*

Αποστολέας Θέμα: Καθυστερηση καταβολης επιδοματων για σεμιναριοΤΠΕ  (Αναγνώστηκε 776 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Maro

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
    • Προφίλ
Καλημερα σε ολες και ολους.Ολοκληρωσα το σεμιναριο τον Απριλιο 2008,πιστοποιηθηκα επιτυχως τον Ιουνιο 2008 και δεν εχω παρει κανενα επιδομα.Διευκρινιζω:η σχολικη μοναδα που ανηκα η Γ΄Αθηνας αλλα, επιμορφωθηκα στην Α΄Αθηνας οπου καταθεσα τα χαρτια για τα επιδοματα και περιμενα. Ενω στην Α΄Αθηνας με βεβαιωναν οτι μπορω να παρω τα επιδοματα μεσω της συγκεκριμενης επιτροπης επιμορφωσης ,αρχες Αυγουστου 2008 με ειδοποιησαν οτι αυτο δεν γινεται,  (πηγα λοιπον πηρα τα χαρτια μου(τους τα εχωσα μεν για την απαραδεκτη σταση τους αλλα το προβλημα δεν λυθηκε).Στη συνεχεια απευθυνθηκα στην Γ΄Αθηνας  απ'οπου μεχρι σημερα δεν εχω δει φως,δεδομενου οτι η συγκεκριμενη επιτροπη επιμορφωσης δεν υφισταται πια(οι εργαζομενοι δεν ηταν τακτικοι υπαλληλοι).Το προβλημα ειναι οτι απο τον Σεπτεμβριο 2008 διοριστηκα μονιμη στην Κρητη κι ετσι δεν εχω το χρονο να ξεμπερδεψω το μιτο της Αριαδνης.Τι κανεις,πως ξεμπερδευεις με δαυτους;   >:(  εχει καποιος καποια ιδεα;
Ευχαριστω εκ των προτερων 

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος maraki28

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 631
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Καθυστερηση καταβολης επιδοματων για σεμιναριοΤΠΕ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 12, 2009, 01:08:02 μμ »
απ οτι γνωρίζω στην αττική κανεις δεν εχει παρει κανενα επιδομα για την περσινή επιμόρφωση κ πιστοποιηση κ κανεις δεν γνωρίζει τιποτα οταν απευθύνονται στους αρμόδιους . σε γνωστή μου εχουν πει πως όταν βγούν θα ειδοποιηθούν τα σχολεια στο οποιο ανηκες περυσι. εγω που ήμουν σε επαρχια περυσι εχω πάρει το επίδομα της επιμόρφωσης το οποιο πήγε επιταγη στον επιμορφωτη στο σχολειο που γινονταν η επιμορφωση οσο για την πιστοποιηση ειχαν πει οτι θα τα παρουμε μεχρι τοα χριστούγεννα γιατι μετα θα επαυε να ισχύει το προγραμμα ομως ακομη στελνουν επιταγες για την πιστοποιηση του 2005 κ με πολυ αργους ρυθμους μαλιστα οποτε καταλαβαίνεις περιμενε .... απλα αν δεν ενδιαφερθεις εσύ να ξέρεις οτι δεν προκειτε να σε ειδοποιησουν  επικρατει μπαχαλο εδω στην αθηνα αδικα κοπος που μας εβαλαν να δωσουμε αριθμο λογαριασμου διευθύνσεισ κ τ λ
μαρακι

Αποσυνδεδεμένος Maro

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
    • Προφίλ
Απ: Καθυστερηση καταβολης επιδοματων για σεμιναριοΤΠΕ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 13, 2009, 07:27:22 μμ »
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Σημερα που πηγα στο γραφειο που ανηκα μου ειπαν να απευθυνθω στη Διευθυνση Δευτεροβαθμιας στο Αιγαλεω,αν και ειμαι Νηπιαγωγος.Δικιο εχεις επικρατει χαος.Θα κανω μια προσπαθεια σε αυτην την κατευθυνση και οτι βγει.Οποτε ερχομαι στην Αθηνα διαρκως τρεχω αλλα αυτες τις διακοπες σκοπευω νατις χαρω γιατι απο τις27 Απριλιου με περιμενουν μεγαλα ζορια στην Κρητη.
Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα σε σενα και σε ολο τον κοσμο.

Αποσυνδεδεμένος gspiropoylos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Όταν μεγαλώσω θα γίνω νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Απ: Καθυστερηση καταβολης επιδοματων για σεμιναριοΤΠΕ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 13, 2009, 07:40:44 μμ »
Την παρασκευή 10/4 συνάδελφοι στην Α΄Αθήνας  ειδοποιήθηκαν από το επιμορφωτικό κέντρο στο οποίο επιμορφώθηκαν στο διάστημα Μάιος-Ιούνιος 2008, να παραλάβουν την πρώτη επιταγή.
Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος psych@ra

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Καθυστερηση καταβολης επιδοματων για σεμιναριοΤΠΕ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 13, 2009, 08:45:25 μμ »
Ένας γνωστός μου σε ανάλογη επιτροπή έλαβε τα χρήματα την προηγούμενη εβδομάδα.
Έχουν ορίσει επιτροπή (3μελής) η οποία αναλαμβάνει όσους πιστοποιήθηκαν το 2002-2006 και όσους πιστοποιήθηκαν το 2009.
Αν δεν κάνω λάθος τα σχολεία - ΚΣΕ θα ειδοποιήσουν τους δικαιούχους για να παραλάβουν την επιταγή τους.
Περισσότερα σε αυτό το θέμα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160432
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 820
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 528
Σύνολο: 542

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.387 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.