*

Αποστολέας Θέμα: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12  (Αναγνώστηκε 777817 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MANNI

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 609
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #854 στις: Σεπτέμβριος 18, 2011, 11:09:17 μμ »


2η ΦΑΣΗ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ – ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΥΡΓΟΣ   14 - 9 - 2011

Αριθ. Πρωτ.: 8966
 
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΕΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

 
ΠΡΟΣ:   Δ/ντές Σχολικών Μονάδων

Έδρες τους


ΚΟΙΝ:   1ο Γρ. Δ.Ε Ηλείας

2ο Γρ. Δ.Ε Ηλείας

Γραφ. Ε.Ε.

Γραφ. Φυσικής Αγωγής

 
Ταχ. Δ/νση       : Τάκη Πετροπούλου 4 27 100   ΠΥΡΓΟΣ
 
Τηλέφωνο        : 2621 0 83015
 
FAX                  : 2621 0 83007 - 83008
 
e-mail                 : dideilei@sch.gr
 
Πληροφορίες   : Διον. Μπίτσικας

ΘΕΜΑ: 2η φάση απογραφής
ΣΧΕΤ: 98471/Η/02-09-2011, ΔΙΔΑΔ/Φ.18.24 /1911/οικ.15602

Παρακαλούμε να ενημερώσετε ενυπόγραφα όλους τους καθηγητές (και αναπληρωτές) και διοικητικούς υπαλλήλους(και ΙΔΑΧ) τους σχολείου σας που ανήκουν οργανικά στο ΠΥΣΔΕ Ηλείας, ότι πρέπει μέχρι και την Παρασκευή 16/9/2011 να επικαιροποιήσουν τα στοιχεία απογραφής τους.

Στους νεοδιόριστους καθηγητές 2010 και 2011 και στους αναπληρωτές 2011-2012 έχει γίνει η υπαγωγή τους σε φορέα και πρέπει και αυτοί να απογραφούν.

Η επικαιροποίηση των στοιχείων και η απογραφή γίνεται στη δ/νση https://apografi.gov.gr/ap με την χρήση των προσωπικών κωδικών του TAXISNET εφόσον αυτοί είναι ενεργοί. Αν δεν διαθέτουν προσωπικούς κωδικούς TAXISNET, θα χρησιμοποιήσουν ως όνομα χρήστη(username) τον ΑΦΜ και ως κωδικό πρόσβασης(password) τον αριθμό ειδοποίησης που αναγράφεται στο εκκαθαριστικό σημείωμα του έτους 2010.

 
 Ο Δ/ντής της Δ/νσης Δ.Ε. Ηλείας

 Βένδρας Γεώργιος

ΠΕ04


Αφορά αυτό και όσους προσληφτήκαμε αναπληρωτές Α Φάση ;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:19:06 »

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #855 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 01:43:17 πμ »
Καλησπέρα και από εμένα. Καθότι διάγουμε δύσκολους καιρούς, γνώμη μου είναι πως οι αναπληρωτές θα μειωθούν. Όχι όμως τόσο πολύ καθότι υπάρχουν πολλές ελλείψεις. Όσοι είναι ψηλά δεν έχουν να ανησυχούν..Όσοι βρίσκονται κοντά στο 1000..τι να πω...καλό κουράγιο..Ευχές για καλή μετανάστευση δεν τις δέχομαι προσωπικά. Γιατί αρνούμαι να ξαναφύγω από τη χώρα μου..Αυτοί να φύγουν..τα λαμόγια και οι "σωτήρες" Ευρωπαίοι..Θα μείνω εδώ και θα αγωνιστώ για ό,τι καλύτερο μπορώ..Γιατί πουθενά σαν το σπίτι.. :) Καλό σας βράδυ και όχι απαισιοδοξίες...Παιδεία και υγεία δεν θα πληγούν..έτσι είπαν και αυτό είναι το πρέπον..Εκτός εάν επιθυμούν να επιφέρουν σκοταδισμό και μεσαίωνα στην κατακαημένη Ελλάδα..Και τότε...θα βρεθούμε στους δρόμους όλοι μαζί...Να γνωριστούμε κιόλας! ;D

Αποσυνδεδεμένος moustard

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 991
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #856 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 02:02:04 πμ »


2η ΦΑΣΗ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ – ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΥΡΓΟΣ   14 - 9 - 2011

Αριθ. Πρωτ.: 8966
 
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΕΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

 
ΠΡΟΣ:   Δ/ντές Σχολικών Μονάδων

Έδρες τους


ΚΟΙΝ:   1ο Γρ. Δ.Ε Ηλείας

2ο Γρ. Δ.Ε Ηλείας

Γραφ. Ε.Ε.

