*

Ψηφοφορία

Σε ποιο κλάδο εκπαίδευσης ανήκετε όσοι ξεκινήσατε το Μεταπτυχιακό Ειδικής Αγωγής στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας;

Πρωτοβάθμια- Νηπιαγωγοί
Πρωτοβάθμια - Δάσκαλοι
Δευτεροβάθμια - Θετικές Επιστήμες
Δευτεροβάθμια - Θεωρητικές  Επιστήμες
Δευτεροβάθμια- Τεχνολογικές Επιστήμες

Αποστολέας Θέμα: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)  (Αναγνώστηκε 3145907 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος liza30r

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2282 στις: Ιούνιος 16, 2014, 12:53:03 μμ »
Καλημέρα!θα ήθελα να ρωτησω πόσο καιρό απο την ωρα που στείλουμε την αιτηση με τα δικαιολογητικά κάνουν να απαντήσουν εάν σε δέχονται ή όχι.έστειλα για το χειμερινό τετράμηνο .ευχαριστω!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος fraou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2283 στις: Ιούνιος 16, 2014, 04:42:21 μμ »
Ήθελα να ρωτήσω αν το Σεμινάριο ΙΙΙ (593) είναι δύσκολο, γιατί στο Σεμινάριο ΙΙ ζορίστηκα αρκετά.

Αποσυνδεδεμένος Remedios

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2284 στις: Ιούνιος 17, 2014, 02:52:54 μμ »
Ήθελα να ρωτήσω αν το Σεμινάριο ΙΙΙ (593) είναι δύσκολο, γιατί στο Σεμινάριο ΙΙ ζορίστηκα αρκετά.
Οι δραστηριότητες δεν είναι δύσκολες, δεν ξέρω όμως για την εργασία γιατί δεν μας έχουν δοθεί ακόμα διευκρινήσεις.

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2285 στις: Ιούνιος 17, 2014, 05:46:40 μμ »
Εμένα μου στείλανε τους κωδικούς την Παρασκευή και είχα καταθέσει τα χρήματα 1,5 εβδομάδα πριν. Πάρε τηλ αλλά μην αγχωνεσαι, καθυστερησεις απ'ότι έχω καταλάβει υπάρχουν... Το αγχωτικό είναι ότι έχουν ξεκινησει τα μαθήματα και δεν ξέρω πόσο πίσω θα είμαστε... Άσε που δεν έχω ιδέα ποιο μάθημα είναι καλύτερο για κάποιον που κάνει πρώτη φορά δήλωση.

Καλησπερα, τελικα πηρα τηλεφωνο κωδικους δεν μου εστειλαν κ ετσι εκανα τη δηλωση τηλεφωνικα.Να σου πω κ εγω δεν ηξερα ποια μαθηματα να παρω, με βοηθησε και η συμβουλος προτεινοντας μου και ιδωμεν..Λες να ειμαστε στο ιδιο τμημα???Ποια επελεξες???Καλη μας αρχη :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος penny*

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2286 στις: Ιούνιος 18, 2014, 01:51:00 πμ »
Καλησπερα, τελικα πηρα τηλεφωνο κωδικους δεν μου εστειλαν κ ετσι εκανα τη δηλωση τηλεφωνικα.Να σου πω κ εγω δεν ηξερα ποια μαθηματα να παρω, με βοηθησε και η συμβουλος προτεινοντας μου και ιδωμεν..Λες να ειμαστε στο ιδιο τμημα???Ποια επελεξες???Καλη μας αρχη :)
Κορίτσια καλησπέρα! και εγώ στο θερινό τμήμα είμαι...επέλεξα χθες το 511 και το 521..και το πρώτο σεμινάριο...αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα να ανταλλάσουμε απόψεις αν έχετε τα ίδια μαθήματα... :)

Αποσυνδεδεμένος apollon

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ04
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2287 στις: Ιούνιος 18, 2014, 11:47:04 πμ »
Ήθελα να ρωτήσω αν το Σεμινάριο ΙΙΙ (593) είναι δύσκολο, γιατί στο Σεμινάριο ΙΙ ζορίστηκα αρκετά.

To 593 ήταν το πιο εύκολο σεμινάριο. Απλά η τελευταία εργασία θέλει προσοχή και σωστό προγραμματισμό.

