*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2975154 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IoannisDr

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1219
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
επισης που γραφει για ενστασεις?

εκεί που γράφει πάντα, στην πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
Τυχόν ενστάσεις κατά της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος υποβάλλονται σε αποκλειστική
προθεσμία τριών (3) εργάσιμων ημερών από την επομένη της ανάρτησης της πρόσκλησης στην
ιστοσελίδα του Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.

Οι ενστάσεις θα πρέπει να είναι επί ποινή απαραδέκτου συγκεκριμένες.

Πιο συγκεκριμένα, δεν γίνονται δεκτές και απορρίπτονται ως ατεκμηρίωτες ενστάσεις κατά του
πίνακα συνολικά, ή κατά του συνόλου των υποψηφίων που προηγούνται του ενισταμένου, κ.λπ.

Οι ενστάσεις υποβάλλονται ιδιοχείρως ή αποστέλλονται ταχυδρομικώς, εντός σφραγισμένου
φακέλου διάστασης Α4, στην διεύθυνση: Ίδρυμα Νεολαίας και Δια Βίου Μάθησης, Αχαρνών 417 &
Κοκκινάκη, 111 43 Αθήνα, Κεντρική Γραμματεία - 2ος Όροφος, για την υπ’ αριθμ. πρωτ. 660/2/3463
Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Επιλογή Εκπαιδευτών με Σύμβαση Μίσθωσης Έργου
στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας, υπόψη της Επιτροπής Ενστάσεων, Περιφέρεια ……..…..,
Ειδικότητα…………………………….

Εάν η τελευταία ημέρα της ανωτέρω προθεσμίας υποβολής των ενστάσεων είναι Σάββατο ή ημέρα
αργίας των Δημοσίων Υπηρεσιών, τότε η προθεσμία παρατείνεται αυτοδικαίως μέχρι και την πρώτη
εργάσιμη ημέρα μετά την αργία. Ενστάσεις που περιέρχονται στην υπηρεσία μετά την παρέλευση
της προθεσμίας αυτής θεωρούνται εκπρόθεσμες και δεν εξετάζονται, με την επιφύλαξη της
επόμενης παραγράφου.

Στην περίπτωση ταχυδρομικής αποστολής αιτήσεων ή ενστάσεων, ως τελική ημερομηνία λήψης
λογίζεται από το Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. η ημερομηνία που φέρει ο φάκελος αποστολής, ο οποίος, μετά την
αποσφράγισή του, επισυνάπτεται στην αίτηση ή την ένσταση του υποψηφίου. Μετά το πέρας της
ως άνω ημερομηνίας, οι αιτήσεις ή οι ενστάσεις θεωρούνται εκπρόθεσμες.

Πληροφορίες, σχετικά με το κείμενο και τους όρους της παρούσας Πρόσκλησης Εκδήλωσης
Ενδιαφέροντος, στα τηλ. 213 131 4647, 213 131 4648, 213 131 4511, 213 131 4515

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mariliane

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1265
    • Προφίλ
καλησπέρα και χρονια πολλα! πού ειδατε τα αποτελεσματα σδε; σε ποιο συνδεσμο γιατι εγω δεν τα βλεπω!

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
βρε παιδια ειμαι αγγλικος και εχω μεταπτυχιακο στην διδασκαλια αγγλικης. μου δινει 6 μορια και οχι 8 διοτι γραφουν ειναι μη συναφες. μα αφου εχω μεταπτυχιακο στο αντικειμενο μου? επισης που γραφει για ενστασεις?

Στην προκήρυξη έγραφε:
Μεταπτυχιακές σπουδές στην Εκπαίδευση Ενηλκων, στη Συνεχιζόμενη Εκπαίδευση, στη Δια Βίου Εκπαίδευση λαμβάνουν το μέγιστο αριθμό μορίων.
Μεταπτυχιακές σπουδές σε άλλες ειδικεύσεις-κατευθύνσεις μοριοδοτούνται αντίστοιχα με 2 μόρια λιγότερο.

