*

Αποστολέας Θέμα: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων  (Αναγνώστηκε 10915 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος leniao

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 310
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« στις: Ιούλιος 21, 2008, 03:58:06 μμ »
Συνάδελφοι, δυστυχώς και ο δικός μας πίνακας εμφανίζει "περίεργα φαινόμενα"! Το έχετε πάρει είδηση;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:05:41 »

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 21, 2008, 04:05:03 μμ »
Βεβαίως και το έχουμε πάρει είδηση δες εδώ: http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=7324.msg80587#msg80587
Αλλά είμαι ο τελευταίος άνθρωπος που θα μπορούσε να κάνει κάτι διότι δεν έχω καμία σχέση με τον πίνακα και τα μόρια. Δηλαδή, ως τι και γιατί να κάνω εγώ έντσαση ???
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

Αποσυνδεδεμένος apostolisd

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 463
  • Στρατακης:Λυκουρέντζε μου να σ φιλήσω για ΟΑΕΔίτες
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 21, 2008, 04:15:37 μμ »
Καλά μου κορίτσια ανώνυμη καταγγελία μπορεί να γίνει από οποιονδήποτε διορισμένο,αδιόριστο και οποιασδήποτε ειδικότητας από τη στγμή που ο άλλος παρανομεί βάζοντας την υπογραφή του σε κάτι που δεν τηρεί. 'Ενσταση κάνεις κάτι που αφορά τον εαυτό σου με αιτιολογία ότι κατεβαίνεις σε θέσεις στον πίνακα και για αυτό αναφέρεις τα "ύποπτα" μόρια του άλλου.
Το επίκοτον του προσώπου λίαν παρά φύσιν

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 21, 2008, 05:50:12 μμ »
Καλά μου κορίτσια ανώνυμη καταγγελία μπορεί να γίνει από οποιονδήποτε διορισμένο,αδιόριστο και οποιασδήποτε ειδικότητας από τη στγμή που ο άλλος παρανομεί βάζοντας την υπογραφή του σε κάτι που δεν τηρεί. 'Ενσταση κάνεις κάτι που αφορά τον εαυτό σου με αιτιολογία ότι κατεβαίνεις σε θέσεις στον πίνακα και για αυτό αναφέρεις τα "ύποπτα" μόρια του άλλου.
Δεν με ενδιαφέρει να κάνω ανώνυμη καταγγελία υποδεικνύοντας το Ονομ/μο κάποιου άλλου. Δεν φόρεσα, ούτε πρόκειται να φορέσω "μαύρη κουκούλα". Αν είναι να κάνω καταγγελία για κάτι, θα τη κάνω επώνυμα γιατί έτσι θεωρώ ότι είναι και το σωστό.
Το θέμα μου είναι ότι εγώ δεν έχω κανένα έννομο συμφέρον να κάνω κάτι τέτοιο γιατί πολύ απλά διορίζομαι μέσω ΑΣΕΠ και μόνον. "Φοβάμαι" λοιπόν ότι ακόμη κι αν αποφασίσω να κάνω καταγγελία θα με περάσουν για "ψώνιο"….
Απορώ όμως με τους συναδέλφους μου που έχουν κάθε λόγο να το κάνουν και σιωπούν. Αλλά για να μην βγάζω αυθαίρετα συμπεράσματα θα περιμένω και τους τελικούς πίνακες να δω αν θα αλλάξει κάτι.
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:05:41 »

Αποσυνδεδεμένος giannis27

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 25, 2011, 11:22:14 πμ »
καλημερα δεν ειδατε τιποτα περιεργο στους νεους πινακες αναπληρωτων?πως ινετε να περνουν προυπηρεσια καποιοι συνεχομενα τεσσερα τελευταια χρονιαν χωρις να βρισκονται ψηλα και ξαφνικα φετος να βρισκονται ψηλοτερα στον πινακα? οι ενστσεις εχουν ληξει?

