*

Αποστολέας Θέμα: Ένσταση για ΣΔΕ  (Αναγνώστηκε 4682 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ένσταση για ΣΔΕ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 11, 2008, 05:17:29 μμ »
Παιδιά να ρωτήσω κάτι σχετικό-άσχετο...:)
Σε εμάς της Πληροφορικής ξέρει κανείς να πει με σιγουριά αν μοριοδοτηθήκαμε όλοι ή κανένας με τα 3 μόρια της χρήσης Η/Υ για τα ΣΔΕ??
Γνωρίζω περιπτώσεις που άλλοι μοριοδοτήθηκαν και άλλοι όχι....

Εμένα πάντως δε μου τα έβαλαν και όταν είχε βγει η προκήρυξη και είχα πάρει τηλ στο ΙΔΕΚΕ να ρωτήσω γι'αυτό μου είπαν ότι δεν τα παίρνουμε όπως και αυτοί που έχουν τελιώσει Αγγλική φιλολογία δεν παίρνουν τα μόρια του Proficiency εάν δεν το έχουν πάρει.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ένσταση για ΣΔΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:52:49 »

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
Απ: Ένσταση για ΣΔΕ
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 11, 2008, 07:33:24 μμ »
Παιδιά να ρωτήσω κάτι σχετικό-άσχετο...:)
Σε εμάς της Πληροφορικής ξέρει κανείς να πει με σιγουριά αν μοριοδοτηθήκαμε όλοι ή κανένας με τα 3 μόρια της χρήσης Η/Υ για τα ΣΔΕ??
Γνωρίζω περιπτώσεις που άλλοι μοριοδοτήθηκαν και άλλοι όχι....

Εμένα πάντως δε μου τα έβαλαν και όταν είχε βγει η προκήρυξη και είχα πάρει τηλ στο ΙΔΕΚΕ να ρωτήσω γι'αυτό μου είπαν ότι δεν τα παίρνουμε όπως και αυτοί που έχουν τελιώσει Αγγλική φιλολογία δεν παίρνουν τα μόρια του Proficiency εάν δεν το έχουν πάρει.

ειχα μιλησει με ΙΔΕΚΕ και τα τρια μορια τα παιρνουμε ολοι της πληροφορικης χωρις προβληματα... ετσι μου ειχαν πει.... Δεν χρειαζεται καποιο χαρτι ή οτιδηποτε, οι ΠΕ19/20 τα παιρνουν κανονικα και με το νομο οπως και με τον ΑΣΕΠ...

Τωρα για το θεμα των ενστασεων ελπιζω οσοι νομιζετε οτι εχει "γινει" να εχετε κανει ηδη ενσταση...
Ειχα 26 μορια και μου εβαλαν 7 απο τα 20 στη συνεντευξη = 33 (η θα μου εφαγαν κανα χαρτι)
Απαραδεκτα πραγματα... μη μασατε... Φατε τους ρεεε!!!
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος Beth

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
    • Προφίλ
Απ: Ένσταση για ΣΔΕ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 11, 2008, 07:41:10 μμ »
Εμένα πάντως δε μου τα έβαλαν και όταν είχε βγει η προκήρυξη και είχα πάρει τηλ στο ΙΔΕΚΕ να ρωτήσω γι'αυτό μου είπαν ότι δεν τα παίρνουμε όπως και αυτοί που έχουν τελιώσει Αγγλική φιλολογία δεν παίρνουν τα μόρια του Proficiency εάν δεν το έχουν πάρει.

Αυτό για το Proficiency  κι αν δεν είναι ηλίθιο...Ο καθηγητής Αγγλικών ειδικά όταν προετοιμάζει μαθητές για το πτυχίο αυτό για πλάκα να πάει να το δώσει θα το πάρει. Έλεος πια με τις βλακείες τους. Θα μας αναγκάσουν να δώσουμε και C2 σε μια γλώσσα που έχουμε πανεπιστημιακό πτυχίο και μεταπτυχιακό? 

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ένσταση για ΣΔΕ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 11, 2008, 08:02:51 μμ »
Εμένα πάντως δε μου τα έβαλαν και όταν είχε βγει η προκήρυξη και είχα πάρει τηλ στο ΙΔΕΚΕ να ρωτήσω γι'αυτό μου είπαν ότι δεν τα παίρνουμε όπως και αυτοί που έχουν τελιώσει Αγγλική φιλολογία δεν παίρνουν τα μόρια του Proficiency εάν δεν το έχουν πάρει.

Αυτό για το Proficiency  κι αν δεν είναι ηλίθιο...Ο καθηγητής Αγγλικών ειδικά όταν προετοιμάζει μαθητές για το πτυχίο αυτό για πλάκα να πάει να το δώσει θα το πάρει. Έλεος πια με τις βλακείες τους. Θα μας αναγκάσουν να δώσουμε και C2 σε μια γλώσσα που έχουμε πανεπιστημιακό πτυχίο και μεταπτυχιακό? 


Γιατί εμείς οι Πληροφορικάριοι που τελιώσαμε ένα ΤΕΙ-ΑΕΙ με δίκτυα (βλέπε Tanenbaum) προγραμματισμούς κ.τ.λ κ.τ.λ. που μας αφαιρούνε τα μόρια του ECDL (Word,Excel, κ.τ.λ.) δεν είναι αστείο? Αφού εγώ τώρα σκέφτομαι να πάω να το δώσω να τελιώνουμε γιατί και σε άλλες προκηρύξεις δεν το λαμβάνουν υπόψην από το πτυχίο..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159780
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 556
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 489
Σύνολο: 504

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.062 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.