*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη  (Αναγνώστηκε 267424 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος μαρια 2009

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1232 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 10:05:58 μμ »
Καλησπερα! εχω καποιες αποριες .. βγηκαν οι πινακες στην δευτεροβαθμια που ειχα κανει αιτηση..ειμαι στην 5η θεση αυτο ειναι καλο? ενημερωνουν τηλεφωνικα η πρεπει να τους παρω εγω τηλ? ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:43:00 »

ln03

  • Επισκέπτης
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1233 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 10:08:30 μμ »
Καλησπερα! εχω καποιες αποριες .. βγηκαν οι πινακες στην δευτεροβαθμια που ειχα κανει αιτηση..ειμαι στην 5η θεση αυτο ειναι καλο? ενημερωνουν τηλεφωνικα η πρεπει να τους παρω εγω τηλ? ευχαριστω

Θα βοηθούσε αν έλεγες την ειδικότητά σου και το νομό.

Αποσυνδεδεμένος μαρια 2009

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1234 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 10:15:52 μμ »
μηχανολογος νομος αττικης   8)

Αποσυνδεδεμένος Georgia s

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η παιδεία είναι θέμα εσωτερικού πολιτισμού
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1235 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 10:41:04 μμ »

Η Δευτεροβαθμια Αχαιας αποδειχθηκε πιο διαφανης ανακοινωνοντας στο site  μεχρι ποια θεση του πινακα εχουν καλεσει ,φορεσε τα γυαλια στις υπολοιπες ΔΔΕ


Αυτό εξαρτάται (στο Ελλαδιστάν) από την προσωπική προτίμηση του Διευθύνοντας την κάθε ΔΔΕ. Σε κάποια ΔΔΕ ο Διευθυντής δεν επέτρεπε στους υπαλλήλους, μέχρι και σήμερα το μεσημέρι, να αναρτήσουν τους πίνακες στην ιστοσελίδα τους, μπας και αλλάξει το σύστημα και εφαρμοστεί πάλι το βυσματικό στο οποίο επί χρόνια διαπρέπει. Αλλά η άτιμη κενωνία δεν του έκανε φέτος τη χάρη να βάλει πάλι τους κολλητούς του (και τους κολλητούς των βολευτών).

Οπότε αυτοί στην Αχαΐα, μάλλον θα είναι πολύ τίμιοι, ή θα είναι φανατικοί (ή συγγενείς) του Γιωργάκη, δεν εξηγείται αλλιώς το φαινόμενο.
επειδή τα καλά πρέπει να τα λέμε κ  να τα επιβραβεύουμε: δεν έχω καμμιά σχέση με Αχαϊα ούτε κανέναν γνωστό επομένως,αλλά θυμάμαι -γιατί μου χε κάνει εντυπωση - ότι  ήταν η μόνη δευτεροβαθμ που έβγαζε πίνακες ονομάτων στην πρόσθετη απο πέρυσι κ μάλιστα στην alfavita..κ νομίζω κ πρόπερσι είχε κάνει το ίδιο..το θυμάμαι γιατί μου χε κάνει τρομερή εντύπωση κ είχα πει μέσα μου μπράβο! ;)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:43:00 »

ln03

  • Επισκέπτης
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1236 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 10:44:04 μμ »
Καλησπερα! εχω καποιες αποριες .. βγηκαν οι πινακες στην δευτεροβαθμια που ειχα κανει αιτηση..ειμαι στην 5η θεση αυτο ειναι καλο? ενημερωνουν τηλεφωνικα η πρεπει να τους παρω εγω τηλ? ευχαριστω

Θα βοηθούσε αν έλεγες την ειδικότητά σου και το νομό.
μηχανολογος νομος αττικης   8)

Θα σε πάρουν αυτοί τηλέφωνο.
Εν τω μεταξύ αν θες να μάθεις τα κενά της ειδικότητάς σου, πάρε στα ΣΔΕ τηλέφωνο και ρώτα τους.


Αποσυνδεδεμένος hamilton

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1237 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 11:12:43 μμ »
Μια απορία...Η *********** έχει στον πινακα της προσθετης διδακτικής στήριξης αχαίας πτυχίο το 1995 ενώ στη δευτεροβάθμια αιτωλοακαρνανίας πτυχίο το 2000.Το ίδιο και στους πίνακες ωρομισθίας στη δυτικη ελλάδα καθώς και στον πίνακα αναπληρωτών(πτυχιο 2000).Πώς το εξηγείτε?
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 19, 2009, 11:34:45 μμ από hamilton »

Αποσυνδεδεμένος dimstella

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1238 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 11:14:40 μμ »
Μια απορία...Η (τάδε) έχει στον πινακα της προσθετης διδακτικής στήριξης αχαίας πτυχίο το 1995 ενώ στη δευτεροβάθμια αιτωλοακαρνανίας πτυχίο το 2000.Το ίδιο και στους πίνακες ωρομισθίας στη δυτικη ελλάδα καθώς και στον πίνακα αναπληρωτών(πτυχιο 2000).Πώς το εξηγείτε?

