*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1248896 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Απορώ που ακόμη μερικοί δεν έχουν καταλάβει ότι εδώ, στο συγκεκριμένο νήμα, που αφορά σ' ένα όντως πολύ σοβαρό θέμα, αυτό της δικαίωσης και του διορισμού των επιτυχόντων του γραπτού ΑΣΕΠ, οι άμεσα ενδιαφερόμενοι γράφουν μόνο ό,τι θέλουν να γραφεί και να φανεί δημοσίως, καθώς υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να επικοινωνήσουν οι ίδιοι μεταξύ τους και να πουν πιο συγκεκριμένα πράγματα!
Επομένως, δεν τίθεται κανένα θέμα ανευθυνότητάς τους, από τη στιγμή ειδικά που έχουν επιλέξει να μην κοινοποιούν εδώ πιο "απτά" πράγματα, το αντίθετο μάλιστα! Αν τώρα αυτό δεν αρκεί για να πεισθούν κάποιοι, προφανώς δε γίνεται να έχουν όλοι την ίδια οπτική για τα γεγονότα (ακόμη και για τα οφθαλμοφανή).

Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

fileprovider

  • Επισκέπτης
Η πρόβλεψη για μεταθέσεις των μόνιμων που θα έχουν βγει έως τον Μάρτιο (που αναφέρεται στο μήνυμα  που παρέθεσα) αφορούν τους συναδέλφουςπου δεν έχουν ακόμα διοριστεί...

Αλλά εγώ δεν είμαι πιθανόν φιλόλογος και μάλλον δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω. Θα ρωτήσω κάποιον εύκαιρο ο οποίος κατανοεί πλήρως τι διαβάζει.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 07:07:08 μμ από linkprovider »

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2944
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Θα 'θελα να τονίσω ότι το μέλος linkprovider είν' άσχετο με την υπόθεσή μας και λειτουργεί κακόβουλα. Ουδεμιά πληροφορία δημοσίως, εξάλλου τα γνωρίζετε όλοι κι απ' τα ιδιωτικά μηνύματα, και να 'στε σίγουροι 100% πως το υπουργείο λειτουργεί τα πράγματα ως πρέπει κι ολόσωστα κι οι κατηγόριες κι ύβρεις του linkprovider στο πρόσωπο του υπουργού χρησιμοποιώντας απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς το μόνο που φανερώνουν είναι την ακαταλληλότητα του εν λόγω ως εκπαιδευτικού. ;)

fileprovider

  • Επισκέπτης
Θα 'θελα να τονίσω ότι το μέλος linkprovider είν' άσχετο με την υπόθεσή μας και λειτουργεί κακόβουλα. Ουδεμιά πληροφορία δημοσίως, εξάλλου τα γνωρίζετε όλοι κι απ' τα ιδιωτικά μηνύματα, και να 'στε σίγουροι 100% πως το υπουργείο λειτουργεί τα πράγματα ως πρέπει κι ολόσωστα κι οι κατηγόριες κι ύβρεις του linkprovider στο πρόσωπο του υπουργού χρησιμοποιώντας απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς το μόνο που φανερώνουν είναι την ακαταλληλότητα του εν λόγω ως εκπαιδευτικού. ;)

Εντελώς φιλικά. Κοίτα να είσαι εσύ σωστός και κατάλληλος. Έχετε κάθε δικαίωμα να τα λέτε ιδιωτικά. Τα δημόσια δέχονται κριτική. Μάθε να δέχεσαι κριτική. Θα σου χρειαστεί. Όπως και ο κάθε εκπαιδευτικός ως πολίτης έχει δικαίωμα να κρίνει τον υπουργό μιας και πληρώνεται και από αυτόν. Το απαξιωτικό που λες είναι το Κωτσος. Το Κωτσος χρησιμοποιείται ιδίως στη Θεσσαλία ως χαϊδευτικό του Κωνσταντίνου. Όσο για όσα έχω προσάψει στον υπουργό έχω πει τι γιατί. Δόξα τω θεώ ο άνθρωπος είναι επικοινωνιακός. Μπορεί κάλλιστα να υπερασπιστεί τον εαυτό του αν καποιος τον αδικεί
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 07:41:30 μμ από linkprovider »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Stelios

