*

Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα με την αναγνώριση των μάστερ από το Παν.Λευκωσίας  (Αναγνώστηκε 215987 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος surreal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Παιδιά καλημέρα, η κυρία Παφλίωτη μου είπε ότι θα είχαμε νεότερα στις 20 του Μάη, αλλά τίποτα. Σήμερα πήρα τηλ. και μου είπνα να της στέιλω ένα email.Ξέρεις κανείς το email της Παφλιώτη;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος tsoklis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Παιδιά καλημέρα, η κυρία Παφλίωτη μου είπε ότι θα είχαμε νεότερα στις 20 του Μάη, αλλά τίποτα. Σήμερα πήρα τηλ. και μου είπνα να της στέιλω ένα email.Ξέρεις κανείς το email της Παφλιώτη;

philology_asst_2@doatap.gr
Θα επικοινωνήσω κι εγώ μαζί της μήπως και γίνει τίποτα, γιατί βλέπω να καθυστερούν πολύ.
Σε κάθε περίπτωση ενημέρωσέ μας, αν μάθεις κάτι.

Αποσυνδεδεμένος tsoklis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Παιδιά, μόλις έστειλα μήνυμα στην Παφλιώτη και μου εστάλη το παρακάτω μήνυμα:

210 5281000, εσ. 306, 307

Προφανώς, δεν απαντάει κανείς στα μηνύματα, αλλά γίνεται παραπομπή στο τηλεφωνικό κέντρο, ώστε όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με τους υπευθύνους. Το θέμα είναι ότι δεν απαντά κανείς και στο τηλέφωνο.

Αποσυνδεδεμένος eri13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • carpe diem
    • Προφίλ
Παιδιά, μόλις έστειλα μήνυμα στην Παφλιώτη και μου εστάλη το παρακάτω μήνυμα:

210 5281000, εσ. 306, 307

Προφανώς, δεν απαντάει κανείς στα μηνύματα, αλλά γίνεται παραπομπή στο τηλεφωνικό κέντρο, ώστε όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με τους υπευθύνους. Το θέμα είναι ότι δεν απαντά κανείς και στο τηλέφωνο.
Στο τηλέφωνο λογικά θα δυσκολευτείς να πιάσεις γραμμή, γιατί υπάρχει μόνο ένα άτομο να απαντά στα τηλέφωνα...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος lena21

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γεια σας και απο μένα. Είμαι απόφοιτος του Σεπτεμβρίου και δεν έχω λάβει ακόμα την αναγνώριση από τον ΔΟΑΤΑΠ. Ο φάκελός μου είναι πλήρης από 19/01/15 και ακόμα περιμένω....Είναι κάποιοι στην ίδια κατάσταση με εμένα που περιμένουν; Σε τηλεφωνική επικοινωνία  με τον ΔΟΑΤΑΠ μου απαντούν ότι περιμένουν την υπογραφή από τον πρόεδρο....

Αποσυνδεδεμένος nenia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "Dreams are what we have."
    • Προφίλ
Στο τηλέφωνο λογικά θα δυσκολευτείς να πιάσεις γραμμή, γιατί υπάρχει μόνο ένα άτομο να απαντά στα τηλέφωνα...
Και στο σύζυγό μου το ίδιο αυτόματο mail είχε έρθει και μετά από λίγες μέρες η κυρία παφλιωτη του απάντησε κανονικά και στο ερώτημα που είχε υποβάλει. Υπομονή χρειάζεται.

Αποσυνδεδεμένος surreal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Γεια σας και απο μένα. Είμαι απόφοιτος του Σεπτεμβρίου και δεν έχω λάβει ακόμα την αναγνώριση από τον ΔΟΑΤΑΠ. Ο φάκελός μου είναι πλήρης από 19/01/15 και ακόμα περιμένω....Είναι κάποιοι στην ίδια κατάσταση με εμένα που περιμένουν; Σε τηλεφωνική επικοινωνία  με τον ΔΟΑΤΑΠ μου απαντούν ότι περιμένουν την υπογραφή από τον πρόεδρο....
Σοβαρά μιλάς;Ε τότε εμείς που τελειώσαμε τον Ιανουάριο πάμε για καλοκαίρι και βλέπουμε...

