*

Αποστολέας Θέμα: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;  (Αναγνώστηκε 2492 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μαρια+

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« στις: Αύγουστος 07, 2009, 03:34:14 μμ »
Γεια σας,
Εδωσα πρωτη φορα φετος και ειμαι παντελως ασχετη. Εχει καποιος την υπομονη να βαλει σε ταξη καποιες αποριες μου, διοτι εχω πελαγωσει με τοσους πινακες και δεν με βοηθα και η ασχετοσυνη μου. Λοιπον ειμαι επιτυχουσα στο φετινο ασεπ.1) Το ονομα μου ηταν στον πινακα αναπληρωτων αλλα οχι στον ενιαιο πινανα διορισμων;Τι σημαινει αυτο;Με ποια κριτηρια συντασεται ο ενιαιος πινακας και με ποια των αναπληρωτων;
2)ο πινακας των αναπληρωτων μου ειπαν οτι μπορει να ανανεωθει ως και 6 φορες. Εχω σειρα 3864, εχω καμια ελπιδα ως ωρομισθια ή να ψαχνω αλλου για δουλεια;


Θα ειμαι πολυ ευγνωμων σε οποιον απαντησει.Αγχωθηκα πολυ επειδη δεν υπαρχε το ονομα μου στον ενιαιο, και τελικα ισως να μην υπαρχει και λογος :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:15:17 »

Αποσυνδεδεμένος smarw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1060
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 07, 2009, 03:46:17 μμ »
γεια σου και καλώς όρισες ως νέο μέλος. Λοιπόν, ο ενιαίος πίνακας αναπληρωτών συντάσσεται με βάση τα μόρια από ασεπ + προυπηρεσία.

ο ενιαίος των διορισμών συντάσσεται με βάση μόνο την προυπηρεσία. εσυ δεν έχεις άρα δεν είσαι στον πίνακα. τωρα για ωρομίσθια δεν ξέρω τι παίζει στον κλαδο σας είμαι αγγλικών. καλή επιτυχία πάντως.

Αποσυνδεδεμένος alexandraxr

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 07, 2009, 04:17:20 μμ »
Μαρια+ είναι όπως στα είπε η Smarw για τους πίνακες.. όσο για αυτό που ρώτησες,δηλ τι πιθανότητες έχεις για ωρομισθια παίζει μεγάλο ρόλο η περιφέρεια που δήλωσες..αν θες κοίταξε στο http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=11647.0 όπου υπάρχει σχετική συζήτηση κ αναφέρονται τα μόρια που απαιτούνταν πέρσι ανα περιφέρεια..

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 07, 2009, 04:21:39 μμ »
Γεια σας,
Εδωσα πρωτη φορα φετος και ειμαι παντελως ασχετη. Εχει καποιος την υπομονη να βαλει σε ταξη καποιες αποριες μου, διοτι εχω πελαγωσει με τοσους πινακες και δεν με βοηθα και η ασχετοσυνη μου. Λοιπον ειμαι επιτυχουσα στο φετινο ασεπ.1) Το ονομα μου ηταν στον πινακα αναπληρωτων αλλα οχι στον ενιαιο πινανα διορισμων;Τι σημαινει αυτο;Με ποια κριτηρια συντασεται ο ενιαιος πινακας και με ποια των αναπληρωτων;
2)ο πινακας των αναπληρωτων μου ειπαν οτι μπορει να ανανεωθει ως και 6 φορες. Εχω σειρα 3864, εχω καμια ελπιδα ως ωρομισθια ή να ψαχνω αλλου για δουλεια;


Θα ειμαι πολυ ευγνωμων σε οποιον απαντησει.Αγχωθηκα πολυ επειδη δεν υπαρχε το ονομα μου στον ενιαιο, και τελικα ισως να μην υπαρχει και λογος :)

Πες μας ποιος είναι ο μέσος όρος από τις εξετάσεις του ΑΣΕΠ χωρίς τις προσαυξήσεις (πτυχίο, μεταπτυχιακό, κλπ) και θα σου πούμε τι πιθανότητες έχεις.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:15:17 »

Αποσυνδεδεμένος Loupy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 07, 2009, 05:11:59 μμ »
Ρε παιδιά,εχω μπερδευτεί λιγάκι. Απο τον ενιαίο πινακα διορισμών παίρνουν και τους προσωρινούν αναπληρωτές?Δηλαδή τώρα θα κάνουν αίτηση μόνο όσοι διορίζονται με το 40% ???
Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Αποσυνδεδεμένος Μαρια+

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 07, 2009, 06:12:09 μμ »
Ευχαρστω ολους σας
Απο οτι ειδα στον πινακα που προτεινε η alexadra τα χαμηλοτερα μορια ηταν γυρω στο 10. Εχω 9,67, αρα καμια ελπιδα, διοτι για προσωπικους λογους εχω δηλωσει μονο περιφερεια Κρητης απο την οποια και καταγομαι.Καλη επιτυχια στους υπολοιπους εκτος και αν γινει κανενα θαυμα ;)

Αποσυνδεδεμένος Smart84

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 08, 2009, 05:39:53 μμ »
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ! ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΑΙΤΗΣΗ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ..ΜΟΝΟ ΟΙ 480 ΠΡΩΤΟΙ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ? Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΗ. .

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: ποιοι μπαινουν στο ενιαιο πινακα;
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 08, 2009, 06:27:46 μμ »
συναδελφοι και εγω εχω αναλογες αποριες...αιτηση γ διορισμο τελικα ποιοι κανουν????δεν εχω προυπηρεσια και μορια σχετικα λιγα.στον πινακα ασεπ σε καλη σειρα!1070 καπου αν θυμαμαι καλα)αλλα στον αναπληρωτων 2000 θεσεις πιο πανω... ελπιζω μοναχα για ωρομισθια εν ολιγοις απ οτι καταλαβα αλλα για την αιτηση διοιρισμου δεν εχω καταλαβει????ποιοι την κανουν?αυτοι που διοριζονται απο ασεπ (480 πρωτοι)και οι 24/12μηνητες μοναχα???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160908
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 380
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 350
Σύνολο: 359

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.083 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.