*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί 2022  (Αναγνώστηκε 1524017 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Serraios

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1557
  • Φύλο: Άντρας
  • Όνειρα κόντρα στην φθορά..
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3052 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:06:20 μμ »
Το θεμα ειναι να μην βγαινει χολη και κακια απο καποια ατομα για τους νεους διορισμους. Τα νουμερα θα φανουν σε ενα μηνα

Με την gia96 μάλωσα μαζι της σε πμ πέρσι :P μετα κατάλαβα οτι την παρεξήγησα και της ζήτησα συγνώμη.
Λέει άπλα την άποψη της και θέλει να βοηθήσει, ετσι κι αλλιώς νομίζω ότι είσαι ήδη στο σπίτι της οπότε ούτε την νοιάζουν αν είναι πολλά ή λίγα τα κενά απλά δεν θέλει να εθελοτυφλούμε..
Πάντως για αυτό που έλεγε πέρσι(και μαλώσαμε) το βλέπω εγώ φέτος στο σχολείο μου π.χ. μειωμένα τμήματα και στο Κιλκις που είμαι, ήδη γίνονται κουβέντες για να κλείσουν μερικά σχολεία τα οποία τα κρατάνε για πολιτικούς λόγους επειδή είναι δίπλα στα σύνορα..
Χαμογέλα ρε.. τι σου ζητάνε;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:07:32 »

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3053 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:13:17 μμ »
Εγω Σερραιε, που ξερεις ποσο σε εκτιμω, θα σου πω ενα πραγμα. Η χολη η μεγαλη βγηκε στην συνεντευξη της Κεραμεως το Σαββατο στο ΣΚΑΙ. Την ειδα ζωντανα και ειδα αλλες 3 φορες το βιντεο. Η Κεραμεως δεν ειπε προσπαθει. Ειπε θα γινουν διορισμοι φετος. Μαλιστα, σταματησε καιβτον Αυτια για να του το πει. Και η gia ελεγε τα δικα της. Οτι ειπε προσπαθει. Το οποιο το ειχε πει στις προηγουμενες συνεντευξεις της. Οχι σε αυτη ομως. Δεν ειναι υποκειμενικο. Ειναι αντικειμενικο.
Τωρα εχει γραψει πολλα πραγματα τα οποια μου βγαζουν κατι ασχημο. Τι να σου πω. Απλα σου ανεφερα 1 παραδειγμα
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 11, 2022, 07:16:26 μμ από Vagg91 »

Αποσυνδεδεμένος liziee

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3054 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:18:54 μμ »
Τα οργανικά κενά για μετατάξεις και κατ' επέκταση για διορισμούς προκύπτουν μετά τη ρύθμιση των οργανικών υπεραριθμιών, σωστά;

Αποσυνδεδεμένος Serraios

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1557
  • Φύλο: Άντρας
  • Όνειρα κόντρα στην φθορά..
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3055 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:20:49 μμ »
Εγω Σερραιε, που ξερεις ποσο σε εκτιμω, θα σου πω ενα πραγμα. Η χολη η μεγαλη βγηκε στην συνεντευξη της Κεραμεως το Σαββατο στο ΣΚΑΙ. Την ειδα ζωντανα και ειδα αλλες 3 φορες το βιντεο. Η Κεραμεως δεν ειπε προσπαθει. Ειπε θα γινουν διορισμοι φετος. Μαλιστα, σταματησε καιβτον Αυτια για να του το πει. Και η gia ελεγε τα δικα της. Οτι ειπε προσπαθει. Το οποιο το ειχε πει στις προηγουμενες συνεντευξεις της. Οχι σε αυτη ομως. Δεν ειναι υποκειμενικο. Ειναι αντικειμενικο.
Τωρα εχει γραψει πολλα πραγματα τα οποια μου βγαζουν κατι ασχημο. Τι να σου πω. Απλα σου ανεφερα 1 παραδειγμα