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
καλησπέρα και χρονια πολλα! πού ειδατε τα αποτελεσματα σδε; σε ποιο συνδεσμο γιατι εγω δεν τα βλεπω!

http://www.inedivim.gr/

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος bania

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 711
    • Προφίλ
καλησπέρα και χρονια πολλα! πού ειδατε τα αποτελεσματα σδε; σε ποιο συνδεσμο γιατι εγω δεν τα βλεπω!

http://www.inedivim.gr/index.php/anakoinoseis/500-2014-04-23-16-02-22

Αποσυνδεδεμένος Li0

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 495
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
και τωρα τι γινεται με τις προτεραιοτητες?????

πχ ενας που ειναι 7ος πχ στη λίστα αλλά πρώτος στη Φλώρινα τι γινεται??

και τα νεα σδε που δημιουργήθηκαν πώς θα στελεχωθούν? επικοινώνησε κανείς?

Αποσυνδεδεμένος Li0

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 495
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
και βλέπω και άλλα ωραία μέσα στους πίνακες

πχ πολλοί έχουν δηλώσει σδε πέραν της περιφέρειάς τους

δείτε


ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΚΟΖΑΝΗΣ, ΦΛΩΡΙΝΑΣ, ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ, ΦΥΛ. ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

πώς γίνεται αυτό? Δεν θα πρέπει να μην το δεχόταν το σύστημα?

Αποσυνδεδεμένος kakar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠE0402
    • Προφίλ
Σύμφωνα με την προκήρυξη " Η επιλογή περισσότερων της μίας Περιφέρειας ή περισσότερων του ενός γνωστικού αντικειμένου αποτελεί λόγο αποκλεισμού από τη διαδικασία επιλογής εκπαιδευτών. "

Αποσυνδεδεμένος Li0

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 495
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
εγώ μια χαρά τους βλέπω στους πίνακες!

δείτε και εσείς!

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Την προκήρυξη με τις θέσεις αναλυτικά την έχει κάποιος; Ευχαριστώ.
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

Αποσυνδεδεμένος kakar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠE0402
    • Προφίλ
Η προκήρυξη είναι αυτή : http://www.inedivim.gr/attachments/article/451/20140130-prokirixi-oromisthiwn-sde-13-15.pdf
Δεν υπάρχει αριθμός θέσεων. Ακόμα και στο φάκελο, στο εξωτερικό του,έπρεπε να δηλώσουμε περιφέρεια. Αυτοί όλοι δηλαδή τι περιφέρεια δήλωσαν? Και γιατί δεν απορρίφθηκαν στην διοικητική επαλήθευση?

Αποσυνδεδεμένος IoannisDr

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1219
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
και τωρα τι γινεται με τις προτεραιοτητες?????

πχ ενας που ειναι 7ος πχ στη λίστα αλλά πρώτος στη Φλώρινα τι γινεται?? και τα νεα σδε που δημιουργήθηκαν πώς θα στελεχωθούν?

έχει αναφερθεί και στις προηγούμενες σελίδες, αν δεν αλλάξει κάτι τότε θα καλούν σύμφωνα με τη σειρά κατάταξης και θα ζητούν να διαλέξεις από τις κενές θέσεις που υπάρχουν.

επικοινώνησε κανείς?

Η ανακοίνωση βγήκε το απόγευμα, πότε να προλάβει να επικοινωνήσει κανείς?!? Εδώ εργάσιμες ώρες και αμάν κάνεις να βγάλεις γραμμή!

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Γυναίκα
  • μουσικοπαρμενη..
    • Προφίλ
πραγματι πολυ περιεργο αυτο το θεμα με τις πολλες περιφερειες
για παραδειγμα, στην περιφερεια Ιονιων Νησων εχουν κανει δεκτη αιτηση που δηλωνει σειρα προτιμησης ΣΔΕ Κέρκυρα/ Θεσσαλονικη

και δεν ειναι τελικα το μοναδικο παραδειγμα...

Αποσυνδεδεμένος apollon

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ04
    • Προφίλ
Εγώ έχω την απορία πως γίνεται να είναι κάποιος ωρομίσθιος ταυτόχρονα και άνεργος και να εργάζεται στο ΣΔΕ. Βλέπω τέτοιες περιπτώσεις. Όταν κάποιος εργάζεται στο ΣΔΕ ή σε άλλη δομή του Ινεδιβιμ κρατάει και την κάρτα ανεργίας;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159594
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 386
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 27
Επισκέπτες: 329
Σύνολο: 356

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.118 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.