναι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ και ότι δηλώσαμε το σχολείο από το οποίο πληρωνόμαστε.

Τι γνώμη έχετε;

Παντως στις συχνες ερωτησεις και συγκεκριμενα στην ερωτηση 70 αναφερεται το εξης..

70. Είμαι εκπαιδευτικός χωρίς οργανική θέση σε σχολείο και βρίσκομαι σε διάθεση Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (ΠΥΣΔΕ). Τι συμπληρώνω στο πεδίο «Φορέας Απασχόλησης» και «Φορέας Οργανικής Θέσης»; (Κατηγορία 3)

Και στα δυο πεδία θα επιλέξετε «Δημόσιες Υπηρεσίες» και στη συνέχεια θα επιλέξετε «Υπουργείο Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων». Στο πεδίο «Υπηρεσία» θα πληκτρολογήσετε το Γραφείο ή η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που υπάγεστε. Το ίδιο θα δηλώσετε και στη διεύθυνση εργασίας.


Δεν αναφερει κατι για το σχολειο που εχουμε τοποθετηθει προσωρινα. Εγω θα βαλω τη Δ/νση Β/θμιας που ανηκω και στα δυο πεδια (φορεας απασχολησης - φορεας οργανικης) απλα θα ακολουθησω τον τροπο που προτεινεις για να δεχτει το συστημα τα στοιχεια και στα 2 πεδια.

Αποσυνδεδεμένος Sightseer

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ17
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #922 στις: Ιούλιος 17, 2010, 11:55:30 πμ »
Είναι απίστευτοι οι άνθρωποι.... φοβερή ταλαιπωρία με τα δίωρα, τα προγράμματα που αλλάζουν, και τις φόρμες που μεταβάλλονται συνεχώς και δεν δουλεύουν σωστά ποτέ....  και μετά περιμένουμε να μας βγάλουν και από την κρίση...  ;D

Αποσυνδεδεμένος iparasch

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #923 στις: Ιούλιος 17, 2010, 12:02:07 μμ »
Πραγματικα είναι απίστευτοι....
Να σας ρωτήσω και γω κάτι;Προσπαθώ να απογραφώ και δεν δουλευουν τα πεδια στις σπουδές καθώς ούτε και η προεπισκόπηση.Κάνω κάτι λάθος και αν ναι τι πρέπει να κάνω;Συμβαίνει και σε σας το ίδιο;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 538
Σύνολο: 555

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.065 δευτερόλεπτα. 37 ερωτήματα.