*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 415875 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1134 στις: Σεπτέμβριος 22, 2011, 11:45:01 μμ »
vivaki, αυτοι οι ''οποιοι θελουν,που μπαινουν οποτε θελουν και ταραζουν τη σειρα σου''
μαλλον δεν ειναι τοσο ουρανοκατεβατοι οσο προσβλητικα απευθυνεσαι σ'αυτους με το σχολιο σου..
το σχολιο σου ειναι ΑΤΟΜΙΚΙΣΤΙΚΟ και αυτου του ειδους τις συμπεριφορες εγω στιγματισα..
ΔΕΝ χαρακτηρισα προσωπικα εσενα, δεν σε ξερω, εισαι απλα ενα nickname για μενα οπως και εγω για σενα..
κ αν θες να ξερεις εγω ειμαι παλιοσειρα, οποτε δεν ειμαι φρεσκοαπολυμενος κ δεν ταραξα εγω τη σειρα σου.. :-)
adria πριν βιαστεις να χαρακτηρισεις κατι ως ''επιπολαιο'', ξαναδιαβασε τα προηγουμενα ποσταρισματα και
μη βιαζεσαι να υπερασπιστεις τις ''κακομοιρες'' νοικοκυρες, εγκυες κλπ.. εκτος αν καποιος αναφερθηκε μειωτικα γι αυτες..Eιδαλλως μαλλον στα δικα σου ποστ πρεπει να αναζητησεις βιασυνη και επιπολαιοτητα..
Συγγνωμη για το δευτερο οφ τοπικ μηνυμα μου, αλλα οταν επιτρεπεται στην καθε fwteinoula kαι στο καθε vivaki
ενα τοπικ με συγκεκριμενο θεμα να το μετατρεπει σε chat, λογικο ειναι να ξεφυγει η κατασταση..
Υ.Γ. Αν καποιος-καποια θεωρει οτι θιγεται, μπορει να ζητησει εξηγησεις με p.m.
Οι μισες σελιδες τουλαχιστον του τοπικ ειναι παντελως ασχετες.. Νομιζω οτι πρεπει να σεβαστουμε την αγωνια των συναδελφων..Μην το ξεχειλωσουμε κι αλλο..

αναφερομαι προσβλητικα με το σχολιο μου επειδη χρησιμοποιησα την λεξη "ταραζω"?? νομιζω ο καθενας απο μας εχει αγχος με το τι γινεται στον πινακα και πως λειτουργει το ολο συστημα και επειδη πολλα γινονται φυλαω τα ρουχα μου... θεωρω πως και εσενα θα σε πειραζε αν επεφτες καποιες θεσεις και θα σε απασχολουσε.. τωρα αν πιστευεις οτι ειναι τοσο κακο π το ρωτησα τι να σου πω... μια κουβεντα ειπα και ειπες χιλιες... προφανως δεν καταλαβαινεις τι γραφεις αλλα το υφος και ο τονος της απαντησης σου με πειραζει πολυ και συνεχιζω και τον θεωρω προσβλητικο οταν καθεσαι και μ λες οτι φυλουσες σκοπια στον εβρο για να μπορω εγω και ποσοι αλλοι να γραφουμε στην θαλπωρη τ σπιτιου μας, και οτι κατι τετοια ατομα, παρτακια και ρουφιανοι και ατομικιστες χαλουν το οτιδηποτε συλλογικο, και τα λοιπα... ξανα διαβασε τι ειπες εκτος αν ειμαι τοσο χαζη εγω που τα παιρνω διαφορετικα τι να πω...
οσο για το οτι το εχουμε κανει τσατ, συζητηση κανουμε και επειδη καθομαστε στο φορυμ σχεδον ολο το 24 λογικο ειναι να κανουμε και πλακα και ολα...
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:50:02 »

Αποσυνδεδεμένος Κατερίνα1988

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1135 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:01:14 πμ »
Παιδιά, έλεος! Δεν είναι δυνατόν αυτό το μικρό τερατάκι να μας βάζει να μαλώνουμε τόσο. Σταματήστε το, σας παρακαλώ. Ας προσπαθήσουμε για το κοινό καλό. Ούτε τα παιδιά φταίνε που ήταν φαντάροι και χάσανε μια χρονιά αλλά ούτε και μεις που δουλέψαμε σε δύσκολα μέρη και δεν πήραμε μόρια. Έι!! Όλοι να δουλέψουμε θέλουμε! Ας επικεντρωθούμε σ αυτό!

