*

Ψηφοφορία

Σε ποιο κλάδο εκπαίδευσης ανήκετε όσοι ξεκινήσατε το Μεταπτυχιακό Ειδικής Αγωγής στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας;

Πρωτοβάθμια- Νηπιαγωγοί
Πρωτοβάθμια - Δάσκαλοι
Δευτεροβάθμια - Θετικές Επιστήμες
Δευτεροβάθμια - Θεωρητικές  Επιστήμες
Δευτεροβάθμια- Τεχνολογικές Επιστήμες

Αποστολέας Θέμα: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)  (Αναγνώστηκε 3145971 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος neve

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 281
  • ΠΕ70/ ΠΕ7Ο.50/ ΠΕ71
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6636 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 10:34:11 πμ »
http://www.efsyn.gr/arthro/eidiki-agogi-kat-eyfimismon
λέτε να κορεστεί και η ειδική αγωγή;;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος anni!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 97
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6637 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 10:42:11 πμ »
ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ7Σ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ! ΕΒΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟ ΔΟΑΤΑΠ. ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ, ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΑΣ.  ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝ Η ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ).

Έχεις καταθέσει? Μπορούμε χωρίς να έχουμε πάρει ακόμα το μεταπτυχιακό στα χέρια  μας? ?
Τι χαρτιά θέλει?
ΑΣ μου απαντήσει όποιος γνωρίζει παρακαλώ γτ εγώ ακόμα δεν έχω πιάσει γραμμή! !

Αποσυνδεδεμένος sotia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6638 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 11:13:43 πμ »
Έχεις καταθέσει? Μπορούμε χωρίς να έχουμε πάρει ακόμα το μεταπτυχιακό στα χέρια  μας? ?
Τι χαρτιά θέλει?
ΑΣ μου απαντήσει όποιος γνωρίζει παρακαλώ γτ εγώ ακόμα δεν έχω πιάσει γραμμή! !

ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΜΟΥ ! Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ.

Αποσυνδεδεμένος sotia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος anni!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 97
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6640 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 11:25:15 πμ »
ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΜΟΥ ! Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ.

Τελειόφοιτη είμαι απλά δεν μας έχουν στείλει ακόμα το μεταπτυχιακό και γι αυτό ρωτάω αν πρέπει να μας το είχαν στείλει για να πάμε δοαταπ

Αποσυνδεδεμένος sotia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6641 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 11:36:22 πμ »
Τελειόφοιτη είμαι απλά δεν μας έχουν στείλει ακόμα το μεταπτυχιακό και γι αυτό ρωτάω αν πρέπει να μας το είχαν στείλει για να πάμε δοαταπ
[/qu

ΕΣΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΔΟΑΤΑΠ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ, ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΤΛ.

Αποσυνδεδεμένος φιλολογος@@)

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6642 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 12:27:50 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!!Μπορεί κάποιος να μου πεί με βεβαιότητα ότι το πτυχίο στην ειδική αγωγή θα αναγνωριστεί ανεξαρτήτως από τη νέα αυτή τροπολογία(ψηφίστηκε?) και είμαστε σίγουροι 100 τις 100?΄Εχω δώσει τα 400 ευρώ θα επιλέξω μαθήματα αλλά προτιμώ να χάσω τα 400 παρά να δώσω το πλήρες πακέτο και να έιμαι σε αμφιβολία για το αποτέλεσμα.Μέχρι στιγμης είναι αναγνωρισμένο το πτυχίο?και αν προσθέσουν κάποιους όρους είναι σίγουρο (εφόσον δεν υπάρχουν στον αρχικό οδηγό σπουδών για αυτούς που αρχίζουν τώρα)ότι θα προστεθούν εκ των υστέρων και θα αναγνωρίζονται το ίδιο?

Αποσυνδεδεμένος neve

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 281
  • ΠΕ70/ ΠΕ7Ο.50/ ΠΕ71
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6643 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 12:36:47 μμ »
ας ελπίσουμε ότι θα αναγνωριστεί εγκαίρως το μεταπτυχιακό από δοαταπ γιατί από φέτος θα μετρά - θα δίνει μόρια και για τους πίνακες γενικής αγωγής... 

Αποσυνδεδεμένος pavlitsa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πάντες ἄνθρωποι τοῦ εἰδέναι ὀρέγονται φύσει.
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6644 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 12:41:39 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!!Μπορεί κάποιος να μου πεί με βεβαιότητα ότι το πτυχίο στην ειδική αγωγή θα αναγνωριστεί ανεξαρτήτως από τη νέα αυτή τροπολογία(ψηφίστηκε?) και είμαστε σίγουροι 100 τις 100?΄Εχω δώσει τα 400 ευρώ θα επιλέξω μαθήματα αλλά προτιμώ να χάσω τα 400 παρά να δώσω το πλήρες πακέτο και να έιμαι σε αμφιβολία για το αποτέλεσμα.Μέχρι στιγμης είναι αναγνωρισμένο το πτυχίο?και αν προσθέσουν κάποιους όρους είναι σίγουρο (εφόσον δεν υπάρχουν στον αρχικό οδηγό σπουδών για αυτούς που αρχίζουν τώρα)ότι θα προστεθούν εκ των υστέρων και θα αναγνωρίζονται το ίδιο?

