*

Αποστολέας Θέμα: Συνάντηση Θεσσαλονικέων  (Αναγνώστηκε 22843 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #126 στις: Μάιος 04, 2010, 08:07:04 μμ »
1ον. εχω αρκετες γνωριμιες στη Θεσ/νικη και τα ιδια τα παιδια, που τα ξερω καιρο, με προσκαλεσαν. Διαβαζε προσεκτικα σε παρακαλω.
γκομενες υπαρχουν πολλες στον πειραια και επειδη ειμαι σε σχεση και τα διαβαζει σε παρακαλω να ανακαλεσεις.

2ον. ναι δεν εργαζομαι ως εκπ/κος πλην ομως σε πορειες και διαδηλωσεις ειμαι σχεδον παντα μεσα. Παιδια, συναδελφοι απο το φορουμ μπορουν να το επιβεβαιωσουν.

τελος, σε τί ακριβως ενοχληθηκες? 

μη δωσεις συνεχεια σε παρακαλω!
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:28:53 »

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #127 στις: Μάιος 04, 2010, 08:11:37 μμ »
Aν αναφέρεσαι σε' μένα, είπα εγώ κάποιου το όνομα?
Εγώ είπα "μερικοί".
Τώρα αν κάποιοι έχουν τη μύγα...
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #128 στις: Μάιος 04, 2010, 08:22:06 μμ »
Ρε παιδιά ο Μάρκος είναι κολητάρι και ξέρω ότι του κολάνε όταν βγαίνουνε έξω αντί να κολάει.

Ας κουλάρουμε λίγο!! Άντε και καλή διασκέδαση στη Σαλόνικα.

 ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #129 στις: Μάιος 04, 2010, 08:22:45 μμ »
Aν αναφέρεσαι σε' μένα, είπα εγώ κάποιου το όνομα?
Εγώ είπα "μερικοί".
Τώρα αν κάποιοι έχουν τη μύγα...

το συνεχιζεις βλεπω...
λες και οι κοπελες να ψαχνουν για γκομενες? παιζεις με τη νοημοσυνη μας? 3 αγορια μιλησαμε και μας κατηγορεις οτι ψαχνομαστε?
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:28:53 »

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #130 στις: Μάιος 04, 2010, 08:29:04 μμ »
Μόνο εσύ "κόλλησες" μ' αυτό που είπα.
Κι εγώ μίλησα για το φόρουμ, δε μίλησα να το συκγεκριμένο θέμα.

Εσύ δίνεις συνέχεια, και δε μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο αφού αυτό που είπα, όπως λέει και το "κολλητάρι" δε σε αφορά.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος NiGhtMare

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #131 στις: Μάιος 04, 2010, 08:29:38 μμ »
Καλά όλα αυτά... καμία ωραία γκόμενα παίζει στις συναντήσεις όμως; Δεν μάθαμε...  ;D ;D
Humanity is overrated...

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #132 στις: Μάιος 04, 2010, 08:30:17 μμ »
Aν αναφέρεσαι σε' μένα, είπα εγώ κάποιου το όνομα?
Εγώ είπα "μερικοί".
Τώρα αν κάποιοι έχουν τη μύγα...
Άκου, φίλε ! Πάψε να αφήνεις υπονοούμενα και να σπιλώνεις άτομα που δε γνωρίζεις ! Ο Μάρκος είναι εξαιρετικό παιδί κι έχουμε γίνει φίλοι μέσα από το φόρουμ και τέτοιες συναντήσεις. Δεν έχεια κανένα δικαίωμα να υπονοείς τίποτα σε βάρος του. Είναι πάντα ευπρόσδεκτος στη Θεσσαλονίκη ,για΄τι όσοι τον γνώρισαν ,ξέρουν για τί άτομο πρόκειται. Εγώ συμμετείχα μια φορά σε τέτοια συνάντηση και πέρσα πολύ όμορφα ,χωρίς ...γκομενιλίκια και άλλες χυδαιότητες . Αλλά να σου πω και κάτι ; Αν δε γουστάρεις, μην έρχεσαι . Δεν έγινε και τίποτα !!!