Αποσυνδεδεμένος elena_kfx

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1136 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:02:31 πμ »
δεν καταλαβαίνω γιατί απαντάτε στα μηνύματα του L.A !!!!!!  Ο συνάδελφος είναι εκτός θέματος και μάλλον ψάχνει αφορμή για τσαμπουκάδες.....! Σε όποιον δεν αρέσουν τα μηνύματα του συγκεκριμένου τόπικ....ας μην τα διαβάζει καλύτερα για να μην τον συγχίζομαι κιόλας νυχτιάτικα...!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1137 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:04:03 πμ »
vivaki, αυτοι οι ''οποιοι θελουν,που μπαινουν οποτε θελουν και ταραζουν τη σειρα σου''
μαλλον δεν ειναι τοσο ουρανοκατεβατοι οσο προσβλητικα απευθυνεσαι σ'αυτους με το σχολιο σου..
το σχολιο σου ειναι ΑΤΟΜΙΚΙΣΤΙΚΟ και αυτου του ειδους τις συμπεριφορες εγω στιγματισα..
ΔΕΝ χαρακτηρισα προσωπικα εσενα, δεν σε ξερω, εισαι απλα ενα nickname για μενα οπως και εγω για σενα..
κ αν θες να ξερεις εγω ειμαι παλιοσειρα, οποτε δεν ειμαι φρεσκοαπολυμενος κ δεν ταραξα εγω τη σειρα σου.. :-)
adria πριν βιαστεις να χαρακτηρισεις κατι ως ''επιπολαιο'', ξαναδιαβασε τα προηγουμενα ποσταρισματα και
μη βιαζεσαι να υπερασπιστεις τις ''κακομοιρες'' νοικοκυρες, εγκυες κλπ.. εκτος αν καποιος αναφερθηκε μειωτικα γι αυτες..Eιδαλλως μαλλον στα δικα σου ποστ πρεπει να αναζητησεις βιασυνη και επιπολαιοτητα..
Συγγνωμη για το δευτερο οφ τοπικ μηνυμα μου, αλλα οταν επιτρεπεται στην καθε fwteinoula kαι στο καθε vivaki
ενα τοπικ με συγκεκριμενο θεμα να το μετατρεπει σε chat, λογικο ειναι να ξεφυγει η κατασταση..
Υ.Γ. Αν καποιος-καποια θεωρει οτι θιγεται, μπορει να ζητησει εξηγησεις με p.m.
Οι μισες σελιδες τουλαχιστον του τοπικ ειναι παντελως ασχετες.. Νομιζω οτι πρεπει να σεβαστουμε την αγωνια των συναδελφων..Μην το ξεχειλωσουμε κι αλλο..

Όπως δεν θες να χαρακτηρίζεσαι, έτσι δεν θέλει και κανένας άλλος!Θα σε παρακαλούσα να αποσύρεις τους χαρακτηρισμούς!Όλοι έχουμε προχωρήσει παρεμπιπτόντως και ασχολούμαστε με την γ φάση.Ας μην το μετατρέψουμε το φόρουμ σε ο,τιδήποτε άλλο.Αν έχεις κάποια πληροφορία σχετικά με αυτό,ευχαρίστως να μας ενημερώσεις. Το θέμα με τους φαντάρους και τις νοικοκυρές ας λήξει με αυτό το μήνυμα.Ευχαριστώ από όλους!!!!!!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:50:02 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1138 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:04:15 πμ »
Παιδιά, έλεος! Δεν είναι δυνατόν αυτό το μικρό τερατάκι να μας βάζει να μαλώνουμε τόσο. Σταματήστε το, σας παρακαλώ. Ας προσπαθήσουμε για το κοινό καλό. Ούτε τα παιδιά φταίνε που ήταν φαντάροι και χάσανε μια χρονιά αλλά ούτε και μεις που δουλέψαμε σε δύσκολα μέρη και δεν πήραμε μόρια. Έι!! Όλοι να δουλέψουμε θέλουμε! Ας επικεντρωθούμε σ αυτό!

