*

Αποστολέας Θέμα: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 94595 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος xriskids

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #168 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 03:34:49 μμ »
κ πολλοι νηπιαγ δεν παροτρύνουν τους γονείς να γράψουν τα παιδιά τους στο ολοήμερο με αποτέλεσμα να κλείνουν. το έζησα  στα ανώγεια που ήμουν. και πολλοι γονείς φοβούνται μη κουράζονται τα παιδιά τους και το αποφεύγουν,

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:00:33 »

Αποσυνδεδεμένος mima83

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #169 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 03:48:22 μμ »

Αποσυνδεδεμένος nanakimou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #170 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 03:51:40 μμ »
απελπιστικα τα νεα δυστυχως, με σειρα 565 πλεον ειμαι στην κοψη του ξυραφιου  :( εγω δεν πιστευω οτι θα παρουν τοσα πολλα ατομα οπως αναφερθηκε σε μια φαση ουτε για πλακα, καθε φετος και χειροτερα, προσπαθουν να κοψουν παση θυσια απο παντου ακομη και απο την παιδεια μας δηλ. απο το μελλον του τοπου μας, αθλιοτατο....... :'( μακαρι να μπορουσε να φανει ενα φως ελπιδας στην ακρη του τουνελ αλλα εγω προσωπικα ειμαι βυθισμενη στο σκοταδι.

Βρε geogriasamar τα κενά είναι 669 και δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να μικρύνουν τουλάχιστον!!! Θα δουλέψεις σίγουρα φέτος είτε τέλη Σεπτέμβρη είτε μέσα στον Οκτώβρη γιατί απελπίζεσαι? Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!

Υ.Γ. Οι Κινέζοι λένε: "Αν πρόκειται να συμβεί θα συμβεί ούτως ή άλλως. Άρα, αν αγχωθώ δεν θα αλλάξει τίποτε και θα έχω και το άγχος φόρτωμα" ;)

Αποσυνδεδεμένος GEORGIANNA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όσο ζω,μαθαίνω!!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #171 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 03:52:50 μμ »
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΑΚΟΥΣΤΕΙ
Παράθεση
ΧΑΖΟ;;;;
. Ο ΜΠΡΑΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ;;;   ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ Ή ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ;;;; :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:00:33 »

Αποσυνδεδεμένος nanakimou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #172 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 04:01:39 μμ »

Αποσυνδεδεμένος regi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #173 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 04:20:06 μμ »
που τα βρίσκουμε αυτά τα κενά που παρουσίασε ο καψαλάκης εκτός απο το φεισ?

http://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=14223%3Aleipoun-4703-ekpaideitikoi-apo-ta-dimotika-sxoleia-pinakas-kata-nomo

Δηλαδή με 669 άτομα καλύπτονται οι  ανάγκες ολων των νηπιαγωγείων?
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #174 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 04:24:54 μμ »
Ο ΜΠΡΑΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ;;;   ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ Ή ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ;;;; :-\
Tous nipiagogous den tous kaloun stin parallili, logo tou oti den eksantleitai o pinakas tis eidikis (opos symvainei me tous daskalous). Ston pinaka tis eidikis yparxoyn 74 atoma pou einai mexri ti thesi 2050 (peripou). Osoi klithoun stin eidiki tha fygoun apo pano mas.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος GEORGIANNA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όσο ζω,μαθαίνω!!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #175 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 04:38:01 μμ »
Ο ΜΠΡΑΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ;;;   ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ Ή ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ;;;; :-\
Tous nipiagogous den tous kaloun stin parallili, logo tou oti den eksantleitai o pinakas tis eidikis (opos symvainei me tous daskalous). Ston pinaka tis eidikis yparxoyn 74 atoma pou einai mexri ti thesi 2050 (peripou). Osoi klithoun stin eidiki tha fygoun apo pano mas.
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ DEMETROula ΟΠΟΤΕ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ,ΘΑ ΑΝΑΝΝΕΩΘΟΥΝ ΞΑΝΑ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ 74 ΑΤΟΜΑ;;