ή είναι λάθος, ή είναι "λάθος"
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 20, 2009, 12:05:15 πμ από dimstella »

Αποσυνδεδεμένος El_Pikpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • ■Δόξα και τιμή σε αυτούς που χάθηκαν χωρίς ίχνη...
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1239 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 11:17:39 μμ »
Μα με κάποιο τρόπο δεν πρέπει να περάσουν αυτοί που πρέπει; Όπως και αν λέγεται το σύστημα...
Nulla in mundo pax sincera... 

Αποσυνδεδεμένος sharon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1240 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 11:40:39 μμ »
τον πίνακα της ανατολικής αττικής γιατί δεν μπορώ να τον ανοίξω??? τι δεν κάνω καλά?? εσείς τον είδατε??όχι ότι έχω αγωνία.. μία απ τα ίδια θα είναι .. απλά να βγω απ την υποχρέωση!!

Αποσυνδεδεμένος charm_quark

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ04.01
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1241 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 11:56:33 μμ »

Η Δευτεροβαθμια Αχαιας αποδειχθηκε πιο διαφανης ανακοινωνοντας στο site  μεχρι ποια θεση του πινακα εχουν καλεσει ,φορεσε τα γυαλια στις υπολοιπες ΔΔΕ


Αυτό εξαρτάται (στο Ελλαδιστάν) από την προσωπική προτίμηση του Διευθύνοντας την κάθε ΔΔΕ. Σε κάποια ΔΔΕ ο Διευθυντής δεν επέτρεπε στους υπαλλήλους, μέχρι και σήμερα το μεσημέρι, να αναρτήσουν τους πίνακες στην ιστοσελίδα τους, μπας και αλλάξει το σύστημα και εφαρμοστεί πάλι το βυσματικό στο οποίο επί χρόνια διαπρέπει. Αλλά η άτιμη κενωνία δεν του έκανε φέτος τη χάρη να βάλει πάλι τους κολλητούς του (και τους κολλητούς των βολευτών).

Οπότε αυτοί στην Αχαΐα, μάλλον θα είναι πολύ τίμιοι, ή θα είναι φανατικοί (ή συγγενείς) του Γιωργάκη, δεν εξηγείται αλλιώς το φαινόμενο.

ναι ναι... είναι τόσο τίμιοι....
αχαχαχαχαχαχαχα
αχ... δεν μπορώ.... ήταν πολύ καλό το ανέκδοτο!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχα
συγγνώμη, δεν γελάω μαζί σου... αλλα το ότι οι της Αχαίας είναι τίμιοι!!
δεν ξέρω... αν έγιναν... σίγουρα πάντως δεν ήταν!
Τα πάντα όλα... και τα κοάλα τίποτα;;


Αποσυνδεδεμένος physicaest

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 698
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Koλωνακι (Πλατεια)1920
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1242 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 12:12:56 πμ »

Η Δευτεροβαθμια Αχαιας αποδειχθηκε πιο διαφανης ανακοινωνοντας στο site  μεχρι ποια θεση του πινακα εχουν καλεσει ,φορεσε τα γυαλια στις υπολοιπες ΔΔΕ


Αυτό εξαρτάται (στο Ελλαδιστάν) από την προσωπική προτίμηση του Διευθύνοντας την κάθε ΔΔΕ. Σε κάποια ΔΔΕ ο Διευθυντής δεν επέτρεπε στους υπαλλήλους, μέχρι και σήμερα το μεσημέρι, να αναρτήσουν τους πίνακες στην ιστοσελίδα τους, μπας και αλλάξει το σύστημα και εφαρμοστεί πάλι το βυσματικό στο οποίο επί χρόνια διαπρέπει. Αλλά η άτιμη κενωνία δεν του έκανε φέτος τη χάρη να βάλει πάλι τους κολλητούς του (και τους κολλητούς των βολευτών).

Οπότε αυτοί στην Αχαΐα, μάλλον θα είναι πολύ τίμιοι, ή θα είναι φανατικοί (ή συγγενείς) του Γιωργάκη, δεν εξηγείται αλλιώς το φαινόμενο.

ναι ναι... είναι τόσο τίμιοι....
αχαχαχαχαχαχαχα
αχ... δεν μπορώ.... ήταν πολύ καλό το ανέκδοτο!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχα
συγγνώμη, δεν γελάω μαζί σου... αλλα το ότι οι της Αχαίας είναι τίμιοι!!
δεν ξέρω... αν έγιναν... σίγουρα πάντως δεν ήταν!

