*

Αποστολέας Θέμα: Σύστημα Πιστοποίησης Εκπαιδευτικής Επάρκειας Εκπαιδευτών Ενηλίκων της Μη Τυπικής  (Αναγνώστηκε 862290 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gianna9

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
και εγω επαιρνα εχτες, αλλα δεν το σηκωνε κανεις..
..αξίζεις φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος chrilar

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • με Αρέσει πολύ η εκπση ενηλίκων!!!
    • Προφίλ
συμφωνώ ! Έχω ξεχάσει και αυτά που ήξερα. Και που μυαλό για διάβασμα ...


εγω καλεσα και μου ειπαν οτι δεν εχουν δεχθει αιτηματα... καλεσα σημερα 16:20 στο 2102709125

Αποσυνδεδεμένος chrilar

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • με Αρέσει πολύ η εκπση ενηλίκων!!!
    • Προφίλ
Προσπαθώ από την προηγούμενη Πέμπτη να επικοινωνήσω. Έχω πάρει σε όλους τους αριθμούς , όλες τις ώρες.
Πουθενά , κανείς !
Επιπλέον,  έστειλα  e-mail και τους ζήτησα άμεση ενημέρωση. Εκτός από  την αυτόματη απάντηση επιβεβαίωσης  " Ευχαριστούμε πολύ. Το μήνυμά σας εστάλη. " , καμία απάντηση.

Η αλήθεια είναι ότι έχω στείλει και με άλλη ευκαιρία  e-mail και δεν πήρα καμία απάντηση , όποτε ούτε και τώρα περίμενα...και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουν στην ιστοσελίδα τους και φόρμα επικοινωνίας.

Προσωπικά , επειδή το κέντρο που ήταν να δώσω εξετάσεις , είναι πολύ μακριά ( δεν υπήρχε κάποιο κέντρο που να με βολεύει η ημερομηνία, πιο κοντά) , αποφάσισα ότι δεν θα πάω.
Με όλα αυτά που συμβαίνουν , δεν συγκρατώ τίποτα από αυτά που προσπαθώ να διαβάσω αλλά και ούτε τα απαραίτητα χρήματα δεν υπάρχουν.




εγω καλεσα 16:20 σημερα 7-7-15...μου ειπαν δεν εχουν αιτηματα απο κοσμο για σβκο 11-12/7

Αποσυνδεδεμένος victoroula

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
    • Προφίλ
Πήρα τηλ στον ΕΟΠΠΕΠ και θα βγει ανακοίνωση τις επόμενες μερες για αυτούς που δίναμε το σαββατοκύριακο του δημοψηφίσματος.Παντως δε δίνουμε αυτό το σαββατοκύριακο μου είπαν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Foufoutos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 692
    • Προφίλ



εγω καλεσα 16:20 σημερα 7-7-15...μου ειπαν δεν εχουν αιτηματα απο κοσμο για σβκο 11-12/7

Πάντως mail έστειλα χτες με αυτό το αίτημα....Για στείλτε και οι υπόλοιποι!
stuDYING...!

Αποσυνδεδεμένος Sphinx2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
    • Προφίλ
καταφέρατε να επικοινωνήσετε !!

Εγώ ούτε και σήμερα δεν τα κατάφερα. Ούτε στο μειλ δεν πήρα απάντηση.
Foufoutos , τελικά μάλλον είμαστε οι δυο μας που ζητήσαμε μια αναβολή .....και μια εναλλακτική λύση...

Αποσυνδεδεμένος gianna9

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
καταφέρατε να επικοινωνήσετε !!

Εγώ ούτε και σήμερα δεν τα κατάφερα. Ούτε στο μειλ δεν πήρα απάντηση.
Foufoutos , τελικά μάλλον είμαστε οι δυο μας που ζητήσαμε μια αναβολή .....και μια εναλλακτική λύση...


Παυλινα και σε μενα απαντησαν (εστειλα mail σημερα και μου απαντησαν πριν απο λιγο), ότι θα βγει ανακοίνωση στο site. Προσωπικά δεν συμφωνώ στο να δοθεί και άλλη αναβολή στις εξετασεις. Το αντίθετο θα έλεγα, θέλω να γίνουν άμεσα να ξεμπερδεύουμε.
 
..αξίζεις φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

Αποσυνδεδεμένος Foufoutos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 692
    • Προφίλ
Παυλινα και σε μενα απαντησαν (εστειλα mail σημερα και μου απαντησαν πριν απο λιγο), ότι θα βγει ανακοίνωση στο site. Προσωπικά δεν συμφωνώ στο να δοθεί και άλλη αναβολή στις εξετασεις. Το αντίθετο θα έλεγα, θέλω να γίνουν άμεσα να ξεμπερδεύουμε.

