*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για αναγνώριση του μαστερ επιστήμες αγωγής Λευκωσίας από ΔΟΑΤΑΠ  (Αναγνώστηκε 108884 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος SX1986

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 54
  • Λατρεύω την εκπαίδευση- Αυτή όμως????
    • Προφίλ
Ο οδηγός σπουδών είναι για τα προπτυχιακά προγράμματα. Αυτά τα τσεκάρουν αυτοί εκεί δεν είναι ανάγκη  να τα τσεκάρεις εσύ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος maryfysikos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
συνάδελφοι στην αίτηση εκει που λέει τι έχουμε βάλει συνημμένα είναι όλα έκτος από απολυτήριο λυκείου;;; καλά λέω;;; οδηγό σπουδών το τσεκάρουμε;;; το έχει στείλει το πανεπιστήμιο;;;
κ γω τσεκαρα για βαθμολογία
   Εγώ προσωπικά τσέκαρα μόνα αυτά που στέλνω και έγραψα ότι τα υπόλοιπα έγγραφα τα έστειλε το πανεπιστήμιο Λευκωσίας και ότι έχουν πρωτοκολληθεί και έγραψα τον αριθμό πρωτοκόλλου που μου είπαν από το ΔΟΑΤΑΠ

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Δεν νομίζω να αργήσει η αναγνώριση επειδή τσέκαρε κάποιος ένα κουτάκι.

Ο ΔΟΑΤΑΠ θα πρέπει να συνεδριάσει, δηλαδή θα συνεδριάσει για όλους μαζί, ή ανάλογα με το πότε έστειλε ο καθένας τα διακιολογητικά θα βγει και η Πράξη (αν πάνε όλα καλά) σε διαφορετικό χρόνο για τον καθένα;

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
   Εγώ προσωπικά τσέκαρα μόνα αυτά που στέλνω και έγραψα ότι τα υπόλοιπα έγγραφα τα έστειλε το πανεπιστήμιο Λευκωσίας και ότι έχουν πρωτοκολληθεί και έγραψα τον αριθμό πρωτοκόλλου που μου είπαν από το ΔΟΑΤΑΠ

Τα έγγραφα τελικά έχουν σταλεί από το πανεπιστήμιο στον ΔΟΑΤΑΠ; σας το επιβεβαίωσε ο ΔΟΑΤΑΠ;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος maryfysikos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Τα έγγραφα τελικά έχουν σταλεί από το πανεπιστήμιο στον ΔΟΑΤΑΠ; σας το επιβεβαίωσε ο ΔΟΑΤΑΠ;
Ναι αλλά δεν μας είπαν ποια έγγραφα ακριβώς έστειλε

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Aν κάποιος γράψει τα έγγραφα που θα στείλει το πανεπιστημιο, αλλά γράψει λάθος κάποια (π.χ. κάποιο έγγραφο που θα γράψει δεν θα το στείλει το πανεπιστήμιο), εννοείται ότι το πανεπιστημιο θα στείλει τα σωστά, λέτε να έχει πρόβλημα;

Ποιο τηλέφωνο πήρατε για να επιβεβαιώσετε αν πήραν τα έγγραφα;

Αποσυνδεδεμένος maryfysikos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Aν κάποιος γράψει τα έγγραφα που θα στείλει το πανεπιστημιο, αλλά γράψει λάθος κάποια (π.χ. κάποιο έγγραφο που θα γράψει δεν θα το στείλει το πανεπιστήμιο), εννοείται ότι το πανεπιστημιο θα στείλει τα σωστά, λέτε να έχει πρόβλημα;

Ποιο τηλέφωνο πήρατε για να επιβεβαιώσετε αν πήραν τα έγγραφα;
το 2105281000   με εσωτερικό 705

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
όταν λέτε εσωτερικό δηλαδή τι καλώ;
Όταν τους πήρατε τηλέφωνιο δεν ρωτήσατε και αν ο φακελός σας είναι εντάξει, πληρεί όσα πρέπει μαζί με τα έγγραφα από το  πανεπιστημιο και ότι δεν έχει καμία εκκρεμότητα;
 
