*

Αποστολέας Θέμα: ΤΕΕ Δήμων και Νοσοκομείων  (Αναγνώστηκε 10788 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kaveiros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
ΤΕΕ Δήμων και Νοσοκομείων
« στις: Ιούλιος 18, 2006, 11:20:04 πμ »
Καλημέρα σε όλους!

Πρότου προβώ σε ερωτήσεις τύπου "μπορω να διοριστώ όποτε θέλω, όπου θέλω τωρα;" και με πάρετε ευλογα με τις ντοματες, να σημειώσω ότι είμαι νέα στο χώρο και γι αυτο θα ζητησω κατανόηση για τις τυχον αστείες ερωτησεις μου. Ηθελα να ρωτησω σχετικα με τις προσλήψεις καθηγητών στα ΤΕΕ της χώρας. Συγκεκριμένα, αν αυτές γίνονται μια φορά τον χρόνο, αν οι προκηρυξεις ανακοινωνονται σε κάποια εφημεριδα ή μονο στα εκαστοτε ιδρυματα. Οι αιτησεις για τα ΤΕΕ σε δημούς Αττικης απ οτι είδα έληγαν στις 14 του μηνα. Χθες διάβασα για κάποιες θέσεις ωρομισθίων στο ΤΕΕ Βοηθων Νοσηλευτων Γ.Ν. Παιδων Αγία Σοφία, οι αιτήσεις για τις οποίες λήγουν στις 21 του μηνα, αν και πουθένα στην ανακοινωση δεν είδα που μπορεί να γίνει η κατάθεση των δικαιολογητικων. Εαν κάποιος γνωρίζει περισσότερες πληροφορίες σχετικα με το πώς  μπορεί κανείς να μένει ενημερος γενικα για τις θέσεις των ΤΕΕ και ειδικότερα που μπορει να ενημερωθει για τις συγκεκριμενες θέσεις στο Γ.Ν. Παιδων, ας απαντησει.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 24, 2012, 02:15:44 πμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: προκηρύξεις θέσεων σε ΤΕΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:32:44 »

eleftheria

  • Επισκέπτης
Απ: προκηρύξεις θέσεων σε ΤΕΕ
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 18, 2006, 02:03:34 μμ »
Να κοιτάς καθημερινά στο www.diorismos.gr Εκεί τα λέει όλα για τις συμβάσεις (στη στήλη δεξιά). Όσο για το "Παίδων", θα πάρεις τηλ. εκεί και θα σου πούνε. Αν είσαι τυχερή, θα σου πούνε. Νομίζω, όμως, ότι εκεί καταθέτεις. Γιατί εγώ πέρυσι επί 3-4 μέρες τους καλούσα και -αν θέλεις πίστεψέ το- αίτηση δεν έκανα διότι κανείς δεν μπόρεσε να μου πει γι' αυτά που ρωτούσα. Οπότε: παίρνεις τα δικαιολογητικά σου και πας εκεί, εξοπλίζεσαι με τόνους υπομονής, φοράς χαμηλά παπούτσια και ... καλή τύχη!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 24, 2012, 01:52:26 πμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος kaveiros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: προκηρύξεις θέσεων σε ΤΕΕ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 19, 2006, 12:08:13 μμ »
Ευχαριστώ για την απάντηση! Η τραγική αλήθεια είναι πως στην ανακοίνωση-προκήρυξη δεν υπάρχει πουθενα τηλέφωνο επικοικωνίας, όποτε αναγκαστικά θα πρέπει να ακολουθήσω το δρόμο που μου συνέστησες...keep walking...δεδομένου όμως ότι βρίσκομαι εκτός αθηνων και ότι ήλπιζα να μου κάνει κάποιος άλλος τα χαρτιά μου, δεν νομίζω να τα καταφέρω!

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 541
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 402
Σύνολο: 414

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.1 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.