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3298
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αν σε ενα εκπαιδευτικό φόρουμ που το διαβάζουν εκατοντάδες άτομα γράφει ο καθένας με σιγουριά δημόσια για ημερομηνίες  (για τόσο σοβαρά θέματα  υπηρεσιακών μεταβολών) και μαλιστα επιμένει χωρίς να το στηρίζει τότε θεωρώ πως πιθανόν ηθελημένα ή άθελα του αδιαφορεί αν με αυτή του την πράξη ωθεί κόσμο στο να πάρει λάθος αποφάσεις . Πόσο μάλλον όταν σου επισημενεται ότι μην είσαι και τόσο σίγουρος. Το θέμα μου δεν είναι ο Λέων. Είναι να καταλαβουμε όλοι μας ότι ο δημόσιος λόγος για τόσο σοβαρά θέματα είναι πράξη υπευθυνότητας. Όλοι μπορεί να έχουμε μια προσωπική εκτίμηση για το οτιδήποτε. Το να την λέμε δημόσια και με πεποίθηση ότι αυτή είναι και πάει και τελείωσε τότε δεν προσφέρουμε καλές υπηρεσίες. Γνώμη μου πάντα έτσι.
Όψιμο το ενδιαφέρον σου για το παρόν θέμα.
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ποια λάθος απόφαση θα πάρει κάποιος από τους αναγραφόμενους στους υπό διορισμό λόγω αμετάκλητης δικαστικής απόφασης του πρόσφατου νόμου αν κάποιος λέει ή εύχεται για μια ημερομηνία.
Είδες τελικά που είχα δίκιο που σου έγραφα μην το συνεχίζεις; Μαζί με τα ξερά πυρπολείς και τα χλωρά.
Ήθελες να την πεις σε κάποια μέλη που είπαν για τέλη Μαρτίου και κάπου αναφέρεις και ποιος φταίει πραγματικά για όλη αυτή την φαρσοκωμωδία: η πολιτική ηγεσία του Υπουργείου Παιδείας είναι υπεύθυνη για τον μη διορισμό των εχόντων αμετάκλητες δικαστικές αποφάσεις.
Όλα τα άλλα είναι για λαϊκή κατανάλωση στο φόρουμ.

ΥΓ έχω κι εγώ λίστα από την άνοιξη του 2015 με μηνύματα μελών που έλεγαν, με πρόθεση ή χωρίς, πολλά επί του θέματος. Αυτούς τι πρέπει να τους κάνουμε ως φόρουμ;
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 07:36:36 μμ από Stelios »

fileprovider

  • Επισκέπτης
Όψιμο το ενδιαφέρον σου για το παρόν θέμα.
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ποια λάθος απόφαση θα πάρει κάποιος από τους αναγραφόμενους στους υπό διορισμό λόγω αμετάκλητης δικαστικής απόφασης του πρόσφατου νόμου αν κάποιος λέει ή εύχεται για μια ημερομηνία.
Είδες τελικά που είχα δίκιο που σου έγραφα μην το συνεχίζεις; Μαζί με τα χλωρά πυρπολείς και τα ξερά.
Ήθελες να την πεις σε κάποια μέλη που είπαν για τέλη Μαρτίου και κάπου αναφέρεις και ποιος φταίει πραγματικά για όλη αυτή την φαρσοκωμωδία: η πολιτική ηγεσία του Υπουργείου Παιδείας είναι υπεύθυνη για τον μη διορισμό των εχόντων αμετάκλητες δικαστικές αποφάσεις.
Όλα τα άλλα είναι για λαϊκή κατανάλωση στο φόρουμ.

