*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 415881 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1554 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:41:14 μμ »
Εχουν ζητησει ηδη 10 αναπληρωτες για τη γ φαση..Και αν δωσουν τα αλλα 2 παμε στα 12..βεβαια υπαρχει το ρισκο να πας Σαμοθρακη γτ δεν ειναι χωριστα :(

Ξέρω, αλλά κρύβω άσο στο μανίκι μου για την τοποθέτηση!Είμαι έγγαμη, δύο μωρά παιδιά και θέμα συνυπηρέτησης.Επομένως θα πάω αρκετά μπροστά για την τοποθέτηση. Αλλά τι συζητάμε τώρα....Ας βγει πρώτον η γ φάση και δεύτερον ας είμαι και εγώ μέσα σε αυτή!!!!! ;)
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:00:25 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1555 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:42:13 μμ »
Εχουν ζητησει ηδη 10 αναπληρωτες για τη γ φαση..Και αν δωσουν τα αλλα 2 παμε στα 12..βεβαια υπαρχει το ρισκο να πας Σαμοθρακη γτ δεν ειναι χωριστα :(

παρεμπιπτόντως πως έχεις τόση ενημέρωση για τον συγκεκριμένο νομό; από τον Έβρο είσαι;
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1556 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:42:42 μμ »
Εχουν ζητησει ηδη 10 αναπληρωτες για τη γ φαση..Και αν δωσουν τα αλλα 2 παμε στα 12..βεβαια υπαρχει το ρισκο να πας Σαμοθρακη γτ δεν ειναι χωριστα :(

Ξέρω, αλλά κρύβω άσο στο μανίκι μου για την τοποθέτηση!Είμαι έγγαμη, δύο μωρά παιδιά και θέμα συνυπηρέτησης.Επομένως θα πάω αρκετά μπροστά για την τοποθέτηση. Αλλά τι συζητάμε τώρα....Ας βγει πρώτον η γ φάση και δεύτερον ας είμαι και εγώ μέσα σε αυτή!!!!! ;)
Η συνυπηρετηση μετραει και για αναπληρωτές?Ειχα την  εντυπωση οτι μονο για τους μονιμους

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1557 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:43:15 μμ »
Εχουν ζητησει ηδη 10 αναπληρωτες για τη γ φαση..Και αν δωσουν τα αλλα 2 παμε στα 12..βεβαια υπαρχει το ρισκο να πας Σαμοθρακη γτ δεν ειναι χωριστα :(

παρεμπιπτόντως πως έχεις τόση ενημέρωση για τον συγκεκριμένο νομό; από τον Έβρο είσαι;
ΝΑι... ::)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:00:25 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1558 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:46:08 μμ »
Εχουν ζητησει ηδη 10 αναπληρωτες για τη γ φαση..Και αν δωσουν τα αλλα 2 παμε στα 12..βεβαια υπαρχει το ρισκο να πας Σαμοθρακη γτ δεν ειναι χωριστα :(

Ξέρω, αλλά κρύβω άσο στο μανίκι μου για την τοποθέτηση!Είμαι έγγαμη, δύο μωρά παιδιά και θέμα συνυπηρέτησης.Επομένως θα πάω αρκετά μπροστά για την τοποθέτηση. Αλλά τι συζητάμε τώρα....Ας βγει πρώτον η γ φάση και δεύτερον ας είμαι και εγώ μέσα σε αυτή!!!!! ;)
Η συνυπηρετηση μετραει και για αναπληρωτές?Ειχα την  εντυπωση οτι μονο για τους μονιμους

και εγώ έτσι νόμιζα, αλλά πέρσι στον νομό που με πήραν μου ζήτησαν το χαρτί, μόνο που ο άντρας μου ήταν ήδη εδώ και δεν μου χρησίμευε πουθενά.Αλλά μου είπε ότι και στην τοποθέτηση μετράει, κυρίως όμως τα κοινωνικά κριτήρια!

Α, νόμιζα ότι ο Έβρος δεν είναι κανένας φοβερός νομός, αλλά τελικά έχει τις ομορφιές του... ;)  :)
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1559 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:50:29 μμ »
Ωραιος ειναι ο γλυκος μου αλλα δε με βλεπω ποτε να ρχομαι ως αναπληρωτρια..Και η ειρωνεια ειναι οτι παλια τους στελνανε εδω με το ζορι...Και τωρα που κλεισαν ολα τα σχολεια παρακαλαμε για μια θεσουλα... :'( ΜΑκαρι να πας εσυ τουλαχιστον να στε η οικογενεια μαζι...

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1560 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 10:59:10 μμ »
Ωραιος ειναι ο γλυκος μου αλλα δε με βλεπω ποτε να ρχομαι ως αναπληρωτρια..Και η ειρωνεια ειναι οτι παλια τους στελνανε εδω με το ζορι...Και τωρα που κλεισαν ολα τα σχολεια παρακαλαμε για μια θεσουλα... :'( ΜΑκαρι να πας εσυ τουλαχιστον να στε η οικογενεια μαζι...

