*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?  (Αναγνώστηκε 146320 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nanakimou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #364 στις: Αύγουστος 29, 2011, 12:59:35 μμ »
Ενιαίος Πίνακας Αναπληρωτών ΠΕ60 (μετά τους διορισμούς) 2011-2012
http://www.pde.gr/index.php?action=tpmod;dl=item535

ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο και τον κόπο σου demetroula!!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:02:26 »

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #365 στις: Αύγουστος 29, 2011, 01:05:31 μμ »
Δεν είμαι και τόσο κάτω, είμαι στη μέση αν σκεφτεί κανείς οτι με τους απόφοιτους του Ιουνίου ο πίνακας μηδενικής έχει πλέον 3.000 και βάλε, και είναι αισιόδοξοι ακόμη και οι καινούριοι...τέλος πάντων, ότι είναι να γίνει θα γίνει σύντομα, οπότε καλή αναμονή...
Α, νόμιζα ότι είσαι στους αποφοίτους Ιουνίου. Αν δεν είσαι μάλλον θα σε καλέσουν.
ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο και τον κόπο σου demetroula!!!  ;D
Παρακαλώ!
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος jella

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #366 στις: Αύγουστος 29, 2011, 01:10:30 μμ »
κορίτσια καλησπέρα και καλό μας κουράγο, με θέση γύρω στο 1070 μετά τον πίνακα της Demetroula  πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες για πρώτη φάση όπως πέρσι ή αργότερα?

Αποσυνδεδεμένος vasouli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Life is wooondeeerfuuul..
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #367 στις: Αύγουστος 29, 2011, 01:16:14 μμ »
Βρε παιδιά συγγνώμη δεν θέλω να προκαλέσω αναστάτωση αλλά οι κοπέλες που είναι σε νούμερο στο 2000 και μέτα δεν νομίζω ότι πρέπει να περιμένουν αναπλήρωση. Είναι προσωπική μου γνώμη και ξαναλέω ότι το γράφω όχι για να προκαλέσω αναστάτωση αλλά για να μην ελπίζουν και περιμένουν άδικα. Επίσης το γράφω γιατί βλέπω ότι κάθε χρόνο τέτοιο καιρό όλοι λένε για 2000 αναπληρώσεις στους νηπιαγωγούς και στο τέλος της χρονιάς βλέπουμε ότι ποτέ δεν επιβεβαιώνεται κάτι τέτοιο. Ούτε τα περσινά νούμερα έφτασαν τόσο πολύ στους νηπιαγωγούς (δεν ξεπέρασαν το νούμερο 2000) και ουσιαστικά πιστεύω ότι την διετία που έρχεται αναπληρωτές θα δουλέψουν αυτοί που δούλεψαν και τα προηγούμενα χρόνια. Αλλά ακόμα κι αν γίνει ένα θαύμα και οι αναπληρώσεις ξεπεράσουν τις 2000 στους νηπιαγωγούς καταλαβαίνετε όλοι ότι αυτοί που είναι στο 2000 θα κληθούν για ελάχιστο καιρό.
Κοίτα, κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος. Αλλά εγώ σου λέω το άλλο. Πέρυσι πήραν 1900 αναπληρωτές, αλλά διόρισαν 350. Φέτος που διόρισαν 60 θα πάρουν 2190 αναπληρωτές. Δηλαδή μέχρι τη θέση 2100 περίπου.

 ++++++++μφωνώ!!Εξάλλου η θετική σκέψη δεν έβλαψε ποτέ κανέναν, αν είναι να απογοητευτούμε ας απογοητευτούμε μια κ' καλή όταν θα συντρέχει λόγος, προς το παρόν δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο εκτός απ'το να περιμένουμε..
Demetroula σ'ευχαριστούμε για το πίνακα, είμαι κ λίγο πιο πάνω απ'οτι περίμενα!
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:02:26 »