Μαρινα@@) έχω ακριβώς τις ίδιες σκέψεις και αμφιβολίες. Εχθές πήρα τους κωδικούς μου και έκανα τη δήλωση. Αυτό το μεταπτυχιακό ξεκινάει με πολύ άγχος και αβεβαιότητα.... Τίποτα δεν είναι σίγουρο για το μέλλον, αν δε βγει η υπουργική απόφαση. Πάντως μέχρι στιγμής αναγνωρίζεται και θεωρείται ισότιμο.

Αποσυνδεδεμένος sotia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6645 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 12:41:46 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!!Μπορεί κάποιος να μου πεί με βεβαιότητα ότι το πτυχίο στην ειδική αγωγή θα αναγνωριστεί ανεξαρτήτως από τη νέα αυτή τροπολογία(ψηφίστηκε?) και είμαστε σίγουροι 100 τις 100?΄Εχω δώσει τα 400 ευρώ θα επιλέξω μαθήματα αλλά προτιμώ να χάσω τα 400 παρά να δώσω το πλήρες πακέτο και να έιμαι σε αμφιβολία για το αποτέλεσμα.Μέχρι στιγμης είναι αναγνωρισμένο το πτυχίο?και αν προσθέσουν κάποιους όρους είναι σίγουρο (εφόσον δεν υπάρχουν στον αρχικό οδηγό σπουδών για αυτούς που αρχίζουν τώρα)ότι θα προστεθούν εκ των υστέρων και θα αναγνωρίζονται το ίδιο?

ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΑΡΙΝΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ. ΕΔΩ ΚΑΛΑ -ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΔΡΟΜΙΚΟΤΗΤΑ. ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ  ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.

Αποσυνδεδεμένος Lina92

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 152
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6646 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 12:52:28 μμ »
Θερμή παράκληση προς όλους τους συναδέλφους μεταπτυχιακούς φοιτητές Ειδικής Αγωγής του Πανεπιστημίου Λευκωσίας που έχουν πάρει μαθήματα που χρειάζονται ομαδικές εργασίες:ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ στα μηνύματα! Είναι τραγικό να χάνουμε χρόνο για να σας παροτρύνουμε να ενδιαφερθείτε!Έχουμε σοβαρότερα πράγματα να κάνουμε!

Αποσυνδεδεμένος chryderm

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6647 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 01:45:49 μμ »
https://www.alfavita.gr/arthron/akyra-ta-metaptyhiaka-kai-ta-exapostaseos-i-praktiki-den-ginei-stin-hora-apoktisis-toy 

Τι γίνεται ρε παιδιά; Πότε  θα το μάθουμε αυτό;

Αποσυνδεδεμένος maraki88

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6648 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 02:02:21 μμ »
https://www.alfavita.gr/arthron/akyra-ta-metaptyhiaka-kai-ta-exapostaseos-i-praktiki-den-ginei-stin-hora-apoktisis-toy 

Τι γίνεται ρε παιδιά; Πότε  θα το μάθουμε αυτό;

Θα έχει και αναδρομική ισχύ τελικά;;;;  Και εμείς  που ήδη φοιτουμε τι θα κάνουμε;;;;  πρέπει να πάρουμε εκ νέου μια απάντηση από το πανεπιστήμιο....

Αποσυνδεδεμένος mariamath

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή (Πανεπιστήμιο Λευκωσίας)
« Απάντηση #6649 στις: Φεβρουάριος 17, 2016, 02:06:15 μμ »
Γειά σας παιδιά!Μόλις έκανα την εγγραφή μου στο φόρουμ.Ξεκίνησα και εγώ πριν λίγες μέρες το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό και εύχομαι καλή αρχή σε όλους και καλή συνέχεια στην πορεία μας. Θα ήθελα να ρωτήσω για την εργασία 1 στο σεμινάριο 1(591) το μόνο που πρέπει να διαβάσουμε είναι η δραστηριότητα 2 για να φτιάξουμε το διάγραμμα ή πρέπει να ανατρέξουμε και κάπου αλλού στη βιβλιοθήκη.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160022
  • Σύνολο θεμάτων: 19215
  • Σε σύνδεση σήμερα: 683
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 611
Σύνολο: 620

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.073 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.