*

Αποστολέας Θέμα: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13  (Αναγνώστηκε 951285 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3150 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:11:56 μμ »
Λες οτι δεν πηρανε με την σειρα σου στην α φαση?
Εγω ειμαι τριτεκνη κ εχω βαλει το κουτακι!ΣΣτο μεταιχμιο ειμαι κ εγω!Μακαρι να μας παρουν! ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:56:44 »

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΦΕΛΗ!!!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η υπομονή είναι η τέχνη της ελπίδας!
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3151 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:18:21 μμ »
Λες οτι δεν πηρανε με την σειρα σου στην α φαση?
Εγω ειμαι τριτεκνη κ εχω βαλει το κουτακι!ΣΣτο μεταιχμιο ειμαι κ εγω!Μακαρι να μας παρουν! ;D

Εva02 περυσι στην πρωτη φαση δεν κατεβηκε κατω απο 300,ενταξει πιστευω οτι αν εισαι καπου μετα το 300 σιγουρα θα σε παρουν γιατι πηραν τριτεκνους που ηταν αρκετα χαμηλα, μακαρι θα δουμε, αλλα ας αποφασισουν να τα αναρτησουν επιτελους

Αποσυνδεδεμένος F.

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 604
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3152 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:24:50 μμ »
Καλημερες και απο μενα!! Η αληθεια ειναι οτι ολοι ψιλοαπογοητευτηκαμε  ακουγοντας τον μειωμενο αριθμο των φιλολογων της α' φασης καθως περιμεναμε σχεδον σιγουρα μια μεγαλη α'φαση, μια που δεν εχει γινει ακομα καμμια προσληψη απο τον κλαδο μας  και φτασαμε πια Οκτωβρη.Ενω περυσι ειχαν κανει την αρχη με μια φουρνια των πρωτων του πινακα απο τις αρχες της σχολικης χρονιας... Τι να πω...  Κουτακι εχω βαλει και εγω αλλα με βλεπω στη β' φαση και αν παρουν βεβαια αρκετους...Γιατι αν απο το β' πινακα παρουν αλλους 130 π.χ. οπως λενε τωρα  οτι θα ειναι ο "καθαρος αριθμος" για την α' φαση, αστα κλαφτα γενικα.. Ας ελπισουμε για το καλυτερο  :)

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΦΕΛΗ!!!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η υπομονή είναι η τέχνη της ελπίδας!
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3153 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:28:21 μμ »
Καλημερες και απο μενα!! Η αληθεια ειναι οτι ολοι ψιλοαπογοητευτηκαμε  ακουγοντας τον μειωμενο αριθμο των φιλολογων της α' φασης καθως περιμεναμε σχεδον σιγουρα μια μεγαλη α'φαση, μια που δεν εχει γινει ακομα καμμια προσληψη απο τον κλαδο μας  και φτασαμε πια Οκτωβρη.Ενω περυσι ειχαν κανει την αρχη με μια φουρνια των πρωτων του πινακα απο τις αρχες της σχολικης χρονιας... Τι να πω...  Κουτακι εχω βαλει και εγω αλλα με βλεπω στη β' φαση και αν παρουν βεβαια αρκετους...Γιατι αν απο το β' πινακα παρουν αλλους 130 π.χ. οπως λενε τωρα  οτι θα ειναι ο "καθαρος αριθμος" για την α' φαση, αστα κλαφτα γενικα.. Ας ελπισουμε για το καλυτερο  :)
ελπιζω αυριο τουλαχιστον να ξερουμε και ας ευχηθουμε ο αριθμος να ειναι αρκετα μεγαλητερος απο το 130

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:56:44 »

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3154 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:30:02 μμ »
Να ρωτησω κατι που δεν καταλαβαινω? Αφου λενε οτι παιρνουν το 20% των τριτεκνων, γιατι στις προηγουμενες προσλήψεις απο τα 400+ ατομα πηραν 30 τριτεκνους ενω ηταν περιπου 50? Αυτο σημαινει οτι δεν εβαλαν το κουτάκι κ ηταν πισω στα μορια ή οτι στην πορεια μπορει να απενεργοποιησαν την αιτηση τους?

F ειναι κ αυτο στο ερωτημα μου! Δηλ αφου οι θεσεις θα ειναι 230, οπως ακουγεται( αν κ εγω  πιστευω θα ειναι μεγαλυτερος) αρα το 20% θα παει στους τριτεκνους =46! Μου φαινεται υπερβολικο, μηπως υπαρχει καποια αλλη συναρτηση που υπολογιζουν το 20% τριτεκνων αλλα κ του Α πινακα!

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΦΕΛΗ!!!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η υπομονή είναι η τέχνη της ελπίδας!
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3155 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:36:28 μμ »
Εγω ερω τριτεκνους που βαζουν μονο την πολη τους, τωρα δεν ξερω θεωρητικα οι ανηκοντες στον πινακα α που παραλληλα εχουν και την ιδιοτητα του τριτεκνου απορροφονται βασει της καταταξης τους στον πινακα που ανηκουν,ας μας απαντησει καποιος που το γνωριζει σιγουρα

Αποσυνδεδεμένος F.