Αποσυνδεδεμένος sia30

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 25, 2011, 11:40:07 πμ »
καλημερα δεν ειδατε τιποτα περιεργο στους νεους πινακες αναπληρωτων?πως ινετε να περνουν προυπηρεσια καποιοι συνεχομενα τεσσερα τελευταια χρονιαν χωρις να βρισκονται ψηλα και ξαφνικα φετος να βρισκονται ψηλοτερα στον πινακα? οι ενστσεις εχουν ληξει?
μηπως πηραν την παιδαγωγικη καταρτιση φετος και ετσι ανεβηκαν;

Αποσυνδεδεμένος giannis27

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 25, 2011, 11:53:19 πμ »
σια αυτο εγινε σιγουρα αλα δεν δικαιολογειτε στον κλαδο μας τετοια μορια προυπηρεσιας συνεχομενα χωρις παιδαγωγικη επαρεια καν γιαιτ πολυ απλα θα ητνα πολυ μα παρα πολυ χαμηλα στους πινακες αρα κατι υπαρχει εδω η μια μαλιστα διοριστικε ετσι

Αποσυνδεδεμένος sia30

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 25, 2011, 12:29:23 μμ »
σια αυτο εγινε σιγουρα αλα δεν δικαιολογειτε στον κλαδο μας τετοια μορια προυπηρεσιας συνεχομενα χωρις παιδαγωγικη επαρεια καν γιαιτ πολυ απλα θα ητνα πολυ μα παρα πολυ χαμηλα στους πινακες αρα κατι υπαρχει εδω η μια μαλιστα διοριστικε ετσι
εχεις συγκρινει περσινους με φετινους πινακες αναπληρωτων; τι να πω δεν το κοιταξα τοσο αναλυτικα.....

Αποσυνδεδεμένος giannis27

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 25, 2011, 01:55:04 μμ »
αφου εχεοσ συγκρινιε δες προσεκτικα στον φετινο πινακα τον καινουργιο το νουμερο 6 και το νουμερο 18 και πες μου απο που πηραν επι τεσερα συεχη χρονια πρπουπηρεσια χωρις ΑΣΠΕΤΕ (μεχρι περισυ) κι αν μπορσει καποιος να μου το εξηγησει οκ? αν κανω λαθος σορρυ παρεπιτμωντος οι ενστασεις διηρκησνα μια μερα μονο ωραια χαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος brad

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 236
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 25, 2011, 02:07:22 μμ »
χαλαρώστε βρε...
προϋπηρεσία μπορεί να απέκτησαν μέσω της ειδικής αγωγής ή των Σχολείων Δεύτερης Ευκαιρίας...
επιπλέον κάποιοι τελείωσαν ΑΣΠΑΙΤΕ φέτος...
"Ό,τι είναι, είναι. Ό,τι δεν είναι, δεν είναι. Απορροφάσαι τόσο με εκείνο που δεν είναι, ώστε χάνεις αυτό που είναι."

Αποσυνδεδεμένος giannis27

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 25, 2011, 02:36:40 μμ »
χαλαρα μας δουλευουν ομως μερικες φορες εγω ξερω στο λαδο για να σε προσλαβουν χωρις ασπετε και με χαηλη σειρα στον πινακα δεν γινετε αλαλ εδω λα γινονται μαλλον

Αποσυνδεδεμένος ioanniagk

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 25, 2011, 02:56:19 μμ »
Και όμως γινόταν να πάρεις προϋπηρεσία χωρίς παιδαγωγικό από Σιβιτανίδειο. Η μόνη λύση είναι να κλειδώσουν για όλα οι πίνακες ή να ξεκλειδώσουν. Όταν κλειδώνουν μόνο από προϋπηρεσία τέτοια φαινόμενα θα υπάρχον και ακόμα είναι η αρχή.

Αποσυνδεδεμένος giannis27

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 26, 2011, 12:23:02 μμ »
συγνωμη αν καταλαβα καλα οι προυπηρεσιες φετινηε χρονιας που αποκτηθηκαν απο οσους αποκτηθηκε δεν μετρανε στυς νεους πινκαες η κανω λαθος? νοιζω οτι εχουν κλειδωσει και δεν μπαινουν αλλα μοριαπαρα μονο οσοιν και αν δωσουν ασεπ σωστα? διορθωστ εμε αν κανω λαθος, τοτε πως καποιοι ανεβηκαν με την προυπηρεσια τη χρονιας που περασε? σιβιταιδειο που λες δεν νομιζω να πενρει και πολλους η για πολλες ωρες κοινωνιολογους αλλωστε ειξαι τεχικη σχολη

Αποσυνδεδεμένος rebecca...

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 233
    • Προφίλ
Απ: Προσωρινός πίνακας αναπληρωτών κοινωνιολόγων
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 26, 2011, 02:23:26 μμ »
παιδια καντε ενστασεις!!!!!!με την παραμικρη υποψια αντε ενσταση!οσο δεν κανουμε τιποτα τοσο το εκμεταλλευονται καποιοι
ΠΕ 10

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159769
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 287
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 285
Σύνολο: 287

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.083 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.