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #368 στις: Αύγουστος 29, 2011, 01:24:43 μμ »
++++++++μφωνώ!!Εξάλλου η θετική σκέψη δεν έβλαψε ποτέ κανέναν, αν είναι να απογοητευτούμε ας απογοητευτούμε μια κ' καλή όταν θα συντρέχει λόγος, προς το παρόν δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο εκτός απ'το να περιμένουμε..
Demetroula σ'ευχαριστούμε για το πίνακα, είμαι κ λίγο πιο πάνω απ'οτι περίμενα!
Χαχα! Παρακαλώ!
κορίτσια καλησπέρα και καλό μας κουράγο, με θέση γύρω στο 1070 μετά τον πίνακα της Demetroula  πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες για πρώτη φάση όπως πέρσι ή αργότερα?
Νομίζω, ναι. Αν όχι στην Α' τότε στη Β', πάντως μέσα στο Σεπτέμβρη.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος regi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #369 στις: Αύγουστος 29, 2011, 02:41:20 μμ »
Βρε παιδιά συγγνώμη δεν θέλω να προκαλέσω αναστάτωση αλλά οι κοπέλες που είναι σε νούμερο στο 2000 και μέτα δεν νομίζω ότι πρέπει να περιμένουν αναπλήρωση. Είναι προσωπική μου γνώμη και ξαναλέω ότι το γράφω όχι για να προκαλέσω αναστάτωση αλλά για να μην ελπίζουν και περιμένουν άδικα. Επίσης το γράφω γιατί βλέπω ότι κάθε χρόνο τέτοιο καιρό όλοι λένε για 2000 αναπληρώσεις στους νηπιαγωγούς και στο τέλος της χρονιάς βλέπουμε ότι ποτέ δεν επιβεβαιώνεται κάτι τέτοιο. Ούτε τα περσινά νούμερα έφτασαν τόσο πολύ στους νηπιαγωγούς (δεν ξεπέρασαν το νούμερο 2000) και ουσιαστικά πιστεύω ότι την διετία που έρχεται αναπληρωτές θα δουλέψουν αυτοί που δούλεψαν και τα προηγούμενα χρόνια. Αλλά ακόμα κι αν γίνει ένα θαύμα και οι αναπληρώσεις ξεπεράσουν τις 2000 στους νηπιαγωγούς καταλαβαίνετε όλοι ότι αυτοί που είναι στο 2000 θα κληθούν για ελάχιστο καιρό.
Κοίτα, κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος. Αλλά εγώ σου λέω το άλλο. Πέρυσι πήραν 1900 αναπληρωτές, αλλά διόρισαν 350. Φέτος που διόρισαν 60 θα πάρουν 2190 αναπληρωτές. Δηλαδή μέχρι τη θέση 2100 περίπου.

Όταν λες για λίγο καιρό τι εννοείς;Μετά τα Χριστούγεννα?Ζήτω που καήκαμε!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος AnnaB

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4178
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #370 στις: Αύγουστος 29, 2011, 02:59:10 μμ »
κορίτσια καλησπέρα και καλό μας κουράγο, με θέση γύρω στο 1070 μετά τον πίνακα της Demetroula  πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες για πρώτη φάση όπως πέρσι ή αργότερα?

Μέσα στο Σεπτέμβρη να το περιμένεις, τώρα αν είσαι στην Α' ή στη Β' φάση δεν ξέρω..
Όσα κομμάτια και αν μπορέσεις να ενώσεις,
δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις...

https://www.youtube.com/watch?v=4rU6GYvCqOA

Αποσυνδεδεμένος Boldini

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 790
  • Φύλο: Γυναίκα
  • όχι άλλο κάρβουνο(ΠΕ60)
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #371 στις: Αύγουστος 29, 2011, 03:22:25 μμ »
κορίτσια καλησπέρα και καλό μας κουράγο, με θέση γύρω στο 1070 μετά τον πίνακα της Demetroula  πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες για πρώτη φάση όπως πέρσι ή αργότερα?

πιστεύω Α φάση.και γω στο 1200 είμαι περίπου και θέλω να πιστεύω πως θα ξαναφύγω στην Α φάση

Αποσυνδεδεμένος try more..

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #372 στις: Αύγουστος 29, 2011, 03:46:04 μμ »
Σ ευχαριστούμε πολύ για τον πίνακα Demetroula!!