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #133 στις: Μάιος 04, 2010, 08:35:32 μμ »
Aν αναφέρεσαι σε' μένα, είπα εγώ κάποιου το όνομα?
Εγώ είπα "μερικοί".
Τώρα αν κάποιοι έχουν τη μύγα...
Άκου, φίλε ! Πάψε να αφήνεις υπονοούμενα και να σπιλώνεις άτομα που δε γνωρίζεις ! Ο Μάρκος είναι εξαιρετικό παιδί κι έχουμε γίνει φίλοι μέσα από το φόρουμ και τέτοιες συναντήσεις. Δεν έχεια κανένα δικαίωμα να υπονοείς τίποτα σε βάρος του. Είναι πάντα ευπρόσδεκτος στη Θεσσαλονίκη ,για΄τι όσοι τον γνώρισαν ,ξέρουν για τί άτομο πρόκειται. Εγώ συμμετείχα μια φορά σε τέτοια συνάντηση και πέρσα πολύ όμορφα ,χωρίς ...γκομενιλίκια και άλλες χυδαιότητες . Αλλά να σου πω και κάτι ; Αν δε γουστάρεις, μην έρχεσαι . Δεν έγινε και τίποτα !!!

Διάβασε "φίλε" τί ακριβώς είπα, και πες μου που είπα το όνομα οποιουδήποτε, και πολύ περισσότερο αυτού που υπερασπίζεσαι.
Όσο για το αν έρθω ή δεν έρθω, δε νομίζω οτι θα σου ζητήσω άδεια.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #134 στις: Μάιος 04, 2010, 08:43:01 μμ »
φιλαρακο, για παιδια του ΠΙΚΠΑ μας περνας?
  3 αγορια μιλησαμε εδω μεσα για την επερχομενη συναντηση (sun, stratos91 και γω) και το τι θα κανουμε ειναι δικος μας λογ/σμος. καταλαβες? Ποσο φαινεται πως δεν εχεις ιδεα απο συναντησεις pde!!!
εληξε σε παρακαλω.
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος PHYSCIENCE

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #135 στις: Μάιος 04, 2010, 08:46:30 μμ »
Τέλος εγώ το ξεκίνησα και έκανα βλακεία το παραδέχομαι .
Υπάρχουν άτομα που ανεβάζουν όχι μία φορά αλλά συνεχώς συνεχως συνεχώς θέματα μουσικής ποίησης,βαφτίζουν αναβαθμιση  τον αναπληρωτή 16 ωρων και δεν ξέρω τι διάολο άλλο την ώρα που άλλοι ματώνουν.Χρειαζόμαστε βοήθεια.
Όσοι θέλουν να συνεχίσουν δικαίωμα τους να το κάνουν και δικαίωμα μου να κάνω κριτική και να ντρέπομαι.
Σταματήστε όμως να ανεβάζεται αυτην την ώρα ψηλά στο forum αυτό το θέμα .
ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ τον αγώνα που κάνουν κάποιοι επιτέλους.
Πρέπει να πάρουμε φωτιά.
Συγκεντρωθείτε επιτέλους έχουμε πόλεμο.


Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #136 στις: Μάιος 04, 2010, 08:47:49 μμ »
Ρίξε μια ματιά να δεις ποιός ξεκίνησε το θέμα για τη συνάντηση, και μετά πες μου αν έχω ιδέα ή οχι από συναντήσεις.
Εκτός βέβαια αν το πάμε τώρα στο "εγώ έχω βρεθεί σε 4 συναντήσεις, εσύ σε 2" δηλαδή συζήτηση παιδιών Δημοτικού.

