*

Αποστολέας Θέμα: Αυγουστο οι τελικοι πίνακες;;;;;;;;;;  (Αναγνώστηκε 5492 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mauri_agelada

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Άντρας
  • οταν η εκπαιδευση παιδευει και τους εκπαιδευτες
    • Προφίλ
Απ: Αυγουστο οι τελικοι πίνακες;;;;;;;;;;
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 10, 2009, 10:26:43 πμ »
εξαρτάται μάλλον από την ειδικότητα θα έλεγα αλλά και από την περιοχή διορισμού ποου σε ενδιαφέρει!
για παράδειγμα φιλόλογος στην Α' Ιωαννίνων όπως μου έχουν πει είναι δύσκολο και με 120 μόρια (εννοώντας βέβαια και τα μόρια των μονίμων από τα σχολεία στα οποία έχουν υπηρετήσει, ώστε να μετατεθούν στην Α')!    οπότε καταλαβαίνεις!

για  Α' Θεσσαλονίκης και για εμάς τους Βιολόγους μάλλον είναι πολύ-πολύ δύσκολο!   (όχι οτι εμένα προσωπικά θα με ενδιέφερε αλλα λέμε.).
 όσο για αυτό που είπε  η "Αγάπη" είναι αλήθεια,   γιατί να διοριστεί κάποιος που προφανώς έχει υποχρεώσεις (ίσως παντρεμένος , παιδια κτλ..) και μπορεί να βολευτεί καλύτερα σε πειριοχή κοντά στο σπίτι του σαν αναπληρωτής, ενώ σαν μ΄νιμος μπορεί να διοριστεί στα Δωδεκάνησα και να πρέπει να παραμείνει χρόνια μέχρι να μαζέψει τα μόρια που θα χρειαστεί για να πλησιάσει ξανά το μέρος στο οποίο ήταν??!!!!


εγώ ήθελα να ρωτήσω, με αφορμή τον Τιτλο,     οι  τελικοί πίνακες αναπληρωτών, Ωρομισθίων και Διορισμών περιμένουμε να βγουν τόσο αργά????

δεν υποτίθεται ότι μέχρι 25 θα ανακοινώνονταν ώστε  τέλος του μήνα να κάναμε τα χαρτιά για μόνιμο διορισμό (όσοι και αν βέβαια είχαμε το δικάιωμα)???


« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 10, 2009, 10:35:33 πμ από mauri_agelada »
ΠΕ0404
ετσι απλα....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αυγουστο οι τελικοι πίνακες;;;;;;;;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:23:19 »

Αποσυνδεδεμένος BALLET

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αυγουστο οι τελικοι πίνακες;;;;;;;;;;
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 10, 2009, 08:52:56 μμ »
θα ήθελα και εγώ να κάνω την ίδια ερώτηση.Κανενα νέο για τοπότε περιμένουμε τους πίνακες;

Αποσυνδεδεμένος syrrahm

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1951
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αυγουστο οι τελικοι πίνακες;;;;;;;;;;
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 11, 2009, 06:10:49 μμ »
Βλέπω ότι δεν έχουν βγει ακόμη οριστικά αποτελέσματα (ΑΣΕΠ) των ειδικοτήτων που είχαν βγει τα προσωρινά τους στις 19 Ιουνίου. Χωρίς τα οριστικά δεν μπορούν να βγουν οι πίνακες  αναπληρωτών αλλά και   διορισμών,24μηνου.Μην ξεχνάμε ότι κάποιοι μπορεί να εντάχθηκαν στο 24μηνο χάρη στον τελευταίο ασεπ. Επομένως , οι πρώτοι πίνακες μάλλον δεν θα βγούν κατά τις 20 Ιουλίου , όπως πέρσι , αλλά αργότερα , τουλάχιστον για τις περισσότερες ειδικότητες. (εκτός κι αν τους βγάζουν με δόσεις)

Αποσυνδεδεμένος smarw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1060
    • Προφίλ
Απ: Αυγουστο οι τελικοι πίνακες;;;;;;;;;;
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 11, 2009, 06:20:06 μμ »
έτσι πιδτεύω κι εγώ. περσι είχαν βγέι γυρω στις 20/7 οι προσωρινοί αλλά δεν είχαμε ασεπ. φέτος ας βγουν αρχες αυγούστου και θα μαστε και ευχαριστημένοι.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160211
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 818
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 595
Σύνολο: 612

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.09 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.