*

Αποστολέας Θέμα: ΣΕΚ Σιβιτανιδείου σχολής  (Αναγνώστηκε 2162 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος aragna

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ΣΕΚ Σιβιτανιδείου σχολής
« στις: Νοέμβριος 03, 2014, 01:17:25 πμ »
Γειά σας και καλώς σας βρήκα συνάδελφοι. Είμαι άνεργη και σε πολύ δύσκολη οικονομική κατάσταση όπως φαντάζομαι και αρκετοί άλλοι εκπαιδευτικοί.

Σας γράφω διότι έχω ένα πρόβλημα και αναρωτιόμουν αν κάποιος συνάδελφος μπορεί να βοηθήσει. Έκανα τον Σεπτέμβρη χαρτιά για τα ΣΕΚ της Σιβιτανείδιου σχολής ως ωρομίσθια. Έχω μεταπτυχιακό και πληρώ και κοινωνικά κριτήρια αλλά δεν με πήραν.

Έκανα ένσταση και μου απάντησαν εγγράφως πως δεν έκανα αίτηση ποτέ εκεί. Δυστηχώς δεν βρίσκω πουθενά τον αριθμό πρωτοκόλλου τον οποίο πήρα - ξέρω πως είναι μεγάλο λάθος μου αλλά τον έχασα δυστηχως. 'Έκανα αίτηση και πήρα αριθμό πρωτοκόλλου αλλά δεν βρίσκω πουθενά το μαγικό χαρτάκι με τον αριθμό.

Από το πρωτόκολλο της Σιβιτανείδιου μου λένε πως δεν έχω περαστεί πουθενά στα αρχεία τους αν και θυμάμαι καθαρά την υπάλληλο να γράφει το όνομα μου σε ένα βιβλίο και θυμάμαι και την ημερομηνία κατάθεσης. Υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω; Ολοι μου λένε πως οχι διοτι μονο ο αριθμός πρωτοκόλλου λειτουργεί σαν αποδειξη αλλά είναι έτσι όντως;

Τι μπορεί να έχει συμβεί με την αίτηση μου και τι μπορώ να κάνω; Απο την στιγμή που έχασα τον αριθμό πρωτοκόλλου αυτό σημαίνει πως φταίω εγώ και δεν μπορώ να διεκδικήσω κάτι;

Αν μπορείτε να με βοηθησετε θα το εκτιμούσα πολυ.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2014, 09:41:27 πμ από nikolopol »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΣΕΚ Σιβιτανείδιου σχολής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:55:36 »

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3421
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: ΣΕΚ Σιβιτανείδιου σχολής
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 03, 2014, 08:31:52 πμ »
Το μονο αποδεικτικο ειναι ο αριθμος πρωτοκολλου συναδελφε. Αν δεν το εχεις και σου λενε οτι δεν εισαι περασμενη δυστυχως δεν μπορεις να κανεις κατι. Θα σου προτεινα αν πας εκει να παρακαλεσεις το αρμοδιο τμημα να δειτε ενα ενα τα ονοματα. Αν το κανανε αυτοι αυτο και οντως δεν υπαρχεις απο λαθος δικο τους δεν μπορεις να αποδειξεις τιποτα αλλο. Ψαξε να τον βρεις ειναι το μοναδικο αποδεικτικο

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 560
Σύνολο: 570

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.059 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.