Και δε σας είπα εγώ οτι είναι δικός μου λογαριασμός το τί θα κάνετε, φυσικά και είναι δικός σας.
Το θέμα συνεχίζει μόνο όσο το συνεχίζεις εσύ.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #137 στις: Μάιος 04, 2010, 08:58:11 μμ »
ακριβως αυτο, συναδελφε!
την εκανες για το λογο που ειπες οτι τωρα γινεται?
δε νομιζω.
το θεμα συνεχιζει οσο εσυ το πυροδοτεις.
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος ekfrasi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 65
  • Φύλο: Γυναίκα
  • shit happens, συχνά...
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #138 στις: Μάιος 05, 2010, 03:02:36 πμ »
Τέλος εγώ το ξεκίνησα και έκανα βλακεία το παραδέχομαι .
Υπάρχουν άτομα που ανεβάζουν όχι μία φορά αλλά συνεχώς συνεχως συνεχώς θέματα μουσικής ποίησης,βαφτίζουν αναβαθμιση  τον αναπληρωτή 16 ωρων και δεν ξέρω τι διάολο άλλο την ώρα που άλλοι ματώνουν.Χρειαζόμαστε βοήθεια.
Όσοι θέλουν να συνεχίσουν δικαίωμα τους να το κάνουν και δικαίωμα μου να κάνω κριτική και να ντρέπομαι.
Σταματήστε όμως να ανεβάζεται αυτην την ώρα ψηλά στο forum αυτό το θέμα .
ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ τον αγώνα που κάνουν κάποιοι επιτέλους.
Πρέπει να πάρουμε φωτιά.
Συγκεντρωθείτε επιτέλους έχουμε πόλεμο.

Φίλτατε... εγώ είμαι ένας απο αυτούς... που ανεβάζουν τη μουσική, την ποίηση και τις  λοιπές 'μαλακίες'... και προφανώς δικαιούμαι να απαντήσω...
Καλά κάνεις εσύ...
Στο" μενού" επάνω έχει 2 επιλογές...
Κώδικας: [Επιλογή]
Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταία επίσκεψη.
Εμφάνιση νέων απαντήσεων στα μηνύματά σας.
Αν διαβάζεις μόνο την πρώτη επιλογή και σε ενοχλεί οτι άλλοι άνθρωποι απασχολούνται και με άλλα θέματα εκτός των "δίκαιων" καλά κάνεις... μπορείς να επιλέγεις μόνο την δεύτερη. Η και ή εννοώ, να διαβάζεις όλο το φόρουμ, όπως εγώ πχ η "γελοία" (do not worry.. I won't blame you, εγώ με αυτο-χαρακτηρίζω).

Ο πόλεμος που έχουμε. είναι σχετικός..., εγώ π.χ. έχω πόλεμο με τη βλακεία εδώ και μια γενιά... με τους ηλίθιους 40 χρόνια, με το κατεστημένο 20, με το 'ανύπαρκτο προλεταριάτο' 20, με τους ιμπεριαλιστές αστούς'  20 επίσης.. ε καί?

Καταφύγιο είναι κάποια threads του  pde, για κάποιους απο εμάς, απο την καθημερινότητα και τους πολέμους της.

Εγώ, προσωπικά έχω πάρει φωτιά, είμαι φωτιά... χρόνια τώρα, και πολεμάω, sorry αν δεν είναι ο ίδιος πόλεμος με το δικό σου...

Εγώ δεν ντρέπομαι ποτέ για το δικαίωμα του άλλου πάντως, να έχει άλλη άποψη/γνώμη/στάση

Υ.Γ.
In pc language this thread would be called a "potential flame", αν ξέρεις τι λέω... αν όχι ΟΚ.
nothing personal!


Μπαίνω να διαβάσω τι έγινε στην Θεσσαλονίκη και διαβάζω....
Ρε συνάδελφοι άλλη ώρα δεν μπορείτε να βρείτε ?