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #176 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 05:15:44 μμ »
αχ nanakimou πολυ σωστο το κινεζικο ρητο,αλλα η ολη κατασταση της χωας μας δεν βοηθα και πολυ στις θετικες σκεψεις,αχγωνομαι γιατι  εχω δηλωσει μονο νομο εβρου λογω του οτι εχω ενα μωρο 7 μηνων, οποτε σε συδυασμο με τις τριτεκνες που προηγουνται μαλλον θελω τυχη για να πετυχω την επιλογη μου, ευχομαι  να διαψευστω οχι μονο για τον εαυτο μου και για την τυχη ολονων μας που κοπιαζουμε για μια θεση στο νηπιαγωγειο. αντιγραφω απο το φεισμπουκ τι εγραψε ο μπρατης αυτο ειναι λιγακι ελπιδοφορο:
 ΤΑ ΚΕΝΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ...ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΕΚΠΚΟΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ...ΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΕΝΑ Η ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ,ΛΟΓΩ ΑΔΕΙΩΝ ΚΛΠ
georgianna νομιζω οτι αυτο που λες ισχυει αν και δεν ξερω ποσες θεσεις θα ανεβουμε αυτο εξαρταται απο τι θεση θα εχουν τα ατομα που θα προσληφθουν σε σχεση με την δικη μας θεση.

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #177 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 05:56:15 μμ »
αχ nanakimou πολυ σωστο το κινεζικο ρητο,αλλα η ολη κατασταση της χωας μας δεν βοηθα και πολυ στις θετικες σκεψεις,αχγωνομαι γιατι  εχω δηλωσει μονο νομο εβρου λογω του οτι εχω ενα μωρο 7 μηνων, οποτε σε συδυασμο με τις τριτεκνες που προηγουνται μαλλον θελω τυχη για να πετυχω την επιλογη μου, ευχομαι  να διαψευστω οχι μονο για τον εαυτο μου και για την τυχη ολονων μας που κοπιαζουμε για μια θεση στο νηπιαγωγειο.
E, tora eksigitai i apaisiodoksia sou! Eipame ki emeis...! Pantos exeis kali thesi kai o nomos den exei kai poly zitisi. Kali epityxia!
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #178 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:39:45 μμ »
Erotisi ston Kapsalaki: ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η Β ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ;
Kapsalakis:  Όχι... Πιθανόν τέλος της άλλης βδομάδας...
Erotisi: Για τον αριθμό ; Μια υπόθεση;
Kapsalakis: Αν κρίνω από τα κενά, λίγο κάτω από το 1000 για δασκάλους και κοντά στο 700 για νηπιαγωγούς...
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #179 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:45:29 μμ »
Erotisi ston Kapsalaki: ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η Β ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ;
Kapsalakis:  Όχι... Πιθανόν τέλος της άλλης βδομάδας...
Erotisi: Για τον αριθμό ; Μια υπόθεση;
Kapsalakis: Αν κρίνω από τα κενά, λίγο κάτω από το 1000 για δασκάλους και κοντά στο 700 για νηπιαγωγούς...
:)  :)  :)  :)  :)

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #180 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 07:00:42 μμ »
Erotisi ston Kapsalaki: ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η Β ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ;
Kapsalakis:  Όχι... Πιθανόν τέλος της άλλης βδομάδας...
Erotisi: Για τον αριθμό ; Μια υπόθεση;
Kapsalakis: Αν κρίνω από τα κενά, λίγο κάτω από το 1000 για δασκάλους και κοντά στο 700 για νηπιαγωγούς...
:)  :)  :)  :)  :)
Αν θυμάμαι καλά αυτά που έλεγε πέρισυ ο Καψαλάκης γενικά αλλά κ συγκεκριμένα για την θέση μου που τον είχα ρωτήσει για το πότε πιστεύει ότι θα με καλέσουν περίπου δεν πέφτει πολύ έξω οπότε ας ελπίσουμε στα 700 άτομα κ γιατί όχι κ παραπάνω  :D

Αποσυνδεδεμένος Ελεάνθη

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 497
    • Προφίλ
Απ: Β' φαση αναπληρωτων ΠΕ60
« Απάντηση #181 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 07:15:11 μμ »
μιλατε για β φαση  κοντα στο 700?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160429
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 820
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 661
Σύνολο: 671

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.096 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.