*

Αποστολέας Θέμα: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017  (Αναγνώστηκε 99633 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Star Quality

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Ενάντια στο φασισμό της "πολιτικής ορθότητας"
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #308 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 09:40:32 μμ »
Xriana1 :  1) κανέναν δεν κάλεσα σε αντάρτικο
             
                2) δεν ζητάω εκλογές

                3) διάβασε καλά τις αναρτήσεις μου και μην παρερμηνεύεις τα γραφόμενά μου

                4) αν σου θίξαμε το κόμμα σου, δικό σου πρόβλημα, όχι δικό μου

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος fertility

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #309 στις: Οκτώβριος 26, 2016, 10:19:29 πμ »
star quality μονο στη προηγουμενη σελιδα αναφερεις 2 φορες για μαυρισμα στις καλπες και ακομα πιο πισω συνεχιζεται η ιδια παροτρυνση, δεν ξερω σε τι καλεις αλλα οι συνεχομενες ιδιες αναρτησεις σου, ειναι στα ορια του spamming...
Βεβαιως σε οποιον δεν αρεσουν οι αναρτησες σου, μπορει να τις αγνοησει.
Αλλα στα φορουμ ισχυει ενας κανονας, να μην επαναλαμβανεις το ιδιο πραγμα πολλες φορες.
Αυτα στα λεω γιατι διαβαζω πολυ προσεκτικα τις αναρτησεις σου και βλεπω στατιστικα που κινεισαι, προσεξε οχι το περιεχομενο των γραφομενων αλλα το αν επαναλαμβανονται.

xriana1

  • Επισκέπτης
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #310 στις: Οκτώβριος 26, 2016, 02:54:23 μμ »
Xriana1 :  1) κανέναν δεν κάλεσα σε αντάρτικο
             
                2) δεν ζητάω εκλογές

                3) διάβασε καλά τις αναρτήσεις μου και μην παρερμηνεύεις τα γραφόμενά μου

                4) αν σου θίξαμε το κόμμα σου, δικό σου πρόβλημα, όχι δικό μου

....το προβλημα ανηκει ξεκαθαρα σε εσενα.....εχεις εμμονη και στο λενε κι αλλοι....επαναλαμβανεσαι και κουραζεις...συμπτωματικα ψηφιζω πολυ μικροτερα κομματα που δεν ειχαν την "ευκαιρια" ουτε να καταστρεψουν, ουτε να "σωσουν" τη χωρα.....χαλαρωσε λοιπον και μην προπαγαανδιζεις πολιτικα σε εκπαιδευτικο φορουμ.....

Αποσυνδεδεμένος Star Quality

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Ενάντια στο φασισμό της "πολιτικής ορθότητας"
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #311 στις: Οκτώβριος 26, 2016, 03:53:28 μμ »
Μπράβο και εγώ μικρά κόμματα ψηφίζω και πάντοτε εξω-κοινοβουλευτικά...καμμία προπαγάνδα εκ μέρους μου...και καμία αβάντα σε κανέναν...

ότι έγραψα είναι αληθές 100%, λέγανε ότι θα κάνανε 20.000 διορισμούς στην εκπαίδευση, λέγανε ότι όλοι οι αναπληρωτές θα είναι στην ώρα τους και ένα σωρό άλλα ψέμματα, οπότε τώρα που φανήκαν αναληθείς στις δικές τους υποσχέσεις, σας πειράζει που εγώ κράζω ;

τα ίδια κάνανε και οι προηγούμενοι (πασοκ-νδ) που διέλυσαν τα πάντα σε αυτή τη χώρα.. όποιος τον ενοχλεί η αλήθεια, ας πιει λίγο ξύδι....λογοκρισία δεν δέχομαι από κανένα

https://xenesglosses.eu/2016/10/noemvrios-6-000-kena-toulachiston/
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2016, 06:29:27 μμ από Star Quality »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

xriana1

  • Επισκέπτης
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #312 στις: Οκτώβριος 26, 2016, 10:37:29 μμ »
Μπράβο και εγώ μικρά κόμματα ψηφίζω και πάντοτε εξω-κοινοβουλευτικά...καμμία προπαγάνδα εκ μέρους μου...και καμία αβάντα σε κανέναν...

