*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;  (Αναγνώστηκε 21390 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bk

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #84 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 10:02:47 πμ »
απο α αθηνας τιποτα ακομα.μου ειπαν κατα  το μεσημερι....... :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:29:47 »

Αποσυνδεδεμένος Effie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση και τα παιδιά (ΠΕ60)
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #85 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 11:59:42 πμ »
Επιτέλους!Έπιασα γραμμή στη Δ´ Αθηνών&μου είπαν ότι τώρα συνεδριάζει το ΠΥΣΠΕ& θα ξέρουμε ή το μεσημέρι ή αύριο το πρωί.
Το "αύριο το πρωί" δε μου άρεσε καθόλου!!!
Άντε να δούμε!
Don't worry! Be happy!!!!!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος nip77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #86 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:10:20 μμ »
ειμαι ιδιαιτερα εκνευρισμένη.σημερα πηγα στο χωριο που με τοποθετησαν σημερα.δουλεψα κανονικά και λιγο πριν φύγω με πήραν απο το γραφείο να πάω σε άλλο σχολειο απο αύριο γιατί μια μόνιμη θέλει να κάνει βελτίωση τοποθέτησης και θέλει το σχολείο που πήγα σήμερα.ξέρετε κάτι;

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #87 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:12:03 μμ »
Στην α αθήνας μόλις έπιασα γραμμή.Αύριο οι τοποθετήσεις των νηπιαγωγών,καθώς σήμερα έβγαλαν μόνο των δασκάλων..Προσωπική άποψη:τη φάγαμε κι αυτή τη βδομάδα,πατριώτηηηηηη....
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:29:47 »

Αποσυνδεδεμένος baboulino

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #88 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:21:06 μμ »
στην δ αθήνας άρχισαν να κουνιούνται...οι μισοί και κάτι παραπάνω τοποθετήθηκαν...οι άλλοι...να πάνε αύριο λέει από τη διεύθυνση!!πάρτε τηλέφωνο όσοι δεν τοποθετήθηκαν να ρωτησετε το γιατί

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #89 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:25:02 μμ »
Ναι κι εγώ που ρώτησα....αύριο λέει οι νηπιαγωγοί γιατί θα ξανασυνεδριάσει το πυσπε...χωρίς περαιτέρω διευκρινίσεις....οπότε περιμένουμε....Αν με ρωτάς Κατερινιώ,λίγο ύποπτο μου φαίνεται όλο αυτό....
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος bk

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #90 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:26:37 μμ »
Στην α αθήνας μόλις έπιασα γραμμή.Αύριο οι τοποθετήσεις των νηπιαγωγών,καθώς σήμερα έβγαλαν μόνο των δασκάλων..Προσωπική άποψη:τη φάγαμε κι αυτή τη βδομάδα,πατριώτηηηηηη....
Τελικα στην α αθηνας τελευταιοι θα παμε σχολειο.Εμενα μου ειπαν μετα τις 11 το πρωι να τηλεφωνησω.

Αποσυνδεδεμένος bk

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #91 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:27:45 μμ »
Ναι κι εγώ που ρώτησα....αύριο λέει οι νηπιαγωγοί γιατί θα ξανασυνεδριάσει το πυσπε...χωρίς περαιτέρω διευκρινίσεις....οπότε περιμένουμε....Αν με ρωτάς Κατερινιώ,λίγο ύποπτο μου φαίνεται όλο αυτό....
τι σου φαινεται υποπτο?? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #92 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:31:43 μμ »
Ναι κι εγώ που ρώτησα....αύριο λέει οι νηπιαγωγοί γιατί θα ξανασυνεδριάσει το πυσπε...χωρίς περαιτέρω διευκρινίσεις....οπότε περιμένουμε....Αν με ρωτάς Κατερινιώ,λίγο ύποπτο μου φαίνεται όλο αυτό....
τι σου φαινεται υποπτο?? ??? ???
Όλα,αλλά περισσότερο το ότι όσοι δεν έχουμε ψιλοβισματάκι κανέναν αιρετό,δεν θα μας πάνε καν στις επιλογές μας αλλά όπου περισσέψουν κενά που θα καλύψουν οι..ευνοημένοι....Αλλιώς δεν μπορώ να ερμηνεύσω τέτοια αργοπορία....
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος bk

