*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009  (Αναγνώστηκε 407468 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #896 στις: Ιούνιος 23, 2009, 01:42:15 μμ »
ειμαι πε60 και ελπιζω μηπωσ βγουν σημερα τα αποτελεσματα δεν ειμαι με ηρεμιστικα αλλα εχω αγωνια....την επομενη ωρα θα δειξει.απο οσο ξερω οι περισσοτερεσ ενστασεισ δεν πετυχενουν κατι!!και στα δικα μασ ...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:28:32 »

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #897 στις: Ιούνιος 23, 2009, 01:43:49 μμ »
:o Είμαι μια απελπισμένη ΠΕ06 και μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και για μας θα καταφύγω στον μαγικό κόσμο του Lexotanil!!! Έχω βγάλει τον καρκίνο τόσους μήνες περιμένοντας!!!!!

Κοπελιά, ηρέμησε λιγάκι..και τέτοια αρρώστια που θερίζει μην την πιάνεις στο στόμα σου επειδή έχεις αγωνία για τον ασέπ.. ::)

Παιδιά οκ, είναι προφανές ότι μιλάω χρησιμοποιώντας σχήματα λόγου, μη με παίρνετε με τις ντομάτες!!  :D Το θέμα είναι ότι έχω μεγάλη αγωνία, το παραδέχομαι, γιατί έχω βαρεθεί (όπως όλοι μας υποψιαζομαι!!) να γινόμαστε έρμαια του κάθε φροντιστηριούχου, του ΟΑΕΔ, και άλλων συναφών τραγικών καταστάσεων! Δέν σημαίνει πως με το που θα διοριστούμε θα πλέουμε σε πακτωλούς χρημάτων, απλά αυτό που θέλω --και θέλετε-- είναι μια εργασιακή σιγουριά και σταθερότητα! (Στον μαγικό κόσμο του Lexotanil θα πάω μια βόλτα πάντως!!  :P
Είναι απαράδεκτα τα σχήματα λόγου που αφορούν σε ...καρκίνο και σε χάπια. Είναι πολύ χονδροειδή ...σχήματα λόγου και εύχομαι να μην περάσει κανείς καταστάσεις με αρρώστειες στο σπίτι του κι έπειτα θυμηθεί τί έλεγε και τί έγραφε και καταπιεί τη γλώσσα του ! ψυχραιμία ,ειδάλλως δε χρειάζεται να μπαίνετε στο φόρουμ. Πάτε καμιά βόλτα ! Λέω εγώ...

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #898 στις: Ιούνιος 23, 2009, 01:46:19 μμ »
ευτερπη μου για σημερα αποκλειεται να βγουν..απο αυριο ειναι οι επικινδυνες μερες μεχρι την παρασκευη..και εγω νηπιαγωγος ειμαι..εδωσα πρωτη φορα ασεπ..και εχω ενα αγχος..αλλα οχι δεν θελω ηρεμιστικα..ευχαριστω..θελω ενα καλο αποτελεσμα..μπορω να το εχω..θα μου πειτε ποιος τυφλος δεν θελει το φως του......

Αποσυνδεδεμένος efterpi2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #899 στις: Ιούνιος 23, 2009, 01:49:52 μμ »
+φωνω μαζι σου..και εγω πρωτη φορα εδωσα ,ισωσ τη δευτερη(μακαρι να μη χρειαστει) να ειμαι πιο χαλαρη!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:28:32 »

Αποσυνδεδεμένος adioristi78

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #900 στις: Ιούνιος 23, 2009, 01:52:31 μμ »
:o Είμαι μια απελπισμένη ΠΕ06 και μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και για μας θα καταφύγω στον μαγικό κόσμο του Lexotanil!!! Έχω βγάλει τον καρκίνο τόσους μήνες περιμένοντας!!!!!

Κοπελιά, ηρέμησε λιγάκι..και τέτοια αρρώστια που θερίζει μην την πιάνεις στο στόμα σου επειδή έχεις αγωνία για τον ασέπ.. ::)

Παιδιά οκ, είναι προφανές ότι μιλάω χρησιμοποιώντας σχήματα λόγου, μη με παίρνετε με τις ντομάτες!!  :D Το θέμα είναι ότι έχω μεγάλη αγωνία, το παραδέχομαι, γιατί έχω βαρεθεί (όπως όλοι μας υποψιαζομαι!!) να γινόμαστε έρμαια του κάθε φροντιστηριούχου, του ΟΑΕΔ, και άλλων συναφών τραγικών καταστάσεων! Δέν σημαίνει πως με το που θα διοριστούμε θα πλέουμε σε πακτωλούς χρημάτων, απλά αυτό που θέλω --και θέλετε-- είναι μια εργασιακή σιγουριά και σταθερότητα! (Στον μαγικό κόσμο του Lexotanil θα πάω μια βόλτα πάντως!!  :P
Είναι απαράδεκτα τα σχήματα λόγου που αφορούν σε ...καρκίνο και σε χάπια. Είναι πολύ χονδροειδή ...σχήματα λόγου και εύχομαι να μην περάσει κανείς καταστάσεις με αρρώστειες στο σπίτι του κι έπειτα θυμηθεί τί έλεγε και τί έγραφε και καταπιεί τη γλώσσα του ! ψυχραιμία ,ειδάλλως δε χρειάζεται να μπαίνετε στο φόρουμ. Πάτε καμιά βόλτα ! Λέω εγώ...