ότι έγραψα είναι αληθές 100%, λέγανε ότι θα κάνανε 20.000 διορισμούς στην εκπαίδευση, λέγανε ότι όλοι οι αναπληρωτές θα είναι στην ώρα τους και ένα σωρό άλλα ψέμματα, οπότε τώρα που φανήκαν αναληθείς στις δικές τους υποσχέσεις, σας πειράζει που εγώ κράζω ;

τα ίδια κάνανε και οι προηγούμενοι (πασοκ-νδ) που διέλυσαν τα πάντα σε αυτή τη χώρα.. όποιος τον ενοχλεί η αλήθεια, ας πιει λίγο ξύδι....λογοκρισία δεν δέχομαι από κανένα

https://xenesglosses.eu/2016/10/noemvrios-6-000-kena-toulachiston/

..ειμαι ο τελευταιος που θα προσπαθησει να σε λογοκρινει....το ξυδι το πινουν αυτοι που βρισκονται συνηθως σε δυσμενη θεση και στην περιπτωσή μας εισαι εσυ αυτος....εγω απλα σου θυμησα οτι βρισκεσαι σε εκπαιδευτικο σαιτ με θεμα τις προσληψεις αναπληρωτων τεχνικων ειδικοτητων....και δεν αρθρογραφεις στον ελευθερο τυπο και στην καθημερινη να καλεις σε ανταρτικο απέναντι στο συριζα.....για αθετηση προεκλογικων υποσχέσεων.....σκεψου οτι το καλεσμα σου δεν βρισκει ανταποκριση.....και το ενδεχόμενο του μαυρισματος δειχνει να απομακρυνεται.....συνεχισε οπως κρινεις....ολοι βλεπουμε....
φιλικα παντα.....
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2016, 10:39:10 μμ από xriana1 »

Αποσυνδεδεμένος solareng

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #313 στις: Οκτώβριος 26, 2016, 10:52:31 μμ »
Να είσαι αναπληρωτής τεχνικών ειδικοτήτων και να υποστηρίζεις ΣΥΡΙΖΑ, αυτό ονομάζεται αυνανισμός. Όπως το ίδιο ισχύει με το να υποστηρίζεις Κούλη. Ο πρώτος διαλύει ξεκάθαρα την τεχνική εκπαίδευση, ο δεύτερος έχει ταχθεί υπέρ των απολύσεων και συμβασιούχων. Τα δε πεπραγμένα της ΝΔ στην τεχνική εκπαίδευση τα βιώσαμε με το κλείσιμο των ΕΠΑΣ και την κατάργηση των τομέων των ΕΠΑΛ και τη διαθεσιμότητα των εκπαιδευτικών.

Οι φιλόλογοι παίρνουν τηλέφωνα στο υπουργείο. Μήπως πρέπει να κάνουμε και εμείς το ίδιο για να πιέσουμε σε προσλήψεις;

Αποσυνδεδεμένος solareng

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος Star Quality

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 655
  • Ενάντια στο φασισμό της "πολιτικής ορθότητας"
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #315 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 02:26:09 μμ »
Μα καλά αφού ο ΔΠΤ υπουργός (ΔΠΤ=Δίχως Πτυχίο Τριτοβάθμιας) είχε πει ότι ΟΛΑ τα κενά θα είχαν καλυφθεί με την έναρξη του σχολικού έτους...και ότι όλοι οι αναπληρωτές θα είχαν τοποθετηθεί στα σχολεία τους έγκαιρα...

http://news247.gr/eidiseis/politiki/parapolitiki/filhs-kai-gewrgiadhs-pselnoyn-mazi-sth-mhtropolh.4342311.html

Αποσυνδεδεμένος Alpennas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
  • http://users.sch.gr/alpennas
    • Προφίλ
    • ALPENgine - Εκπαιδευτική Ιστοσελίδα
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #316 στις: Νοέμβριος 01, 2016, 12:48:23 μμ »
Σε επικοινωνία με το υπουργείο που είχε ένας συνάδελφος, του είπαν ότι σήμερα ετοιμάζουν προσλήψεις Τεχνικών ειδικοτήτων.
Άντε να δούμε.
ΠΕ18.18 Τεχνολόγος Οχημάτων

Αποσυνδεδεμένος solareng

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #317 στις: Νοέμβριος 01, 2016, 12:53:08 μμ »
Σε επικοινωνία με το υπουργείο που είχε ένας συνάδελφος, του είπαν ότι σήμερα ετοιμάζουν προσλήψεις Τεχνικών ειδικοτήτων.
Άντε να δούμε.
200-230 λέει το xenesglosses

Αποσυνδεδεμένος Alpennas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
  • http://users.sch.gr/alpennas
    • Προφίλ
    • ALPENgine - Εκπαιδευτική Ιστοσελίδα
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #318 στις: Νοέμβριος 01, 2016, 12:56:49 μμ »
200-230 λέει το xenesglosses
Κατάλαβα πάλι 100 άτομα θα πάρει
ΠΕ18.18 Τεχνολόγος Οχημάτων

Αποσυνδεδεμένος fertility

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #319 στις: Νοέμβριος 01, 2016, 01:03:11 μμ »
πολυ πιθανον να μην γινουν σημερα, αλλα παντα ελπιζεις να τελειωσει αυτη η ταλαιπωρια.

