*

Αποστολέας Θέμα: Πίνακες Ενισχ. διδασκαλίας μέσω Ειδικού λογαριασμού του Αριστοτελείου Παν/μιου;  (Αναγνώστηκε 37095 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bania

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 711
    • Προφίλ
Παιδιά καλημέρα! Αν θέλετε μεταφέρετέ μου μια εικόνα για το τι γίνεται στο πρόγραμμα, όσοι δουλεύουν... υπάρχει υλικό; έχετε δική σας τάξη; χρήματα;

Με κάλεσαν σήμερα αλλά είναι μακριά και το σκέφτομαι...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Sp. Educator

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 300
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ας το επαναφέρω το θέμα αυτό. Ξεκίνησε η νέα σχολική χρονιά και έγιναν εκ νέου οι προσκλήσεις.
Εμένα με κάλεσαν για φέτος (ήμουν γύρω στο 70), αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσω να αποδεκτώ τη θέση.
Από όσο ξέρω έχουν καλέσει και κάποιους πάνω από το 100 (αναφέρομαι για περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας).
"Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες." (Bertrand Russell)

Αποσυνδεδεμένος marietta2010

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Για να μην το διαβαζω ολο.Πως εντασσεται κανεις;Γινονται αιτησεις μια συγκεκριμενη χρονικη περιοδο;

Αποσυνδεδεμένος bania

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 711
    • Προφίλ
Ας το επαναφέρω το θέμα αυτό. Ξεκίνησε η νέα σχολική χρονιά και έγιναν εκ νέου οι προσκλήσεις.
Εμένα με κάλεσαν για φέτος (ήμουν γύρω στο 70), αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσω να αποδεκτώ τη θέση.
Από όσο ξέρω έχουν καλέσει και κάποιους πάνω από το 100 (αναφέρομαι για περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας).

πολύ χρήσιμη πληροφορία, σ ευχαριστούμε!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Ας το επαναφέρω το θέμα αυτό. Ξεκίνησε η νέα σχολική χρονιά και έγιναν εκ νέου οι προσκλήσεις.
Εμένα με κάλεσαν για φέτος (ήμουν γύρω στο 70), αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσω να αποδεκτώ τη θέση.
Από όσο ξέρω έχουν καλέσει και κάποιους πάνω από το 100 (αναφέρομαι για περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας).


Ξέρεις μήπως εάν ισχύουν οι περσινές αιτήσεις που είχαμε καταθέσει; Διότι φέτος δεν έτυχε να δω κάποια σχετική ανακοίνωση - πρόσκληση, προκειμένου να καταθέσουμε εκ νέου τα χαρτιά μας. Εάν ωστόσο υπήρξε κάποια αντίστοιχη πρόσκληση, θα μπορούσες να παραθέσεις το αντίστοιχο link;
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος Sp. Educator

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 300
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ας το επαναφέρω το θέμα αυτό. Ξεκίνησε η νέα σχολική χρονιά και έγιναν εκ νέου οι προσκλήσεις.
Εμένα με κάλεσαν για φέτος (ήμουν γύρω στο 70), αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσω να αποδεκτώ τη θέση.
Από όσο ξέρω έχουν καλέσει και κάποιους πάνω από το 100 (αναφέρομαι για περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας).


Ξέρεις μήπως εάν ισχύουν οι περσινές αιτήσεις που είχαμε καταθέσει; Διότι φέτος δεν έτυχε να δω κάποια σχετική ανακοίνωση - πρόσκληση, προκειμένου να καταθέσουμε εκ νέου τα χαρτιά μας. Εάν ωστόσο υπήρξε κάποια αντίστοιχη πρόσκληση, θα μπορούσες να παραθέσεις το αντίστοιχο link;

Όχι παιδιά για φέτος δεν έγιναν αιτήσεις. Ισχύει το μητρώο που είχε καταρτιστεί πέρυσι καθώς και οι ίδες επιλογές στις περιοχές με τις περσινές.
Το link για τους πίνακες είναι: http://www.diapolis.auth.gr/index.php?start=48
Το έργο τελειώνει το Δεκέμβρη του 2013 εκτός και αν αποφασιστεί παράταση. (χλωμό)
Συνεπώς νέα πρόσκληση για εκπαιδευτές δεν νομίζω να βγει.
"Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες." (Bertrand Russell)

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Sp educator, η κλήση σου έγινε μέσω e mail ή τηλεφωνικά;
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος Sp. Educator

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 300
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Sp educator, η κλήση σου έγινε μέσω e mail ή τηλεφωνικά;

E-mail. Γενικά επικοινωνούν κατά κύριο λόγο ηλεκτρονικά και έχεις δύο εργάσιμες να απαντήσεις αν αποδέχεσαι.
"Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες." (Bertrand Russell)

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Σ'ευχαριστούμε για την πληροφόρηση.
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος firiki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ας το επαναφέρω το θέμα αυτό. Ξεκίνησε η νέα σχολική χρονιά και έγιναν εκ νέου οι προσκλήσεις.
Εμένα με κάλεσαν για φέτος (ήμουν γύρω στο 70), αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσω να αποδεκτώ τη θέση.
Από όσο ξέρω έχουν καλέσει και κάποιους πάνω από το 100 (αναφέρομαι για περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας).

ποτε σε καλεσαν?
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος GATTONI

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Συνάδελφοι,  μήπως γνωρίζει κάποιος για την  περιφέρεια Α. Μακεδονίας-Θράκης?

Αποσυνδεδεμένος Sp. Educator

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 300
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ποτε σε καλεσαν?

Με κάλεσαν την Πέμπτη 27.09.

Για την Θράκη ξέρω ότι υπάρχει ενεργή προκήρυξη για μαθηματικούς αυτή τη στιγμή για να κάνουν τα χαρτιά τους.
Το link είναι: http://www.museduc.gr/index.php?page=invitations
"Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες." (Bertrand Russell)

Αποσυνδεδεμένος eirinaki81

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Παιδιά,υπάρχει κάτι νεότερο από κάποον άλλον;;και εγω δούλεψα πέρυσι στο πρόγραμμα σαν νηπαγωγός,δεν έχω κάτι νεότερο αλλά ούτε έμαθα κατι από κάποιον.Μέχρι πότε να περιμένουμε; :'( :'( :'( :'(
"γηράσκω αεί διδασκόμενη"-----ΠΕ02-----ΠΕ60-------

Αποσυνδεδεμένος eirinaki81

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
παιδιά,έχετε κάτι νεότερο;;;κάλεσαν κάποιον/α άλλον;;;έστειλα μαιλ στο πρόγραμμα για να μάθω για τη διαδικασία αλλά δεν μου απάντησαν ακόμη!! :-[ :-[
"γηράσκω αεί διδασκόμενη"-----ΠΕ02-----ΠΕ60-------

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158562
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 548
Σύνολο: 558

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.116 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.