*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για αναγνώριση του μαστερ επιστήμες αγωγής Λευκωσίας από ΔΟΑΤΑΠ  (Αναγνώστηκε 108563 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nick_er

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνάδελφοι, καθώς στον ΔΟΑΤΑΠ δεν ελέγχουν τις αιτήσεις μας με βάση τον αρ. πρωτοκόλλου, μια επώνυμη καταγγελία εκ μέρους μου στο Σώμα Επιθεωρητών - Ελεγκτών Δημόσιας Διοίκησης (Σ.Ε.Ε.Δ.Δ.) για κακοδιαχείριση και αδιαφανείς διαδικασίες μάλλον θα τους έπειθε να πράξουν τα σωστά! 

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Fzappa  κατεθεσα τα χαρτια μου στις 24 Ιουνίου..μηπως κανω κατι λαθος? Βαζω τον αριθμο πρωτοκόλλου/2014 κ απο κατω την ημερομηνία γέννησης,  σωστα? Ή απλα δεν εχουν περασει τα χαρτια μου στο συστημα για αυτο δεν βγαζει κατι?

Μάλλον δεν έχουν περάσει τα χαρτιά σου ακόμη στο σύστημα. Εγώ τα είχα στείλει τέλη Μαρτίου.
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Καλημέρα!

Η αναγνώριση μου είναι έτοιμη. Σήμερα την παρέλαβε courier με δική μου εξουσιοδότηση και αύριο θα την έχω. Να τονίσω πως δεν είχα καμία διαμεσολάβηση-γνωριμία ή όπως αλλιώς λέγεται. Τα χαρτιά μου τα έστειλα τέλη Μαΐου, οπότε η διαδικασία ολοκληρώθηκε σε δυο μήνες δηλαδή όσο είπε και η melpo.

Εύχομαι σύντομα να ολοκληρωθεί η διαδικασία για όλους!

Καλό καλοκαίρι!
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος cris.drm

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Καλησπέρα!!

Εγώ κατέθεσα τα χαρτιά μου στη Θεσ/νίκη στις 19 Μαΐου, ενώ στην Αθήνα έφτασαν στις 26 Μαΐου. Στην online πορεία αίτησης δεν μου εμφανίζει απολύτως τίποτα. Σήμερα που πήρα τηλέφωνο στην Θεσ/νίκη μου είπαν ότι εφόσον δεν μου εμφανίζει τίποτα μάλλον δεν έχει ανοίξει ο φάκελος μου, ενώ από Αθήνα μου είπαν ότι έχει μπλοκάρει το σύστημα και να ξαναπάρω σε μία εβδομάδα. Δεν έπρεπε να έχει ξεκινήσει η διαδικασία και για τον δικό μου φάκελο; Μήπως πρέπει να αρχίσω να αγχώνομαι;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Καλησπέρα!!

Εγώ κατέθεσα τα χαρτιά μου στη Θεσ/νίκη στις 19 Μαΐου, ενώ στην Αθήνα έφτασαν στις 26 Μαΐου. Στην online πορεία αίτησης δεν μου εμφανίζει απολύτως τίποτα. Σήμερα που πήρα τηλέφωνο στην Θεσ/νίκη μου είπαν ότι εφόσον δεν μου εμφανίζει τίποτα μάλλον δεν έχει ανοίξει ο φάκελος μου, ενώ από Αθήνα μου είπαν ότι έχει μπλοκάρει το σύστημα και να ξαναπάρω σε μία εβδομάδα. Δεν έπρεπε να έχει ξεκινήσει η διαδικασία και για τον δικό μου φάκελο; Μήπως πρέπει να αρχίσω να αγχώνομαι;

Προφανώς και θα έπρεπε να έχει ξεκινήσει. Τί να πω cris. Την άλλη εβδομάδα που σου είπαν να ξαναπάρεις ζήτα επίμονα απαντήσεις για το τι συμβαίνει.
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα!

Η αναγνώριση μου είναι έτοιμη. Σήμερα την παρέλαβε courier με δική μου εξουσιοδότηση και αύριο θα την έχω. Να τονίσω πως δεν είχα καμία διαμεσολάβηση-γνωριμία ή όπως αλλιώς λέγεται. Τα χαρτιά μου τα έστειλα τέλη Μαΐου, οπότε η διαδικασία ολοκληρώθηκε σε δυο μήνες δηλαδή όσο είπε και η melpo.