 :( :-[ Καλά ρε παιδιά μή βαράτε........... :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :'( :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #901 στις: Ιούνιος 23, 2009, 01:55:50 μμ »
εγω δεν βαραω..χιχιχιιχιχικαταλαβα με ποιον τροπο το ελεγες ..να σου πω την αληθεια και εγω τον χρησιμοποιησα..οχι μεσα στο φορουμ αλλα σε κατι γνωστους μου αλλα μετα..λεω και που το λεμε ..ελεος..δοξα τον θεο..να λεμε..τι να πω ;;αλλα ρε παιδια κανενας δεν εχιε κανενα γνωστο μεσα στον ασεπ να ρωτησει για τις ειδκοτηες;;

Αποσυνδεδεμένος N.Π.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1626
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #902 στις: Ιούνιος 23, 2009, 02:38:43 μμ »
 :) Σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα! Εγώ προσωπικά θύμωσα, γιατί έχουμε βάλει τον ασέπ σε πρώτη προτεραιότητα στη ζωή μας..Η υγεία μας πάνω από όλα και να έχουμε ανθρώπους να μας αγαπούν δίπλα μας! :)
Δεν μπορούμε να αλλάξουμε το χτές...μπορούμε όμως να αλλάξουμε το αύριο...:)

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #903 στις: Ιούνιος 23, 2009, 03:01:33 μμ »
:) Σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα! Εγώ προσωπικά θύμωσα, γιατί έχουμε βάλει τον ασέπ σε πρώτη προτεραιότητα στη ζωή μας..Η υγεία μας πάνω από όλα και να έχουμε ανθρώπους να μας αγαπούν δίπλα μας! :)


εγώ να δεις, αυτές οι καταστάσεις όταν τις έχεις περάσει  :-Xούτε για αστεία δεν τολμάς να τις αναφέρεις.
βέβαια μπορεί να μην έχουμε ούτε αυτά που αναφέρεις δηλαδή υγεία και άλλους να μας αγαπούν. πιστεύω ότι χρειάζεται να έχουμε υγεία στο μυαλό μας και και αν δεν μας αγαπούν οι άλλοι τουλάχιστον να αγαπούμε εμείς!! ;)

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #904 στις: Ιούνιος 23, 2009, 03:40:36 μμ »
:) Σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα! Εγώ προσωπικά θύμωσα, γιατί έχουμε βάλει τον ασέπ σε πρώτη προτεραιότητα στη ζωή μας..Η υγεία μας πάνω από όλα και να έχουμε ανθρώπους να μας αγαπούν δίπλα μας! :)


εγώ να δεις, αυτές οι καταστάσεις όταν τις έχεις περάσει  :-Xούτε για αστεία δεν τολμάς να τις αναφέρεις.
βέβαια μπορεί να μην έχουμε ούτε αυτά που αναφέρεις δηλαδή υγεία και άλλους να μας αγαπούν. πιστεύω ότι χρειάζεται να έχουμε υγεία στο μυαλό μας και και αν δεν μας αγαπούν οι άλλοι τουλάχιστον να αγαπούμε εμείς!! ;)
συμφωνω απολυτα .............

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #905 στις: Ιούνιος 23, 2009, 03:44:31 μμ »
Σύμφωνα με ανακοίνωση της AV, μέχρι το τέλος της εβδομάδας που διανύουμε,  θ' ανακοινωθούν και νέα αποτελέσματα. Σπεύδει όμως να διευκρινήσει ότι αυτά δε θα αφορούν σε όλες τις ειδικότητες.
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #906 στις: Ιούνιος 23, 2009, 04:36:31 μμ »
Σύμφωνα με ανακοίνωση της AV, μέχρι το τέλος της εβδομάδας που διανύουμε,  θ' ανακοινωθούν και νέα αποτελέσματα. Σπεύδει όμως να διευκρινήσει ότι αυτά δε θα αφορούν σε όλες τις ειδικότητες.
Λογικό και αναμενόμενο. Σήμερα πάντως ,πέρασε η ώρα που θα μπορούσαν να βγουν. Από αύριο πάλι...

Αποσυνδεδεμένος prf

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #907 στις: Ιούνιος 23, 2009, 04:46:05 μμ »
Σύμφωνα με ανακοίνωση της AV, μέχρι το τέλος της εβδομάδας που διανύουμε,  θ' ανακοινωθούν και νέα αποτελέσματα. Σπεύδει όμως να διευκρινήσει ότι αυτά δε θα αφορούν σε όλες τις ειδικότητες.
Λογικό και αναμενόμενο. Σήμερα πάντως ,πέρασε η ώρα που θα μπορούσαν να βγουν. Από αύριο πάλι...

Έτσι λέω και εγώ.......
Η διδασκαλία είναι σίγουρα ένα σημαντικό κομμάτι της εκπαίδευσης. Ο ρόλος μας, όμως, είναι περισσότερο σύνθετος.

Αποσυνδεδεμένος bikini

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3028
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχε ελπίδα... ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #908 στις: Ιούνιος 24, 2009, 07:46:32 πμ »

Σήμερα πάντως ,πέρασε η ώρα που θα μπορούσαν να βγουν. Από αύριο πάλι...


Νέος κύκλος συζητήσεων-ερωτήσεων-αγωνίας σήμερα;  ???  ;)  ;D
Δεν ανέχομαι πια να περιτριγυρίζομαι από

1) "μαλθακούς"
2) ξερόλες
3) ανθρώπους που κοιτάζουν τους άλλους αφ' υψηλού ._

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #909 στις: Ιούνιος 24, 2009, 08:24:57 πμ »

Σήμερα πάντως ,πέρασε η ώρα που θα μπορούσαν να βγουν. Από αύριο πάλι...


Νέος κύκλος συζητήσεων-ερωτήσεων-αγωνίας σήμερα;  ???  ;)  ;D
Ε, ναι μωρέ, για να περνά η ώρα...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160666
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 920
Σύνολο: 923

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.