*

Αποστολέας Θέμα: Πιθανό λάθος στους πίνακες;  (Αναγνώστηκε 10026 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος VASILIS.L

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 08, 2016, 09:40:55 μμ »
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΛΑΘΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΤΗΣ                   
Δ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΤΗΝ ΣΧΟΛ
ΧΡΟΝΙΑ  15/16

1.   Το πρόγραμμα ήταν κλειστό ως προς τις ώρες για κάθε κλάδο  και ως προς τη διάρκεια . Συγκεκριμένα  για τους  ΠΕ02 ήταν 15 ώρες  με ημερομηνία  πρόσληψης 2/3/2016 και  ημερομηνία απόλυσης 11/5/2016 . 
2.   Με την αναγωγή στο πλήρες ωράριο όσοι εργάστηκαν αποκλειστικά στο παραπάνω πρόγραμμα  έχουν προϋπηρεσία 1 μήνα και 16 μέρες . Αυτή αντιστοιχεί  σε 1,522 μόρια στον πίνακα αναπληρωτών  (για μη δυσπρόσιτα σχολεία)  .
3.   Στις  6/8/2016 αναρτώνται οι πίνακες αναπληρωτών  και ενώ σε όλη την Ελλάδα οι εκπαιδευτικοί ΠΕ02 που εργάστηκαν στο ΠΕΔ (αποκλειστικά) και σε μη δυσπρόσιτα σχολεία  έχουν 1,522 μόρια  στη ΔΔΕ Δ ΑΘΗΝΑΣ τα μόρια είναι 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ    ΕΥΤΥΧΙΑ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΠΕ02    ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    Β    2,587
ΜΠΕΤΣΟΥ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ02    ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    Β    2,196
ΡΕΠΠΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΠΕΤΡΟΣ    ΠΕ02    ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    Β    2,597
         
4.   Μετά από αρκετή αναζήτηση  εν μέσω καλοκαιρινής ραστώνης  και αλλεπάλληλων τηλεφωνημάτων στο τρίπτυχο  ΔΔΕ-ΥΠΕΠΘ-ΑΣΕΠ  διαπιστώνεται ότι από την ΔΔΕ έχει καταχωρηθεί λάθος στο ΟΠΥΣΔ  ως ημερομηνία απόλυσης η 30/6/2016 . Επειδή όμως το ΑΣΕΠ  ως κέρβερος διαφάνειας δεν επιτρέπει καμιά παρέμβαση στους πίνακες για να διορθωθεί το λάθος η ΔΔΕ  σκέφτεται ως λύση να ειδοποιήσει τους εκπαιδευτικούς όλων των κλάδων που εργάστηκαν αποκλειστικά στο ΠΕΔ (12 το σύνολο) να υποβάλουν την προβλεπόμενη ένσταση στο ΑΣΕΠ και να ζητήσουν την διόρθωση. Άλλους βρίσκει  και υποβάλουν ένσταση , άλλους τους βρίσκει και δεν υποβάλλουν και άλλους δεν τους βρίσκει καθόλου. Σαν ΔΔΕ δεν κάνει καμιά επίσημη κίνηση να διορθώσει το λάθος.
 
5.   Στις 7/9/2016 αναρτώνται οι κυρωμένοι πίνακες αναπληρωτών και έχουμε 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ    ΕΥΤΥΧΙΑ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΠΕ02    ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    Β    2,587
ΜΠΕΤΣΟΥ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ02    ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    Β    1,130
ΡΕΠΠΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΠΕΤΡΟΣ    ΠΕ02    ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    Β    1,522
 
6.   Σε νέα αναζήτηση  στη ΔΔΕ Αθήνας  ανακαλύπτουν  ότι για τη δεύτερη συνάδελφο από τις παραπάνω  έχουν καταχωρίσει λάθος  και την ημερομηνία πρόσληψης  . Αντί για 2/3/16  έχει καταχωρηθεί  20/3/2016 .  Διαβιβάζουν αίτηση στο ΥΠΕΠΘ για διόρθωση  ενώ ήδη το σύστημα έχει τρέξει και έχουν γίνει προσλήψεις. Σε ερώτηση τι θα γίνει μ εαυτούς που δεν υπέβαλλαν ένσταση  και έχουν μείνει με τα λάθος παραπανήσια μόρια είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα .
 
 
 
7.   Ακριβώς αντίστοιχα στοιχεία  υπάρχουν και  στον πίνακα  των μαθηματικών.: Στις  6/8
ΜΑΖΟΥ    ΕΥΓΕΝΙΑ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ    ΜΑΡΙΑ    ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
ΜΟΣΧΟΝΑ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΛΕΞΙΟΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
ΠΑΤΜΙΟΥ    ΑΓΛΑΙΑ    ΣΤΑΥΡΟΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
 
Και   στις 7/9
 
ΜΑΖΟΥ    ΕΥΓΕΝΙΑ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ    ΜΑΡΙΑ    ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    1,217
ΜΟΣΧΟΝΑ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΛΕΞΙΟΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    1,217
ΠΑΤΜΙΟΥ    ΑΓΛΑΙΑ    ΣΤΑΥΡΟΣ    ΠΕ03    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ    Β    2,07
 
