*

Αποστολέας Θέμα: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)  (Αναγνώστηκε 22640 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #28 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 05:01:45 μμ »
χαλάρωσε, δεν σε χαρακτήρισα, έγραψα ότι όσα ΕΓΡΑΨΕΣ είναι υπερβολές, δεν είπα ότι είσαι εσύ της υπερβολής το κάγκελο χαχαχαχα ότι θες διαβάζεις, δεν σε χαρακτήρισα λοιπόν...

την είπα την γνώμη σου, ααα και δεν θέλω να με σώσεις, τους άλλους θέλω να σώσω από τις υπερβολές που γράφεις. Φιλιά.

ΥΓ την πρόταση στο ΠΣΔ, να βγουν από την αφέλεια που έχουν και αυτοί θα την κάνεις? ή δεν θες να σώσεις τους άλλους ?

Εξακολουθείς στο ίδιο τροπάριο.
Εσύ διαβάζεις προφανώς ότι θέλεις και εξακολουθείς να λες ότι σου κατέβει.
Σεβάσου τους άλλους, χωρίς γελάκια, ειρωνίες και φιλάκια.
Το λιγότερο που πρέπει να έχει ένας εκπαιδευτικός.

Τα γελάκια, τις ειρωνίες και τα φιλάκια αλλού αν θέλεις.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:04:26 »

Αποσυνδεδεμένος kinegiros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3567
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #29 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 05:06:58 μμ »
Εξακολουθείς στο ίδιο τροπάριο.
Εσύ διαβάζεις προφανώς ότι θέλεις και εξακολουθείς να λες ότι σου κατέβει.
Σεβάσου τους άλλους, χωρίς γελάκια, ειρωνίες και φιλάκια.
Το λιγότερο που πρέπει να έχει ένας εκπαιδευτικός.

Τα γελάκια, τις ειρωνίες και τα φιλάκια αλλού αν θέλεις.

καλά μην το κάνουμε τσάτ, εγώ σου πρότεινα το κόψιμο που εφαρμόζεις στο μάθημα σου για μην έχουν οι μαθητές στο μυαλό τους στο fb, που όμως δεν μπαίνουν σε εσένα αλλά στους άλλους, να το προτείνεις στο ΠΣΔ γιατί προφανώς είναι αφελείς όπως έγραψες, αλλά και νεούδια στην εκπαίδευση. Από εκεί και πέρα αφού πετάς την μπάλα στην εξέδρα και πιάνεσαι από τα φιλιά που σου έστειλα, σταματάω εδώ και προτείνω στους διαχειριστές να βγάλουν τα emoticons γιατί δεν ταιριάζουν σε εκπαιδευτικούς  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 05:13:20 μμ »
καλά μην το κάνουμε τσάτ, εγώ σου πρότεινα το κόψιμο που εφαρμόζεις στο μάθημα σου για μην έχουν οι μαθητές στο μυαλό τους στο fb, που όμως δεν μπαίνουν σε εσένα αλλά στους άλλους, να το προτείνεις στο ΠΣΔ γιατί προφανώς είναι αφελείς όπως έγραψες, αλλά και νεούδια στην εκπαίδευση. Από εκεί και πέρα αφού πετάς την μπάλα στην εξέδρα και πιάνεσαι από φιλιά που σου έστειλα, σταματάω εδώ και προτείνω στους διαχειριστές να βγάλουν τα emoticons γιατί δεν ταιριάζουν σε εκπαιδευτικούς  ;D ;D ;D

το χαχαχα δεν είναι emoticons. Ειδικά αν πεις "χαχαχα ότι θέλεις διαβάζεις" εκτός του ότι δεν είναι emoticons, είναι και προσβλητικό. Το καταλαβαίνεις αυτό ή μπααααααααααααααααα.....

Αν θέλεις να συζητήσουμε θα μιλάς σοβαρά και χωρίς να προσβάλεις. Αλλιώς υπάρχουν και τα pm.

To ΠΣΔ είναι κάτι άλλο. Είναι δική μου δουλειά την ώρα του μαθήματος να καθορίσω τι τους επιτρέπω να βλέπουν στο Internet και τι όχι. Και αυτό νομίζω είναι αρκετά αυτονόητο.
 Άρα σταμάτα να ανακατέβεις το ΠΣΔ. Και σταμάτα να λες ότι δήθεν θέλω να σώσω εσάς ή το ΠΣΔ και άλλες ανοησίες. Δεν είπα κάτι τέτοιο. Μόνος σου τα λες.