Αποσυνδεδεμένος trikie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #373 στις: Αύγουστος 29, 2011, 03:47:14 μμ »
[Όταν λες για λίγο καιρό τι εννοείς;Μετά τα Χριστούγεννα?Ζήτω που καήκαμε!!!
[/quote]

Regi γράφεις ότι είσαι στην θέση 2042 πριν τους διορισμούς. Άρα αν αφαιρέσουμε 60 πας στο 1982. Προσωπικη μου γνωμη (μην πέσετε να με φάτε), νομίζω πως δεν έχεις πιθανότητες να καλεστείς. Αλλά εάν καλεστείς ( σου δίνω ένα ποσοστό 5%) θα σου δώσω ένα παράδειγμα για το τι εννοώ ελάχιστο καιρό. Πέρσι από ότι έψαξα στο διαδίκτυο κι εάν δεν κάνω λάθος η ΙΑ φάση (δηλαδή η 11η φάση) αναπληρωτών νηπιαγωγών έγινε στις 29 Απριλιόυ και κάλεσαν 1 άτομο που είχε το νούμερο 1843 και την καλούσαν να αναλάβει υπηρεσία από 2έως 4 Μαϊου. Αυτό το άτομο δούλεψε για 2 μήνες εάν βέβαια αποδέκτηκε τη θέση. Δεν είμαι σίγουρη αν αυτή ήταν η τελευταία φάση αναπληρωτών για πέρσι, από ότι έψαξα δεν μπόρεσα να βρώ άλλη φάση μετέπειτα, αλλά αυτό εννοώ όταν λέω για ελάχιστο καιρό (2 μήνες).

Αποσυνδεδεμένος regi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #374 στις: Αύγουστος 29, 2011, 06:34:50 μμ »
[Όταν λες για λίγο καιρό τι εννοείς;Μετά τα Χριστούγεννα?Ζήτω που καήκαμε!!!

Regi γράφεις ότι είσαι στην θέση 2042 πριν τους διορισμούς. Άρα αν αφαιρέσουμε 60 πας στο 1982. Προσωπικη μου γνωμη (μην πέσετε να με φάτε), νομίζω πως δεν έχεις πιθανότητες να καλεστείς. Αλλά εάν καλεστείς ( σου δίνω ένα ποσοστό 5%) θα σου δώσω ένα παράδειγμα για το τι εννοώ ελάχιστο καιρό. Πέρσι από ότι έψαξα στο διαδίκτυο κι εάν δεν κάνω λάθος η ΙΑ φάση (δηλαδή η 11η φάση) αναπληρωτών νηπιαγωγών έγινε στις 29 Απριλιόυ και κάλεσαν 1 άτομο που είχε το νούμερο 1843 και την καλούσαν να αναλάβει υπηρεσία από 2έως 4 Μαϊου. Αυτό το άτομο δούλεψε για 2 μήνες εάν βέβαια αποδέκτηκε τη θέση. Δεν είμαι σίγουρη αν αυτή ήταν η τελευταία φάση αναπληρωτών για πέρσι, από ότι έψαξα δεν μπόρεσα να βρώ άλλη φάση μετέπειτα, αλλά αυτό εννοώ όταν λέω για ελάχιστο καιρό (2 μήνες).
[/quote]

Κατάλαβα αρα να κανω τα χαρτια στο τόπο μου που ζητανε νηπιαγωγο για το κδαπ(κεντρο δημιουργικησ απασχολησησ παιδιων)...απλα ήλπιζα....τι κριμα!!!σε ευχαριστωωω για την διαφωτηση
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος epapan

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έρχονται και καλύτερα. Don't panic!!!!
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #375 στις: Αύγουστος 29, 2011, 10:15:13 μμ »
Καλύτερα να κάνεις τα χαρτιά σου. Καλή επιτυχία!!!!

Αποσυνδεδεμένος olgaa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #376 στις: Αύγουστος 30, 2011, 12:58:42 πμ »
με τον πινακα της demetroula ειμαι μειον 50 θεσεις κατω κ οχι 60. Μόνο εγω ή και καποιος αλλος?

Αποσυνδεδεμένος arietta

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΖΗΣΤΕ ΜΕ ΤΡΕΛΑ,Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές θα πάρουν φέτος?
« Απάντηση #377 στις: Αύγουστος 30, 2011, 01:50:05 πμ »
εγω ειμαι 20 θεσεισ.παιζει ρολο το ποσο ψηλα στο πινακα ησουν γιατι υπαρχουν ατομα που διοριστικαν με σειρα πανω απο 800 ή και 1000.Για αυτο μπορει να μην εισαι 60 θεσεις πιο πανω .Α! και 5 δεν υπηρχαν καν στο πινακα απο την αρχη.Καλο σου βραδυ ελπιζω να βοηθησα

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32305
  • Τελευταία: Efiu
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160545
  • Σύνολο θεμάτων: 19220
  • Σε σύνδεση σήμερα: 926
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 865
Σύνολο: 868

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.