Μα δεν λέω ότι δεν θα γίνουν διορισμοί και δεν πιστεύω οτι δεν θα γίνουν αλλα δεν ξέρουμε πόσοι :P
Επίσης για εμένα προσωπικά και μεταθέσεις να γινόντουσαν δεν θα πήγαινα στην Β Θεσσαλονίκης που θέλω, αλλά δεν έφυγα και από το σπίτι μου γιατί στο σχολείο πάω με το αμάξι, γιατί τα γράφω αυτα; Τα γράφω για να πω ότι λέω καθαρά προσωπικές μου απόψεις χωρίς να έχω κανένα κέρδος είτε γίνουν είτε δεν γίνουν διορισμοί φέτος
Πιστεύω οτι και η gia96 λεει την αποψη της και ας μας βαλει και σε μια σκεψη παραπανω.. Πάντως εγω περσι δεν θυμάμαι κανενας να ελεγε οτι θα γινουν 11700 διορισμοι ενω πολλοι ελεγαν οτι ειχαν εσωτερικες πληροφοριες :P
Οποτε τι θα γινει στο μελλον ο Θεος και η ψυχη τους!
Χαμογέλα ρε.. τι σου ζητάνε;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:07:32 »

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3056 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:24:56 μμ »
Το ξερω οτι θες. Απλα σου ειπα τι εχω δει στο φορουμ απο την gia. Προς το παρον. Τωρα ο αριθμος θα φανει τον Μαιο. Και η Κεραμεως δεν ειπε τιποτα οταν ρωτηθηκε απο τον Αυτια

Αποσυνδεδεμένος Serraios

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1557
  • Φύλο: Άντρας
  • Όνειρα κόντρα στην φθορά..
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3057 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:28:12 μμ »
Το ξερω οτι θες. Απλα σου ειπα τι εχω δει στο φορουμ απο την gia. Προς το παρον. Τωρα ο αριθμος θα φανει τον Μαιο. Και η Κεραμεως δεν ειπε τιποτα οταν ρωτηθηκε απο τον Αυτια

Ουτε θα πει, θα το μαθεις μια βδομάδα πριν κανεις την αιτηση για περιοχες όπως εκαναν και σε εμας! Καμια φορά η αναμονή δεν ειναι κατι κακο..
Χαμογέλα ρε.. τι σου ζητάνε;

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3058 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:32:40 μμ »
Εγω Σερραιε, που ξερεις ποσο σε εκτιμω, θα σου πω ενα πραγμα. Η χολη η μεγαλη βγηκε στην συνεντευξη της Κεραμεως το Σαββατο στο ΣΚΑΙ. Την ειδα ζωντανα και ειδα αλλες 3 φορες το βιντεο. Η Κεραμεως δεν ειπε προσπαθει. Ειπε θα γινουν διορισμοι φετος. Μαλιστα, σταματησε καιβτον Αυτια για να του το πει. Και η gia ελεγε τα δικα της. Οτι ειπε προσπαθει. Το οποιο το ειχε πει στις προηγουμενες συνεντευξεις της. Οχι σε αυτη ομως. Δεν ειναι υποκειμενικο. Ειναι αντικειμενικο.
Τωρα εχει γραψει πολλα πραγματα τα οποια μου βγαζουν κατι ασχημο. Τι να σου πω. Απλα σου ανεφερα 1 παραδειγμα
Σχετικά με όσα γράφετε: ρωτά ο Αυτιάς, στο 7:29 λεπτό της συνέντευξης του Σαββάτου, με την Κεραμέως, για το χρονοδιάγραμμα των διορισμών και του απαντά: "Γίνεται  προσπάθεια να γίνουν φέτος κι άλλοι διορισμοί " επ'ακριβώς. Αμέσως, τη ρωτά πόσοι και δεν απάντησε συγκεκριμένα. Ακούστε το, δεν υπάρχει καμία υποκειμενικότητα σε όσα γράφω. Να είστε πιο προσεκτικοί και να μη βλέπετε παντού εχθρούς. Καλό βράδυ.
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος thouvou000