Μίλα σοβαρά, αν θες να μιλήσουμε. Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 12, 2015, 07:16:50 μμ από niteulf »

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 07:15:47 μμ »
Γενικά, νομίζω όλοι ξέρετε ότι απαγορεύεται σε site του σχολείου να έχεις φωτογραφία μαθητή.
Ούτε καν απλή φωτογραφία προσώπου. Φαντάσου με μαγιώ και τέτοια. Για ανήλικους μιλάμε. Μην είμαστε αφελείς.
Δεν μιλάμε γενικά για μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Για site εκπαίδευσης που απευθύνεται σε ανήλικους μιλάμε. Μόνο μετά από άδεια κηδεμόνα και διεύθυνσης επιτρέπεται η οποιαδήποτε φωτογραφία μαθητή.

Στη χειρότερη περίπτωση, αν προσέχεις, να σου κάνει παρατήρηση ο σύλλογος γονέων ή η διεύθυνση.
Ο μαθητής (ειδικά γυμνασίου) που δεν τον αφήνουν οι γονείς τους να έχει ή να πολυμπαίνει στο facebook, είναι σίγουρο ότι θα φέρει σαν επιχείρημα στον πατέρα ότι το σχολείο έχει facebook και το χρειάζεται για την ενημέρωση και τις εργασίες του. Άσχετα αν εσύ στέλνεις μόνο ένα απλό μήνυμα ενημέρωσης. Άλλα θα πει.
Έχουνε γίνει τέτοια. 2 χρόνια στη διεύθυνση ήμουν. Δεν τα βγάζω από το μυαλό μου.
Ξέρω καλά και περίπτωση που καθηγητής πέρασε ΕΔΕ μετά από καταγγελία πατέρα μαθήτριας για παρενόχληση μέσω facebook. Αλλά αυτός δεν πρόσεχε. Ο killbill σίγουρα θα προσέχει και νομίζω ξέρει τι κάνει.

Σε όποιον φαίνονται υπερβολικά τα πιο πάνω, απόλυτα σεβαστό.
Δεν γίνεται να έχουμε όλοι την ίδια άποψη. Μπορεί να το πει (χωρίς κάγκελα και ειρωνίες).

@killbill
νομίζω καλά θα ήταν να μας ενημερώσεις τι επιχείρησες στην πορεία και που κατέληξες...
Ενδιαφέρει το θέμα αρκετούς.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 12, 2015, 07:32:38 μμ από niteulf »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:04:26 »

Αποσυνδεδεμένος kinegiros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3567
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 08:23:24 μμ »
ΕΛΕΟΣ !

1. Φυσικά και ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ στην σελίδα του σχολείου φωτογραφία μαθητή. Δώσε την εγκύκλιο που λέει ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ.
2. Τα περί μαγιό που κολλάνε ? θα ποστάρει ο διαχειριστής φωτογραφία με μαγιό μαθητή ? ξανά ΕΛΕΟΣ! το αν έχει ο μαθητής φώτο στην δική του σελίδα με μαγιό ΔΕΝ έχει σχέση με την σελίδα του σχολείου.
3. Τελικά επιτρέπετε φωτογραφία μαθητή γιατί πιο κάτω λες ότι θέλει άδεια από γονέα... αποφάσισε αν απαγορεύεται ή όχι  :'( ;D
4. Το τι υποθετικά θα πει μαθητής που ο γονέας του δεν τον αφήνει να έχει fb είναι αδιάφορο, εμείς έχουμε ενημερώσει τους γονείς τι κάνουμε πριν το κάνουμε ΠΑΝΤΑ.
5. Τι σχέση έχει καθηγητής που έκανε (?) παρενόχληση σε μαθήτρια με την σελίδα του σχολείου στο facebook? ρε κιλλμπιλ μήπως είσαι γνωστός στο κύκλωμα και αφήνουν υπονοούμενα  :'( ;D

Υ.Γ.  :'( ;D

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 08:30:07 μμ »
ΕΛΕΟΣ !

1. Φυσικά και ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ στην σελίδα του σχολείου φωτογραφία μαθητή. Δώσε την εγκύκλιο που λέει ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ.

