*

Αποστολέας Θέμα: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές  (Αναγνώστηκε 749066 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dynamite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 298
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1442 στις: Αύγουστος 22, 2014, 09:15:09 μμ »
Έτσι, μου είπανε και ο υπεύθυνος εκπαίδευσης και ο υπεύθυνος οργάνωσης...
Δεν έτυχε να με καλέσουν σε 2 δήμους ταυτόχρονα, απλά θυμάμαι τους είχα ρωτήσει τι θα γίνοτανε σε τέτοια περίπτωση και αυτήν την απάντηση μου δώσανε.

Δεν ισχυει αυτο μπορεις και ταυτοχρονα αρκει να τηρειται η σειρα ολων των υποψηφιων. Ετσι λενε μερικοι "υπευθυνοι εκπαιδευσης" αλλα ειναι λογω αγνοιας....
Always look on the bright side of things....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:30:48 »

Αποσυνδεδεμένος kotoyla

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 142
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1443 στις: Αύγουστος 22, 2014, 09:21:33 μμ »
σε πιο νουμερο τηλ. παιρνετε και ρωτατε για τις πληρωμες?να παρω και εγω θελω,οποιος ξερει ας το πει λιγο :-\

Αποσυνδεδεμένος dynamite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 298
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1444 στις: Αύγουστος 22, 2014, 09:24:19 μμ »
σε πιο νουμερο τηλ. παιρνετε και ρωτατε για τις πληρωμες?να παρω και εγω θελω,οποιος ξερει ας το πει λιγο :-\

Ναι δωστε το λιγο παιδια να παρουμε μερικα τηλεφωνακια να σπασουμε μπαλες λιγο εκει στο ΙΝΕΔΙΒΙΜ οπως σπανε τις δικιες μας εδω και τοσους μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-X 8) >:(
Always look on the bright side of things....

Αποσυνδεδεμένος fma145

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1445 στις: Αύγουστος 22, 2014, 09:50:48 μμ »
2131314643.Αυτό είναι από το οικονομικό τμήμα γενικά.Μετά υπάρχουν ξεχωριστά τηλέφωνα για τους νομούς για τους οποίους εργάζεται ο καθένας.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:30:48 »

Αποσυνδεδεμένος ardilla

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1446 στις: Αύγουστος 22, 2014, 09:55:14 μμ »
στο σαιτ του ινεδιβιμ στην επικοινωνια, οσα τηλ εχει στην ομαδα εργου κδβμ!!

Αποσυνδεδεμένος fma145

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1447 στις: Αύγουστος 31, 2014, 12:11:09 πμ »
Πήρε κανείς τηλέφωνο για να ρωτήσει για τις πληρωμές;Εγώ ρώτησα για Θεσσαλονίκη και μου λένε ότι επεξεργάζονται τα στοιχεία και μετά τα δίνουν στο λογιστήριο.Μου έδωσαν την εντύπωση ότι γίνονται πληρωμές.Αυτό δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.Σε άλλο post διάβασαν ότι τους τελείωσαν πάλι τα χρήματα.Δηλαδή έλεος!Αν έχει πληρωθεί κάποιος στη Θεσσαλονίκη ας ενημερώσει να ξέρουμε τι γίνεται.

Αποσυνδεδεμένος lavas

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 734
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1448 στις: Αύγουστος 31, 2014, 01:04:09 μμ »
περασα απο το ινεδιβιμ μεσα στην εβδομαδα....μου ειπαν να κανω υπομονη...οτι υπαρχει πολυς φορτος εργασιας, οτι πρεπει να περαστουν οι συμβασεις μας μεσα στο συστημα για να πληρωθουμε. απ οτι καταλαβα ειναι λιγο και θεμα υπευθυνων κδβμ, κατα ποσο δλδ ηταν και αυτοι συνεπεις με το να στειλουν τις συμβασεις μας στο ινεδιβιμ.

μου ειπα στο ινεδιβιμ να τους καλεσω σε 15 μερες περιπου οπου το τοπιο θα ειναι πιο καθαρο για να μου απαντησουν πιο συγκεκριμενα.

