*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για την σχολη μηχανικων  (Αναγνώστηκε 994 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Δικαιολογητικά για την σχολη μηχανικων
« στις: Απρίλιος 25, 2014, 10:08:09 πμ »
Παιδια να ρωτησω το εξης....
Στην προκηρυξη που ειχε βγει περυσι για αγγλικους στις σχολες μηχανικων στον νομο μου ειχα κανει αιτηση και με απερριψαν επειδη κατεθεσα την προυπηρεσια μου ως οικοδιδασκαλος απο το ΤΕΒΕ αλλα εγραφε οτι ηθελαν και μια αποδειξη παροχης υπηρεσιων που δεν ειχα διαθεσιμη για να καταθεσω. Ετσι ειχα λιγοτερη απο το απαιτουμενο οριο ....
Το θεμα ειναι το εξης. Οταν ειχα ΤΕΒΕ πριν αρκετα χρονια ειχε τα βιβλια μου ενας λογιστης και εκεινος παραλαμβανε τα μπλοκ των αποδειξεων και τα πηγαινε στην εφορια για θεωρηση. Μετα τα κραταγε ? Τα πεταγε? δεν εχω ιδεα. Ωστοσο, επειδη απο δικη του ανευθυνοτητα πληρωσα προστιμο στο ΤΕΒΕ , λιγο πριν το διακοψω δεν εχουμε τις καλυτερες των σχεσεων. Ετσι δεν μπορω να του τηλφωνησω για να του ζητησω τις αποδειξεις παροχης υπηρεσιων. αλλα και να μπορουσα μαλλον μετα τοσα χρονια θα τις εχει πεταξει.
Τι νακανω? πως να αποδειξω οτι εργαζομουν ως οικοδιδασκαλος 4 χρονια? Επειδη ζητουν ΑΠΥ ενω πριν αρκουσε η βεβαιωση απο το ΤΕΒΕ , θα χαθει αυτη η προυπηρεσια?
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 25, 2014, 02:06:37 μμ από MARKOS »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159599
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 497
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 446
Σύνολο: 464

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.073 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.