*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 415822 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1092 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:13:32 μμ »
δε μας ακούει η υπουργός μας adria,μετράει κουκιά κι έχει ζόρια...γιατί, δούλεψε καμμιά φορά μακριά απο οικογένεια και περιμένοντας να πληρωθεί απο το εσπα? τεσπα, άσχετο, τι επαγγέλεται η αξιότιμη κατά τα άλλα υπουργός μας?

http://www.youtube.com/watch?v=T3SrMK3wosk&feature=player_embedded

Το χουμε καταλάβει...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:29:17 »

Αποσυνδεδεμένος anastacia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Με λατρεύει η εκπαίδευση :P
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1093 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:17:06 μμ »
Θεωρώ δεδομένο ότι θα βγει η γ φάση. Αν δε βγει αύριο, να περιμένουμε από Τετάρτη και μετά. Το θέμα είναι πόσους θα πάρουν. Είχα ελπίδες ότι θα πάρουν πολλούς και στις ΖΕΠ και θα δουλέψω... Θέλω δουλειάάάάάάάάάάάάάά!!!!!!!!!!!!
απο Τεταρτη????????????????γιατι???????????????

Αποσυνδεδεμένος SOFI1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 384
  • ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑ!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1094 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:20:41 μμ »
Για να πω την αλήθεια, δε σκέφτομαι τα λεφτά. Ας γίνω μόνιμη και μετά έχω να φωνάξω μπόλικα!
Συμφωνώ και εγώ!!!!!Ας διοριστώ και ας παίρνω και 800!!!!!Στους καιρούς που ζούμε αυτά τα λεφτά είναι καλά!!!Άσε που από το τίποτα που έχω στο λογαριασμό μου προτιμώ τα 800!!!!!
καλη μου ποια 800 με αφορολογητο 5000, σε ποιανει το τεκμηριο ενοικιο, αμαξι , πετρελαιο, αποδειξεις κι αν εισαι και παντρεμενη της πατησε καονικα!
Έχεις απόλυτο δίκιο!!!!Αλλά όλοι σε αυτήν την άθλια κοινωνία ζούμε και όλοι θα επωμιστούμε τις συνέπειες αυτής της οικονομικής κρίσης!Πάντως προτιμώ να δουλεύω παρά να κάθομαι σπίτι και να ξέρω ότι είμαι διοριστέα νηπιαγωγός του ΑΣΕΠ αλλά παραμένω αδιόριστη για 2ο χρόνο!!!!Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πίκρα είναι!!!!Και πιστεύω, πως γνωρίζεις πόσο δύσκολο είναι για εμάς τους νηπιαγωγούς να είμαστε διοριστέοι στον ΑΣΕΠ με τον ανταγωνισμό που υπάρχει.Για εσάς τους δασκάλους τα πράγματα ήταν πιο εύκολα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1095 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:21:08 μμ »
δε μας ακούει η υπουργός μας adria,μετράει κουκιά κι έχει ζόρια...γιατί, δούλεψε καμμιά φορά μακριά απο οικογένεια και περιμένοντας να πληρωθεί απο το εσπα? τεσπα, άσχετο, τι επαγγέλεται η αξιότιμη κατά τα άλλα υπουργός μας?

http://www.youtube.com/watch?v=T3SrMK3wosk&feature=player_embedded

Το χουμε καταλάβει...
Ο διάβολος το ξέρει? ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:29:17 »

Αποσυνδεδεμένος anastacia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Με λατρεύει η εκπαίδευση :P
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1096 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:21:59 μμ »
δε μας ακούει η υπουργός μας adria,μετράει κουκιά κι έχει ζόρια...γιατί, δούλεψε καμμιά φορά μακριά απο οικογένεια και περιμένοντας να πληρωθεί απο το εσπα? τεσπα, άσχετο, τι επαγγέλεται η αξιότιμη κατά τα άλλα υπουργός μας?

http://www.youtube.com/watch?v=T3SrMK3wosk&feature=player_embedded

Το χουμε καταλάβει...