Mε λίγα λόγια σε ποιο τηλέφωνο μπορούν να μου δώσουν την απάντηση αν ο φάκελος του υποψηφίου είναι πλήρης και ολοκληρωμένος από πλευράς δικαιολογητικών;
Ευχαριστώ για την απάντηση
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 23, 2014, 11:37:09 μμ από foibos81 »

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Κάτι τελευταίο:, το online σύστημα πορείς της αίτησης που έχουν στο site λειτουργεί ή είναι άχρηστο;

Αποσυνδεδεμένος SX1986

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 54
  • Λατρεύω την εκπαίδευση- Αυτή όμως????
    • Προφίλ
Όχι δεν μπορούν να δώσουν την απάντηση αν ο φάκελος είναι πλήρης πρέπει να πας εσύ να το δεις ή κάποιο άλλο άτομο με εξουσιοδότηση. Όσο για το online σύστημα λειτουργεί αρκεί όπως είναι λογικό να έχεις αριθμό πρωτοκόλλου.

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Έχω αριθμό πρωτοκόλλου και δεν λειτουργεί τίποτα, εσένα πως λειτουργεί;

Επίσης πως λέτε όλοι, ότι ο ΔΟΑΤΑΠ έχει πάρει τα έγγραφα από το Πανεπιστήμιο, μιας και αν πάρετε τηλέφωνο θα σας πουνε ότι ακόμα δεν έχουν πάρει αριθμό πρωτοκόλλου και δεν τα βλέπουν στο σύστημα. Και μάλιστα από ότι καταλαβαίνω θα αργήσουν να πάρουν, διότι δεν έχουν πολλούς υπαλλήλους.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 24, 2014, 11:27:07 πμ από foibos81 »

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Φοίβο, όταν ο φάκελος σου είναι πλήρης θα μπορείς να δεις την Online πορεία της αίτησης σου. Και εμένα στην αρχή δεν μου έβγαζε κάτι, ενώ τώρα μου δείχνει ότι έγινε έλεγχος στοιχείων και ο φάκελος είναι πλήρης!

Αποσυνδεδεμένος SX1986

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 54
  • Λατρεύω την εκπαίδευση- Αυτή όμως????
    • Προφίλ
Εγώ δεν είμαι από το συγκεκριμένο Πανεπιστήμιο, αλλά πριν πάω στο ΔΟΑΤΑΠ προσωπικά πήρα τηλ για να ενημερωθώ αν φτάσανε τα χαρτιά μου, ώστε να πάω να καταθέσω και τα υπόλοιπα και να πάρω αριθμό πρωτοκόλλου και μου απάντησαν.
Αν κατάλαβα αυτό που λες, όταν φτάσουν τα χαρτιά στο ΔΟΑΤΑΠ απευθείας πρωτοκολλούνται (όπως κάθε έγγραφο εισερχόμενο), απλά για να ανοίξει ο φάκελος ο ατομικός και να πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου για να εξεταστεί θα πρέπει να προσκομίσεις και τα υπόλοιπα δικαιολογητικά, ιδιαίτερα το παράβολο, την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση.

Όσο αναφορά την ηλεκτρονική πορεία της αίτησης, βάζεις τον αριθμό πρωτοκόλλου που σου δώσανε/έτος που έκανες την αίτηση, υποθέτω πως είναι 2014 και στο δεύτερο κουτάκι την ημερομηνία γέννησής σου. Αν δεν γίνεται τπτ σημαίνει πως δεν έχει καταχωρηθεί ακόμα ηλεκτρονικά από το ΔΟΑΤΑΠ.

Αποσυνδεδεμένος SX1986

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 54
  • Λατρεύω την εκπαίδευση- Αυτή όμως????
    • Προφίλ
Φοίβο, όταν ο φάκελος σου είναι πλήρης θα μπορείς να δεις την Online πορεία της αίτησης σου. Και εμένα στην αρχή δεν μου έβγαζε κάτι, ενώ τώρα μου δείχνει ότι έγινε έλεγχος στοιχείων και ο φάκελος είναι πλήρης!
Εμένα ο φάκελος μου δεν είναι πλήρης και όμως μπορώ να μπω, απλά είναι τσεκαρισμένο μόνο το πρώτο κελί που λέει (αν θυμάμαι καλά) έλεγχος φακέλου.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159793
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 386
Σύνολο: 395

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.082 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.