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #320 στις: Νοέμβριος 01, 2016, 01:06:33 μμ »
Να είσαι αναπληρωτής τεχνικών ειδικοτήτων και να υποστηρίζεις ΣΥΡΙΖΑ, αυτό ονομάζεται αυνανισμός. Όπως το ίδιο ισχύει με το να υποστηρίζεις Κούλη. Ο πρώτος διαλύει ξεκάθαρα την τεχνική εκπαίδευση, ο δεύτερος έχει ταχθεί υπέρ των απολύσεων και συμβασιούχων. Τα δε πεπραγμένα της ΝΔ στην τεχνική εκπαίδευση τα βιώσαμε με το κλείσιμο των ΕΠΑΣ και την κατάργηση των τομέων των ΕΠΑΛ και τη διαθεσιμότητα των εκπαιδευτικών.

Οι φιλόλογοι παίρνουν τηλέφωνα στο υπουργείο. Μήπως πρέπει να κάνουμε και εμείς το ίδιο για να πιέσουμε σε προσλήψεις;
Αρα με τα λεγόμενα σου μόνη διέξοδο δεν ειναι ο Μητσοτάκης αλλά ο Φίλης με τον σύριζα (μουκάμπε) κατάλαβα καλά?
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

Αποσυνδεδεμένος markosath

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 332
  • IT"S TRUMP
    • Προφίλ
Απ: Προσλήψεις Αναπληρωτών Τεχνικών Ειδικοτήτων 2016-2017
« Απάντηση #321 στις: Νοέμβριος 01, 2016, 01:16:02 μμ »
..ειμαι ο τελευταιος που θα προσπαθησει να σε λογοκρινει....το ξυδι το πινουν αυτοι που βρισκονται συνηθως σε δυσμενη θεση και στην περιπτωσή μας εισαι εσυ αυτος....εγω απλα σου θυμησα οτι βρισκεσαι σε εκπαιδευτικο σαιτ με θεμα τις προσληψεις αναπληρωτων τεχνικων ειδικοτητων....και δεν αρθρογραφεις στον ελευθερο τυπο και στην καθημερινη να καλεις σε ανταρτικο απέναντι στο συριζα.....για αθετηση προεκλογικων υποσχέσεων.....σκεψου οτι το καλεσμα σου δεν βρισκει ανταποκριση.....και το ενδεχόμενο του μαυρισματος δειχνει να απομακρυνεται.....συνεχισε οπως κρινεις....ολοι βλεπουμε....
φιλικα παντα.....
Οποιος λογοκρίνει την εκπαιδευτική "πολιτική" των αποφοίτων λυκείου που ήσαν κάποτε φοιτητές (μετα το ρίξανε στο φαί ) κάνει πολιτική συζήτηση?
Τι δεν είναι" πολιτική" συζήτηση, οι προσλήψεις στα σχολεία, οι πληρωμές στα ΙΕΚ σε ωρομισθίους κάθε χρόνο? τα πτυχία των ΕΠΑΛ που κάθε χρόνο υποβαθμίζονται? Ποιός δεν γνωρίζει ότι τα ΕΠΑΛ ακαδημαικά είναι καταφανώς πολύ κατώτερα απο το λύκειο. Τα παιδιά των Επαλ φταίνε ή οι διδάσκοντες. Ποιός τα δημιουργεί αυτά, αποτέλεσμα πολιτικής βούλησης δεν είναι?
Ο σύριζα δεν φταίει.. απαγορευεται να το πούμε δηλαδή? Ο μητσοτάκης ή κούλης ειναι ο μοναδικός που αυτα που λέει αυτα θα κάνει, αυτό το πιστεύω αν και δεν τον ψηφίζω. Πάντως κάτι καλύτερο θα κάνει απο τον αιώνιο φοιτήτη που κατα τύχη εγινε πρωθυπουργός.
Και για να κάνω και λίγο μικροπολιτική (ή λαικισμό) ο κούλης έχει τρία πτυχία απο τα μεγαλύτερα πανεπιστημια του κόσμου, ο ιππότης της βασούλας τι έχει?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 01, 2016, 01:32:50 μμ από markosath »
https://www.donaldjtrump.com/

Trump wins presidency

Donald Trump will become the next president of the United States in a stunning victory.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159768
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 336
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 352
Σύνολο: 352

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.076 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.