για να συνεργαστει καλυτερα παντως θα πρεπει να παει να τον βρει πρωτα να μιλησουν face2face! δε θελω μισες δουλειες!!!!απο εμενα παντως εχει το ελευθερο να παει!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1097 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:22:20 μμ »
Ο διάβολος το ξέρει? ;D ;D ;D
Ούτε αυτός δε θα τη θέλει.. ;)

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1098 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:27:33 μμ »
Ο διάβολος το ξέρει? ;D ;D ;D
Ούτε αυτός δε θα τη θέλει.. ;)

ΧΑΧΑΧΑΧΑ να χαλαρωσουμε και λιγο ;)

Αποσυνδεδεμένος anastasia89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1099 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:29:11 μμ »
δε μας ακούει η υπουργός μας adria,μετράει κουκιά κι έχει ζόρια...γιατί, δούλεψε καμμιά φορά μακριά απο οικογένεια και περιμένοντας να πληρωθεί απο το εσπα? τεσπα, άσχετο, τι επαγγέλεται η αξιότιμη κατά τα άλλα υπουργός μας?

http://www.youtube.com/watch?v=T3SrMK3wosk&feature=player_embedded

Hello κοπελιά!!!! Πως θα συνεργαστείς με το διάβολο??? Αφού είσαι ο διάβολος!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1100 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:30:01 μμ »
Για να πω την αλήθεια, δε σκέφτομαι τα λεφτά. Ας γίνω μόνιμη και μετά έχω να φωνάξω μπόλικα!
Συμφωνώ και εγώ!!!!!Ας διοριστώ και ας παίρνω και 800!!!!!Στους καιρούς που ζούμε αυτά τα λεφτά είναι καλά!!!Άσε που από το τίποτα που έχω στο λογαριασμό μου προτιμώ τα 800!!!!!
καλη μου ποια 800 με αφορολογητο 5000, σε ποιανει το τεκμηριο ενοικιο, αμαξι , πετρελαιο, αποδειξεις κι αν εισαι και παντρεμενη της πατησε καονικα!
Έχεις απόλυτο δίκιο!!!!Αλλά όλοι σε αυτήν την άθλια κοινωνία ζούμε και όλοι θα επωμιστούμε τις συνέπειες αυτής της οικονομικής κρίσης!Πάντως προτιμώ να δουλεύω παρά να κάθομαι σπίτι και να ξέρω ότι είμαι διοριστέα νηπιαγωγός του ΑΣΕΠ αλλά παραμένω αδιόριστη για 2ο χρόνο!!!!Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πίκρα είναι!!!!Και πιστεύω, πως γνωρίζεις πόσο δύσκολο είναι για εμάς τους νηπιαγωγούς να είμαστε διοριστέοι στον ΑΣΕΠ με τον ανταγωνισμό που υπάρχει.Για εσάς τους δασκάλους τα πράγματα ήταν πιο εύκολα!!!!!
κοριτσακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα, οσο για τις καταστασεις που λες δεν εχεις αδικο αλλα ο καθενας ξερει μονος του την καμπουρα που κουβαλα

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1101 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:30:55 μμ »
hello vivaki ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1102 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:32:13 μμ »
δε μας ακούει η υπουργός μας adria,μετράει κουκιά κι έχει ζόρια...γιατί, δούλεψε καμμιά φορά μακριά απο οικογένεια και περιμένοντας να πληρωθεί απο το εσπα? τεσπα, άσχετο, τι επαγγέλεται η αξιότιμη κατά τα άλλα υπουργός μας?

http://www.youtube.com/watch?v=T3SrMK3wosk&feature=player_embedded

Hello κοπελιά!!!! Πως θα συνεργαστείς με το διάβολο??? Αφού είσαι ο διάβολος!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
ε όχι χρυσό μου, τι σού'κανε και τον μειώνεις έτσι? Άντε παιδιά, ας το κόψουμε με τα διαόλια γιατί θα μας κάνουν παρατήρηση οι απο πάνω :-[

Αποσυνδεδεμένος anastasia89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1103 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:35:25 μμ »
δε μας ακούει η υπουργός μας adria,μετράει κουκιά κι έχει ζόρια...γιατί, δούλεψε καμμιά φορά μακριά απο οικογένεια και περιμένοντας να πληρωθεί απο το εσπα? τεσπα, άσχετο, τι επαγγέλεται η αξιότιμη κατά τα άλλα υπουργός μας?

http://www.youtube.com/watch?v=T3SrMK3wosk&feature=player_embedded

Hello κοπελιά!!!! Πως θα συνεργαστείς με το διάβολο??? Αφού είσαι ο διάβολος!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
ε όχι χρυσό μου, τι σού'κανε και τον μειώνεις έτσι? Άντε παιδιά, ας το κόψουμε με τα διαόλια γιατί θα μας κάνουν παρατήρηση οι απο πάνω :-[

χαχα! ;D Σόρρυ! Τον έθιξα!!! ;D Πάντως στο fb δε βλέπω νέα... Οι αιρετοί θα κάνουν νάνι μάλλον....