Μα ούτε κι εγώ ζητώ αναβολή μετά τον Ιούλη-ως τέλη να έχουμε τελειώσει. Απλά τώρα η κατάσταση δεν παλεύεται από πολλές απόψεις...
stuDYING...!

Αποσυνδεδεμένος Sphinx2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
    • Προφίλ
Παυλινα και σε μενα απαντησαν (εστειλα mail σημερα και μου απαντησαν πριν απο λιγο), ότι θα βγει ανακοίνωση στο site. Προσωπικά δεν συμφωνώ στο να δοθεί και άλλη αναβολή στις εξετασεις. Το αντίθετο θα έλεγα, θέλω να γίνουν άμεσα να ξεμπερδεύουμε.

μια μικρή αναβολή ήθελα,  για να μαζέψω τα χρήματα και το μυαλό μου. Θα δώσω στις 19 .

Αποσυνδεδεμένος sixtir

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1137
    • Προφίλ
anoiktigrammi@eoppep.gr
Στείλτε όσοι θέλετε αναβολή. Πως είναι δυνατόν να γίνεται χαμός και εμείς να εξεταζόμαστε σε δομές ενηλίκων που είναι κυρίως εσπα....

Αποσυνδεδεμένος IoannisDr

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1219
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
έστειλα κι εγώ και στα δυο email.

Αποσυνδεδεμένος gianna9

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μια μικρή αναβολή ήθελα,  για να μαζέψω τα χρήματα και το μυαλό μου. Θα δώσω στις 19 .

νομιζω ολοι συμφωνουμε σε αυτο! σε ενημερωσε καποιος για το ποτε θα δωσουμε; ή αν πρεπει να ξανακανουμε αιτηση; γιατι εμενα μου ειπαν απλα να κοιταω το site και θα βγει ανακοινωση.
..αξίζεις φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

Αποσυνδεδεμένος Sphinx2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
    • Προφίλ
νομιζω ολοι συμφωνουμε σε αυτο! σε ενημερωσε καποιος για το ποτε θα δωσουμε; ή αν πρεπει να ξανακανουμε αιτηση; γιατι εμενα μου ειπαν απλα να κοιταω το site και θα βγει ανακοινωση.

μου έστειλαν μειλ και με πήραν και τηλέφωνο. Είπαν "κατά πάσα πιθανότητα" σχετικά με την ημερομηνία στο μειλ, αλλά στην τηλεφωνική επικοινωνία δεν υπήρχε η παραπάνω αβεβαιότητα. Επίσης , είπαν ότι γίνεται χαμός από τηλεφωνήματα και δεν προλαβαίνουν..Δεν ξέρω αν πρέπει να ξανακάνετε αίτηση , πάντως θα γίνει ανακοίνωση σίγουρα στην ιστοσελίδα τους.
 Εμένα με "ξεγραψε" ο κύριος που μίλησα από το κέντρο που είχα δηλώσει πριν και με " έγραψε" στο καινούριο. Μετά από λίγο  πήρα και μειλ επιβεβαίωσης για το καινούριο κέντρο.   

Αποσυνδεδεμένος Sphinx2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
    • Προφίλ
μου έστειλαν μειλ και με πήραν και τηλέφωνο. Είπαν "κατά πάσα πιθανότητα" σχετικά με την ημερομηνία στο μειλ, αλλά στην τηλεφωνική επικοινωνία δεν υπήρχε η παραπάνω αβεβαιότητα. Επίσης , είπαν ότι γίνεται χαμός από τηλεφωνήματα και δεν προλαβαίνουν..Δεν ξέρω αν πρέπει να ξανακάνετε αίτηση , πάντως θα γίνει ανακοίνωση σίγουρα στην ιστοσελίδα τους.
 Εμένα με "ξεγραψε" ο κύριος που μίλησα από το κέντρο που είχα δηλώσει πριν και με " έγραψε" στο καινούριο. Μετά από λίγο  πήρα και μειλ επιβεβαίωσης για το καινούριο κέντρο.

Ολα αυτά , μόλις γράψει εδώ ( τ απόγευμα ) ότι δεν κατάφερα να επικοινωνήσω  ούτε και σήμερα.
Νόμιζα πως το είχα αναφέρει , αλλά έχω κάψει εγκέφαλο τώρα τελευταία  :-\

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159788
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 516
Σύνολο: 531

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.094 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.