*

Αποστολέας Θέμα: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;  (Αναγνώστηκε 6848 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Εύη

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« στις: Αύγουστος 28, 2009, 10:02:45 πμ »
Καλημέρα παιδιά! Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που τον ενημέρωσαν από το ΑΣΕΠ για να πάει να δει το γραπτό του. Υπάρχει; Πότε να περιμένουμε να μας ενημερώσουν;
Ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:20:02 »

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 29, 2009, 11:06:47 πμ »
Aφήστε τους ανθρώπους ρε παιδιά να κάνουν κανένα μπανάκι...να πάρουν λίγο χρωματάκι...
Με τα πρωτοβρόχια κάτι θα γίνει!
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος katiafil

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 29, 2009, 09:39:19 μμ »
Aφήστε τους ανθρώπους ρε παιδιά να κάνουν κανένα μπανάκι...να πάρουν λίγο χρωματάκι...
Με τα πρωτοβρόχια κάτι θα γίνει!

Αν κάνω κάποια αίτηση τώρα υπάρχει περίπτωση να δω το γραπτό μου ή έχει λήξει κάποια προθεσμία;;

Αποσυνδεδεμένος max

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 30, 2009, 12:05:26 μμ »
Καλημέρα παιδιά! Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που τον ενημέρωσαν από το ΑΣΕΠ για να πάει να δει το γραπτό του. Υπάρχει; Πότε να περιμένουμε να μας ενημερώσουν;
Ευχαριστώ πολύ!

πρόπερσι σε παρόμοιο αίτημα μου με ειδοποίησαν το ....Νοέμβριο.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:20:02 »

Αποσυνδεδεμένος marika

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 23, 2009, 08:50:15 μμ »
Παιδιά αρχές Ιουλίου είχα κάνει αίτηση στον ΑΣΕΠ να δω το γραπτό μου στην ειδική διδακτική.
Σήμερα μου έστειλαν με το ταχυδρομείο απάντηση όπου με ενημερώνουν για τη διαδικασία της ''επίδειξης του γραπτού'': αν θέλω να δω το γραπτό μου πρέπει να παραδώσω την ταυτότητά μου και το κινητό μου σε υπάλληλο του ΑΣΕΠ, ο οποίος θα με εποπτεύει κιόλας κατά την διάρκεια της επίδειξης του γραπτού μου. Μπορώ να κρατήσω σύντομες σημειώσεις από τις απαντήσεις μου, αλλά απαγορεύεται η βιντεοσκόπηση ή η φωτογραφία με το κινητό καθώς και η φωτοτύπηση του γραπτού.
Αν συμφωνώ με αυτές τις προυποθέσεις  να επικοινωνήσω στα τηλέφωνα ... για να κανονιστεί το ραντεβού.
''Nobody expects the Spanish Inquisition''

Αποσυνδεδεμένος dimstella

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 23, 2009, 08:57:27 μμ »
Παιδιά αρχές Ιουλίου είχα κάνει αίτηση στον ΑΣΕΠ να δω το γραπτό μου στην ειδική διδακτική.
Σήμερα μου έστειλαν με το ταχυδρομείο απάντηση όπου με ενημερώνουν για τη διαδικασία της ''επίδειξης του γραπτού'': αν θέλω να δω το γραπτό μου πρέπει να παραδώσω την ταυτότητά μου και το κινητό μου σε υπάλληλο του ΑΣΕΠ, ο οποίος θα με εποπτεύει κιόλας κατά την διάρκεια της επίδειξης του γραπτού μου. Μπορώ να κρατήσω σύντομες σημειώσεις από τις απαντήσεις μου, αλλά απαγορεύεται η βιντεοσκόπηση ή η φωτογραφία με το κινητό καθώς και η φωτοτύπηση του γραπτού.
Αν συμφωνώ με αυτές τις προυποθέσεις  να επικοινωνήσω στα τηλέφωνα ... για να κανονιστεί το ραντεβού.


να επισημάνω οτι αναφέρει "επίδειξη αντίγραφου του γραπτού" και όχι "επίδειξη του γραπτού"

Αποσυνδεδεμένος fivo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1774
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 02:47:14 μμ »
Παιδιά αρχές Ιουλίου είχα κάνει αίτηση στον ΑΣΕΠ να δω το γραπτό μου στην ειδική διδακτική.
Σήμερα μου έστειλαν με το ταχυδρομείο απάντηση όπου με ενημερώνουν για τη διαδικασία της ''επίδειξης του γραπτού'': αν θέλω να δω το γραπτό μου πρέπει να παραδώσω την ταυτότητά μου και το κινητό μου σε υπάλληλο του ΑΣΕΠ, ο οποίος θα με εποπτεύει κιόλας κατά την διάρκεια της επίδειξης του γραπτού μου. Μπορώ να κρατήσω σύντομες σημειώσεις από τις απαντήσεις μου, αλλά απαγορεύεται η βιντεοσκόπηση ή η φωτογραφία με το κινητό καθώς και η φωτοτύπηση του γραπτού.
Αν συμφωνώ με αυτές τις προυποθέσεις  να επικοινωνήσω στα τηλέφωνα ... για να κανονιστεί το ραντεβού.

