*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 415894 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2156 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:26:05 μμ »
Εγω ανεβηκα μια θεση την προηγουμενη φορα και ηταν απο παιδι απτη σχολη μου που σκοτωθηκε δυτυχως..Ισως καποιοι να απενεργοποιουν την αιτηση επειδη προσληφθηκαν σε ιδιωτικο για να μην αρνηθουν προσληψη..Γινεται?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:16:45 »

Αποσυνδεδεμένος ml11

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2157 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:26:12 μμ »
φανταροι λεμε μανταμ , φ α ν τ α ρ ο ι

Δεν είναι φαντάροι και αυτο το λεω με σιγουριά!!!Όση θητεία και να έχει κάποιος είτε 9 είτε 8 είτε 6 μήνες δεν υπάρχει περίπτωση τους μήνες Ιούνιο, Σεπτέμβριο, Δεκέμβριο, Μάρτιο τουλάχιστον το 2ο 15νθημερο των μηνών να απολύεται κάποιος....και αυτό βγαίνει με βάση τις ημνιες που παρουσιάζονται...το λέω γιατί ημουν μειωμενης θητείας και έδωσα το απολυτηριο απρίλιο...άλλες περιπτώσεις είναι μάλλον ???

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2158 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:26:22 μμ »
Πέρισυ η α' φάση παράλληλης βγήκε λίγα λεπτά πριν τη γ' φάση...Λέτε να γίνει το ίδιο φέτος για β' φάση παράλληλης και γ' φάση; Δεν μας χαλάει...

Φοβαμαι να σκεφτω τοσο αισιοδοξα , γτ φοβαμαι οτι θα μεινω απεξω και θα απελπιστω..

Και γω μέσα μου αυτό φοβάμαι αλλά δεν θέλω να είμαι απαισιόδοξη...Μέχρι να βγει η φάση το έχω τοσο πολύ ανάγκη να ελπίζω Φωτεινούλα...

Μετα η απογοητευση θα ναι μεγαλυτερη..Καλυτερα να μαι συγκρατημενη τωρα και να χαρω μετα...

Φωτεινούλα μου η αλήθεια είναι ότι με όλα αυτά που ακουγονται πιστευω ότι πολύ δύσκολα θα είμαι μέσα...Πρέπει να είμαι πολύ τυχερη...που δεν το βλεπω...
 :'( :'( :'(
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2159 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:27:05 μμ »
Πέρισυ η α' φάση παράλληλης βγήκε λίγα λεπτά πριν τη γ' φάση...Λέτε να γίνει το ίδιο φέτος για β' φάση παράλληλης και γ' φάση; Δεν μας χαλάει...

Φοβαμαι να σκεφτω τοσο αισιοδοξα , γτ φοβαμαι οτι θα μεινω απεξω και θα απελπιστω..

Και γω μέσα μου αυτό φοβάμαι αλλά δεν θέλω να είμαι απαισιόδοξη...Μέχρι να βγει η φάση το έχω τοσο πολύ ανάγκη να ελπίζω Φωτεινούλα...

Μετα η απογοητευση θα ναι μεγαλυτερη..Καλυτερα να μαι συγκρατημενη τωρα και να χαρω μετα...
Μια απτα ιδια...Πρεπει να φυγουν πολλοι στην παραλληλη

Φωτεινούλα μου η αλήθεια είναι ότι με όλα αυτά που ακουγονται πιστευω ότι πολύ δύσκολα θα είμαι μέσα...Πρέπει να είμαι πολύ τυχερη...που δεν το βλεπω...
 :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:16:45 »

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2160 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:27:17 μμ »
Εγω ανεβηκα μια θεση την προηγουμενη φορα και ηταν απο παιδι απτη σχολη μου που σκοτωθηκε δυτυχως..Ισως καποιοι να απενεργοποιουν την αιτηση επειδη προσληφθηκαν σε ιδιωτικο για να μην αρνηθουν προσληψη..Γινεται?

Φωτεινούλα παίζει να ισχύει αυτό που λες...Δεν το είχα σκεφτει...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2161 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:27:22 μμ »
 μα εκτος των φανταρων δεν μπορει να προστεθουν ετσι καποιοι αλλοι συναδελφοι? το εχουμε ξανα πει οτι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες οχι οποτε να ναι, τελος παντων καποια κοπελα μ απαντησε λογω ισοβαθμιας αλλαζουν οι θεσεις ή και λογω του οτι καποιος απεσυρε την δηλωση τ
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2162 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:28:07 μμ »
φανταροι λεμε μανταμ , φ α ν τ α ρ ο ι

Ο λόγος που κατεβαίνουμε είναι οι φαντάροι και γενικά όσοι προστίθενται στους πίνακες. Όταν ανεβαίνουμε θέσεις ποιος είναι ο λόγος;;;;;;;; Για να ανεβαίνουμε σημαίνει πως κάποιος που ήταν πάνω από εμάς μπήκε από κάτω... Γίνεται αυτό; Γιατί εγώ με την ανανέωση που έγινε τώρα ανέβηκα 5 θέσεις! Όχι ότι με χαλάει φυσικά αλλά απορώ πως γίνεται... Πως την έχουνε δει; ασανσέρ είναι οι πίνακες;
τι γινεται εδω εχουμε λαμογιες ? μολις διαβασα και μια στο νηπιαγωγων ανεβηκε 7 θεσεις πως γινεται αυτο , ποιος εφυγε και που πηγε? :o