Δεν είπε κανείς το αντίθετο..Αλλά όταν καθόμαστε όλη μέρα πάνω απτο λαπτοπ κ δεν έχει νέα λογικό δεν είναι να μιλάμε??Και στα άλλα τόπικ το ίδιο γινεται..Όλοι είμαστε αγχωμένοι και πρεπει να καταλαβαινόμαστε..Ας ρίξουμε όλοι τους τόνους γτ φθειρόμαστε ακόμα περισσότερο πέρα από την αγωνία που μας τρώει..

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1139 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:05:26 πμ »
λοιπόν παιδιά, για γράψτε τι νεότερο έχουμε και τι να περιμένουμε; λέτε να φυλάει για μας ο Θεούλης κανα ευχάριστο αύριο;
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1140 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:06:42 πμ »
λοιπόν παιδιά, για γράψτε τι νεότερο έχουμε και τι να περιμένουμε; λέτε να φυλάει για μας ο Θεούλης κανα ευχάριστο αύριο;

Τίποτα...Εγώ περιμενω παράλληλη αύριο :P Στείλτε θετική ενέργεια στο υπουργείο μην έχει πάλι πρόβλημα με τη μηχανογράφηση...

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1141 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:07:17 πμ »
δεν καταλαβαίνω γιατί απαντάτε στα μηνύματα του L.A !!!!!!  Ο συνάδελφος είναι εκτός θέματος και μάλλον ψάχνει αφορμή για τσαμπουκάδες.....! Σε όποιον δεν αρέσουν τα μηνύματα του συγκεκριμένου τόπικ....ας μην τα διαβάζει καλύτερα για να μην τον συγχίζομαι κιόλας νυχτιάτικα...!!
[/qu

ελενακι εχεις απολυτο δικιο αλλα εχω που εχω και εγω τα αγχη μ οπως ολοι μια ερωτηση εκανα και επεσε να με φαει μιλωντας προσβλητικα τι να πω πια......τοσο κακο εκανα που ρωτησα??!και βγηκα ολα αυτα ατομικιστρια παρτακιας και δεν ξερω κ γω τι αλλο.. καποιοι συναδελφοι καλο ειναι να προσεχουν τα λογια τους παντως... και λογικο ειναι να ην το αφηνω οταν καποιος νιωθω πως με θιγει και τις συναδελφισσες
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1142 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:10:42 πμ »
λοιπόν παιδιά, για γράψτε τι νεότερο έχουμε και τι να περιμένουμε; λέτε να φυλάει για μας ο Θεούλης κανα ευχάριστο αύριο;

βρε βασω μου τι να πω πραγματιικα, δηλαδη εχω τοση στεναχωρια τι να πω εχω πεσει απο τα συννεφα με τετοιες συμπεριφορες, ας επικρατησει και στο φορουμ χουντικο καθεστως με μασκα δημοκρατικου πολιτευματος ...τι να πω!! τιποτα νεοτερο παντως και λογικο ειναι ναμην υπαρχουν νεα λογω της σημερινης απεργιας.. αν και απ οτι καταλαβα δεν απεργησαν αρκετοι... βλεπουμε για αυριο τωρα..
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1143 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:13:57 πμ »
Κορίτσια καληνύχτα..Καμία εξέλιξη δε θα έχουμε άρα ας ξεκουραστούμε για να ξυπνήσουμε νωρίς και να περιμένουμε παράλληλη..Όνειρα γλυκά :-*

Αποσυνδεδεμένος L.a.