ΥΓ έχω κι εγώ λίστα από την άνοιξη του 2015 με μηνύματα μελών που έλεγαν, με πρόθεση ή χωρίς, πολλά επί του θέματος. Αυτούς τι πρέπει να τους κάνουμε ως φόρουμ;


Στέλιο θέλω να μου απαντήσεις στο εξής. Έστω ότι είμαι δικαστικά δικαιωθεντας και μπαίνω και διαβάζω με σιγουριά κάποιον να μιλά για Μάρτιο ότι είναι τελειωμένη υπόθεση. Υπονοεί αν δεν κάνω λάθος  ότι είναι  και σίγουρος  δείχνοντας  ότι ξέρει εκ των εσω. Και έστω ότι εργάζονται  στον ιδιωτικό τομέα και παραιτούμαι. Με έχει πάρει στο λαιμό του και ή όχι; Υποθετικό σενάριο και τραβηγμένο απλά με ρωτάς και απαντάω.

Πρόσεξε γιατί θα κατηγορηθείς και εσύ για απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς προς τον υπουργό   ;D Σε σημείο μάλιστα που κάποιοι εμφανίζονται ως αυτοκλητοι υπερασπιστές του!

Το όψιμο ενδιαφέρον ξεκίνησε από το εν λόγω μέλος είναι η αλήθεια. Μιλούσε με σιγουριά για τα πάντα και με απαξιωτικό ύφος πριν λίγο καιρό κάνοντας επίθεση σε πολλούς.

Πάμε τώρα στα σοβαρά για το ΥΓ. Αν δεν προσβάλει και αν δεν κάνει προσωπικές επιθέσεις εγώ δεν θα έκανα τίποτα.  Θα τους άφηνα να διαψεύδονται και όταν θα έφτανε η ώρα τα τους έλεγα τι έλεγες τότε....
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 07:44:49 μμ από linkprovider »

Αποσυνδεδεμένος Stelios

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3298
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Να συμφωνήσω, αν και δεν συμφωνώ με την επιμονή, όπως έχω πει δεκάδες φορές, δεν αποφασίζεις από πληροφορίες ανώνυμων χρηστών σε φόρουμ. Ενημερώνεσαι από τον δικηγόρο σου και από την αρμόδια διεύθυνση/γραφείο του Υπουργείου που θα σε διορίσει.

Ως φόρουμ θεωρώ ότι η "ζημιά" του "ΥΓ" είναι απείρως μεγαλύτερη από αυτήν της ακριβούς ημερομηνίας έκδοσης της Υπουργικής Απόφασης - Πρόσκλησης.

Ξαναλέω: μοναδική υπεύθυνη για την φαρσοκωμωδία του νόμου διορισμού των αμετακλήτως δικαιωθέντων και της εν γένει καθυστέρησης είναι η ηγεσία του Υπουργείου Παιδείας.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 07:52:27 μμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος kpet

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
Μιλαμε για το ιδιο υπουργειο που δεν γνωριζε οτι ο ΑΣΕΠ δεν μπορει να τρεξει την διαδικασια της προκυρηξης για την Γενικη αγωγη η για το υπουργειο που ελεγε στα Δικαστηρια οτι ο διορισμος των Ασεπιτων πληττει το δημοσιο συμφερον και ως εκ τουτου δεν πρεπει να γινουν (εεε Λεοντα ? )!!!
Τωρα αν νομιζουν καποιοι μιλωντας γλυκα θα κανουν το υπουργειο να τρεξει διορισμους νομιζω αυταπατωνται ...το σεναριο διορισμου των Ασεπιτων  το Μαρτιο η ακομη και τον Απριλιο το θεωρω απιθανο...λογω ιστορικου ...εκτιμω διατηρωντας το δικαιωμα στο λαθος... οτι απο Σεπτεβρη και μετα θα υπαρξουν εξελιξεις...Βεβαιως κοντος ψαλμος... 8)


