*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 415883 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #84 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:27:12 πμ »
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o :o :o :o
μηπως θυμαστε ποτε εγινε περυσι η γ΄ φαση? και ποσους πήρε?

23 Σεπτέμβρη είχε βγει και είχαν πάρει 526 άτομα. Μη μου τη θυμίζεις...ήμουν μέσα σε αυτή τη φάση!!!Φέτος δε με βλέπω σε καμία φάση!

Εγώ ήμουν στην πρώτη πέρσι!Ανέλπιστη χαρά, όπως καταλαβαίνεις!!!Αλλά φέτος... Δεν βγαίνουν και της ειδικότητάς μου μπας και με πάρουν από εκεί έστω και μειωμένου ωραρίου!!!Ααααααααααααααχ!Όλοι ζούμε ένα δράμα

Πώς και φέτος δεν ησουν? Τι ειδικότητα είσαι?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:29:48 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #85 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:28:43 πμ »
Φέτος δεν ακολουθείται τίποτα με βάση τα περσινά!!!Επομένως ας κάνουμε μια ομαδική προσευχή να βγει και η γ φάση την άλλη εβδομάδα, μιας που κενά υπάρχουν και είναι πολλά!!!!!
Πάντως δεν θα ήθελα αυτή την στιγμή να είμαι ειδικής. Διανοείστε τι περνάνε αυτοί;;;Απαπαπα

Η Αττική και ο Πειραιάς που με ενδιαφέρουν..μάλλον στερεύουν από κενά σιγά σιγά!

Και εγώ θα ήθελα Έβρο για να είμαι κοντά στα παιδιά και τον άντρα μου, αλλά δεν το βλέπω!Τώρα απλά παρακαλώ για μια δουλειά και θα δω πως θα τα βολέψω..
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #86 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:29:50 πμ »
Είμαι και ΠΕ07, δηλαδή γερμανικών. Είμαι στον μηδενικής κοντά στους 270.Πέρσι είχαν πάρει χιλιάδες, φέτος...Θα δείξει!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #87 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:32:06 πμ »
Εγώ πέρυσι δούλευα σε ιδιωτικό από 1η Σεπτέμβρη και μου κακοφαίνεται πολύ τώρα αυτή η αναμονή!Δεν ήξερα τι περνούσατε!!! Και έχω απογοητευθεί πάρα πολύ!Του χρόνου -αν είμαστε καλά - ΚΟΥΤΑΚΙ!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:29:48 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #88 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:33:39 πμ »
Εγώ πέρυσι δούλευα σε ιδιωτικό από 1η Σεπτέμβρη και μου κακοφαίνεται πολύ τώρα αυτή η αναμονή!Δεν ήξερα τι περνούσατε!!! Και έχω απογοητευθεί πάρα πολύ!Του χρόνου -αν είμαστε καλά - ΚΟΥΤΑΚΙ!!!!

Εγώ το βάζω συνέχεια το κουτάκι!Πέρσι είχα την τύχη και πήγα στην β επιλογή, Αιτωλοακαρνανία, Φέτος δύσκολο παντού!Με βλέπω... Καστελόριζο!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #89 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:34:23 πμ »
Είμαι και ΠΕ07, δηλαδή γερμανικών. Είμαι στον μηδενικής κοντά στους 270.Πέρσι είχαν πάρει χιλιάδες, φέτος...Θα δείξει!

Είσαι μόνο καθηγήτρια Γερμανικών ή και δασκάλα? Πάντως ξέρεις χρήσιμη γλώσσα...!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #90 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:37:27 πμ »
Είμαι και ΠΕ07, δηλαδή γερμανικών. Είμαι στον μηδενικής κοντά στους 270.Πέρσι είχαν πάρει χιλιάδες, φέτος...Θα δείξει!

Είσαι μόνο καθηγήτρια Γερμανικών ή και δασκάλα? Πάντως ξέρεις χρήσιμη γλώσσα...!!!

Και τα δύο,βρε!!!Αλλιώς ποια η σημασία να συμμετέχω στο τοπικ;;;!!!Πρώτα όμως είχα βγάλει την γερμανικά και μετά το παιδαγωγικό!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #91 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:38:06 πμ »
Εγώ πέρυσι δούλευα σε ιδιωτικό από 1η Σεπτέμβρη και μου κακοφαίνεται πολύ τώρα αυτή η αναμονή!Δεν ήξερα τι περνούσατε!!! Και έχω απογοητευθεί πάρα πολύ!Του χρόνου -αν είμαστε καλά - ΚΟΥΤΑΚΙ!!!!

Εγώ το βάζω συνέχεια το κουτάκι!Πέρσι είχα την τύχη και πήγα στην β επιλογή, Αιτωλοακαρνανία, Φέτος δύσκολο παντού!Με βλέπω... Καστελόριζο!!!