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2163 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:28:26 μμ »
μα εκτος των φανταρων δεν μπορει να προστεθουν ετσι καποιοι αλλοι συναδελφοι? το εχουμε ξανα πει οτι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες οχι οποτε να ναι, τελος παντων καποια κοπελα μ απαντησε λογω ισοβαθμιας αλλαζουν οι θεσεις ή και λογω του οτι καποιος απεσυρε την δηλωση τ

Καποιοι εχουν φυλακες και απολυονται διαφορετικες ημερες απτους αλλους κ μονοι τους

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2164 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:28:54 μμ »
απο σχολιο στο φεις καποιος λεει οτι οι πινακες ανανεωθηκαν ετεροχρονισμενα για την παραλληλη , επιδη δεν ειχαν ανανεωθει τοτε.. :-X

χαχαχαχα αυτο ειναι τελειο, φοβερο, καλα αυτοι στο υπουργειο μας κανουν πλακα, ουτε στην δευτεροβαθμια ανανεωθηκαν, τι ανανεωσαν τοτε ?

στην δευτεροβάθμια γενικά δεν κινείται φύλλο από την αρχή της χρονιάς!Μόνο 4 κλάδους είχαν πάρει και τους υπόλοιπους από αρχές Οκτώβρη λένε! Τέλος πάντων, ας μην το σκέφτομαι και αυτό και ταράζομαι πάλι, γιατί είχα ελπίδες και εκεί...Μακάρι να βγει η γ φάση.Ίσως η πληροφορία ότι θα βγει αύριο η γ να βγει σωστή!Μακάρι να είμαστε πολλοί σε αυτή και να μην πάρει καμιά εκατοσταριά άτομα πάλι!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2165 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:29:11 μμ »
μα εκτος των φανταρων δεν μπορει να προστεθουν ετσι καποιοι αλλοι συναδελφοι? το εχουμε ξανα πει οτι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες οχι οποτε να ναι, τελος παντων καποια κοπελα μ απαντησε λογω ισοβαθμιας αλλαζουν οι θεσεις ή και λογω του οτι καποιος απεσυρε την δηλωση τ

Οπότε αυτό ειναι...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος anastacia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Με λατρεύει η εκπαίδευση :P
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2166 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:30:35 μμ »
Τι υποπτη μουγγα ειναι αυτη σημερα απο τους αιρετους...να πιστεψω οτι δεν εχουν ή δεν ξερουν κανενα νεο?????πφφφφφ μας εχουνε τσακισει ολοι τους αισ@@@τιρρρρρρρρρρ

Αποσυνδεδεμένος ml11

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2167 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:31:33 μμ »
μα εκτος των φανταρων δεν μπορει να προστεθουν ετσι καποιοι αλλοι συναδελφοι? το εχουμε ξανα πει οτι υπαρχουν συγκεκριμενες ημερομηνιες οχι οποτε να ναι, τελος παντων καποια κοπελα μ απαντησε λογω ισοβαθμιας αλλαζουν οι θεσεις ή και λογω του οτι καποιος απεσυρε την δηλωση τ

Καποιοι εχουν φυλακες και απολυονται διαφορετικες ημερες απτους αλλους κ μονοι τους

μπορεί να ανέβηκαν κάποιοι γιατί κάποιοι άλλοι πήγαν σε ιδιωτικό...

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2168 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:32:14 μμ »
απο σχολιο στο φεις καποιος λεει οτι οι πινακες ανανεωθηκαν ετεροχρονισμενα για την παραλληλη , επιδη δεν ειχαν ανανεωθει τοτε.. :-X

χαχαχαχα αυτο ειναι τελειο, φοβερο, καλα αυτοι στο υπουργειο μας κανουν πλακα, ουτε στην δευτεροβαθμια ανανεωθηκαν, τι ανανεωσαν τοτε ?

στην δευτεροβάθμια γενικά δεν κινείται φύλλο από την αρχή της χρονιάς!Μόνο 4 κλάδους είχαν πάρει και τους υπόλοιπους από αρχές Οκτώβρη λένε! Τέλος πάντων, ας μην το σκέφτομαι και αυτό και ταράζομαι πάλι, γιατί είχα ελπίδες και εκεί...Μακάρι να βγει η γ φάση.Ίσως η πληροφορία ότι θα βγει αύριο η γ να βγει σωστή!Μακάρι να είμαστε πολλοί σε αυτή και να μην πάρει καμιά εκατοσταριά άτομα πάλι!!!

Συγκριτικά στη Α/βάθμια είμαστε σε καλύτερη μοίρα(ξέρουμε όλοι μας τι καλά μας κανει να περναμε η Αννούλα... >:()
Λογιά θα είναι μεγαλύτερη απ τη β φαση αφού δεν ήταν φαση κανονική...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #2169 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 04:33:25 μμ »
Τι υποπτη μουγγα ειναι αυτη σημερα απο τους αιρετους...να πιστεψω οτι δεν εχουν ή δεν ξερουν κανενα νεο?????πφφφφφ μας εχουνε τσακισει ολοι τους αισ@@@τιρρρρρρρρρρ

Μούγκα και απο τους αιρετούς και από τα εκπαιδευτικά site...
Always look on the bright side of life...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160275
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 830
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 21
Επισκέπτες: 405
Σύνολο: 426

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.