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1104 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:37:14 μμ »
λοιπον τοση ωρα εκανα υπομονη και δεν μιλουσα γτ εχω παρεα και απλως ηθελα να δω που το πατε συγγνωμη, αλλα δεν εθιξα κανεναν και ουτε μιλησα με σχολια τυπου"λεπροι φανταροι" και οτι αλλο ειπωθηκε απο το στομα σας συναδελφοι.. δεν προσβαλα κανεναν!!!! και δεν μπορει κανεις να με θεωρηση ρουφιανο, ατομικιστη και οτι αλλο ειπωθηκε απο εσας για το οτι αναρωτηθηκα (απο λαθος μου) πως ειναι δυνατον να πεσω  θεσεις... δικαιωμα μ ειναι θεωρω να αγχωνομαι ακομα και για αυτο οπως πιστευω το ιδιο θα πειραζε  και καθε συναδελφο. απο κει και φυσικα θα αναρωτηθω για το πως μπαινουν ατομα γιατι δεν ξερω τι παιζει με τις ημερομηνιες καθως πιστευω οτι δεν γινεται οποτε θελουμε να κανουμε τα χαρτια μας.. αλλα υπαρχουν προκαθορισμενες ημερομηνιες! απο κει και περα μονοι σας βγαλατε αυτα τα συμπερασματα, δεν μιλησα ουτε περι στρατου, ουτε για το αν ειναι αδικο ή οχι, ουτε για μορια ουτε για τιποτα! καλο θα ηταν να προσεχουμε τ χαρακτηρισμους π δινουμε.. ευχαριστω!
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος SOFI1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 384
  • ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑ!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1105 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 10:38:11 μμ »
Για να πω την αλήθεια, δε σκέφτομαι τα λεφτά. Ας γίνω μόνιμη και μετά έχω να φωνάξω μπόλικα!
Συμφωνώ και εγώ!!!!!Ας διοριστώ και ας παίρνω και 800!!!!!Στους καιρούς που ζούμε αυτά τα λεφτά είναι καλά!!!Άσε που από το τίποτα που έχω στο λογαριασμό μου προτιμώ τα 800!!!!!
καλη μου ποια 800 με αφορολογητο 5000, σε ποιανει το τεκμηριο ενοικιο, αμαξι , πετρελαιο, αποδειξεις κι αν εισαι και παντρεμενη της πατησε καονικα!
Έχεις απόλυτο δίκιο!!!!Αλλά όλοι σε αυτήν την άθλια κοινωνία ζούμε και όλοι θα επωμιστούμε τις συνέπειες αυτής της οικονομικής κρίσης!Πάντως προτιμώ να δουλεύω παρά να κάθομαι σπίτι και να ξέρω ότι είμαι διοριστέα νηπιαγωγός του ΑΣΕΠ αλλά παραμένω αδιόριστη για 2ο χρόνο!!!!Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πίκρα είναι!!!!Και πιστεύω, πως γνωρίζεις πόσο δύσκολο είναι για εμάς τους νηπιαγωγούς να είμαστε διοριστέοι στον ΑΣΕΠ με τον ανταγωνισμό που υπάρχει.Για εσάς τους δασκάλους τα πράγματα ήταν πιο εύκολα!!!!!
κοριτσακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα, οσο για τις καταστασεις που λες δεν εχεις αδικο αλλα ο καθενας ξερει μονος του την καμπουρα που κουβαλα
Σε ευχαριστώ πολύ!!Εύχομαι για όλους  μας να έρθουν καλύτερες μέρες γιατί εμείς πληρώνουμε όσα λάθη έκαναν προηγούμενες γενιές!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160224
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 685
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 549
Σύνολο: 558

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.088 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.