Σε όλες τις υπόλοιπες διευθύνσεις οι μαθηματικοί που εργάστηκαν αποκλειστικά στο ΠΕΔ σε μη δυσπρόσιτα σχολεία πήραν 1,217 μόρια που είναι και το σωστό(14 ώρες από 2/3/16 μέχρι 11/5/16).
8.   Για τους φυσικούς (15 ώρες  άρα σωστά  μόρια 1,522)
Στις 6/8 
ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΠΕ04.01    ΦΥΣΙΚΟΙ    Β    2,587
ΧΙΩΤΗ    ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ    ΦΩΤΙΟΣ    ΠΕ04.01    ΦΥΣΙΚΟΙ    Β    2,587
   
Ενώ στις  7/9                
ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΠΕ04.01    ΦΥΣΙΚΟΙ    Β    1,522
ΧΙΩΤΗ    ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ    ΦΩΤΙΟΣ    ΠΕ04.01    ΦΥΣΙΚΟΙ    Β    1,522
 
 
 ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ
ΠΡΟΣΕΞΤΕ  ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΩ! ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ! ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΠΕΔ
ΑΔΙΚΕΙΣΤΕ . ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ



Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:15:54 »

Αποσυνδεδεμένος VASILIS.L

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 12:59:37 πμ »
Τελικά πριν από λίγες μέρες η ΔΔΕ  αναγνώρισε το λάθος  και ζήτησε από τον ΟΠΣΥΔ να γίνει διόρθωση . ΠΡΟΣΕΞΤΕ  ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΗΣΙΑ ΜΟΡΙΑ  ΠΑΕΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗς!!!!! οΙ Πίνακες ΔΕΝ ΆΛΛΑΞΑΝ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΞΈΡΟΥΝ ΌΛΟΙ ΣΤΟ ΥΠΕΠΘ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΕΠ ΌΤΙ ΕΊΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ
αΝΌΙΞΤΕ ΕΔΏ ΓΙΑ ΤΟ ΈΓΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΔΔΕ  https://www.dropbox.com/s/rgub1td24e23hzo/IMG_20160923_001808.jpg?dl=0

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 09:10:26 πμ »
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!
Καλημέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται όταν στους τελικούς πίνακες δεν σου έχουν προσμετρήσει όλη την προϋπηρεσία. Από τα δικά μου μόρια προϋπηρεσίας υπολείπεται 1,8 μόρ , που σημαίνει 30 περίπου θέσεις πίσω στον πίνακα. Ούτε η ΔΔΕ ούτε το υπουργείο ούτε ο ΑΣΕΠ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΆΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΘΎΝΗ για το λάθος , ο χρόνος τρέχει , θα γίνουν προσλήψεις σήμερα και κοντεύω να τρελαθώ. Αν γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να δικαιωθώ, παρακαλώ πολύ ας μου απαντήσει....

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 10:34:17 πμ »
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!
Καλημέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται όταν στους τελικούς πίνακες δεν σου έχουν προσμετρήσει όλη την προϋπηρεσία. Από τα δικά μου μόρια προϋπηρεσίας υπολείπεται 1,8 μόρ , που σημαίνει 30 περίπου θέσεις πίσω στον πίνακα. Ούτε η ΔΔΕ ούτε το υπουργείο ούτε ο ΑΣΕΠ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΆΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΘΎΝΗ για το λάθος , ο χρόνος τρέχει , θα γίνουν προσλήψεις σήμερα και κοντεύω να τρελαθώ. Αν γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να δικαιωθώ, παρακαλώ πολύ ας μου απαντήσει....

Στους προσωρινους πινακες στο οπσυδ στα ειχανε μετρησει κανονικα;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:15:54 »

Αποσυνδεδεμένος Isfahan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 10:48:05 πμ »
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!
Καλημέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται όταν στους τελικούς πίνακες δεν σου έχουν προσμετρήσει όλη την προϋπηρεσία. Από τα δικά μου μόρια προϋπηρεσίας υπολείπεται 1,8 μόρ , που σημαίνει 30 περίπου θέσεις πίσω στον πίνακα. Ούτε η ΔΔΕ ούτε το υπουργείο ούτε ο ΑΣΕΠ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΆΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΘΎΝΗ για το λάθος , ο χρόνος τρέχει , θα γίνουν προσλήψεις σήμερα και κοντεύω να τρελαθώ. Αν γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να δικαιωθώ, παρακαλώ πολύ ας μου απαντήσει....
γιατί δεν έκανες ένσταση την περίοδο των ενστάσεων?