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3059 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:38:37 μμ »
Εγω Σερραιε, που ξερεις ποσο σε εκτιμω, θα σου πω ενα πραγμα. Η χολη η μεγαλη βγηκε στην συνεντευξη της Κεραμεως το Σαββατο στο ΣΚΑΙ. Την ειδα ζωντανα και ειδα αλλες 3 φορες το βιντεο. Η Κεραμεως δεν ειπε προσπαθει. Ειπε θα γινουν διορισμοι φετος. Μαλιστα, σταματησε καιβτον Αυτια για να του το πει. Και η gia ελεγε τα δικα της. Οτι ειπε προσπαθει. Το οποιο το ειχε πει στις προηγουμενες συνεντευξεις της. Οχι σε αυτη ομως. Δεν ειναι υποκειμενικο. Ειναι αντικειμενικο.
Τωρα εχει γραψει πολλα πραγματα τα οποια μου βγαζουν κατι ασχημο. Τι να σου πω. Απλα σου ανεφερα 1 παραδειγμα
Εσύ πρόσεχε να μην πετάς πολύ ψηλά γιατί όσο πιο ψηλά πετάς τόσο πιο απότομη η πτώση. Και παιδιά σας το έχω ξαναπεί: Αφού δεν το έχετε με τις προβλέψεις γιατί τις κάνετε; Θέλετε να πηγαίνετε συνέχεια κουβά; Και άντε, δεν είστε καλοί στις προβλέψεις. Δεν μπορείτε ούτε να "διαβάσετε" όσα είπε η Κεραμέως; Καλύτερα να μασάτε παρά να μιλάτε ορισμένοι

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3060 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:42:43 μμ »
Εγινε. Μαιο τα υπολοιπα

Αποσυνδεδεμένος riverlow

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3061 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:46:04 μμ »
Εσύ πρόσεχε να μην πετάς πολύ ψηλά γιατί όσο πιο ψηλά πετάς τόσο πιο απότομη η πτώση. Και παιδιά σας το έχω ξαναπεί: Αφού δεν το έχετε με τις προβλέψεις γιατί τις κάνετε; Θέλετε να πηγαίνετε συνέχεια κουβά; Και άντε, δεν είστε καλοί στις προβλέψεις. Δεν μπορείτε ούτε να "διαβάσετε" όσα είπε η Κεραμέως; Καλύτερα να μασάτε παρά να μιλάτε ορισμένοι
++++++++++++++++++++++++++++++

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3062 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:48:32 μμ »
Μαιοςςςςς παιδια. Ερχεται !!!!!

Αποσυνδεδεμένος Serraios

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1557
  • Φύλο: Άντρας
  • Όνειρα κόντρα στην φθορά..
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3063 στις: Απρίλιος 11, 2022, 07:56:47 μμ »
Εσύ πρόσεχε να μην πετάς πολύ ψηλά γιατί όσο πιο ψηλά πετάς τόσο πιο απότομη η πτώση. Και παιδιά σας το έχω ξαναπεί: Αφού δεν το έχετε με τις προβλέψεις γιατί τις κάνετε; Θέλετε να πηγαίνετε συνέχεια κουβά; Και άντε, δεν είστε καλοί στις προβλέψεις. Δεν μπορείτε ούτε να "διαβάσετε" όσα είπε η Κεραμέως; Καλύτερα να μασάτε παρά να μιλάτε ορισμένοι

Τωρα αυτο βοηθάει στον διάλογο; Εντάξει ο συνάδελφος μπορει να μην εχει μεγαλη εμπειρια αλλα ειναι αυτος τροπος; Πάντως η Υφυπουργός σήμερα στην Βουλη ανέφερε οτι θα γίνουν και φετος διορισμοι
Χαμογέλα ρε.. τι σου ζητάνε;

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3064 στις: Απρίλιος 11, 2022, 08:02:50 μμ »
Σερραιε δεν ασχολουμαι πλεον. Ας λεει ο καθενας οτι θελει. Και κακως ασχολομουν. Εκτιμαω εσενα, Κιρκη, Αντριαννα, Λογικο και καποια αλλα λιγα ατομα. Και με αυτους θα ασχολουμαι απο εδω και περα
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 11, 2022, 08:05:59 μμ από Vagg91 »

Αποσυνδεδεμένος Andriana andriana

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1028
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #3065 στις: Απρίλιος 11, 2022, 08:03:11 μμ »
Gia get a life ...πραγματικά γιατί σχολιαζεις το συγκεκριμένο θέμα ούσα διορισμενη βολεμενη ;;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160631
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 847
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 380
Σύνολο: 392

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.058 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.