ακριβώς το ιδιο συνεβη και με μενα. υπαρχει κανεις που να εχει ηδη παει να δει τα γραπτά του; εχει επικοινωνήσει κανείς με το ασεπ;

Αποσυνδεδεμένος PPE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1214
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 03:06:49 μμ »
Κ εγώ ήθελα να το δω,αλλά άκουσα από άλλους ότι είναι χαμένος κόπος κ ότι δε σημειώνεται κ τπτ πάνω,ώστε να ξέρουμε τι είναι λάθος κ τι σωστό...Άλλος βέβαια έμαθα ότι το πήρε σπΐτι του,του το έστειλαν δηλαδή...γίνεται αυτό?? Εδώ ακούω για αυστηρή επιτήρηση κιόλας...τι να πω...

Αποσυνδεδεμένος fivo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1774
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 03:11:49 μμ »
Άλλος βέβαια έμαθα ότι το πήρε σπΐτι του,του το έστειλαν δηλαδή...γίνεται αυτό??
εννοεις φετος; τωρα;

Αποσυνδεδεμένος ewatt

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 03:27:16 μμ »
Εμένα με ειδοποίησαν αρχικά ταχυδρομικά και εκλεισα ραντεβού όπου έγινε επίδειξη του γραπτού μου (όχι φωτοτυπία)
Μην περιμένετε να δείτε κάτι σημειωμενό. Το μόνο που στην ουσία βλέπεις είναι οι βαθμοί από τους βαθμολογητές.

Αποσυνδεδεμένος fivo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1774
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 03:30:58 μμ »
Εμένα με ειδοποίησαν αρχικά ταχυδρομικά και εκλεισα ραντεβού όπου έγινε επίδειξη του γραπτού μου (όχι φωτοτυπία)
Μην περιμένετε να δείτε κάτι σημειωμενό. Το μόνο που στην ουσία βλέπεις είναι οι βαθμοί από τους βαθμολογητές.

δεν ζητησες αντιγραφα, ετσι;

Αποσυνδεδεμένος ewatt

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 03:35:16 μμ »
Εμένα με ειδοποίησαν αρχικά ταχυδρομικά και εκλεισα ραντεβού όπου έγινε επίδειξη του γραπτού μου (όχι φωτοτυπία)
Μην περιμένετε να δείτε κάτι σημειωμενό. Το μόνο που στην ουσία βλέπεις είναι οι βαθμοί από τους βαθμολογητές.

δεν ζητησες αντιγραφα, ετσι;
όχι

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 03:50:59 μμ »
προπερσυ παιδια το ειχα δει και ειχα δει το γραπτο οχι αντιγραφο !
χαμενος χρονος αφου δεν υπηρχε κατι σημειωμενο υπογραμμισμενη η λεξη τηλεοραση ηταν που ειχα γραψει στο κειμενο δεν θυμαμαι το γιατι την ειχα αναφερει
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος fivo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1774
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ θα δούμε τα γραπτά μας;
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 04:04:44 μμ »
χαμενος χρονος για καποιους ισως, για μενα οχι. εχω ακομα στα χερια μου τα διορθωμενα γραπτα μου απο τον ασεπ του 2007 και πιστεψτε με ειδικα στην διδακτικη καταλαβα το μεγαλο μου λαθος. θεωρω αυτονοητο δικαιωμα του οποιουδηποτε διαγωνιζομενου να εχει προσβαση στο γραπτο του και στις λυσεις, βασικη αρχη της αυτοαξιολογησης (για να μην μιλησω για διαφανεια).
τωρα αν καποιοι νομιζουν πως θα δουν ονοματα διορθωτων για να τους "κυνηγησουν" (πραγμα που δεν με βρισκει ιδιαιτερως αντιθετη... ;D) ή οτι θα μας κανουν τη χαρη να δουμε δοκιμια διορθωσεων διπλα σε καθε λαθος ή "λάθος" μας, μαλλον περιμενουν ματαια τους βαρβαρους.

υγ1. δεν ειπε κανεις οτι ειναι πανακεια, ειναι ομως Η αρχη για την οποιαδηποτε αυτοβελτιωση.
υγ2. ακομα και απο 1 καθολου διορθωμενο γραπτο μπορεις να βγαλεις πολυ χρησιμα συμπερασματα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160779
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 488
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 396
Σύνολο: 413

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.149 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.