Εύχομαι σύντομα να ολοκληρωθεί η διαδικασία για όλους!

Καλό καλοκαίρι!

Συγχαρητήρια fzappa. Καλή σταδιοδρομία εύχομαι!! Εγώ τα έστειλα τις πρώτες μέρες του Ιούνη και δεν μου φαίνεται τπτ στην on Line πορεία της αίτησης. Τι να πω.... ???

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Ευχαριστώ πολύ melpo και εγώ σου εύχομαι ότι καλύτερο.

Δεν ξέρω τι να πω. Πως γράφεις τον αριθμό; 12345/2014 και από κάτω ημ. γέννησης με τη μορφή 11/11/1111;
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος @sonia@

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παιδιά καλησπέρα!
Ξέρω πως δεν είμαι στο σωστό θέμα, αλλά επειδή έχετε τελείωσει, για αυτό το λόγο σκέφτηκα να ρωτήσω εσάς. Έχω ξεκινήσει το μεταπτυχιακό τώρα το καλοκαίρι, αλλά ενδιαφέρομαι να κλείσω εισιτήρια για εξωτερικό την περίοδο την Πρωτοχρονιάς 1-6 Ιανουαρίου. Γνωρίζετε πότε συνήθως δίνονται οι εξετάσεις του χειμερινού εξαμήνου; Ένα μάθημα θα δίνω, αλλά φοβάμαι μη συμπέσει με τις διακοπές που θέλω να πάω.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Λέω και εγω... τόσο γρήγορα;;;; Μου έστειλαν την αναγνώριση χωρίς το πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας.....
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Λέω και εγω... τόσο γρήγορα;;;; Μου έστειλαν την αναγνώριση χωρίς το πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας.....

ΩΧ!!! Από την πολύ δουλειά τα έχουν παίξει και αυτοί και στέλνουν τα μισά......
έτσι όπως μου το έγραψες το γράφω και εγώ.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Οπότε, τη Δευτέρα δεν μπορώ να καταθέσω το μεταπτυχιακό για να πάρω την παιδαγωγική επάρκεια και να ανέβω στους πίνακες;
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melina_89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα!

Η αναγνώριση μου είναι έτοιμη. Σήμερα την παρέλαβε courier με δική μου εξουσιοδότηση και αύριο θα την έχω. Να τονίσω πως δεν είχα καμία διαμεσολάβηση-γνωριμία ή όπως αλλιώς λέγεται. Τα χαρτιά μου τα έστειλα τέλη Μαΐου, οπότε η διαδικασία ολοκληρώθηκε σε δυο μήνες δηλαδή όσο είπε και η melpo.

Εύχομαι σύντομα να ολοκληρωθεί η διαδικασία για όλους!

Καλό καλοκαίρι!

Και η δική μου αναγνώριση είναι έτοιμη χωρίς καμία απολύτως διαμεσολάβηση. Έχουν καταργηθεί οι επιτροπές και η διαδικασία απ' ότι φάνηκε έγινε γρηγορότερη.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Και η δική μου αναγνώριση είναι έτοιμη χωρίς καμία απολύτως διαμεσολάβηση. Έχουν καταργηθεί οι επιτροπές και η διαδικασία απ' ότι φάνηκε έγινε γρηγορότερη.

Συγχαρητήρια Melina_89.
Ζήτησες και πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας; και αν ναι το πήρες;
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Οπότε, τη Δευτέρα δεν μπορώ να καταθέσω το μεταπτυχιακό για να πάρω την παιδαγωγική επάρκεια και να ανέβω στους πίνακες;
πήγαινε να ρωτήσεις εκεί που θα κάνεις τα χαρτιά σου. Μήπως και υπογράψεις καμία υπεύθυνη δήλωση ότι εκκρεμεί ή να την καταθέσεις στις ενστάσεις. Ρώτησε γιατί είναι κρίμα....

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32278
  • Τελευταία: Parask
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158536
  • Σύνολο θεμάτων: 19198
  • Σε σύνδεση σήμερα: 575
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 491
Σύνολο: 510

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.136 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.