*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 840827 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος e-mary

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5264 στις: Οκτώβριος 18, 2011, 05:44:25 μμ »
ξερει καποιος να μου πει αν το κριτηριο του γαμου στις τοποθετησεις ειναι πανω απο τη σειρα του πινακα? δηλαδη αν εγω ειμαι 4η και η 6η στη σειρα εχει γαμο επιλεγει εκεινη πρωτα σχολεια?
συνηθως ναι
μαλιστα.αν συμβει αυτο εκεινη κανει 15 χμ για να παει σχολειο κι εγω αυτοματα παω στο αμεσως επομενο που ειναι 40χμ μακρια.σουπερ γκρουβι!!ευχαριστω εφη.
φετος ακουω οτι παιζει και το κριτηριο της εντοπιοτητας, αν ειναι δλδ καποιος πιο κατω απ τον πινακα σε περναει λογω εντοπιοτητας και επιλεγει σχολειο πριν απο σενα
σαν πλανοι, ομως κατοχοι της αληθειας, σα να φτανουμε στο θανατο, αλλα, δεστε, ζουμε..σα λυπουμενοι, αλλα παντοτε εχουμε χαρα, σαν φτωχοι, ομως πλουτιζουμε πολλους' σα να μην εχουμε τιποτε, ομως τα παντα κατεχουμε.
Αποστολος Παύλος (Β΄ Κορ. 6/ς: 4-10)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:01:44 »

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5265 στις: Οκτώβριος 18, 2011, 10:10:02 μμ »
ειναι χαμηλα στα κριτηρια η εντοπιοτητα, αυτο με το γαμο δεν το καταλαβαινω και σκοπευω να κανω ενσταση.

Αποσυνδεδεμένος new_pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 574
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5266 στις: Οκτώβριος 20, 2011, 07:55:21 μμ »
Πήγε κανένας για τοποθέτηση στην Κοζάνη (πρωτοβάθμια ή δευτεροβάθμια) ή στην Φλώρινα (δευτεροβάθμια); Καλύφθηκαν όλα τα κενά; Παρουσιάστηκαν όλοι;

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5267 στις: Οκτώβριος 23, 2011, 03:55:50 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!! Έχω αρχίσει να ανησυχω μήπως γίνει καμιά στραβή κ ακυρωθεί η πρόσληψή μου (που έγινε στις 14.10 στη Δ΄Κύκλάδων)! Την προηγούμενη εβδομάδα που "έτρεχαν" κ οι απεργίες παντού, δε μπορούσα να παρουσιαστώ στη ΔΔ Κυκλάδων (Σύρος). Σε τηλ/κή συνομιλία στις 17/10 μου είπαν να τους στείλω μια υπεύθυνη δήλωση στην οποία να αποδέχομαι την πρόσληψη. Με τις νέες απεργίες δε μπόρεσα να πάω ούτε την Πέμπτη 20.10, οπότε κ τους ξανατηλεφώνησα για να τους εξηγήσω το πρόβλημα κ άν ήθελαν να τους έστελνα με fax τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για να μή χάσω τη θέση. Ο κύριος που μου μίλησε μου είπε, εν τέλει, να μήν κάνω τον κόπο να παρουσιαστώ στη Σύρο για μια υπογραφή κ να τηλ. στη ΔΔ Κυκλάδων την Παρασκευή 21.10 για να μου πουν σε ποιό σχολείο τελικά είναι να παρουσιαστώ κ να πάω εκεί απευθείας. Την Παρασκευή ...δεν βρήκα κανέναν στο τηλ/νο κ ας έπαιρνα μέχρι τις 2:30μμ... Τώρα τί γίνεται;;; Θα χάσω τη θέση;;; Περιττο, δε, να πω ότι έχει προκυρηχθεί καινούρια απεργία στα καράβια κ αναμένεται, αν ψηφιστεί κ 3μερη απεργία της ΟΛΜΕ... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:01:44 »

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5268 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 02:24:21 μμ »
δε χανεται η θεση σου.που το ακουσες αυτο?προσπαθησε να τους βρεις στο τηλεφωνο.στειλε κι ενα φαξ στο σχολειο καλου κακου.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159768
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 411
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 408
Σύνολο: 418

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.