Λάθος κάνεις. Δεν επιτρέπεται χωρίς την έγγραφη συγκατάθεση του κηδεμόνα.
Εγκύκλιους βαριέμαι να ψάχνω. Εδώ είναι το έγγραφο της συγκατάθεσης:
http://blogs.sch.gr/internet-safety/files/2010/10/protParAgr1.pdf


2. Τα περί μαγιό που κολλάνε ? θα ποστάρει ο διαχειριστής φωτογραφία με μαγιό μαθητή ? ξανά ΕΛΕΟΣ! το αν έχει ο μαθητής φώτο στην δική του σελίδα με μαγιό ΔΕΝ έχει σχέση με την σελίδα του σχολείου.

Το μαγιό το ανέφερε άλλος συνάδελφος. Δεν πάνε όλα σε σένα. Διάβασε πρώτα πριν απαντήσεις. Άσε τα ελέη για την εκκλησία.

3. Τελικά επιτρέπετε φωτογραφία μαθητή γιατί πιο κάτω λες ότι θέλει άδεια από γονέα... αποφάσισε αν απαγορεύεται ή όχι  :'( ;D

Δεν επιτρέπεται. Το είπαμε αυτό. Που είπα ότι επιτρέπεται?


4. Το τι υποθετικά θα πει μαθητής που ο γονέας του δεν τον αφήνει να έχει fb είναι αδιάφορο, εμείς έχουμε ενημερώσει τους γονείς τι κάνουμε πριν το κάνουμε ΠΑΝΤΑ.

Καθόλου αδιάφορο.


5. Τι σχέση έχει καθηγητής που έκανε (?) παρενόχληση σε μαθήτρια με την σελίδα του σχολείου στο facebook? ρε κιλλμπιλ μήπως είσαι γνωστός στο κύκλωμα και αφήνουν υπονοούμενα  :'( ;D

Δεν είπα ότι έκανε παρενόχληση. Πρόσεχε τι διαβάζεις. Καταγγελία για παρενόχληση είπα λόγω facebook.
Και έχει σχέση γιατί ήταν σχολικό. Αθωώθηκε βέβαια.

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 12, 2015, 09:08:32 μμ από niteulf »

Αποσυνδεδεμένος kinegiros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3567
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 12, 2015, 10:14:47 μμ »
Γενικά, νομίζω όλοι ξέρετε ότι απαγορεύεται σε site του σχολείου να έχεις φωτογραφία μαθητή.
Ούτε καν απλή φωτογραφία προσώπου.

Λάθος κάνεις. Δεν επιτρέπεται χωρίς την έγγραφη συγκατάθεση του κηδεμόνα.

Δεν επιτρέπεται. Το είπαμε αυτό. Που είπα ότι επιτρέπεται?

με μπέρδεψαν όλα τα παραπάνω... αλλά τελικά κατάλαβα ότι δεν εκφράζεσαι καλά με αποτέλεσμα να δίνεις αλληλοαναιρούμενα μηνύματα....

άρα για να τα βάλουμε σε μία σειρά, ΝΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ φωτογραφία μαθητών στην σελίδα του σχολείου, στην αρχή της χρονιά καλό είναι να δίνουμε έντυπο γονικής συγκατάβασης αλλά και χωρίς αυτό μπορούμε να βάλουμε μακρινές φωτογραφίες
περισσότερα εδω


τα περί μαγιού εσύ τα επανέλαβες ως επιχείρημα για να στηρίξεις το ανυπόστατο των θέσεων σου, απαντήθηκε.

Δεν είπα ότι έκανε παρενόχληση. Πρόσεχε τι διαβάζεις. Καταγγελία για παρενόχληση είπα λόγω facebook.
Και έχει σχέση γιατί ήταν σχολικό. Αθωώθηκε βέβαια.

5. Τι σχέση έχει καθηγητής που έκανε (?) παρενόχληση σε μαθήτρια με την σελίδα του σχολείου στο facebook? ρε κιλλμπιλ μήπως είσαι γνωστός στο κύκλωμα και αφήνουν υπονοούμενα  :'( ;D

Διάβαζε καλύτερα εσύ, στο "έκανε" έβαλα και ένα ερωτηματικό (?) ακριβώς εννοώντας ότι δεν ξέρω αν έκανε από τις πληροφορίες που έδωσες.



Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 13, 2015, 03:08:47 πμ »
Την συγκατάθεση γονέα την ανέφερα μία πρόταση μετά, ενώ στην προηγούμενη ξέχασα να την αναφέρω.
Φοβερή ανακάληψη. Μπράβο. Ήταν πολύ δύσκολο να καταλάβεις τι ενοούσα αφού έπρεπε να διαβάσεις μερικές λέξεις ακόμη.
Ένας δεκάχρονος θα το καταλάβενε αλλά εσύ μπερδεύτηκες γιατί δεν γράφω καλά.
Συμβαίνουν αυτά. Δίκιο έχεις λοιπόν. Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις.

Και το μαγιό δεν το ανέφερα σε σένα γιατί δεν απαντούσα σε εσένα. Άλλος το ανέφερε. Δεν είσαι το κέντρο του κόσμου.

Νομίζω τα έχεις μπερδέψει. Δεν χρειάζεται να επιβάλει ο ένας την γνώμη του στον άλλον.

Θα συνεχίσω για λίγο ακόμη να είμαι ευγενικός μαζί σου και σου ξαναλέω για τελευταία φορά:

Πες απλά και όμορφα τη γνώμη σου και όλα καλά. Καλό είναι να υπάρχουν διαφωνείες και να γίνονται συζητήσεις.
Χωρίς όμως ειρωνίες, προσβολές και χαζογελάκια και χωρίς να χρειάζεται να την επιβάλεις στους άλλους.
Δεν είμαστε 15χρονα αν δεν το έχεις καταλάβει.

Ώρες-ώρες νομίζω ότι μας τρολάρει κανένας μαθητής για να σπάσει πλάκα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 13, 2015, 03:30:06 πμ από niteulf »

Αποσυνδεδεμένος greedo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3580
  • Φύλο: Άντρας
  • Han shot first...
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 13, 2015, 08:26:03 πμ »
 Νομίζω οτι η λύση του email που προτάθηκε είναι η πιο απλή και καλή! Στο κάτω κάτω έτσι δεν ενημερωνόμαστε κι εμείς από το σχολείο μας για όλες τις ανακοινώσεις?
  

Αποσυνδεδεμένος killbill

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3500
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν θες να μάθεις κάτι τότε δίδαξέ το
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 13, 2015, 09:19:20 πμ »
δύο απορίες:
1) αν έχω δημιουργήσει μια ομάδα στο fb τότε όλα τα μέλη της μπορούν να αναρτούν δημοσιεύσεις και να σχολιάζουν; ή μπορώ αυτό να το κόψω; γιατί θέλω μόνο εγώ που διαχειρίζομαι την ιστοσελίδα και ο διευθυντής να αναρτούμε.

2)@greedo Πως ενημερώνεστε; ο Διευθυντής σας προωθεί σε καθημερινή βάση τα email (αυτά που πρέπει) που λαμβάνει το σχολείο;

Τωρα όσον αφορά όλα τα παραπάνω που ειπώθηκαν θέλω να πω τα εξής:
Καταρχή σίγουρα οποιοσδήποτε μπορεί να βρει το Profile το άλλου στο fb μέσω αναζήτησης και δεν χρειάζεται να φτιάξει το σχολείο ομάδα για να βρει τον άλλον. Ίσως εξαίρεση σε αυτό αποτελούν κάποιοι που βάζουν ψευδώνυμα που δεν τους εντοπίζεις εύκολα.

Με μια αναζήτηση που έκανα είδα ότι πολλά σχολεία αλλά και σύλλογοι γονέων και κηδεμόνων έχουν ομάδα στο fb.

Το σχολείο έχει ήδη ιστοσελίδα. Απλά το fb θα είναι ένας τρόπος για όσους έχουν ήδη fb να ενημερώνονται και πιο άμεσα. Δεν θα πω δηλαδή στους μαθητές "φτιάξτε fb αν θέλετε να ενημερώνεστε". Δεν θα το θέσω ως υποχρεωτικό αλλά ως προαιρετικό δηλαδή "όσοι έχετε fb μπορείτε να ενημερώνεστε και πιο άμεσα και από το fb"

Συμφωνώ με niteulf ότι τα παιδιά έχουν την τάση να μεταφέρουν και να διαστρεβλώνουν λόγια και να τα παρουσιάζουν τα πράγματα όπως θελουν στους γονείς τους. Το έχω ζήσει. Δηλαδή μπορεί να πουν ότι "στο σχολείο μας υποχρεωσαν να έχουμε fb".

