*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 415831 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2058 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:12:28 μμ »
Το προσεξα...Οι δασκαλοι θα ναι 1000.Αντε να τελειωνουμε καμια ωρα..Δε θα περιμενουμε μεχρι τα Χριστουγεννα..Πω

Το ξέρουμε αυτό ή προσωπική πρόβλεψη;Μακάρι να είναι 1000!Αν πάρουν τόσους θα είμαι σίγουρα μέσα στη γ!!!!!!Ακούς, Διαμάντω;;;; Οι ποσλήψεις να είναι 1000!!!  (κλεμμένο από τη διαφήμιση της Μίσκο  ;))
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:33:37 »

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2059 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:13:12 μμ »
 ;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2060 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:13:41 μμ »
Το προσεξα...Οι δασκαλοι θα ναι 1000.Αντε να τελειωνουμε καμια ωρα..Δε θα περιμενουμε μεχρι τα Χριστουγεννα..Πω

Το ξέρουμε αυτό ή προσωπική πρόβλεψη;Μακάρι να είναι 1000!Αν πάρουν τόσους θα είμαι σίγουρα μέσα στη γ!!!!!!Ακούς, Διαμάντω;;;; Οι ποσλήψεις να είναι 1000!!!  (κλεμμένο από τη διαφήμιση της Μίσκο  ;))

Δικη μου ευχη για να μαι κ γω μεσα...Γτ αλλιως θα μεινω για λιγους εκτος και θα κλαιωωω :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2061 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:13:52 μμ »
Απτο τοπικ των νηπιαγωγων...Αρχικα νομισα συνολο 550 η αβαθμια..Αλλα ρωτησα και μου παν μονο νηπιαγωγοι...

εν τω μεταξύ σου απάντησε η niki26 που γράφει και εδώ!!!χαχαχα  ;D ;D ;D  Πάντως μακάρι αυτό το νούμερο να ισχύει μόνο για τους νηπιαγωγούς και όχι για όλους!!!!

οταν εχει ησυχια ο δικος μου κλαδος ερχομαι σε σας,βαριεμαι μονη μου!!! ;D

καλέ, καλά κάνεις!Διασταυρώνουμε πληροφορίες και ενημερώνεις και εσύ, αν ξέρεις κάτι!Συναδελφικότητα πάνω από όλα!!!   :D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:33:37 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2062 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:15:01 μμ »
Ο Καψαλάκης μίλησε για 700-800 (νομίζω) δασκάλους και λίγο πιο πάνω από 500 νηπιαγωγούς.

Ωραια μενω εκτος!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2063 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:15:39 μμ »
;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D

Μη λες τέτοια,καλέ!!!χαχαχα Είναι ο συνδετικός μας κρίκος και με το fb. Vivaki , ό,τι νεότερο,  ξέρεις εσύ, μας ενημερώνεις!!!!  ;) Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!!!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2064 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:16:55 μμ »
;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχχαχααχαχ 8) παντως δεν μ αρεσει αυτη η ησυχια καθολου, αλλα κ αυτοτι τι αλλο να πουν, ειναι φανερο οτι δεν εχουν συγκεκριμενες απαντησεις, δεν ξερουν, απλως προβλεψεις κανουν , ο μπρατης εξαφανισμενος κ αυτος.. μονοι μας εχουμε μεινει με τον πονο μας ;D. χτες βγηκα παντως adria αλλα τιποτα... πιστευω παρασκευη θα βγει που απο δευτερα θα χει μπει κ οκτωβριος .
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vabe

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2065 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:17:48 μμ »
μπορει να μου πει καποιος που μπαινει στο φεισ γιατι μια κυρια επιλεγει τα μισα λογια μου κ αναστατωνει το κοσμο?αναφερομαι για αυτα που εγραψα σχετικα με τον αιρετο απο φωκιδα...γιατι δε το πηρε ολο το κομματι???

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2066 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:17:55 μμ »
;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχχαχααχαχ 8) παντως δεν μ αρεσει αυτη η ησυχια καθολου, αλλα κ αυτοτι τι αλλο να πουν, ειναι φανερο οτι δεν εχουν συγκεκριμενες απαντησεις, δεν ξερουν, απλως προβλεψεις κανουν , ο μπρατης εξαφανισμενος κ αυτος.. μονοι μας εχουμε μεινει με τον πονο μας ;D. χτες βγηκα παντως adria αλλα τιποτα... πιστευω παρασκευη θα βγει που απο δευτερα θα χει μπει κ οκτωβριος .

Κανονισε απο τωρα για Παρασκευη να σαι εξω :P

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2067 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:19:20 μμ »
Ο Καψαλάκης μίλησε για 700-800 (νομίζω) δασκάλους και λίγο πιο πάνω από 500 νηπιαγωγούς.

