*

Αποστολέας Θέμα: Βοήθεια σχετικά με τα: απολυτήρια γυμνασίου/λυκείου και Πανελλ.  (Αναγνώστηκε 1560 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nickkk

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Κάνω αίτηση μέσω UCAS για μερικά σκοτσέζικα πανεπ. και σε ενα σημείο της αίτησης μου λέει:

"Please select the month and year that you certificated, or will certificate, the qualification. If you have not yet taken the exam, or if it has not yet been certificated, enter the date on which you expect the results to be certificated. This may be different from the date you received, or will receive, your results. If you are not sure, please check with your school or college."

έτσι όπως το λέει εκει μου δίνει την εντύπωση πως θέλει την ημερομηνία (μήνς/έτος) που θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματα(βαθμοί),ε?
ΑΝ αυτό ζητάει και οχι κατι άλλο, μπορείτε να μου πείτε πότε ??? τον ιούνιο??? απλά θέλω να ειμαι σιγουρος
δεν παίζουμε με αυτά!

επίσης, στο ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ μπαίνουν οι βαθμοί της γ'γυμνασίου, ή και κάτι άλλο? επειδή ζητάνε και βαθμολογία απο αυτό και δεν το εχω "πάρει" (στα χεριαμου κ ετσι...)

στο απολτήριο λυκείου εχει τους βαθμούς της Γ'λυκ. έτσι? (για 'μενα μαθήματα τεχνολογ. κατ. - κύκλος Πληροφορικής και Υπηρεσιών ΚΑΙ μαθήματα γενικής παιδείας, ε?)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 541
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 372
Σύνολο: 380

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.