*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009  (Αναγνώστηκε 407468 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος U

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1428 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:30:50 μμ »
θα μας βγάλουν την ψυχή τελικά!!! ::)
μες την εβδομάδα θα βγουν...οκ. και πώς περνά αυτή η εβδομάδα;
υπομονή και κουράγιο σε όλους.
το μαρτύριο τελειώνει!!!  
πε02

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:14:46 »

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1429 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:32:20 μμ »
Πραγματικά είναι μαρτύριο! Τώρα κατανοώ την βαθύτερη σημασία της λέξης.

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1430 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:33:15 μμ »
αυτη η αναμονη με τρελαινει.σαν να περπαταω το "πρασινο μιλι".για ΠΕ05 ξερει κανεις;

Αποσυνδεδεμένος dimitra_m

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1431 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:33:26 μμ »
Όχι...ποτέ!! Και ξανά προς τη δόξα τραβά!! ΥΓ: ψυχρολουσία δεν λες τίποτα...σαν να σου βάζουν παγάκια στην πλάτη σου  και την ώρα που κοιμάσαι μάλιστα!!  ???  ???

LoL με νοιώθεις απόλυτα, νομίζω!  ;D

Φίλε Gi@ η μόνη ειδικότητα για την οποία γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο είναι αυτή των φιλολόγων. Μόνο για εμάς συγκεκριμενοποίησαν και ανέφεραν ότι μεταξύ των άλλων αναμένονται και τα δικά μας απότελέσματα.  :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:14:46 »

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1432 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:33:55 μμ »
213139100 Ειδικές Πληροφορίες (εργάσιμες ημέρες 08.00 με 14:00, κάθε Σάββατο 09:00 με 14.00).

Αν κι εγώ εξυπηρετούμαι από τα γραφεία της Θεσσαλονίκης, όπου το τηλέφωνο είναι το 2310-474600.  :)

Καλημέρα σε όλους!Λοιπόν ακούστε οι ΠΕ06 να ΄"γελάσετε" >:(!Πήρα μόλις στο τηλ της Θεσ/νίκης που έδωσε η dimitra m (να ΄σαι καλά γιατί το γνωστό του ΑΣΕΠ έχει πάρει φωτιά) και μου απάντησε νωχελικά ένας ευγενικός κατα τα άλλα κύριος ο οποίος λέει "δεν ξέρουμε για ΠΕ06 περιμένουμε από Αθήνα" α μάλιστα απαντάω κ σπεύδει να προσθέσει "μέσα στην εβδομάδα?" όπως ακριβώς το γράφω!Σαν να αναρωτιέται κ ο ίδιος.Με το που το άκουσα μούδιασα.ΑΥΤΗ την εβδομάδα? Κατάφερα να ρωτήσω."Εεε ναι κάτι θα προσπαθήσουν να κάνουν στο ΑΣΕΠ"
τώρα εγώ γιατί έχω την εντύπωση οτι μου έλεγε ό,τι ήθελα να ακόυσω του τύπου "φεύγα κακό απ'τα μάτια μου" δεν ξέρω...... :-\ ??? >:(
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1433 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:43:56 μμ »
Χα!Μόλις "έπιασα" κ στο τηλ της Αθήνας.ΠΕ06 εκεί η απάντηση ήταν:"των αγγλικών μέσα στο πρώτο δεκαπενθήμερο του Ιουλίου είπαν οτι θα τα δώσουν.Αυτό σημαίνει μπορεί κ 2 μπορεί κ 10 δεν γνωρίζουμε.Είναι στην επεξεργασία ακόμη."
Καταλαβαίνετε τι γίνεται....Το χειρότερο σενάριο ήταν 10 Ιουλίου κ έγινε "μέχρι τις 15" >:( >:( >:(
Επίσης το τρίτο πληθυντικό "είπαν ότι θα τα δώσουν" θυμίζει "νίπτω τας χείρας μου"
Το  αποκορύφωμα δε είναι το "δε γνωρίζουμε"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελικά δεν είναι ιδέα μου :-\ :(!!Μας δουλεύουν!!!!!!!
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ypernouli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1434 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:46:15 μμ »
Δεν αντέχω... όπως και πολλοί από εσάς (τους οποίους διαβάζω τις τελευταίες μέρες) έχω χάσει τελείως την ψυχραιμία μου μετά την ανακοίνωση της AV. Ενώ ήμουν πρίν από την Παρασκευή τέρας αναισθησίας, καθώς τα έχω πάει πολύ μέτρια, αν και δεν περιμένω κάποιο αποτέλεσμα καλό, τώρα εχω έναν κόμπο στο στομάχι μου απο την αγωνία!!! Και το χειρότερο ότι μέχρι και την Τετάρτη έχω μάθημα σε θερινά στο φροντιστήριο και ιδιαίτερο.... Πώς θα την παλέψω??  θέλω να κάθομαι σπίτι να κάνω refresh τη σελίδα του ΑΣΕΠ :-\

Πάντως σας ευχαριστώ όλους, γιατί τουλάχιστον μου δίνετε κουράγιο (δεν είμαι μόνη που νιώθω έτσι).