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 604
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3156 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:36:44 μμ »
Μακαρι!!! Γιατι για να πω και την αληθεια μου δεν το πολυπιστευω (ή δε θελω;;) οτι θα ειναι τοσο μικρος ο αριθμος για αρχη αφου αρκετοι κλαδοι ειχαν αυξηση στις προσληψεις τους απο οτι φανηκε... Επισης, εχω την εντυπωση οτι διαβασα οτι στην ουσια  δεν εχουν μετρηθει τα κενα και οτι λειπει η υπευθυνη σε αδεια γι' αυτο και καλα δεν εχει γινει κατι ακομα στη δευτεροβαθμια. Αλλα δεν καταλαβα αν ο συναδελφος που το ειπε αναφεροταν στη γενικη ή στην ειδικη ή και στις δυο, καθως αναμενεται και μια β'φαση γενικης αυτο το μηνα νομιζω...

Αποσυνδεδεμένος An_na

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3157 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:42:27 μμ »
Καλημέρα και από μένα... Δεν μπήκα καθόλου το σκ και μάλλον έχασα επεισόδια... Είπανε ότι α φάση οι φιλόλογοι θα είναι 130;;;;;;; είχα μείνει στο 230...

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3158 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:43:27 μμ »
Οχι 230 απλα αν παρουν τριτεκνους κ α πινακα μενει καθαρο 130!

Αποσυνδεδεμένος panosonap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3159 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:45:43 μμ »
Καλημερα, περυση α΄ φάση ΠΕ02 πηραν στον πινακα Β μεχρι και το 234 (πηραν και πιο κατω απο τον πινακα Β αλλα καποιους με επαρκεια ΕΝΓ), μετα ακολουθησαν τριτεκνοι. Πηραν συνολικα 268 ατομα, εκ των οποιων 54 απο τον Α πινακα (δηλ. 20%) και γυρω στους 30 τριτεκνους (προφανως δεν ειχαν βαλει ολοι το κουτακι).
Φετος και εμενα η μεγαλη μου απορια ειναι ποσο θα τρεξει ο πινακας. Περυσι ημουν στην Β φαση. Φετος ομως βλεπω απο τη μια οτι το κουτακι σε αλλους κλαδους ειχε μειωθει, απο την αλλη ομως ο κλαδος ΠΕ02 και τα τοσα πολλα μεταπτυχιακα, σου περιοριζουν σε μεγαλο βαθμο την δυνατοτητα να μην κανεις κλικ στο κουτακι.

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3160 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:45:59 μμ »
Μακαρι!!! Γιατι για να πω και την αληθεια μου δεν το πολυπιστευω (ή δε θελω;;) οτι θα ειναι τοσο μικρος ο αριθμος για αρχη αφου αρκετοι κλαδοι ειχαν αυξηση στις προσληψεις τους απο οτι φανηκε... Επισης, εχω την εντυπωση οτι διαβασα οτι στην ουσια  δεν εχουν μετρηθει τα κενα και οτι λειπει η υπευθυνη σε αδεια γι' αυτο και καλα δεν εχει γινει κατι ακομα στη δευτεροβαθμια. Αλλα δεν καταλαβα αν ο συναδελφος που το ειπε αναφεροταν στη γενικη ή στην ειδικη ή και στις δυο, καθως αναμενεται και μια β'φαση γενικης αυτο το μηνα νομιζω...

Ναι λειπει η κυρια κ εμεις ξεροσταλιαζουμε! Παμε τα παντα πισω λογω αναμονης κ με ενα "αν τυχον μας παρουν"! Επιης διαβασα οτι θα γυρισει Δευτερα!
Παντως κ ο αριθμος πιστευω οτι θα ειναι μεγαλύτερος! Μακαρι να ειναι σαν 2 φασεις μαζι!

Αποσυνδεδεμένος An_na

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3161 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:46:46 μμ »
Α κατάλαβα... πολύ μικρός αριθμός... γιατί πέρυσι ήταν πολλοί περισσότεροι...  φέτος με τα χίλια ζόρια θα είμαστε μέσα... αν είναι να πάρει καθαρά μέχρι το 130...

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3162 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:49:18 μμ »
Καλημερα, περυση α΄ φάση ΠΕ02 πηραν στον πινακα Β μεχρι και το 234 (πηραν και πιο κατω απο τον πινακα Β αλλα καποιους με επαρκεια ΕΝΓ), μετα ακολουθησαν τριτεκνοι. Πηραν συνολικα 268 ατομα, εκ των οποιων 54 απο τον Α πινακα (δηλ. 20%) και γυρω στους 30 τριτεκνους (προφανως δεν ειχαν βαλει ολοι το κουτακι).
Φετος και εμενα η μεγαλη μου απορια ειναι ποσο θα τρεξει ο πινακας. Περυσι ημουν στην Β φαση. Φετος ομως βλεπω απο τη μια οτι το κουτακι σε αλλους κλαδους ειχε μειωθει, απο την αλλη ομως ο κλαδος ΠΕ02 και τα τοσα πολλα μεταπτυχιακα, σου περιοριζουν σε μεγαλο βαθμο την δυνατοτητα να μην κανεις κλικ στο κουτακι.

Α φαση πηραν 20 τριτεκνους, στο συνολο του ετους πηραν 30!
Πιστευω το κουτάκι οι μη εχοντες οικογενεια θα το δηλωσουν!Απλα διαβασα οτι γινεται χαμος με απενεργοποιηση αιτησεων!

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΦΕΛΗ!!!

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η υπομονή είναι η τέχνη της ελπίδας!
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές Ειδικής Αγωγής 2012-13
« Απάντηση #3163 στις: Σεπτέμβριος 30, 2012, 12:49:50 μμ »
λετε να βγουνε αυριο;και να μην μας παρουν τουλαχιστον θα μπορουμε να υπολογισουμε για το τι μελλει γενεσθαι

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160776
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 460
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 399
Σύνολο: 411

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.