Ρε τι φρου φρού και αρώματα είναι αυτά ? ? ? ? ?
Δεν αφήνετε τα κουβαδάκια σας μερικοί .
Την ίδια ώρα που άλλοι κάνουν κατάληψη δελτίου ,
οι συντοπίτες μου ασχολούνται με γνωριμίες ?

Θεσσαλονικείς κατεβήκαμε Αθήνα μπροστά στο υπουργείο και απέναντι στα ΜΑΤ και κάποιοι παίζουν με κορδελίτσες ? ? ?

Μα καλέ μου  συντοπίτη εδώ δε γράφουμε τι έγινε ή τι θα κάνουμε "αγωνιστικά"... το θέμα  είναι "Συνάντηση Θεσσαλονικέων" που είναι υπο-θέμα του  Διάφορα θέματα για την Εκπαίδευση που είναι υπο-θέμα του Τίποτε άλλο;

Αν έβλεπες την πρώτη ανάρτηση του θέματος έλεγε:
Λοιπόοον, μια που μάλλον είμαστε και αρκετοί Θεσσαλονικείς, όπως φαίνεται από τα εκατομύρια μόρια μετάθεσης που χρειαζόμαστε για να έρθουμε Θεσσαλονίκη, αν ποτέ διοριστούμε, λέγαμε με κάτι παιδιά να συναντηθούμε να δούμε ποιοί είμαστε....
Σ' αυτό το νήμα προτείνω να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες...

Υ.Γ. 1. Δε πρόκειται για συγκέντρωση διαμαρτυρίας, αλλά για συνάντηση, οπότε ελπίζω να έρθει κανένα άτομο.


Όπως (εύχομαι) να καταλαβαίνεις λοιπόν, οι κορδελίτσες, τα φρου φρου και τα αρώματα είναι εντός θέματος.
Το να είμαστε στην τελική απέναντι στα ΜΑΤ, ή με σπασμένες μύτες είναι κάτι που μπορούμε, και αυτό, να το συζητήσουμε... δεν είναι κακό!
Εμένα το να πάρω το κουβαδάκι μου και να πάιζω (ακόμα και σε άλλη παραλία) δε με πειράζει καθόλου, αφού θα είμαι και με άλλα "παιδκάκια"

Πάντως αν θελήσεις να έρθεις και εσύ εγω θα σε παίξω...

Ε, είναι μερικοί εδώ μέσα που (νομίζουν οτι) βρήκανε το φόρουμ τρόπο για να βγάλουν γκόμενα.
Άλλωστε τί τους νοιάζει για την εκπαίδευση, αφού δεν εργάζονται ως εκπαιδευτικοί.

Έλεος πια, όλα στη ζωή τους γύρω από αυτό περιστρέφονται.

Αγαπημένε... μια που σε παρέθεσα πιο πάνω...
Εσύ το ξεκίνησες αυτό το θέμα... ( Εγώ ταπεινά σε ευχαριστώ, γιατί μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω κάποιους υπέροχους ανθρώπους χωρίς να είναι πίσω απο την οθόνη τους, και εύχομαι και περισσότερους)

Για τα γκομενικά... (μια που εγώ δε θα βγάλω γκόμενα χαχαχα) έχω να πώ ένα... Χρονόμυγες ή ταιμ φλάις..
ο έχων το φλάι φλαγιάζεται...

Ε καί?
Αν υπάρχουν (θού Κύριε...) και κάποιοι τέτοιοι, τι έγινε?

Εδω (νομίζω) μιλάμε για το να συναντηθούμε, εμείς.. εμείς οι Θεσσαλονικείς,  να πιούμε ένα καφέ, να δούμε τις φάτσες μας, να πούμε για τα κοινά μας προβλήματα και για να ξεφύγουμε και στη τελική απο το φόρουμ.