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 225
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1144 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:14:21 πμ »
 vivaki ξαναλεω...
ΔΕΝ αναφερθηκα προσωπικα σε σενα..Εγω μπορει να εκανα βυσματικη σκοπια εξω απο το σπιτι μου..Αυτο ειναι το θεμα..?? Με αφορμη το μηδενιστικο κατα τη γνωμη μου μηνυμα σου ειπα μια γενικη αληθεια..
Ο τιτλος του τοπικ ειναι Γ φαση αναπληρωτων ΠΕ 70.. Ουτε που υπηρετησε ο La, ουτε αν ο LA ειναι σκεπτομενος,
ουτε αν θα βγει για ποτο το vivaki, τι καφε πινει η fwteinoyla.. Μην μπερδευεστε με το facebook..
Εκτος αν εχω καταλαβει εγω κατι λαθος... Δεν ειναι δυνατον 10 στανταρ nicknames να chataroun επι μονιμου βασεως στο συγκεκριμενο τοπικ..
Επειδη δεν κατεστη δυνατο να σεβαστουν το τοπικ νοημονες θεωρητικα και μορφωμενοι ανθρωποι,
μαλλον θα χρειαστουν οι διαχειριστες να διαγραψουν καποια μηνυματα, συμπεριλαμβανομενου και αυτου που μολις εγραψα..
Υ.Γ. Αν καποιες παλι δεν καταλαβαν και θελουν διευκρινησεις παρακαλω να γινει με pm.
Προσωπικα θα σεβαστω τα αλλα μελη του φορουμ και την αγωνια τους και ΔΕΝ θα επανελθω να συνεχισω
μια κοντρα με καποια nicknames..καλα αποτελεσματα για ολους και ευχομαι στην ταξη και στη ζωη να σκεφτομαστε
ανοιχτομυαλα, παντα με γνωμονα το κοινο καλο..   8)
Υ.Γ.2 katerina ''μεγαλο τερατακι'' ειναι το σωστο  :o

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1145 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:14:38 πμ »
λοιπόν παιδιά, για γράψτε τι νεότερο έχουμε και τι να περιμένουμε; λέτε να φυλάει για μας ο Θεούλης κανα ευχάριστο αύριο;

βρε βασω μου τι να πω πραγματιικα, δηλαδη εχω τοση στεναχωρια τι να πω εχω πεσει απο τα συννεφα με τετοιες συμπεριφορες, ας επικρατησει και στο φορουμ χουντικο καθεστως με μασκα δημοκρατικου πολιτευματος ...τι να πω!! τιποτα νεοτερο παντως και λογικο ειναι ναμην υπαρχουν νεα λογω της σημερινης απεργιας.. αν και απ οτι καταλαβα δεν απεργησαν αρκετοι... βλεπουμε για αυριο τωρα..

εύη μου, μην σε παίρνει από κάτω!!!ο καθένας μια ζωή θα λέει το μακρύ και το κοντό του!Αλοίμονο!Σε καταλαβαίνω απόλυτα, βέβαια, αλλά άστο.Εσύ χαλάς την ζαχαρένια σου, να είσαι σίγουρη, και δεν αξίζει!
Άντε αύριο να έχουμε να συζητάμε μόνο ευχάριστα και τίποτε άλλο!Σύντομα με μια τοποθέτηση!!!!!!!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1146 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:15:09 πμ »
Κορίτσια καληνύχτα..Καμία εξέλιξη δε θα έχουμε άρα ας ξεκουραστούμε για να ξυπνήσουμε νωρίς και να περιμένουμε παράλληλη..Όνειρα γλυκά :-*

Καληνύχταααααααααααααα!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Κατερίνα1988

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1147 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 12:16:48 πμ »
Ε, είπα να μην το χοντρύνω... Είναι και βράδυ, τσιτωμένα νεύρα... Αλλά δε διαφωνώ  ;) ;)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160241
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 830
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 401
Σύνολο: 419

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.169 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.