Εχεις δικιο...ανακαλω... :(
Μου φαινεται τωρα εχουμε περισσοτερη διαφανεια στην απατη :(



Μια απορία...Η *********** έχει στον πινακα της προσθετης διδακτικής στήριξης αχαίας πτυχίο το 1995 ενώ στη δευτεροβάθμια αιτωλοακαρνανίας πτυχίο το 2000.Το ίδιο και στους πίνακες ωρομισθίας στη δυτικη ελλάδα καθώς και στον πίνακα αναπληρωτών(πτυχιο 2000).Πώς το εξηγείτε?

Πραγματι
Στον πινακα ΠΔΣ Αχαιας Φιλολογων ΠΕ02 ειναι στη σειρα καταταξης 55 με ημερομηνια πτυχιου 18/7/1995  :o
http://www.dide.ach.sch.gr/docs/2009-10/pds/basi_oromisthion_PDS_2009-2010_web1.xls

ενω η ιδια στον πινακα ωρομισθιων Δυτικης Ελλαδας ειναι στη σειρα 322 με πτυχιο 14/11/2000  :o :o
http://e-aitisi.sch.gr/oromisthioi_2009/PE02.00/DYTIKHS_ELLADAS.html


Και συμφωνα με το δελτιο τυπου της Δευτεροβαθμιας Αχαιας η συγκεκριμενη Φιλολογος πηρε σημερα 10 ωρες ΠΔΣ αφου ειναι σειρα 55 και η ΔΔΕ Αχαιας καλεσε σημερα μεχρι τη σειρα 80
http://www.dide.ach.sch.gr/docs/2009-10/pds/deltio_tupou_proslipsis-pds_2009_2010.doc

Αποσυνδεδεμένος air

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1243 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 12:34:54 πμ »
Δηλαδη.. συγνωμη τωρα, για να καταλαβω.. η ΔΔΕ Αχαιας εβγαλε το 'ρουσφετι' σε Δελτιο Τυπου?

Αποσυνδεδεμένος bubuka

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1244 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 06:50:15 πμ »
αν πηρανε στην αχαια μεχρι το 80 στην α αθηνας ποσους λετε να παρουν?
η επανασταση ξεκιναει απο μεσα μας

Αποσυνδεδεμένος vnikolitsa

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσθετη Διδακτική Στήριξη
« Απάντηση #1245 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 08:10:14 πμ »

Η Δευτεροβαθμια Αχαιας αποδειχθηκε πιο διαφανης ανακοινωνοντας στο site  μεχρι ποια θεση του πινακα εχουν καλεσει ,φορεσε τα γυαλια στις υπολοιπες ΔΔΕ


Αυτό εξαρτάται (στο Ελλαδιστάν) από την προσωπική προτίμηση του Διευθύνοντας την κάθε ΔΔΕ. Σε κάποια ΔΔΕ ο Διευθυντής δεν επέτρεπε στους υπαλλήλους, μέχρι και σήμερα το μεσημέρι, να αναρτήσουν τους πίνακες στην ιστοσελίδα τους, μπας και αλλάξει το σύστημα και εφαρμοστεί πάλι το βυσματικό στο οποίο επί χρόνια διαπρέπει. Αλλά η άτιμη κενωνία δεν του έκανε φέτος τη χάρη να βάλει πάλι τους κολλητούς του (και τους κολλητούς των βολευτών).

Οπότε αυτοί στην Αχαΐα, μάλλον θα είναι πολύ τίμιοι, ή θα είναι φανατικοί (ή συγγενείς) του Γιωργάκη, δεν εξηγείται αλλιώς το φαινόμενο.
επειδή τα καλά πρέπει να τα λέμε κ  να τα επιβραβεύουμε: δεν έχω καμμιά σχέση με Αχαϊα ούτε κανέναν γνωστό επομένως,αλλά θυμάμαι -γιατί μου χε κάνει εντυπωση - ότι  ήταν η μόνη δευτεροβαθμ που έβγαζε πίνακες ονομάτων στην πρόσθετη απο πέρυσι κ μάλιστα στην alfavita..κ νομίζω κ πρόπερσι είχε κάνει το ίδιο..το θυμάμαι γιατί μου χε κάνει τρομερή εντύπωση κ είχα πει μέσα μου μπράβο! ;)
Η δευτεροβαθμια Αχαιας δεν ηταν ποτε πιο διαφανης απο τις αλλες απλα ειναι πιο οργανωμενη.Επισης εχουν γινει πολλα"λαθη" στα πτυχια εξωτερικου.Στην ΠΔΣ εχουν καταθεσει το πτυχιο εξωτερικου και στους αλλους πινακες του ΔΙΚΑΤΣΑ.Το σωστο ομως ειναι του ΔΙΚΑΤΣΑ.Το νουμερο 55 πηρε τη σειρα καποιου αλλου.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159540
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 262
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 264
Σύνολο: 267

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.132 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.