Μωρέ επαναπαύθηκα επειδή με είχαν καλέσει πέρυσι Α΄Πειραιά και είπα να βάλω τις ίδιες επιλογές δεδομένου του μεγάλου αριθμού συνταξιοδοτήσεων...Δεν περίμενα να καλύψει τόσα κενά με τα μέτρα που πήρε...Βέβαια δεν εκανε διορισμούς και εμείς τωρα αυτο πληρωνουμε!!!!

Αποσυνδεδεμένος fen

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #92 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:38:28 πμ »
Καλημέρα κορίτσια!

Ας το πάρουμε θετικά το ότι πήρε άλλα 100 άτομα. Καλυτερεύει η θέση μας στον πίνακα. Εγώ χάρηκα πάντως...

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #93 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:39:24 πμ »
Καλημέρα κορίτσια!

Ας το πάρουμε θετικά το ότι πήρε άλλα 100 άτομα. Καλυτερεύει η θέση μας στον πίνακα. Εγώ χάρηκα πάντως...

Μωρε εμείς να το πάρουμε θετικά!!!Το υπουργείο γίνεται να μας πάρει όμως όσο πιο σύντομα αν γίνεται....
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #94 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:40:14 πμ »
Είμαι και ΠΕ07, δηλαδή γερμανικών. Είμαι στον μηδενικής κοντά στους 270.Πέρσι είχαν πάρει χιλιάδες, φέτος...Θα δείξει!

Είσαι μόνο καθηγήτρια Γερμανικών ή και δασκάλα? Πάντως ξέρεις χρήσιμη γλώσσα...!!!

Και τα δύο,βρε!!!Αλλιώς ποια η σημασία να συμμετέχω στο τοπικ;;;!!!Πρώτα όμως είχα βγάλει την γερμανικά και μετά το παιδαγωγικό!

Και εγώ έχω τελειώσει Κοινωνιολογία αλλά δεν βλέπω κάποια ουσία να δηλώσω αναπληρωτρια στην κοινωνιολογια...οι λόγοι ευνόητοι!!!!

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #95 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:42:50 πμ »
Καλημέρα κορίτσια!

Ας το πάρουμε θετικά το ότι π
ήρε άλλα 100 άτομα. Καλυτερεύει η θέση μας στον πίνακα. Εγώ χάρηκα πάντως...

Δε με ενδιαφέρει η θέση στον πίνακα...αλλά να πάρουν πολύ κόσμο και να είμαι και εγώ μέσα σε αυτούς!!!! ;D ;D αχαχαχαχα!!! :P

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #96 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:43:08 πμ »
Είμαι και ΠΕ07, δηλαδή γερμανικών. Είμαι στον μηδενικής κοντά στους 270.Πέρσι είχαν πάρει χιλιάδες, φέτος...Θα δείξει!

Είσαι μόνο καθηγήτρια Γερμανικών ή και δασκάλα? Πάντως ξέρεις χρήσιμη γλώσσα...!!!

Και τα δύο,βρε!!!Αλλιώς ποια η σημασία να συμμετέχω στο τοπικ;;;!!!Πρώτα όμως είχα βγάλει την γερμανικά και μετά το παιδαγωγικό!

Και εγώ έχω τελειώσει Κοινωνιολογία αλλά δεν βλέπω κάποια ουσία να δηλώσω αναπληρωτρια στην κοινωνιολογια...οι λόγοι ευνόητοι!!!!

Κακώς κατά την γνώμη μου!Ποτέ δεν ξέρεις τι μέλλει γενέσθαι...Μακάρι να σε πάρουν σαν δασκάλα!Έχεις πιθανότητες θεωρώ!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #97 στις: Σεπτέμβριος 16, 2011, 11:45:14 πμ »
Είμαι και ΠΕ07, δηλαδή γερμανικών. Είμαι στον μηδενικής κοντά στους 270.Πέρσι είχαν πάρει χιλιάδες, φέτος...Θα δείξει!

Είσαι μόνο καθηγήτρια Γερμανικών ή και δασκάλα? Πάντως ξέρεις χρήσιμη γλώσσα...!!!

Και τα δύο,βρε!!!Αλλιώς ποια η σημασία να συμμετέχω στο τοπικ;;;!!!Πρώτα όμως είχα βγάλει την γερμανικά και μετά το παιδαγωγικό!

Και εγώ έχω τελειώσει Κοινωνιολογία αλλά δεν βλέπω κάποια ουσία να δηλώσω αναπληρωτρια στην κοινωνιολογια...οι λόγοι ευνόητοι!!!!

Κακώς κατά την γνώμη μου!Ποτέ δεν ξέρεις τι μέλλει γενέσθαι...Μακάρι να σε πάρουν σαν δασκάλα!Έχεις πιθανότητες θεωρώ!

Πώς όμως γνωρίσουν αυτοί ποια από τις ειδικότητες σε ενδιαφέρει περισσότερο?Ή δε τους απασχολεί?Για ενημέρωσέ με...είναι εξαιρετικό να έχεις κι άλλες διεξόδους και να μην τις αξιοποιείς!!! :P

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160246
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 830
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 301
Σύνολο: 315

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.094 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.