*

Αποστολέας Θέμα: sos μορια πινακα  (Αναγνώστηκε 17116 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: sos μορια πινακα
« Απάντηση #70 στις: Ιούλιος 28, 2010, 12:23:38 πμ »


Στον οτεκ παίρνουν και θεολόγους ?
Στα Εκκλησιαστικά σχολεία και  στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας παίρνουν ωρομίσθιους? [ήξερα οτι καλούν μόνο αναπληρωτές για τα εκκλησιαστικά]
Στη Σιβιτανίδειο που ρώτησα κλήθηκαν 2 αναπληρωτές θεολόγοι.



στον οτεκ  έκαναν τα ιδια μαθηματα με τον οαεδ αρα παίρνιυν και θεολόγους
στα σδε μονο ωρομισθίους
στα εκκλησιαστικα και ωρομισθίους και αναπληρωτες αναλόγως

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: sos μορια πινακα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:12:12 »

Αποσυνδεδεμένος jamais

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 361
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: sos μορια πινακα
« Απάντηση #71 στις: Ιούλιος 28, 2010, 12:30:08 πμ »


Στον οτεκ παίρνουν και θεολόγους ?
Στα Εκκλησιαστικά σχολεία και  στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας παίρνουν ωρομίσθιους? [ήξερα οτι καλούν μόνο αναπληρωτές για τα εκκλησιαστικά]
Στη Σιβιτανίδειο που ρώτησα κλήθηκαν 2 αναπληρωτές θεολόγοι.



στον οτεκ  έκαναν τα ιδια μαθηματα με τον οαεδ αρα παίρνουν και θεολόγους
στα σδε μονο ωρομισθίους
στα εκκλησιαστικα και ωρομισθίους και αναπληρωτες αναλόγως


thanks για την πληροφορία!
που μπορω να βρω ποιους καλεσαν τη σχολική χρονια που μας πέρασε σε οτεκ, σδε, εκκλησιαστικά κτλ
Ανακοινώνονται κάπου?

The day the child realizes that all adults are imperfect,
she/he becomes an adolescent.
The day she/he forgives them she/he becomes an adult.

Αποσυνδεδεμένος sikat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4151
    • Προφίλ
Απ: sos μορια πινακα
« Απάντηση #72 στις: Ιούλιος 28, 2010, 12:57:12 πμ »
Συγνώμη σας έχω τρελάνει από προχθές. Με 397 ώρες στην πρωτοβάθμια τα μόρια μου είναι 3.97;Και με 342 στη δευτεροβάθμια τα μόρια μου είναι 3.908; Δηλαδή σύνολο 7.878.
Γιατί όμως μου έχουν προστεθεί 7.849 φέτος σαν προυπηρεσία;Πρέπει να κάνω ένσταση;

Πρέπει stella 19 να γνωρίζεις και το εξής: Δεν μπορείς κάποιο μήνα να λάβεις πάνω απο 0,5 μόρια από την Α/θμια ή την Β/θμια. Μάλλον κάποιο μήνα ή μήνες δούλεψες παραπάνω ώρες και ξεπέρασες τα 0,5 μόρια. Αυτοί σε χρέωσαν στην περίπτωση αυτή 0,5 μόρια ανά μήνα. Πρέπει και ανά μήνα να υπολογίζεις τα μόρια..
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2010, 10:12:48 πμ από sikat »

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: sos μορια πινακα
« Απάντηση #73 στις: Ιούλιος 29, 2010, 03:22:36 μμ »
Παιδιά, SOS, τα φώτα σας!Η αδερφή του άντρα μου, ΠΕ0401, είχε δουλέψει λίγο σε κάποια Γυμνάσια κι είχε μαζέψει κάποια λίγα μόρια, αλλά τα τελευταία δύο χρόνια λόγω του ασυμβίβαστου δεν δούλεψε καθόλου σε δημόσια σχολεία. Ενώ πέρσι φαινόταν το όνομά της στον Ενιαίο Πίνακα, αλλά και στον Αναπληρωτών, φέτος δεν φαίνεται πουθενά! Τα μόρια, δούλεψε δεν δούλεψε τα τελευταία χρόνια, πρέπει να φαίνονται στους πίνακες, έτσι δεν είναι;Ένσταση δεν πρέπει να κάνει;
Έκανε αίτηση φέτος για να μπει στον πίνακα αναπληρωτών; Αν όχι τα μόρια θα τα δει όταν κάνει αίτηση του χρόνου.
Όχι, δεν έκανε αίτηση και μάλλον ούτε του χρόνου θα κάνει, ειδικά τώρα που τα μόρια δεν αξίζει πια να τα κυνηγάς... Τι να κάνει, ν'αφήσει τα φροντιστήρια; Και πώς θα τα βγάλει πέρα;
Αλλά νομίζω ότι η αίτηση δεν έχει να κάνει με την καταχώριση των μορίων περασμένων ετών... Αυτά μπαίνουν αυτόματα, έτσι δεν είναι, ρε παιδιά; Αίτηση κάνεις όταν θες να προσληφθείς την επόμενη χρονιά... Εεε;!
Χωρις παρεξήγηση στο έχω πει και σε αλλο θέμα μια ερώτηση:δεν τα ρωτάς σοβαρα όλα αυτά; Πλάκα λες έτσι δεν είναι;
Καθόλου πλάκα δεν ...λέω! Ευχαριστώ για την προθυμία πάντως, με κατατόπισαν οι συνάδελφοι και βρήκαμε άκρη.
Εγώ, βλέπεις, ρωτώ για να μάθω, ειδικά για κάτι που δεν ξέρω καλά κι έχω αμφιβολίες, για να μην πάρω κανέναν στον λαιμό μου, τι, σ' ενοχλεί που ρωτώ; Εσύ πάλι που ξέρεις τα πολλά κι ο ...νους σου κατεβάζει, στο ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ που λες, για δεν απαντάς εκεί όπου επιβεβαιώνουν τα λεγόμενά μου και συνάδελφοι με μεγαλύτερη πείρα κι από σένα κι από μένα, όπως η Σταυρούλα π.χ.;
Άμα δεν θέλει, παιδί μου, κάποιος να αλλάξει, δεν μπορεί με τίποτα, ούτε να παραδεχτεί τα αυτονόητα...
Πρόσεξε λοιπόν μόνο μην πάρεις εσύ κανέναν καημένο συνάδελφο στον λαιμό σου με τις συμβουλές σου...
Όσο για μένα, δεν ζήτησα τη γνώμη σου προσωπικά για τίποτα. Τι ασχολείσαι λοιπόν; Απωθημένα έχεις και το πας φιρί-φιρί για καβγά;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 29, 2010, 03:25:17 μμ από Joanna Bear ΠΕ06 »
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: sos μορια πινακα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:12:12 »

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: sos μορια πινακα
« Απάντηση #74 στις: Ιούλιος 29, 2010, 03:26:45 μμ »
 :D

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159545
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 313
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 276
Σύνολο: 282

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.092 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.