Αποσυνδεδεμένος dimitra_m

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1435 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:46:43 μμ »
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Απίστευτος! Λοιπόν, προφανώς πέτυχες αυτόν που πετυχαίνω κι εγώ κάθε φορά! Καλός κυριούλης, τις γυναίκες να φοβάσαι.. Περνάνε όλες κλιμακτήριο μάλλον!  :P
Κοιτα η αλήθεια είναι πως αν ήξερε κάτι μάλλον θα το έλεγε όπως είπε σε μένα να περιμένω Τετάρτη/Πέμπτη αυτά των φιλολόγων.  :-\

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1436 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:48:13 μμ »
Αμαν ,ρε κορίτσια ! Σας έχει πιάσει ομαδικός παροξυσμός . Κρατείστε λίγο την ψυχραιμία σας ,επιτέλους ! Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Όλοι έχουν αγωνία-κι εγώ- αλλά δεν κάνουν έτσι...

Αποσυνδεδεμένος kaffedaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1437 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:49:30 μμ »
Αμαν ,ρε κορίτσια ! Σας έχει πιάσει ομαδικός παροξυσμός . Κρατείστε λίγο την ψυχραιμία σας ,επιτέλους ! Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Όλοι έχουν αγωνία-κι εγώ- αλλά δεν κάνουν έτσι...
πως κατάλαβες ότι είμαστε ΚοΡίΤσΙα????

Αποσυνδεδεμένος dimitra_m

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1438 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:49:36 μμ »
Δεν αντέχω... όπως και πολλοί από εσάς (τους οποίους διαβάζω τις τελευταίες μέρες) έχω χάσει τελείως την ψυχραιμία μου μετά την ανακοίνωση της AV. Ενώ ήμουν πρίν από την Παρασκευή τέρας αναισθησίας, καθώς τα έχω πάει πολύ μέτρια, αν και δεν περιμένω κάποιο αποτέλεσμα καλό, τώρα εχω έναν κόμπο στο στομάχι μου απο την αγωνία!!! Και το χειρότερο ότι μέχρι και την Τετάρτη έχω μάθημα σε θερινά στο φροντιστήριο και ιδιαίτερο.... Πώς θα την παλέψω??  θέλω να κάθομαι σπίτι να κάνω refresh τη σελίδα του ΑΣΕΠ :-\

Πάντως σας ευχαριστώ όλους, γιατί τουλάχιστον μου δίνετε κουράγιο (δεν είμαι μόνη που νιώθω έτσι).

Join the club.  ;D
Κι εγώ δεν περιμένω καλά αποτελέσματα απλά θέλω να μου φύγει το βάρος το οποίο ειδικά με την τόση αναμονή είναι σαν αμόνι μεγατόνων.. Αλλάααααα.. Θα βγουν και μετά ΔΕΝ θα ξαναπατήσω το ποντίκι μου στη σελίδα του ΑΣΕΠ. Μέχρι τα αποτελέσματα αναπληρωτών/ωρομισθίων βέβαια...  ;D

Αποσυνδεδεμένος dimitra_m

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1439 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:51:51 μμ »
Αμαν ,ρε κορίτσια ! Σας έχει πιάσει ομαδικός παροξυσμός . Κρατείστε λίγο την ψυχραιμία σας ,επιτέλους ! Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Όλοι έχουν αγωνία-κι εγώ- αλλά δεν κάνουν έτσι...

Ρε συ sun όπως καταλαβαίνεις δεν βαράμε ενδοφλέβιες παρά διακωμωδούμε την κατάσταση.. Προς τι λοιπόν η αγανάκτηση?  :o

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1440 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:54:15 μμ »
Καμιά αγανάκτηση. Απεναντίας ,γελάω πολύ .

Αποσυνδεδεμένος ypernouli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1441 στις: Ιούνιος 29, 2009, 12:55:05 μμ »
Sun, έχεις απόλυτο δίκιο. Είναι παροξυσμός και ηλίθιος και και και... Αλλά ο κόμπος στο στομάχι δεν φεύγει. Και φαντάζομαι και αυτούς που τα πήγαν καλά (και όχι μέτρια όπως εγώ) στο γνωστικό σε όσα πολλαπλής έχουν βγει.. Και τελικά καταλαβαίνω όσα μου έλεγαν οι γνωστοι μου.. ότι είναι ένας ψυχοφθορος διαγωνισμός.

Παρεμπιπτόντως, δεύτερη φορά που δίνω, πρώτη φορά όμως που πήγα σχετικά διαβασμένη.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160666
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 886
Σύνολο: 892

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.09 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.