Μα και εγώ έτσι ήξερα,αλλά να που γίνεται ανάρπαστος!!!Μακάρι να πας και εσύ, αφού είσαι ντόπια!!!Γενικά ας πηγαίνουμε στην πρώτη μας επιλογή...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1561 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:06:19 μμ »
Τελικά η γ φάση αναμένεται Δευτέρα- Τρίτη ή Παρασκευή;;;Προβλέπεται μεγάλη και η επόμενη εβδομάδα...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1562 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:10:09 μμ »
Τελικά η γ φάση αναμένεται Δευτέρα- Τρίτη ή Παρασκευή;;;Προβλέπεται μεγάλη και η επόμενη εβδομάδα...
εμενα μου ειπαν Τριτη, αλλα εδω διαβασα ο Μπρατης ειπε τελος, δλδ Παρασκευη να μη χρεωθουν καθολου Σεπτεμβρη τις πληρωμες μας..Εγω δε θα μαι γ φαση, οποτε δε θα σκαω ιδιαιτερα..Καλυτερα παντως τελος βδομαδας να μετρησουν τα κενα καλυτερα..Ενα καλοκαιρι και ενα μηνα τωρα μετρανε..

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1563 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:13:58 μμ »
Τελικά η γ φάση αναμένεται Δευτέρα- Τρίτη ή Παρασκευή;;;Προβλέπεται μεγάλη και η επόμενη εβδομάδα...
εμενα μου ειπαν Τριτη, αλλα εδω διαβασα ο Μπρατης ειπε τελος, δλδ Παρασκευη να μη χρεωθουν καθολου Σεπτεμβρη τις πληρωμες μας..Εγω δε θα μαι γ φαση, οποτε δε θα σκαω ιδιαιτερα..Καλυτερα παντως τελος βδομαδας να μετρησουν τα κενα καλυτερα..Ενα καλοκαιρι και ενα μηνα τωρα μετρανε..

...και άκρη δεν βγάζουν (συμπληρώνω)!!!Αν είναι να μετρηθούν καλύτερα τα κενά μπας και βγουν περισσότερα κιόλας ας είναι και την Παρασκευή!!!Αλλά θα παρακαλούσα να μην πάρει άλλη παράταση το θέμα, γιατί δεν την παλεύω!!!

Αλήθεια, γιατί απαισιόδοξη για την γ φάση;Αν επιτρέπεται σε ποια περίπου σειρά είσαι;
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1564 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:16:16 μμ »
Τελικά η γ φάση αναμένεται Δευτέρα- Τρίτη ή Παρασκευή;;;Προβλέπεται μεγάλη και η επόμενη εβδομάδα...
εμενα μου ειπαν Τριτη, αλλα εδω διαβασα ο Μπρατης ειπε τελος, δλδ Παρασκευη να μη χρεωθουν καθολου Σεπτεμβρη τις πληρωμες μας..Εγω δε θα μαι γ φαση, οποτε δε θα σκαω ιδιαιτερα..Καλυτερα παντως τελος βδομαδας να μετρησουν τα κενα καλυτερα..Ενα καλοκαιρι και ενα μηνα τωρα μετρανε..

...και άκρη δεν βγάζουν (συμπληρώνω)!!!Αν είναι να μετρηθούν καλύτερα τα κενά μπας και βγουν περισσότερα κιόλας ας είναι και την Παρασκευή!!!Αλλά θα παρακαλούσα να μην πάρει άλλη παράταση το θέμα, γιατί δεν την παλεύω!!!

Αλήθεια, γιατί απαισιόδοξη για την γ φάση;Αν επιτρέπεται σε ποια περίπου σειρά είσαι;
476 μηδενικης..Θελω καπου 1000 να παρει, που δε θα γινει γτ αποτι βλεπω κολλησαμε στο 500..Το πολυ να παρει 700 εγω λεω..Παραπανω με τιποτα.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1565 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:18:46 μμ »
Και εγώ θεωρώ ότι 500 με 600 θα πάρει, όχι παραπάνω!Πιστεύω ότι θα είμαι στην κόψη. Η' θα με πάρουν σχεδόν τελευταία ή δεν θα με πάρουν για λίγα άτομα!Θα δούμε, όμως...Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, το λέμε και το ξαναλέμε...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1566 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:20:49 μμ »
εγω που εχω 275 στον μηδενικης εβαλα και το κουτι συν και τους 30 νομους τι στα κομματια ελπιζω.. αλλα και εσυ Φωτεινουλα δεν εισαι σε ασχημη θεση!! τι να πουν αλλοι..

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1567 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:22:44 μμ »
εγω που εχω 275 στον μηδενικης εβαλα και το κουτι συν και τους 30 νομους τι στα κομματια ελπιζω.. αλλα και εσυ Φωτεινουλα δεν εισαι σε ασχημη θεση!! τι να πουν αλλοι..
Δεν εχω βαλει κουτακι ομως..Μονο τους 30 νομους

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160245
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 830
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 23
Επισκέπτες: 273
Σύνολο: 296

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.