Ωραια μενω εκτος!!

Δεν νομίζω ότι πρέπει σόι και καλά να πιστεύουμε τους αριθμούς. Αλλά και έτσι να είναι ποτέ δεν ξέρεις, γιατί δεν ξέρουμε τι έχουν δηλώσει οι πάνω από σένα. Και εγώ είμαι λίγο λιγότερο από 270 στον πίνακα μηδενικής, αλλά ελπίζω, γιατί ξέρω και άτομα από τον προϋπηρεσίας που έβαλαν μια δυο περιοχές και καθόλου το κουτάκι, που δεν είναι σίγουρο ότι σε αυτή την φάση θα υπάρχουν κενά εκεί.Ενδεχομένως από την άλλη που με τις συνταξιοδοτήσεις τα λειτουργικά κενά θα αυξηθούν.Τι να πω...Άποψή μου προσωπική είναι αυτή.Εγώ, πάντως, ακόμη και αν πάρει 700 κρατώ την ελπίδα μου ζωντανή!Έτσι θέλω τουλάχιστον...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2068 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:20:19 μμ »
;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχχαχααχαχ 8) παντως δεν μ αρεσει αυτη η ησυχια καθολου, αλλα κ αυτοτι τι αλλο να πουν, ειναι φανερο οτι δεν εχουν συγκεκριμενες απαντησεις, δεν ξερουν, απλως προβλεψεις κανουν , ο μπρατης εξαφανισμενος κ αυτος.. μονοι μας εχουμε μεινει με τον πονο μας ;D. χτες βγηκα παντως adria αλλα τιποτα... πιστευω παρασκευη θα βγει που απο δευτερα θα χει μπει κ οκτωβριος .

Κανονισε απο τωρα για Παρασκευη να σαι εξω :P

χααχχαχ μαλλον θα ειμαι!! ε βαρεθηκα να περιμενω ουτως η αλλως οτι ειναι να γινει θα γινει και θα το μαθουμε ... εγω λεω να πεφτουν τα στοιχηματα για το ποσους θα παρουν γ φαση να δουμε ποιος θα πεσει μεσα... προσωπικη προβλεψη και μονο το τονιζω, 713 (700+)
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2069 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:20:54 μμ »
;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχχαχααχαχ 8) παντως δεν μ αρεσει αυτη η ησυχια καθολου, αλλα κ αυτοτι τι αλλο να πουν, ειναι φανερο οτι δεν εχουν συγκεκριμενες απαντησεις, δεν ξερουν, απλως προβλεψεις κανουν , ο μπρατης εξαφανισμενος κ αυτος.. μονοι μας εχουμε μεινει με τον πονο μας ;D. χτες βγηκα παντως adria αλλα τιποτα... πιστευω παρασκευη θα βγει που απο δευτερα θα χει μπει κ οκτωβριος .
απο το στοματακι σου και στης θατσερ το αυτι  ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2070 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:21:02 μμ »
μπορει να μου πει καποιος που μπαινει στο φεισ γιατι μια κυρια επιλεγει τα μισα λογια μου κ αναστατωνει το κοσμο?αναφερομαι για αυτα που εγραψα σχετικα με τον αιρετο απο φωκιδα...γιατι δε το πηρε ολο το κομματι???
[/quot
και νομιζα οτι αυτη η κυρια ησουν εσυ αλλα με αλλο ονομα και παραξενευτηκα.. :P
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2071 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:21:37 μμ »
;D ;D ;D ;D ενταξει τα πιασαμε τωρα τα λεφτα μας, αφου μπηκε το vivaki δεν θα προλαβαινουμε απο τα πολλα νεα ;D ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχχαχααχαχ 8) παντως δεν μ αρεσει αυτη η ησυχια καθολου, αλλα κ αυτοτι τι αλλο να πουν, ειναι φανερο οτι δεν εχουν συγκεκριμενες απαντησεις, δεν ξερουν, απλως προβλεψεις κανουν , ο μπρατης εξαφανισμενος κ αυτος.. μονοι μας εχουμε μεινει με τον πονο μας ;D. χτες βγηκα παντως adria αλλα τιποτα... πιστευω παρασκευη θα βγει που απο δευτερα θα χει μπει κ οκτωβριος .

Και δεν τον βγάζουν σήμερα και κάνουμε ανάληψη από Δευτέρα, δεν μας ενοχλεί!!!Πραγματικά, θέλω απλά να τελειώσει αυτό το άγχος και η αγωνία της γ φάσης!!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160225
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 777
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 595
Σύνολο: 597

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.083 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.