Ως φιλόξενοι, δεχόμαστε και εκτός πόλεως (θα ήταν αγένεια άλλωστε να μη το κάνουμε), αλλά σοβαρά, αυτό νομίζουμε
 ο ένας για τον άλλο?
Όποιος ανάμεσα μας είναι μαλάκας στην τελική (ακόμα και αν δε το ξέρει ο ίδιος) θα φανεί... είναι σαν τον εγωισμό.. το ξέρουν όλοι γύρω σου και το παίρνεις χαμπάρι τελευταίος ... ε καί; Οποιος δεν είναι δε φοβάται και τίποτα!

Μα το Θεό τώρα, θα χαλάσουμε τις καρδιές μας για το τίποτα?

Μια που εγώ το ανέσυρα (απο την τρελή μου τη χαρά)  το θέμα να 'ξανα-συναντηθούμε΄, σκεφτείτε το...

Sorry, αν έθιξα 2 διαφορετικά θέματα σε μία απάντηση αλλά , όλως παραδόξως νυστάζω...

1 άδικες νομίζω οι κατηγορίες του γιατί μιλάμε για συνάντηση ... ο έχων τα ώτα να ακούει ας ακούει
2 το ποιος θα έρθει και γιατί, θα φανεί...


ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ξαναλέω... ημερομηνίες να πούμε



Μόνο δύο "βιομηχανίες" λένε τους πελάτες τους "χρήστες" :) η 2η είναι οι υπολογιστές.

Αποσυνδεδεμένος domenica

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1170
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Συνάντηση Θεσσαλονικέων
« Απάντηση #139 στις: Μάιος 05, 2010, 08:23:30 πμ »
Επειδή δεν έχω καμμία διάθεση να έρθω σε προσωπική αντιπαράθεση με κανένα ,δεν θα αναφέρω το συγκεκριμένο σχόλιο που νιώθω ότι προσέβαλλε αρκετούς απο μας ( θέλω να πιστεύω πως η πρόθεση δεν ήταν αυτή).

Δεν θα κάνω το λάθος να κρίνω το κίνητρο της καρδιάς του άλλου ,κυρίως όταν είναι ένα πρόσωπο που δεν το γνωρίζω ( και ίσως μια "συνάντηση Θεσσαλονικέων" θα έδινε την ευκαιρία αυτή) αλλά είμαι σίγουρη πως η αληθινή ζωή του βρίσκεται εκτός φόρουμ και παρόλα τα  καθημερινά προβληματα που αντιμετωπίζει ,επιλέγει και τους τρόπους που αποτελούν τη δική του ξεκούραση ,το δικό του καταφύγιο..
Δεν θα απολογηθώ για την αγάπη μου να "ταξιδεύω" με μουσικές και ποιήματα και ακόμα αναρωτιέμαι αν κάποιος που επιλέγει να μένει εκτός σφοδρών (και άσκοπων) αντιπαραθέσεων σε αρκετά θέματα στο φόρουμ,να μην εκφράζεται με σχόλια υβριστικά και προσβλητικά (όπως γίνεται καθημερινά σε άλλα "σοβαρά" θέματα του φόρουμ) αλλά να σέβεται τους συνομιλητές του ,σε τι θα μπορούσε να τους ενοχλεί;
Ποιός μπορεί να κρίνει μια τέτοια συμπεριφορά με τη βεβαιότητα μάλιστα πως ο συνομιλητής του δεν έχει τη δική του "φλόγα" στην καρδιά;
Δεν θα πω περισσότερα , από αυτό:

"Κι αν σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές
είναι γιατί τ’ ακούς γλυκότερα, κι η φρίκη
δεν κουβεντιάζεται γιατί είναι ζωντανή
γιατί είναι αμίλητη και προχωράει·
στάζει τη μέρα, στάζει στον ύπνο
μνησιπήμων πόνος."

Γιώργος Σεφέρης


" ο κόσμος μόνο όταν τον μοιράζεσαι υπάρχει "
   Τάσος Λειβαδίτης

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160021
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 683
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 650
Σύνολο: 651

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.