Το πιο απλό είναι να όπως τους δίνουμε έντυπο να δηλώσουν οι κηδεμόνες τους προσανατολισμό, ξένη γλώσσα και μάθημα επιλογής, να τους δώσουμε και ένα έντυπο που να συμφωνουν να είναι τα παιδιά τους μέλη της ομάδας fb του σχολείου.

Τέλος, δεν είναι νομίζω κόπος τα παιδιά να μπαίνουν 1 φορά την ημέρα το απόγευμα ή το βράδυ στην ιστοσελίδα να δουν μήπως και αναρτήθηκε κάτι. Δεν θα τους παίρνει πάνω από 5 δευτερόλεπτα! Θα το έχουν bookmark και απλά θα κοιτάνε την πιο πρόσφατη δημοσίευση για να δουν αν κάτι αναρτήθηκε.

Το φβ θα μου άρεσε σαν ιδέα όχι μόνο για την άμεση ενημέρωση των μαθητών του σχολέιου, αλλά και για την ευρύτερη προώθηση και προβολή των δράσεων του σχολείου σε όλο τον κόσμο! θα μπορούν να ενημερώνονται και γονείς και φίλοι αυτών και μαθητές από άλλα σχολεία και γενικότερα η εκπαιδευτική κοινότητα. Ας πουμε εγώ είμαι μέλος σε μια θεατρική ομάδα στο fb ενός σχολείου στην άλλη άκρη της Ελλάδας και ενημερώνομαι και παίρνω ιδέες! Δεν είναι κακό αυτό!

Ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι θα κάνω τελικά. Θα σας πω όμως. Με ενδιαφέρει πολύ αυτό που ρώτησα στην αρχή (αν μπορούν να αναρτά το κάθε μέλος δημοσιεύσεις) για να πάρω απόφαση..

ΥΓ και χαλαρώστε ρε παιδιά, συζήτηση κάνουμε!

Αποσυνδεδεμένος gf

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 441
  • Γηράσκω αεί διδάσκων
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 13, 2015, 09:36:29 πμ »
Δεν θα πρότεινα την επίσημη εμπλοκή σχολείου με το fb. 9 φορές στις 10 δεν θα υπάρξει πρόβλημα, αλλά αν κάτι πάει στραβά τα πράγματα μπορεί να μπλέξουν και να μην υπάρχει ο απαραίτητος έλεγχος.

Αποσυνδεδεμένος niteulf

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 715
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 13, 2015, 02:21:09 μμ »
@killbill
Όπως και νά έχει, ότι κάνεις κάνε το προσεκτικά.
Και κράτα μας ενήμερους για το πώς θα πάει και τι αποτελέσματα θα έχει στη διάρκεια της χρονιάς.
Και αν θέλεις πες και το είδος σχολείου: δημοτικό-γυμνάσιο-λύκειο-επαλ

Αποσυνδεδεμένος killbill

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3500
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν θες να μάθεις κάτι τότε δίδαξέ το
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 13, 2015, 03:43:21 μμ »
Λύκειο.

Τελικά σε μια ομάδα στο fb όλα τα μέλη έχουν δικαίωμα να αναρτούν δημοσιεύσεις; αν ναι τότε σίγουρα δεν θα το κάνω!

Αποσυνδεδεμένος dpa2006

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1377
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, ΠΕ04.01
    • Προφίλ
Απ: Ιστοσελίδα σχολείου (γενικά)
« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 14, 2015, 10:55:44 πμ »
Λύκειο.

Τελικά σε μια ομάδα στο fb όλα τα μέλη έχουν δικαίωμα να αναρτούν δημοσιεύσεις; αν ναι τότε σίγουρα δεν θα το κάνω!

Δες εδώ τις οδηγίες για τις ομάδες στο Facebook.
θα πρότεινα πιο εξειδικευμένο Software

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158554
  • Σύνολο θεμάτων: 19199
  • Σε σύνδεση σήμερα: 575
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 340
Σύνολο: 362

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.167 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.