*

Αποστολέας Θέμα: Μόρια ωρομισθίων  (Αναγνώστηκε 3976 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος evi_poly

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 17, 2009, 12:25:08 μμ »
αυτο που λέτε με τα τηλέφωνα στη δευτεροβάθμια...σου λένε πρόθυμα ή το θεωρούν αγγαρεία να σε ενημερώσουν? εγώ είμαι απο δυτική μακεδονία και όντως μου φαίνεται παράξενο απο δεκέμβριο να πήραν με 0 μόρια! άρα έχουμε πολλές ελπίδες με τα 12 ε???
I've learned that everyone wants to reach the top of the mountain, but all the happiness and growth occurs while you are climbing it..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:49:51 »

Αποσυνδεδεμένος christinabibika

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 17, 2009, 03:55:42 μμ »
Eγω οσες φορες πηρα με ενημερωσαν χωρις κανενα προβλημα,τολμω να πω οτι ηταν κ εξυπηρετικες.Παντως ισχυει οτι σε μερικες περιοχες παιρνουν κ χωρις προυπηρεσια.Οταν μιλησα με κυκλαδες μου ειπε οτι καλουσε πολλα ατομα,δεν πηγαιναν κ ετσι μερικες θεσεις δεν καλυφθηκαν!Οσο για τα μορια σου  εμενα την πρωτη φορα με πηραν με 10 μορια αλλα απο φεβρουαριο οποτε μην απογοητευτεις αν αργησουν.Απλα επειδη μπηκαν ατομα κ απο οαεδ δεν ξερω ποσο θα επηρεαστουν οι πινακες ωρομισθιων φετος.

Αποσυνδεδεμένος evi_poly

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 17, 2009, 11:52:52 μμ »
Eγω οσες φορες πηρα με ενημερωσαν χωρις κανενα προβλημα,τολμω να πω οτι ηταν κ εξυπηρετικες.Παντως ισχυει οτι σε μερικες περιοχες παιρνουν κ χωρις προυπηρεσια.Οταν μιλησα με κυκλαδες μου ειπε οτι καλουσε πολλα ατομα,δεν πηγαιναν κ ετσι μερικες θεσεις δεν καλυφθηκαν!Οσο για τα μορια σου  εμενα την πρωτη φορα με πηραν με 10 μορια αλλα απο φεβρουαριο οποτε μην απογοητευτεις αν αργησουν.Απλα επειδη μπηκαν ατομα κ απο οαεδ δεν ξερω ποσο θα επηρεαστουν οι πινακες ωρομισθιων φετος.
για ποια περιφέρεια μιλάς συγκεκριμένα? αν μας κάνουν ποτέ την τιμή να βγάλουν τους πίνακές μας....!
I've learned that everyone wants to reach the top of the mountain, but all the happiness and growth occurs while you are climbing it..

Αποσυνδεδεμένος Nephele

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 18, 2009, 01:35:30 πμ »
Με 16 μόρια υπάρχει περίπτωση να με καλέσουν ως ωρομίσθια Κεντρική Μακεδονία ή όχι;;; Εάν ναι, γνωρίζει κανείς πότε περίπου θα μας καλέσουν; Είμαι "νέα" και δεν γνωρίζω καλά το σύστημα. Οπότε δεν ξέρω τι να περιμένω.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:49:51 »

Αποσυνδεδεμένος christinabibika

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 18, 2009, 04:13:30 μμ »
Eγω οσες φορες πηρα με ενημερωσαν χωρις κανενα προβλημα,τολμω να πω οτι ηταν κ εξυπηρετικες.Παντως ισχυει οτι σε μερικες περιοχες παιρνουν κ χωρις προυπηρεσια.Οταν μιλησα με κυκλαδες μου ειπε οτι καλουσε πολλα ατομα,δεν πηγαιναν κ ετσι μερικες θεσεις δεν καλυφθηκαν!Οσο για τα μορια σου  εμενα την πρωτη φορα με πηραν με 10 μορια αλλα απο φεβρουαριο οποτε μην απογοητευτεις αν αργησουν.Απλα επειδη μπηκαν ατομα κ απο οαεδ δεν ξερω ποσο θα επηρεαστουν οι πινακες ωρομισθιων φετος.
για ποια περιφέρεια μιλάς συγκεκριμένα? αν μας κάνουν ποτέ την τιμή να βγάλουν τους πίνακές μας....!
Οι Κυκλαδες κ τα Δωδεκανησα ανηκουν περιφερεια Νοτιου Αιγαιου

Αποσυνδεδεμένος aphrodite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση! ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 18, 2009, 06:55:14 μμ »
Με 16 μόρια υπάρχει περίπτωση να με καλέσουν ως ωρομίσθια Κεντρική Μακεδονία ή όχι;;; Εάν ναι, γνωρίζει κανείς πότε περίπου θα μας καλέσουν; Είμαι "νέα" και δεν γνωρίζω καλά το σύστημα. Οπότε δεν ξέρω τι να περιμένω.

Γεια σου, Nephele! Πέρσι με 15,++ μόρια με κάλεσαν πρώτα από Πέλλα και μετά από Χαλκιδική (κι εκεί σταμάτησα!  :) ). Αρχές Οκτώβρη υπέγραψα σύμβαση. Σίγουρα θα σε καλέσουν, το θέμα για φέτος είναι αν θα γίνει σύντομα (όπως πέρσι) κι αν δεν επηρεαστούν ΚΑΙ οι ωρομίσθιοι από τους ΟΑΕΔίτες.
Καλή τύχη!!

Αποσυνδεδεμένος Nephele

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 18, 2009, 10:59:22 μμ »
Ευχαριστώ πολύ aphrodite για την απάντηση και για τις ευχές!!! Ήσουν σαφέστατη. Εύχομαι καλή τύχη και σε σένα! :)

Αποσυνδεδεμένος bettina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 474
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 29, 2009, 11:30:04 πμ »
καλημερα.ξερει κανεις στην περιφερεια στερεας ποσους ωρομισθιους πηραν περσι και ποσα μορια ειχε ο τελευταιος που καλεσαν?

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Μόρια ωρομισθίων
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 29, 2009, 03:16:09 μμ »
Απο τις Α/βαθμιες και τις Β/βάθμιες είναι υποχρεωμένοι να σας ενημερώνουν. Εγώ πέρσι έπαιρνα συνέχεια στην Α/βάθμια Δυτ. Θεσσαλονίκης, που μ'ενδιέφερε και οι κοπέλες ήταν πολύ εξυπηρετικές. Μου λέγαν πάντα τη σειρά μου και σε ποιο νούμερο έχουν φτάσει, οπότε στο περίπου ήξερα τι μου γίνεται.
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160776
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 478
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 464
Σύνολο: 474

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.055 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.