Γραφ. Φυσικής Αγωγής

 
Ταχ. Δ/νση       : Τάκη Πετροπούλου 4 27 100   ΠΥΡΓΟΣ
 
Τηλέφωνο        : 2621 0 83015
 
FAX                  : 2621 0 83007 - 83008
 
e-mail                 : dideilei@sch.gr
 
Πληροφορίες   : Διον. Μπίτσικας

ΘΕΜΑ: 2η φάση απογραφής
ΣΧΕΤ: 98471/Η/02-09-2011, ΔΙΔΑΔ/Φ.18.24 /1911/οικ.15602

Παρακαλούμε να ενημερώσετε ενυπόγραφα όλους τους καθηγητές (και αναπληρωτές) και διοικητικούς υπαλλήλους(και ΙΔΑΧ) τους σχολείου σας που ανήκουν οργανικά στο ΠΥΣΔΕ Ηλείας, ότι πρέπει μέχρι και την Παρασκευή 16/9/2011 να επικαιροποιήσουν τα στοιχεία απογραφής τους.

Στους νεοδιόριστους καθηγητές 2010 και 2011 και στους αναπληρωτές 2011-2012 έχει γίνει η υπαγωγή τους σε φορέα και πρέπει και αυτοί να απογραφούν.

Η επικαιροποίηση των στοιχείων και η απογραφή γίνεται στη δ/νση https://apografi.gov.gr/ap με την χρήση των προσωπικών κωδικών του TAXISNET εφόσον αυτοί είναι ενεργοί. Αν δεν διαθέτουν προσωπικούς κωδικούς TAXISNET, θα χρησιμοποιήσουν ως όνομα χρήστη(username) τον ΑΦΜ και ως κωδικό πρόσβασης(password) τον αριθμό ειδοποίησης που αναγράφεται στο εκκαθαριστικό σημείωμα του έτους 2010.

 
 Ο Δ/ντής της Δ/νσης Δ.Ε. Ηλείας

 Βένδρας Γεώργιος

ΠΕ04


Αφορά αυτό και όσους προσληφτήκαμε αναπληρωτές Α Φάση ;

Ναι. Απλα οι δευτεροβαθμιες ξεχνανε να μας το..αναφερουν!

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #857 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 02:06:06 πμ »
συναδελφοι ψυχραιμια!μην απογοητευστε!αν ειναι ν΄αρχισει μειωσεις υπαρχουν πολλοι φορεις,απο τους οποιους μπορει να ξεκινησει.και μη βαυκαλιζεσθε με τα περι εξορθολογισμου του τροπου προσληψεων,γιατι πολλες εξ αυτων εγιναν ρουσφετολογικα.ειδικα σε βασικες ειδικοτητες,αλλα και σε καποιες με ΕΣΠΑ οι πιστωσεις εχουν κοπει.καλο βραδυ!
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:19:06 »

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #858 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 02:12:33 πμ »
Καλησπέρα και από εμένα. Καθότι διάγουμε δύσκολους καιρούς, γνώμη μου είναι πως οι αναπληρωτές θα μειωθούν. Όχι όμως τόσο πολύ καθότι υπάρχουν πολλές ελλείψεις. Όσοι είναι ψηλά δεν έχουν να ανησυχούν..Όσοι βρίσκονται κοντά στο 1000..τι να πω...καλό κουράγιο..Ευχές για καλή μετανάστευση δεν τις δέχομαι προσωπικά. Γιατί αρνούμαι να ξαναφύγω από τη χώρα μου..Αυτοί να φύγουν..τα λαμόγια και οι "σωτήρες" Ευρωπαίοι..Θα μείνω εδώ και θα αγωνιστώ για ό,τι καλύτερο μπορώ..Γιατί πουθενά σαν το σπίτι.. :) Καλό σας βράδυ και όχι απαισιοδοξίες...Παιδεία και υγεία δεν θα πληγούν..έτσι είπαν και αυτό είναι το πρέπον..Εκτός εάν επιθυμούν να επιφέρουν σκοταδισμό και μεσαίωνα στην κατακαημένη Ελλάδα..Και τότε...θα βρεθούμε στους δρόμους όλοι μαζί...Να γνωριστούμε κιόλας! ;D
ετσι μπραβο!
Καλησπέρα και από εμένα. Καθότι διάγουμε δύσκολους καιρούς, γνώμη μου είναι πως οι αναπληρωτές θα μειωθούν. Όχι όμως τόσο πολύ καθότι υπάρχουν πολλές ελλείψεις. Όσοι είναι ψηλά δεν έχουν να ανησυχούν..Όσοι βρίσκονται κοντά στο 1000..τι να πω...καλό κουράγιο..Ευχές για καλή μετανάστευση δεν τις δέχομαι προσωπικά. Γιατί αρνούμαι να ξαναφύγω από τη χώρα μου..Αυτοί να φύγουν..τα λαμόγια και οι "σωτήρες" Ευρωπαίοι..Θα μείνω εδώ και θα αγωνιστώ για ό,τι καλύτερο μπορώ..Γιατί πουθενά σαν το σπίτι.. :) Καλό σας βράδυ και όχι απαισιοδοξίες...Παιδεία και υγεία δεν θα πληγούν..έτσι είπαν και αυτό είναι το πρέπον..Εκτός εάν επιθυμούν να επιφέρουν σκοταδισμό και μεσαίωνα στην κατακαημένη Ελλάδα..Και τότε...θα βρεθούμε στους δρόμους όλοι μαζί...Να γνωριστούμε κιόλας! ;D
(με εξαιρεση το ¨κοντα στο 1000") :)
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος MANNI