να ξερετε οτι δεν ενημρωνουν ατομικα για το ποτε θα πληρωθει ο καθενας

Αποσυνδεδεμένος Foufoutos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 692
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1449 στις: Σεπτέμβριος 01, 2014, 12:20:03 πμ »
Δίνουν 35.000 για επιλογή αναδόχου να τσεκάρει τα δικαιολογητικά εκπαιδευτών της νέας πρόσκλησης για τα ΚΔΒΜ. Δηλαδή ποιοί θα τα ελέγξουν;

https://diavgeia.gov.gr/luminapi/api/decisions/%CE%A9%CE%9F%CE%9E%CE%9C46%CE%A8%CE%96%CE%A3%CE%A0-%CE%96%CE%A7%CE%94/document?inline=true     :-X
stuDYING...!

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1450 στις: Σεπτέμβριος 01, 2014, 11:28:48 πμ »
Δίνουν 35.000 για επιλογή αναδόχου να τσεκάρει τα δικαιολογητικά εκπαιδευτών της νέας πρόσκλησης για τα ΚΔΒΜ. Δηλαδή ποιοί θα τα ελέγξουν;

https://diavgeia.gov.gr/luminapi/api/decisions/%CE%A9%CE%9F%CE%9E%CE%9C46%CE%A8%CE%96%CE%A3%CE%A0-%CE%96%CE%A7%CE%94/document?inline=true     :-X
Πολλές φορές διάφορες ενέργεις τις αναθέτουν σε εξωτερικούς συνεργάτες γιατί δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν οι υπάλληλοι. Οι αξιολογήσεις, οι φοροτεχνικές υπηρεσίες, τώρα ο έλεγχος των δικαιολογητικών.. ισως είναι και για καλό μήπως και βγουν σύντομα τα αποτελέσματα...

Αποσυνδεδεμένος ardilla

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1451 στις: Σεπτέμβριος 02, 2014, 11:26:51 πμ »
παιρνω απο το πρωι σε ενα τηλ του λογιστηριου που μου δωσανε και δεν το σηκωνει κανεις....ειναι δυνατον????!!!!ρωτησε κανενας αλλος για τις πληρωμες στην αθηνα???

Αποσυνδεδεμένος marigia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1452 στις: Σεπτέμβριος 02, 2014, 02:20:27 μμ »
Λοιπόν μαζί με άλλους 3 εκπαιδευτές παίρνουμε τηλέφωνο από τον Ιούνιο και μας λένε συνέχεια πως κάνουνε αγώνα δρόμου μέχρι τον Οκτώβριο για να εξοφληθούμε όλοι.......!!!!!
Σε ερώτηση μας πως είναι δυνατόν να έχουν πληρωθεί εκπαιδευτές που έχουν ξεκινήσει μαθήματα από τον Μάρτιο του 2014 και εμείς που τα ξεκινήσαμε από τον Οκτώβριο του 2013 δεν έχουμε πάρει ούτε ένα ευρώ η απάντηση τους ήταν "θα είχαν λάθη οι συμβάσεις σας που έστειλαν οι υπεύθυνοι...." Ωραία απαντάμε όμως, όπως θα συνέβει σε όλους σας τις συμβάσεις και τον φάκελό μας γενικότερα τον στείλαμε στην Αθήνα τουλάχιστον 3 φορές !!!!
Τη μία δεν είχαν φορολογική ενημερότητα, την άλλη δεν είχαν χρήματα, τώρα δεν έχουν προσωπικό και ελάχιστοι εκπαιδευτές παίρνουν να τους ενοχλήσουν....
Διαβάζω συνέχεια στο forum όλο απορίες για την νέα προκήρυξη των εκπαιδευτών και ελάχιστοι ρωτάνε για πληρωμές και σας το αναφέρω αυτό επειδή μας είπαν με μεγάλο θράσος από το ΙΝΕΔΙΒΙΜ "όσο δεν ενοχλείτε τόσο καλύτερα για εμάς".....οπότε αγαπητοί από το να ρωτάτε συνεχώς ποιος πληρώθηκε και πότε ενοχλήστε όσο περισσότερο μπορείτε...αν είναι δυνατόν οι περισσότεροι από εσάς είστε άνεργοι και μορφωμένοι που έχετε λόγο και επιχειρήματα μα δεν έχετε το θάρρος να πάρετε και να τους πείτε αυτό που είπαμε και εμείς????
 "Θέλω να πληρωθώ άμεσα, έκανα υπομονή όμως δεν μπορώ να περιμένω"

