*

Αποστολέας Θέμα: Σύστημα Πιστοποίησης Εκπαιδευτικής Επάρκειας Εκπαιδευτών Ενηλίκων της Μη Τυπικής  (Αναγνώστηκε 859471 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος grooog

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 927
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Είναι τόσο σίγουρο πως θα έχει παράβολο;; γιατι;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος tam tam

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 990
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Είναι τόσο σίγουρο πως θα έχει παράβολο;; γιατι;;
Νομίζω ότι αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Dina-PE18

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 119
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Για να διδάξουμε στα ΙΕΚ είναι απαραίτητη η εγγραφή μας σε αυτό το μητρώο;

Αποσυνδεδεμένος gianna9

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Είναι τόσο σίγουρο πως θα έχει παράβολο;; γιατι;;


το γράφει ότι θα έχει παράβολο. στον πίνακα που είναι τα δικαιολογητικά στο τέλος 
(Χρηματικό ποσό  10  Αποδεικτικό κατάθεσης χρηματικού ποσού, το ύψος του οποίου θα καθορίζεται με Απόφαση του Δ.Σ. του Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.)
..αξίζεις φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Είναι τόσο σίγουρο πως θα έχει παράβολο;; γιατι;;


το γράφει ότι θα έχει παράβολο. στον πίνακα που είναι τα δικαιολογητικά στο τέλος 
(Χρηματικό ποσό  10  Αποδεικτικό κατάθεσης χρηματικού ποσού, το ύψος του οποίου θα καθορίζεται με Απόφαση του Δ.Σ. του Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.)

Μπορείτε να δώσετε το link??

Αποσυνδεδεμένος newseditor

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 430
    • Προφίλ
Σύστημα Πιστοποίησης Εκπαιδευτικής Επάρκειας Εκπαιδευτών Ενηλίκων της Μη Τυπικής Εκπαίδευσης

http://www.pde.gr/index.php?page=5675

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Σ' ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος Dina-PE18

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 119
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Τελικά για να διδάσκεισ στα ΙΕΚ χρειάζεται να εισαι πιστοποιημενος;Νομίζω ότι κι αυτά ανήκουν στην μη τυπική εκπαίδευση.

Αποσυνδεδεμένος afriendforyou

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Που σε πήραν και έκαναν 4 χρόνια να σε πληρωσούν και που ήσουν τότε πιστοποιημένη ;

Θα ήθελα να πω σε όσους ενδιαφέρονται ότι δεν ξέρω τελικά αν όλο αυτό αξίζει τον κόπο τα λεφτά κ το χρόνο γιατί εγώ αν κ είμαι πάρα πολλά χρόνια γραμμένη μόνο δύο φορές με έχουν καλέσει κ μάλιστα την πρώτη έκανα 4 χρόνια να πάρω τα λεφτά, δεν ξέρω αν τώρα αλλάξει κατι.........

Αποσυνδεδεμένος tam tam

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 990
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Που σε πήραν και έκαναν 4 χρόνια να σε πληρωσούν και που ήσουν τότε πιστοποιημένη ;

Θα ήθελα να πω σε όσους ενδιαφέρονται ότι δεν ξέρω τελικά αν όλο αυτό αξίζει τον κόπο τα λεφτά κ το χρόνο γιατί εγώ αν κ είμαι πάρα πολλά χρόνια γραμμένη μόνο δύο φορές με έχουν καλέσει κ μάλιστα την πρώτη έκανα 4 χρόνια να πάρω τα λεφτά, δεν ξέρω αν τώρα αλλάξει κατι.........

Στο ΕΚΕΠΙΣ στον φορέα που λέγετε τώρα ΕΟΠΠΕΠ ειμαι πιστοποιημένη το αναφέρω πιο πάνω, με πήραν σε ένα από τα προγράμματα εκπαίδευσης ενηλίκων κ όχι μόνο εγώ αλλά κ όλοι όσοι δουλέψαμε τότε πήραμε τα χρήματα μετά από 4 χρόνια με πολλή τρέξιμο κ φασαρία.

Αποσυνδεδεμένος afriendforyou

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Σε ποιό πρόγραμμα αν επιτρέπετε ;
Που σε πήραν και έκαναν 4 χρόνια να σε πληρωσούν και που ήσουν τότε πιστοποιημένη ;

Θα ήθελα να πω σε όσους ενδιαφέρονται ότι δεν ξέρω τελικά αν όλο αυτό αξίζει τον κόπο τα λεφτά κ το χρόνο γιατί εγώ αν κ είμαι πάρα πολλά χρόνια γραμμένη μόνο δύο φορές με έχουν καλέσει κ μάλιστα την πρώτη έκανα 4 χρόνια να πάρω τα λεφτά, δεν ξέρω αν τώρα αλλάξει κατι.........

Στο ΕΚΕΠΙΣ στον φορέα που λέγετε τώρα ΕΟΠΠΕΠ ειμαι πιστοποιημένη το αναφέρω πιο πάνω, με πήραν σε ένα από τα προγράμματα εκπαίδευσης ενηλίκων κ όχι μόνο εγώ αλλά κ όλοι όσοι δουλέψαμε τότε πήραμε τα χρήματα μετά από 4 χρόνια με πολλή τρέξιμο κ φασαρία.

Αποσυνδεδεμένος tam tam

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 990
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σε ποιό πρόγραμμα αν επιτρέπετε ;
Που σε πήραν και έκαναν 4 χρόνια να σε πληρωσούν και που ήσουν τότε πιστοποιημένη ;

Θα ήθελα να πω σε όσους ενδιαφέρονται ότι δεν ξέρω τελικά αν όλο αυτό αξίζει τον κόπο τα λεφτά κ το χρόνο γιατί εγώ αν κ είμαι πάρα πολλά χρόνια γραμμένη μόνο δύο φορές με έχουν καλέσει κ μάλιστα την πρώτη έκανα 4 χρόνια να πάρω τα λεφτά, δεν ξέρω αν τώρα αλλάξει κατι.........

Στο ΕΚΕΠΙΣ στον φορέα που λέγετε τώρα ΕΟΠΠΕΠ ειμαι πιστοποιημένη το αναφέρω πιο πάνω, με πήραν σε ένα από τα προγράμματα εκπαίδευσης ενηλίκων κ όχι μόνο εγώ αλλά κ όλοι όσοι δουλέψαμε τότε πήραμε τα χρήματα μετά από 4 χρόνια με πολλή τρέξιμο κ φασαρία.
ΟΚΑΝΑ επανένταξης πρώην χρηστών ναρκωτικών χορηγούμενοι μεθαδόνη

Αποσυνδεδεμένος demeb

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 948
    • Προφίλ
Τελικά για να διδάσκεισ στα ΙΕΚ χρειάζεται να εισαι πιστοποιημενος;Νομίζω ότι κι αυτά ανήκουν στην μη τυπική εκπαίδευση.
τα ΙΕΚ ανήκουν στην εκπαίδευση ενηλίκων, όμως ανήκουν στην τυπική εκπαίδευση. Μη τυπική εκπαίδευση είναι τα ΚΕΚ, τα προγράμματα (πολιτιστικά κτλ) που γίνονται μετά το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου κ.α.

Αποσυνδεδεμένος εμπειρος

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 229
    • Προφίλ
προφανές!άλλος ένας τρόπος να συγκεντρωθούν λεφτουδακια για τη συμμετοχη!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 541
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 404
Σύνολο: 412

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.