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 609
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #859 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 02:16:30 πμ »


2η ΦΑΣΗ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ – ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΥΡΓΟΣ   14 - 9 - 2011

Αριθ. Πρωτ.: 8966
 
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΕΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

 
ΠΡΟΣ:   Δ/ντές Σχολικών Μονάδων

Έδρες τους


ΚΟΙΝ:   1ο Γρ. Δ.Ε Ηλείας

2ο Γρ. Δ.Ε Ηλείας

Γραφ. Ε.Ε.

Γραφ. Φυσικής Αγωγής

 
Ταχ. Δ/νση       : Τάκη Πετροπούλου 4 27 100   ΠΥΡΓΟΣ
 
Τηλέφωνο        : 2621 0 83015
 
FAX                  : 2621 0 83007 - 83008
 
e-mail                 : dideilei@sch.gr
 
Πληροφορίες   : Διον. Μπίτσικας

ΘΕΜΑ: 2η φάση απογραφής
ΣΧΕΤ: 98471/Η/02-09-2011, ΔΙΔΑΔ/Φ.18.24 /1911/οικ.15602

Παρακαλούμε να ενημερώσετε ενυπόγραφα όλους τους καθηγητές (και αναπληρωτές) και διοικητικούς υπαλλήλους(και ΙΔΑΧ) τους σχολείου σας που ανήκουν οργανικά στο ΠΥΣΔΕ Ηλείας, ότι πρέπει μέχρι και την Παρασκευή 16/9/2011 να επικαιροποιήσουν τα στοιχεία απογραφής τους.

Στους νεοδιόριστους καθηγητές 2010 και 2011 και στους αναπληρωτές 2011-2012 έχει γίνει η υπαγωγή τους σε φορέα και πρέπει και αυτοί να απογραφούν.

Η επικαιροποίηση των στοιχείων και η απογραφή γίνεται στη δ/νση https://apografi.gov.gr/ap με την χρήση των προσωπικών κωδικών του TAXISNET εφόσον αυτοί είναι ενεργοί. Αν δεν διαθέτουν προσωπικούς κωδικούς TAXISNET, θα χρησιμοποιήσουν ως όνομα χρήστη(username) τον ΑΦΜ και ως κωδικό πρόσβασης(password) τον αριθμό ειδοποίησης που αναγράφεται στο εκκαθαριστικό σημείωμα του έτους 2010.

 
 Ο Δ/ντής της Δ/νσης Δ.Ε. Ηλείας

 Βένδρας Γεώργιος

ΠΕ04


Αφορά αυτό και όσους προσληφτήκαμε αναπληρωτές Α Φάση ;

Ναι. Απλα οι δευτεροβαθμιες ξεχνανε να μας το..αναφερουν!
Εγώ ήμουν Α Φάση και δεν απογράφηκα . Τι ενέργειες πρέπει να κάνω ; Εχετε απογραφει οι άλλοι αναπληρωτές ;

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #860 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 08:49:43 πμ »
Γιατί ρε παιδιά κοντά στο 1000 :'( :'(εγώ η κακομοίρα που είμαι στο 1010  :'(κρίμα δεν είναι τόση πίκρα ; Πρώτα η Δ Δωδεκανήσου και τώρα τίποτα ;Στις κύριες ειδικότητες μπορεί να πάρει κόσμο .Δεν μπορεί να αφήσει τα σχολεία χωρίς δασκάλους -νηπιαγωγούς ,μαθηματικούς και φιλολόγους (και φυσικούς -χημικούς )