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 11:19:50 πμ »
 Ας τα παρουμε τα πράγματα από την αρχή. Υπηρέτησα και σε δυο δυσπρόσιτα σχολεία από τα τέσσερα που με είχαν στείλει.  Στους προσωρινους πίνακες μου είχαν διπλασιάσει όλα τα μόρια παρότι έπρεπε να πάρω   αναλογικά   τα διπλάσια.Έκανα ένσταση για τον εαυτό μου ύστερα από παρότρυνση της υπεύθυνης από τη ΔΔΕ, και στη συνέχεια στους τελικούς αντίκρισα έκπληκτη ότι αντί να μου δοθούν αυτά που μου αναλογούν, μου αφαιρέθηκαν κιόλας. Η ΔΔΕ παραδέχτηκε ότι μου έλειπαν μόρια, παράλληλα όμως διαπίστωσα ότι δε δόθηκε προσοχή στην περίπτωσή μου καθώς το έγγραφο με την προϋπηρεσία μου που είχε σταλεί στο υπουργείο περιείχε ασάφειες. Το υπουργείο το έδωσε στον ΑΣΕΠ και έτσι περάστηκαν λανθασμένα στοιχεία. Τώρα ο ΑΣΕΠ μου λέει ότι πρέπει να λάβω την απάντηση απο την πρώτη ένσταση (δεν την έλαβα ακόμη και δεν ξέρω το πότε) και μετα να κάνω αίτηση θεραπείας για τη διόρθωση. Ακόμα και η ΔΔΕ έστειλε  πάλι την προϋπηρεσία μου με σαφή κ πιο συγκεκριμένα στοιχεία, αλλα ο ΑΣΕΠ απαντά ότι δεν γίνονται δεκτά ,παραμόνο μόνο όταν θα μου σταλεί η απαντηση από την ένσταση που είχα κάνει. Τώρα ποιος έχει την ευθύνη άραγε; Απ΄ότι κατάλαβα δεν μπορεί να γίνει κάτι άμεσα.

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 11:22:20 πμ »
 Απάντηση στη nikolpol .   Και στον ΟΠΣΥΔ περάστηκαν λάθος.

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 11:35:30 πμ »
Επισης, παρατήρησα ότι σε ένα συναδέλφο  που υπηρετούσαμε μαζί στην ίδια ΔΔΕ αλλά διαφορετικής ειδικότητας από εμένα, στους τελικούς πίνακες παρέμεινε  διπλασιασμένη η προϋπηρεσία του παρότι δεν ήταν εξ ολοκλήρου σε δυσπρόσιτο, ενώ σε άλλον πάλι που έπρεπε να πάρει αναλογικά κάποια μόρια επιπλέον από δυσπρόσιτο, του προστέθηκαν με το παραπάνω (αντί για 1,5 μόρια πήρε 5). Και σήμερα διάβασα ότι γίνονται προσλήψεις. Δεν πρόκειται για τραγικά λάθη και κατάφωρη αδικία εις βάρος όλων μας;

Αποσυνδεδεμένος faz

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 433
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 01:55:00 μμ »
Να πας δικαστικά. Δεν νομίζω να βρεις το δίκιο σου διαφορετικά.

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #23 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 03:44:14 μμ »
Και ποιον από όλους να μηνύσω;

Αποσυνδεδεμένος kakar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠE0402
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #24 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 04:19:51 μμ »
Οταν δικαιωθει αυτος που κανει αιτηση θεραπειας, αυτο που γινεται ειναι να προσλαμβανεται αυτος και να απολυεται αυτος που πηγε στη θεση του. Αυτο γινεται στις σοχ..αλλα εκει οι περιπτωσεις ειναι απλες, μια προκηρυξη με συγκεκριμενη θεση και ατομα που δηλωνουν τη συγκεκριμενη θεση. Σε μας τα πραγματα ειναι πολυπλοκα αλλαζουν ολες οι ροες...

Η Διδε φταιει..

Θα δικαιωθεις με την αιτηση θεραπειας αλλα μαλλον θα απολυθει ενας καημενος που δε θα φταιει.. και οσο για τις προυπηρεσιες μπαχαλο...θα χασεις και εσυ και αυτος..
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 23, 2016, 04:22:11 μμ από kakar »

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #25 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 04:35:46 μμ »
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε γίνεται μια ανακοινοποίηση στο ορθό των πινάκων αφού έχουν σταλεί όλα μου τα στοιχεία στον ΑΣΕΠ  και τρέχει το σύστημα με τις προσλήψεις χωρίς να έχουν διορθωθεί τα λάθη. Γιατί πρέπει να μεσολαβεί τόση γραφειοκρατία; Κανείς δε συναισθάνεται την αγωνία μας.Μάλιστα ένας υπάλληλος του Ασεπ με τον οποίο πρωτομίλησα στο τηλέφωνο για την υπόθεσή μου, είπε αυτολεξεί: Αν έχουμε κάθε μέρα 5 τέτοιους σαν και σας , καήκαμε.
  Πράγματι σήμερα i see humans, but no humanity.
 No comments........................

Αποσυνδεδεμένος greedo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3580
  • Φύλο: Άντρας
  • Han shot first...
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 04:45:50 μμ »
 Εύχομαι να δικαιωθείς, αλλά το πότε είναι το σημαντικό θέμα...
  

Αποσυνδεδεμένος kiki2016

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πιθανό λάθος στους πίνακες;
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 23, 2016, 04:59:30 μμ »
Το πότε είναι αυτό που κυρίως με απασχολεί..... Τέλος πάντων, καλή συνέχεια σε όλους.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159735
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 396
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 359
Σύνολο: 369

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.113 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.