όσοι έχετε τυχόν απορίες σχετικά με αυτά που λέω ή θέλετε τα τηλέφωνα τους ενημερώστε με....
καλό σας μεσημέρι

Αποσυνδεδεμένος janeite

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1453 στις: Σεπτέμβριος 02, 2014, 05:13:41 μμ »
ξέρει κάποιος το φαξ για βεβαιωσεις προϋπηρεσίας? μέχρι στιγμής έχω βρει 2 διαφορετικά... για κάθε ΚΔΒΜ θέλει και διαφορετική αίτηση?
επίσης όταν το στείλατε, πήρατε και τηλέφωνο καλού-κακού?
ευχαριστώ :-)

Αποσυνδεδεμένος PPE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1208
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1454 στις: Σεπτέμβριος 02, 2014, 08:12:58 μμ »
Λοιπόν μαζί με άλλους 3 εκπαιδευτές παίρνουμε τηλέφωνο από τον Ιούνιο και μας λένε συνέχεια πως κάνουνε αγώνα δρόμου μέχρι τον Οκτώβριο για να εξοφληθούμε όλοι.......!!!!!
Σε ερώτηση μας πως είναι δυνατόν να έχουν πληρωθεί εκπαιδευτές που έχουν ξεκινήσει μαθήματα από τον Μάρτιο του 2014 και εμείς που τα ξεκινήσαμε από τον Οκτώβριο του 2013 δεν έχουμε πάρει ούτε ένα ευρώ η απάντηση τους ήταν "θα είχαν λάθη οι συμβάσεις σας που έστειλαν οι υπεύθυνοι...." Ωραία απαντάμε όμως, όπως θα συνέβει σε όλους σας τις συμβάσεις και τον φάκελό μας γενικότερα τον στείλαμε στην Αθήνα τουλάχιστον 3 φορές !!!!
Τη μία δεν είχαν φορολογική ενημερότητα, την άλλη δεν είχαν χρήματα, τώρα δεν έχουν προσωπικό και ελάχιστοι εκπαιδευτές παίρνουν να τους ενοχλήσουν....
Διαβάζω συνέχεια στο forum όλο απορίες για την νέα προκήρυξη των εκπαιδευτών και ελάχιστοι ρωτάνε για πληρωμές και σας το αναφέρω αυτό επειδή μας είπαν με μεγάλο θράσος από το ΙΝΕΔΙΒΙΜ "όσο δεν ενοχλείτε τόσο καλύτερα για εμάς".....οπότε αγαπητοί από το να ρωτάτε συνεχώς ποιος πληρώθηκε και πότε ενοχλήστε όσο περισσότερο μπορείτε...αν είναι δυνατόν οι περισσότεροι από εσάς είστε άνεργοι και μορφωμένοι που έχετε λόγο και επιχειρήματα μα δεν έχετε το θάρρος να πάρετε και να τους πείτε αυτό που είπαμε και εμείς????
 "Θέλω να πληρωθώ άμεσα, έκανα υπομονή όμως δεν μπορώ να περιμένω"

όσοι έχετε τυχόν απορίες σχετικά με αυτά που λέω ή θέλετε τα τηλέφωνα τους ενημερώστε με....
καλό σας μεσημέρι

κ εγώ που ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την πληρωμή μου που εκκρεμεί από το Δεκέμβριο 2013 πήρα τηλ [πολλάκις στο οικονομικό τμήμα αλλά άφαντοι...

Αποσυνδεδεμένος dimisfl

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 361
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #1455 στις: Σεπτέμβριος 02, 2014, 08:18:20 μμ »
ξέρει κάποιος το φαξ για βεβαιωσεις προϋπηρεσίας? μέχρι στιγμής έχω βρει 2 διαφορετικά... για κάθε ΚΔΒΜ θέλει και διαφορετική αίτηση?
επίσης όταν το στείλατε, πήρατε και τηλέφωνο καλού-κακού?
ευχαριστώ :-)

2131314603

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159540
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 266
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 252
Σύνολο: 253

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.149 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.