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #93 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:45:10 μμ »
Ναι κι εγώ που ρώτησα....αύριο λέει οι νηπιαγωγοί γιατί θα ξανασυνεδριάσει το πυσπε...χωρίς περαιτέρω διευκρινίσεις....οπότε περιμένουμε....Αν με ρωτάς Κατερινιώ,λίγο ύποπτο μου φαίνεται όλο αυτό....
τι σου φαινεται υποπτο?? ??? ???
Όλα,αλλά περισσότερο το ότι όσοι δεν έχουμε ψιλοβισματάκι κανέναν αιρετό,δεν θα μας πάνε καν στις επιλογές μας αλλά όπου περισσέψουν κενά που θα καλύψουν οι..ευνοημένοι....Αλλιώς δεν μπορώ να ερμηνεύσω τέτοια αργοπορία....
δυστυχως παιζουν κι αυτα.μακαρι να κανουμε λαθος...

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #94 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 03:25:26 μμ »
Εύχομαι να βγω ψεύτρα,αλλά θεωρώ ότι δεν θα πάω σε καμμία από τις επιλογές μου και θα με τοποθετήσουν όπου θέλουν.....Εδώ τοποθετήθηκε συνάδελφος και πήγε για δουλειά κανονικά,και την πήραν να της πουν ότι μάλλον θα μετακινηθεί γιατί κάποια ζήτησε βελτίωση θέσης....Εντάξει,αυτά είναι τραγικά..αν δεν μπορούν να ξέρουν και να μετράνε τα κενά τους...τι να πω....
Πάντως-,προσωπικά θα μιλήσω-δεν έχω καλό προαίσθημα.....
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος nip77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #95 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 03:51:50 μμ »
μήπως ξέρεις αν δικαιούνται να ζητήσουν βελτίωση τοποθέτησης τώρα;ήρθε από άλλο πυσπε και πήρε απόσπαση στο σχολείο που θέλουν να στείλουν εμένα αύριο.είμαι πολύ στεναχωρημένη

Αποσυνδεδεμένος nip77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #96 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 03:59:08 μμ »
ξέχασα να πω πως το σχολειο που θελουν να πάω έχει και απογευματινό ωράριο δηλαδή 2-6(για το κλασικό τμήμα).μπάχαλο γίνεται.ποια κριτήρια τάχα κοιτάνε;

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσατε νηπιαγωγείο ή περιοχή;
« Απάντηση #97 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 04:04:42 μμ »
μήπως ξέρεις αν δικαιούνται να ζητήσουν βελτίωση τοποθέτησης τώρα;ήρθε από άλλο πυσπε και πήρε απόσπαση στο σχολείο που θέλουν να στείλουν εμένα αύριο.είμαι πολύ στεναχωρημένη
Δυστυχώς είναι μια πραγματικότητα.Οι μόνιμοι έχουν το δικαίωμα αυτό.Το θέμα όμως είναι αλλού....Δεν θα έπρεπε να παίζουν έτσι με τις ζωές των ανθρώπων ή να έχουν προβλέψει ότι το συγκεκριμένο σχολείο θα το ζητούσε κάποια άλλη-ορθολογική αξιοποίηση των κενών δηλαδή-Συμβουλέψου το σύλλογο να σου πουν τι γίνεται σε τέτοια περίπτωση.Κάνε και μια διαμαρτυρία στην α/θμια.Αν δεν είναι η οργανική της,νομίζω μπορείς να παραμείνεις και να τη στείλουν αλλού.
Πέρυσι στο σχολείο που δούλευα,γύρισε η μόνιμη μετά από άδεια λοχείας και ενώ μπορούσε- συναδελφικά και μόνο να το δεις-να πάει αλλού,έφυγε η άλλη κοπέλα που την αντικαθιστούσε...Μετακόμιση κανονική και μιλάμε για δυσπρόσιτο και στα μέσα τηε χρονιάς.....
Τι να σου πω άλλο....μυαλό μηδέν και μερικές που όταν βολευτούν ξεχνούν τι σημαίνει αναπλήρωση!!!!Ελπίζω να μείνεις στο σχολείο...Κυνηγησέ το...
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32312
  • Τελευταία: geokyria
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161080
  • Σύνολο θεμάτων: 19227
  • Σε σύνδεση σήμερα: 426
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 369
Σύνολο: 369

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.091 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.