Θα 'θελα να τονίσω ότι το μέλος linkprovider είν' άσχετο με την υπόθεσή μας και λειτουργεί κακόβουλα. Ουδεμιά πληροφορία δημοσίως, εξάλλου τα γνωρίζετε όλοι κι απ' τα ιδιωτικά μηνύματα, και να 'στε σίγουροι 100% πως το υπουργείο λειτουργεί τα πράγματα ως πρέπει κι ολόσωστα κι οι κατηγόριες κι ύβρεις του linkprovider στο πρόσωπο του υπουργού χρησιμοποιώντας απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς το μόνο που φανερώνουν είναι την ακαταλληλότητα του εν λόγω ως εκπαιδευτικού. ;)

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2944
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Το ιστορικό της υπόθεσης είναι μεγάλο. Με πολλές λεπτομέρειες. Δεν έχει νόημα να το πιάσουμε τώρα εδώ γιατί είναι πολλά (γνωστά κι άγνωστα) που θα πρέπει να ειπωθούν. Τώρα όσον αφορά την πρόοδο των διορισμών όσοι ενδιαφερόμενοι γνωρίζουν. Όποιος θέλει να μάθει ημπορεί να μου στείλει πριβέ μηνυμάτιον. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 08:05:50 μμ από Leon21 »

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μιλαμε για το ιδιο υπουργειο που δεν γνωριζε οτι ο ΑΣΕΠ δεν μπορει να τρεξει την διαδικασια της προκυρηξης για την Γενικη αγωγη η για το υπουργειο που ελεγε στα Δικαστηρια οτι ο διορισμος των Ασεπιτων πληττει το δημοσιο συμφερον και ως εκ τουτου δεν πρεπει να γινουν (εεε Λεοντα ? )!!!
Τωρα αν νομιζουν καποιοι μιλωντας γλυκα θα κανουν το υπουργειο να τρεξει διορισμους νομιζω αυταπατωνται ...το σεναριο διορισμου των Ασεπιτων  το Μαρτιο η ακομη και τον Απριλιο το θεωρω απιθανο...λογω ιστορικου ...εκτιμω διατηρωντας το δικαιωμα στο λαθος... οτι απο Σεπτεβρη και μετα θα υπαρξουν εξελιξεις...Βεβαιως κοντος ψαλμος... 8)
Όχι.

Αποσυνδεδεμένος αΣεΠ_ΧάΝΤεΡ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 284
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ

Στέλιο θέλω να μου απαντήσεις στο εξής. Έστω ότι είμαι δικαστικά δικαιωθεντας και μπαίνω και διαβάζω με σιγουριά κάποιον να μιλά για Μάρτιο ότι είναι τελειωμένη υπόθεση. Υπονοεί αν δεν κάνω λάθος  ότι είναι  και σίγουρος  δείχνοντας  ότι ξέρει εκ των εσω. Και έστω ότι εργάζονται  στον ιδιωτικό τομέα και παραιτούμαι. Με έχει πάρει στο λαιμό του και ή όχι; Υποθετικό σενάριο και τραβηγμένο απλά με ρωτάς και απαντάω.

Πρόσεξε γιατί θα κατηγορηθείς και εσύ για απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς προς τον υπουργό   ;D

Το όψιμο ενδιαφέρον ξεκίνησε από το εν λόγω μέλος είναι η αλήθεια. Μιλούσε με σιγουριά για τα πάντα και με απαξιωτικό ύφος πριν λίγο καιρό κάνοντας επίθεση σε πολλούς.

Πάμε τώρα στα σοβαρά για το ΥΓ. Αν δεν προσβάλει και αν δεν κάνει προσωπικές επιθέσεις εγώ δεν θα έκανα τίποτα.  Θα τους άφηνα να διαψεύδονται και όταν θα έφτανε η ώρα τα τους έλεγα τι έλεγες τότε....

Πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι τι ζήτημα έχει προκύψει. Συνάδελφε τι δεν καταλαβαίνεις; Γυρίζεις σαν σβούρα γύρω από ένα θέμα που δεν υφίσταται. Έχεις αφρίσει που όλα εξελίσσονται απολύτως φυσιολογικά πάνω σε ένα θέμα που μάλλον θα έδινες τα πάντα να μην εξελιχθούν. Δεν σου προκαλεί εντύπωση το γεγονός ότι το τελευταίο διάστημα γράφονται λίγα στο φόρουμ; Θέλει πολύ μυαλό να καταλάβεις το γιατί; Πραγματικά οφείλει το Υπουργείο να συμμορφωθεί σε δικαστικές αποφάσεις με καταληκτικές ημερομηνίες. Αυτό επιλέγει την στάση που θα κρατήσει. Ωστόσο, είναι εξαιρετικά σημαντικό ότι όλα εξελίσσονται φυσιολογικά και γίνονται σεβαστές αποφάσεις από αυτό.

Μιλάμε για ένα σύστημα που οι προηγούμενες ηγεσίες διέλυσαν με τα αλλεπάλληλα ρουσφέτια που έκαναν και τα παράθυρα που άνοιγαν για να βολεύουν κάποιους εκλεκτούς τους. Κάνε λίγο υπομονή γιατί βλέπω ότι δεν κρατιέσαι... Μην ανησυχείς. Όποιος προσέφυγε κατόπιν υποδείξεών μας βγήκε δικαιωμένος. Από την στιγμή που άνοιξα το θέμα έχω ενημερώσει προσωπικά δεκάδες άτομα που σύντομα διορίζονται. Όσοι ακολούθησαν την δική σου στάση κλαίνε πάνω από το χυμένο γάλα. Αναγνωρίζω την ανησυχία σου γι' αυτούς που παραιτήθηκαν για να διοριστούν τον Μάρτιο στην δημόσια εκπαίδευση (τι καλός, πονόψυχος και ευαίσθητος! :'(). Καλώς έπραξαν και σύντομα θα καταλάβουν ότι για άλλη μια φορά ακολούθησαν τον σωστό δρόμο. Κατά τα άλλα περίμενε λίγο και θα πάρεις την απάντηση που τόσο επιθυμείς... Βέβαια, όπως είπαμε οι πληροφορίες πλέον που θα αντλείς από εδώ μέσα θα είναι λιγοστές και απολύτως ελεγχόμενες... Καλό τριήμερο!

Αποσυνδεδεμένος αΣεΠ_ΧάΝΤεΡ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 284
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μιλαμε για το ιδιο υπουργειο που δεν γνωριζε οτι ο ΑΣΕΠ δεν μπορει να τρεξει την διαδικασια της προκυρηξης για την Γενικη αγωγη η για το υπουργειο που ελεγε στα Δικαστηρια οτι ο διορισμος των Ασεπιτων πληττει το δημοσιο συμφερον και ως εκ τουτου δεν πρεπει να γινουν (εεε Λεοντα ? )!!!
Τωρα αν νομιζουν καποιοι μιλωντας γλυκα θα κανουν το υπουργειο να τρεξει διορισμους νομιζω αυταπατωνται ...το σεναριο διορισμου των Ασεπιτων  το Μαρτιο η ακομη και τον Απριλιο το θεωρω απιθανο...λογω ιστορικου ...εκτιμω διατηρωντας το δικαιωμα στο λαθος... οτι απο Σεπτεβρη και μετα θα υπαρξουν εξελιξεις...Βεβαιως κοντος ψαλμος... 8)


