*

Αποστολέας Θέμα: Κινητοποίηση εξαιτίας της μη κάλυψης των κενών μετά τη σημερινή φάση προσλήψεων  (Αναγνώστηκε 14773 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Σαφώς και δεν αρκουν. Είναι όμως μια  πρωτοβουλία ανάμεσα σε πολλές αλλες. Είναι μια κίνηση που ενισχύει τη θέση μας. Πρώτα από όλα για να δοθεί δημοσιότητα πρέπει να ενημερωθούν τα ΜΜΕ. Αν μπεις στη ενότητα των ΠΕ06 θα δεις ότι έχουμε κινηθεί προς αυτή την κατευθυνση. Όλες οι ειδικότητες μαζί εννοειται. Μόνος του ο καθένας δεν κάνει τιποτε

Δεν ενισχυει τιποτα...ειναι σαν να σε εχω κλεψει και εσυ να μου στελνεις email να μου λες με εκλεψες συνεχεια.... ΕΛΕΟΣ με τη ν γενια μας ...ΕΙμαστε αξιοι της μοιρας μας. Αν δεν παμε απο εξω να στηθουμε δεν γινεται τιποτα. κα ιεμενα αμα μου εστελνες email δεν θα εκανα τιποτα αφου θα σε εκλεβα μπροστα σου κα ιεσυ θα μου ελεγες οτι με κλεβεις....

Φιλικα παντα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος millhaven

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Ερώτηση: παρόλο που κατάλαβα τι σημαίνουν τα αρχικά ΕΑΕΠ, θα ήθελα μία διευκρίνιση για το τι ακριβώς είναι αυτά τα σχολεία (π.χ. Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια) αν βρίσκονται σε όλη τη χώρα και ποιός περίπου ο αριθμός τους, Ευχαριστώ προκαταβολικά.
     
ΕΑΕΠ:ενιαίο αναμορφωμένο εκπαιδευτικό πρόγραμμα
Δημοτικά σχολεία που διαφέρουν ως προς τα αντικείμενα διδασκαλίας (αισθητική αγωγή:θεατρική αγωγή, εικαστικά, μουσική, αγγλικά, πληροφορική και γυμναστική περισσότερες ώρες).
Ωράριο έως τις 14:00 για όλες τις τάξεις.
Το 2010 ορίστηκαν τα πρώτα 800. Το 2011 και το 2013 έγιναν προσθήκες. Ο συνολικός αριθμός ανέρχεται στα 1.100 περίπου. Τα περισσότερα από αυτά βρίσκονται στα αστικά κέντρα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159629
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 476
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 464
Σύνολο: 477

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.