Αποσυνδεδεμένος ilini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γεια σας και απο μένα. Είμαι απόφοιτος του Σεπτεμβρίου και δεν έχω λάβει ακόμα την αναγνώριση από τον ΔΟΑΤΑΠ. Ο φάκελός μου είναι πλήρης από 19/01/15 και ακόμα περιμένω....Είναι κάποιοι στην ίδια κατάσταση με εμένα που περιμένουν; Σε τηλεφωνική επικοινωνία  με τον ΔΟΑΤΑΠ μου απαντούν ότι περιμένουν την υπογραφή από τον πρόεδρο....

Και εγώ τελείωσα το Σεπτέμβρη, ο φάκελός μου εμφανίζεται πλήρης από 14/01/2015 και περιμένω...

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γεια σας συνάδελφοι, θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το ΔΟΑΤΑΠ και την online πορεία της αίτησης για αναγνωριση του μεταπτυχτιακού, βάζω τα στοιχεία που απιτούνται αλλά δε μου δείχνει κάτι, απλώς μου τα σβήνει τα στοιχεία, γνωρίζει κάποιος για ποιό λόγο συμβαίνει αυτό??????Εχει τύχε σε κάποιον άλλο???

Αποσυνδεδεμένος surreal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Γεια σας συνάδελφοι, θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το ΔΟΑΤΑΠ και την online πορεία της αίτησης για αναγνωριση του μεταπτυχτιακού, βάζω τα στοιχεία που απιτούνται αλλά δε μου δείχνει κάτι, απλώς μου τα σβήνει τα στοιχεία, γνωρίζει κάποιος για ποιό λόγο συμβαίνει αυτό??????Εχει τύχε σε κάποιον άλλο???
Μαράκι μαράκι και σε μένα αρχικά το ίδιο συνέβαινε.Αυτό γίνεται επειδή δεν έχουν καταχωρήσει τα στοιχεία σου στο σύστημα.

Αποσυνδεδεμένος marilou1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Να πιστεύεις...
    • Προφίλ
Παιδιά ποτέ καταθέσατε τα χαρτιά στον ΔΟΑΤΑΠ;;; Εγώ μέσα Φλεβάρη. Ποτέ σκοπεύουν να μας περάσουν ώστε να δείξει φάκελος πλήρης;; Θα προλάβουμε τις αιτήσεις το καλοκαίρι άραγε;;; Όπως το βλέπω... ζήσε Αύγουστε να φας τριφύλλι...

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μαράκι μαράκι και σε μένα αρχικά το ίδιο συνέβαινε.Αυτό γίνεται επειδή δεν έχουν καταχωρήσει τα στοιχεία σου στο σύστημα.
Γνωρίζετε πόσος καιρός απαιτείται για να καταχορυθούν????

Αποσυνδεδεμένος surreal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Απ: Πρόβλημα με την αναγνώριση των μάστερ από το Παν.Λευκωσίας
« Απάντηση #558 στις: Ιούνιος 02, 2015, 04:09:11 μμ »
Παιδιά εμένα με ειδοποίησαν σήμερα με email ότι είναι έτοιμη η πράξη αναγνώρισης και έστειλα courier να παραλάβει το μεταπτυχιακό. Καλή συνέχεια σε όλους!

Αποσυνδεδεμένος lena21

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόβλημα με την αναγνώριση των μάστερ από το Παν.Λευκωσίας
« Απάντηση #559 στις: Ιούνιος 02, 2015, 04:19:54 μμ »
Μήπως έχει κανείς νέα από το Δοαταπ; Έχω πλήρη φάκελο από τον Γενάρη και ακόμα τίποτα...Αν είναι κάποιος στην ίδια θέση με μένα ας με ενημερώσει. Είμαι απόφητος του Σεπτεμβρίου.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159618
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 459
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 435
Σύνολο: 443

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.116 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.