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

fileprovider

  • Επισκέπτης
Πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι τι ζήτημα έχει προκύψει. Συνάδελφε τι δεν καταλαβαίνεις; Γυρίζεις σαν σβούρα γύρω από ένα θέμα που δεν υφίσταται. Έχεις αφρίσει που όλα εξελίσσονται απολύτως φυσιολογικά πάνω σε ένα θέμα που μάλλον θα έδινες τα πάντα να μην εξελιχθούν. Δεν σου προκαλεί εντύπωση το γεγονός ότι το τελευταίο διάστημα γράφονται λίγα στο φόρουμ; Θέλει πολύ μυαλό να καταλάβεις το γιατί; Πραγματικά οφείλει το Υπουργείο να συμμορφωθεί σε δικαστικές αποφάσεις με καταληκτικές ημερομηνίες. Αυτό επιλέγει την στάση που θα κρατήσει. Ωστόσο, είναι εξαιρετικά σημαντικό ότι όλα εξελίσσονται φυσιολογικά και γίνονται σεβαστές αποφάσεις από αυτό.

Μιλάμε για ένα σύστημα που οι προηγούμενες ηγεσίες διέλυσαν με τα αλλεπάλληλα ρουσφέτια που έκαναν και τα παράθυρα που άνοιγαν για να βολεύουν κάποιους εκλεκτούς τους. Κάνε λίγο υπομονή γιατί βλέπω ότι δεν κρατιέσαι... Μην ανησυχείς. Όποιος προσέφυγε κατόπιν υποδείξεών μας βγήκε δικαιωμένος. Από την στιγμή που άνοιξα το θέμα έχω ενημερώσει προσωπικά δεκάδες άτομα που σύντομα διορίζονται. Όσοι ακολούθησαν την δική σου στάση κλαίνε πάνω από το χυμένο γάλα. Αναγνωρίζω την ανησυχία σου γι' αυτούς που παραιτήθηκαν για να διοριστούν τον Μάρτιο στην δημόσια εκπαίδευση (τι καλός, πονόψυχος και ευαίσθητος! :'(). Καλώς έπραξαν και σύντομα θα καταλάβουν ότι για άλλη μια φορά ακολούθησαν τον σωστό δρόμο. Κατά τα άλλα περίμενε λίγο και θα πάρεις την απάντηση που τόσο επιθυμείς... Βέβαια, όπως είπαμε οι πληροφορίες πλέον που θα αντλείς από εδώ μέσα θα είναι λιγοστές και απολύτως ελεγχόμενες... Καλό τριήμερο!

Πολλές υποθέσεις = Καμία βεβαιότητα
Καλό τριήμερο! Καλό διορισμό!
Καλώς να με βρεις από κοντά ως ΗΔΗ μόνιμο συνάδελφο. Είναι που με διαβάζετε και με καταλαβαίνετε τι γράφω!

ΥΓ. Στέλιο άστο. Εχεις δίκιο. Φεύγω τρέχοντας από το νήμα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2019, 08:29:39 μμ από linkprovider »

fileprovider

  • Επισκέπτης

ΥΓ έχω κι εγώ λίστα από την άνοιξη του 2015 με μηνύματα μελών που έλεγαν, με πρόθεση ή χωρίς, πολλά επί του θέματος. Αυτούς τι πρέπει να τους κάνουμε ως φόρουμ;

Συγγνώμη για την επαναφορά αλλά αν κάποιοι συνεχίσουν να κατηγορούν αβασιμα υπονοωντας πράγματα που δεν ισχύουν και συνεχίσουν να κάνουν χρήση ιδιωτικών μηνυμάτων που αποτελεί παραβίαση προσωπικών δεδομένων για οποιονδήποτε τότε να είναι σίγουροι ότι του θέματος θα επιληφθει η Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Ήδη έχω κάνει σχετική ερώτηση και επιφυλλασομαι του δικαιώματος μου να προβω σε όλες τις νόμιμες ενέργειες άρσης απορρήτου με σκοπό την τυχόν περαιτέρω προώθηση των υποθέσεων στην ελληνική δικαιοσύνη.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 08, 2019, 12:44:57 μμ από linkprovider »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160628
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 847
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 353
Σύνολο: 363

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.059 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.