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #861 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:01:00 πμ »
Εγώ ήμουν Α Φάση και δεν απογράφηκα . Τι ενέργειες πρέπει να κάνω ; Εχετε απογραφει οι άλλοι αναπληρωτές ;

Όχι, ούτε εγώ απογράφηκα. Δε μου είπαν τίποτα από τη Διεύθυνση, όταν παρουσιαστήκαμε. Όταν (ή...αν!) μας καλέσουν, θα το ρωτήσω. Αν κάποιος άλλος αναπληρωτής ξέρει κάτι, ας το αναφέρει...
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #862 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:03:55 πμ »
Συνάδελφοι καλημέρα.Πανικός επικρατεί βλέπω,αλλά δεν είναι δυνατόν να κλείσει τα σχολεία μέσα στη χρονιά ,εκτός αν ακυρώσει τις πανελλήνιες.Τα κενά που έχει τι θα τα κάνει; θα τα εξαφανίσει;Η κόρη μου σε αστικό Λύκειο έρχεται κάθε μέρα 12.30,γιατί δεν έχουν καθηγητές.Ψυχραιμία.
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #863 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:05:20 πμ »
Γιατί ρε παιδιά κοντά στο 1000 :'( :'(εγώ η κακομοίρα που είμαι στο 1010  :'(κρίμα δεν είναι τόση πίκρα ; Πρώτα η Δ Δωδεκανήσου και τώρα τίποτα ;Στις κύριες ειδικότητες μπορεί να πάρει κόσμο .Δεν μπορεί να αφήσει τα σχολεία χωρίς δασκάλους -νηπιαγωγούς ,μαθηματικούς και φιλολόγους (και φυσικούς -χημικούς )

Mην απογοητεύεσαι!!Μια γνώμη και επ'ουδενί πρόβλεψη διατύπωσα! :) Μακάρι να ήξερα περισσότερα και να σας τα έλεγα..Αλλά μας άφησαν στο σκοτάδι...ΆΝΤΕ να δούμε πότε θα βγει αυτή η Β'' Φάση και τι θα δούνε τα μάτια μας.

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #864 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:06:25 πμ »
Εγώ ήμουν Α Φάση και δεν απογράφηκα . Τι ενέργειες πρέπει να κάνω ; Εχετε απογραφει οι άλλοι αναπληρωτές ;

Όχι, ούτε εγώ απογράφηκα. Δε μου είπαν τίποτα από τη Διεύθυνση, όταν παρουσιαστήκαμε. Όταν (ή...αν!) μας καλέσουν, θα το ρωτήσω. Αν κάποιος άλλος αναπληρωτής ξέρει κάτι, ας το αναφέρει...
Πέρυσι που ήμουν αναπληρώτρια μου είπαν πως δε χρειάζεται ν' απογραφώ.Φέτος ελπίζω.
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

Αποσυνδεδεμένος zst

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #865 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:20:06 πμ »
Εγώ ήμουν Α Φάση και δεν απογράφηκα . Τι ενέργειες πρέπει να κάνω ; Εχετε απογραφει οι άλλοι αναπληρωτές ;

Όχι, ούτε εγώ απογράφηκα. Δε μου είπαν τίποτα από τη Διεύθυνση, όταν παρουσιαστήκαμε. Όταν (ή...αν!) μας καλέσουν, θα το ρωτήσω. Αν κάποιος άλλος αναπληρωτής ξέρει κάτι, ας το αναφέρει...
μπειτε στο https://apografi.gov.gr/ap και δωστε τους κωδικους taxis
αν δεν εχετε ,δινετε ΑΦΜ και τον αριθμο ειδοποιησης που εχει το εκκαθαριστικο της εφοριας
αν σας εχουν περασει στο συστημα, θα μπορεσετε να κανετε αλλαγες
αλλιως απευθυνθειτε στην αρμοδια ββαθμια

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #866 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:28:01 πμ »
Η απογραφή αφορά στους ήδη κληθέντες αναπληρωτές ή και στους μέλλοντες;
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

Αποσυνδεδεμένος inw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2305
    • Προφίλ
    • http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #867 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:30:59 πμ »
Και κάτι ακόμη: μόλις μίλησα με συνάδελφο κληθείσα στην α' φάση: Τα κενά στην Αθήνα είναι πάρα πολλά.Θα σας τα πει και η ίδια το μεσημέρι.Ψυχραιμία. 8)
http://filologoi02.webnode.gr/(Σύλλογος Φιλολόγων)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160747
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 460
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 402
Σύνολο: 414

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.07 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.