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2288 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:08:04 μμ »
Κορίτσια καλησπέρα! και εγώ στο θερινό τμήμα είμαι...επέλεξα χθες το 511 και το 521..και το πρώτο σεμινάριο...αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα να ανταλλάσουμε απόψεις αν έχετε τα ίδια μαθήματα... :)

Α..ωραια τα εχω επιλεξει κ εγω αυτα, αρα ξεκιναμε penny :) :) :)..Eχω αγχωθει λιγο βλεποντας τη βιβλιογραφια :-\ (πρεπει να τα αγορασουμε ολα τα βιβλια που μας προτεινει ο εκαστοτε καθηγητης-ισως να ειναι κ χαζη η ερωτηση μου- απλως μου φαινονται πολλα)

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2289 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:53:33 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!!ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΟΙ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ...???

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Γυναίκα
  • μουσικοπαρμενη..
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2290 στις: Ιούνιος 19, 2014, 11:52:53 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!!ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΟΙ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ...???

οχι δεν ειναι υποχρεωτικο να τις παρακολουθησεις ζωντανα, γι αυτο και την επομενη μερα ανεβαινουν στην πλατφορμα για να τις δουν οσοι δεν μπορεσαν. ουσιαστικά,χανεις μονο την ευκαιρια να σου απαντησει αμεσως ο καθηγητης καποια απορια σου εκεινη τη στιγμη.
τωρα, πως γινεται..
οταν συνδεομαστε, εχουμε το τσατ για τη γραπτη συνομιλια, κ παρακολουθουμε τον καθηγητη/ καθηγητρια να παραδιδει, βλεποντας  και τον υπολογιστη του..


Αποσυνδεδεμένος aimi79

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2291 στις: Ιούνιος 20, 2014, 01:00:49 πμ »
Α..ωραια τα εχω επιλεξει κ εγω αυτα, αρα ξεκιναμε penny :) :) :)..Eχω αγχωθει λιγο βλεποντας τη βιβλιογραφια :-\ (πρεπει να τα αγορασουμε ολα τα βιβλια που μας προτεινει ο εκαστοτε καθηγητης-ισως να ειναι κ χαζη η ερωτηση μου- απλως μου φαινονται πολλα)
Εγώ φοβήθηκα λίγο την αργοπορία και πήρα μόνο το πρώτο σεμινάριο σε αυτό το τετράμηνο... Ποιον καθηγητή έχετε; Και έχω μπερδευτεί και λίγο με τους κωδικούς.... ισχύει ακόμα ο προσωρινός μας αριθμός αναφοράς ή ο κωδικός που μας εστειλαν ως student ID για να μπαίνουμε στην πλατφόρμα είναι ο μόνιμος φοιτητικός μας αριθμός; Λίγο μπάχαλο για αρχή... αλλά καλή μας αρχή!  :)

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2292 στις: Ιούνιος 21, 2014, 08:31:38 πμ »
Εγώ φοβήθηκα λίγο την αργοπορία και πήρα μόνο το πρώτο σεμινάριο σε αυτό το τετράμηνο... Ποιον καθηγητή έχετε; Και έχω μπερδευτεί και λίγο με τους κωδικούς.... ισχύει ακόμα ο προσωρινός μας αριθμός αναφοράς ή ο κωδικός που μας εστειλαν ως student ID για να μπαίνουμε στην πλατφόρμα είναι ο μόνιμος φοιτητικός μας αριθμός; Λίγο μπάχαλο για αρχή... αλλά καλή μας αρχή!  :)
Κακώς πήρες μόνο το σεμινάριο 1.. Τουλάχιστον να πάρεις και ένα ακόμα μάθημα. Τον μόνιμο φοιτητικό σου αριθμό θα χρησιμοποιείς πλέον. Ο προσωρινός δεν ισχύει καθόλου. Καλή αρχή! Αν μπορείς βάλε και κάποιο μάθημα ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2293 στις: Ιούνιος 21, 2014, 08:32:33 πμ »
Ήθελα να ρωτήσω αν το Σεμινάριο ΙΙΙ (593) είναι δύσκολο, γιατί στο Σεμινάριο ΙΙ ζορίστηκα αρκετά.
Το σεμινάριο 3 είναι καθαρά στατιστική. και περιγραφή πινάκων με ποσοστά!

Αποσυνδεδεμένος fotkar23

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2294 στις: Ιούνιος 21, 2014, 01:19:25 μμ »
Καλησπερα παιδια! Μπορει καποιος να μου δωσει πληροφοριες για το 526, 528 και 552; (αν ειναι ευκολα, τι εργασιες θελουν, αν οι εξετασεις ειναι με ανοιχτα βιβλια, ποιον καθηγητη να προτιμησω κ.α)

Αποσυνδεδεμένος klio

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #2295 στις: Ιούνιος 22, 2014, 05:29:30 πμ »
Διάβασε τις προηγούμενες σελίδες, έχουν ειπωθεί.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160022
  • Σύνολο θεμάτων: 19215
  • Σε σύνδεση σήμερα: 683
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 423
Σύνολο: 427

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.