*

Αποστολέας Θέμα: Αποσπάσεις 2013  (Αναγνώστηκε 1783749 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος napi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 651
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3612 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:27:09 μμ »
Αχ Ρωξανη εσενα περιμενα γιατι τα των φιλολογων της Αττικης τα ξερεις καλα!!!!!μηπως θυμασαι ποσους πηραν περσι στην αττικη συνολο κ.π κ ανευ;
Κ μια πιο γενικη ερωτηση δηλαδη περσι στην  α κ β φαση(ποτε βγηκε η β φαση ;)πηραν γυρω στους 600 κ.π,οποτε μιλαμε για περιπου ιδιο νουμερο με περσι;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:03:54 »

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3613 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:28:28 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.

Αποσυνδεδεμένος mg_eagle

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3614 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:30:11 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.

συγυγοι ενστολων, δικαστικων, μελων ΔΕΠ, μελη ΟΤΑ.. και οκ, αυτοι με σοβαρα προβληματα υγιειας, εννοειται.

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3615 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:31:06 μμ »
και φυσικα ο ανθρωπος καλα εκανε και πηρε,απλα οσοι περιμενουν απο πισω πρεπει να ξερουν.ολοι δικαιουνται να ειναι στον τοπο τους.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:03:54 »

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3616 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:36:18 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.

συγυγοι ενστολων, δικαστικων, μελων ΔΕΠ, μελη ΟΤΑ.. και οκ, αυτοι με σοβαρα προβληματα υγιειας, εννοειται.
kαι ολοι αυτοι περυσι ηταν 290 ενω φετος 680;επιτρεψτε μου ενα μικρο προβληματισμο.

Αποσυνδεδεμένος mg_eagle

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3617 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:39:33 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.

συγυγοι ενστολων, δικαστικων, μελων ΔΕΠ, μελη ΟΤΑ.. και οκ, αυτοι με σοβαρα προβληματα υγιειας, εννοειται.
kαι ολοι αυτοι περυσι ηταν 290 ενω φετος 680;επιτρεψτε μου ενα μικρο προβληματισμο.

χωρις να ξερω ακριβες νουμερο για περυσι, 280 ηταν με την πρωτη φαση αποσπασεων???? γιατι και γω κατα προτεραιοτητα ειμαι και πηρα με τη δευτερη φαση περυσι.. καθως και αλλες γνωστες μου..

Αποσυνδεδεμένος Siobaras

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1041
  • Φύλο: Άντρας
  • 1.d4!
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3618 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:41:58 μμ »
Κάποιος που έχει τέκνο με πρόβλημα υγείας, ανήκει στις κ.π. ή απλά παίρνει μόρια στις κανονικές;
Και τότε η νύχτα... παίρνει διάσταση...

Αποσυνδεδεμένος inside

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3619 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:42:11 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.
Κατά προτεραιότητα: Σύζυγοι ενστόλων, σύζυγοι μελών ΔΕΠ, σύζυγοι δικαστικών, αιρετοί ΟΤΑ.
Ειδικές κατηγορίες: ασθένεις του ΠΔ50/96, αρθ. 13 και πολύτεκνοι.
Σε αυτές τις αποφάσεις δεν υπάρχει μοριοδότηση και γίνονται κατά κανόνα ανεξαρτήτως κενών.
Αύριο μουσικά και καλλιτεχνικά και ΠΥΣΔΕ-ΠΥΣΔΕ.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:47:57 μμ από inside »

Αποσυνδεδεμένος greedo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3580
  • Φύλο: Άντρας
  • Han shot first...
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3620 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:46:22 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.
Κατά προτεραιότητα: Σύζυγοι ενστόλων, σύζυγοι μελών ΔΕΠ, σύζυγοι δικαστικών, αιρετοί ΟΤΑ.
Ειδικές κατηγορίες: ασθένεις του ΠΔ50/96, αρθ. 13 και πολύτεκνοι.
Αύριο μουσικά και καλλιτεχνικά και ΠΥΣΔΕ-ΠΥΣΔΕ.
Και από Δευτέρα τοποθέτηση όλων με ανακατανομή των ήδη προσωρινά τοποθετηθέντων σε λειτουργικά κενά;
  

Αποσυνδεδεμένος Rwxanh

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1501
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση -ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3621 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:48:04 μμ »
Αχ Ρωξανη εσενα περιμενα γιατι τα των φιλολογων της Αττικης τα ξερεις καλα!!!!!μηπως θυμασαι ποσους πηραν περσι στην αττικη συνολο κ.π κ ανευ;
Κ μια πιο γενικη ερωτηση δηλαδη περσι στην  α κ β φαση(ποτε βγηκε η β φαση ;)πηραν γυρω στους 600 κ.π,οποτε μιλαμε για περιπου ιδιο νουμερο με περσι;

Δυστυχώς από εδώ που είμαι δεν μπορώ να τα δω τα περσινά, αλλά οι κπ και στις δύο φάσεις , η 1η έγινε 3.8 και η άλλη 31.8 νομίζω,  είναι στα ίδια επίπεδα. Αυτό με κάνει να πιστεύω ότι θα υπάρξει μια μεγάλη φάση για όλους. Και προσωπική εκτίμηση είναι ότι οι αποσπάσεις σσ φιλολόγους στην αττική θα είναι ελαφρά μειωμένες σε σχέση με πέρυσι, δεδομένου και της αύξησης ωραρίουαλλά και των μεγάλων τμημάτων στα αστικά κέντρα.
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου...

Αποσυνδεδεμένος Loggin

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 128
  • Δε λατρεύω τίποτα. Οζμπόντεν πια;
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3622 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:48:34 μμ »
Τι γίνεται βρε παιδιά; Πέρυσι πήραν απόσπαση κατά προτεραιότητα 6 άτομα Πληροφορικής και φέτος 60!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι έγινε φέτος;;;;
μήπως λόγω των μετατάξεων σε Α/θμια προέκυψαν κενά στη Β/θμια;

Τελικά 6 άτομα πέρυσι στην Ά φάση και 39 στη Β = 45.
Οζμπόντεν πια;

Αποσυνδεδεμένος psm

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3623 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:48:47 μμ »
τελικα αυριο ειναι και απο ΠΥΣΔΕ - ΠΥΣΔΕ;

Αποσυνδεδεμένος napi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 651
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3624 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:55:36 μμ »
Θυμαται κανεις ποσους  κ.π πηραν περυσι α κ β φαση συνολικα; Μονο κ.π!
Ρωξανη σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!!

Αποσυνδεδεμένος mbit

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 136
    • Προφίλ
Απ: Αποσπάσεις 2013
« Απάντηση #3625 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 10:56:54 μμ »
παντως ειναι ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ στο ποιοι ειναι οι κ.π.Ειδα και εγω πολυ γνωστο μου,χωρις κανενα προβλημα  που περυσι πηρε αποσπαση λογω μοριων,φετος να ειναι στις κ.π.Προβλημα σιγουρα δεν υπαρχει.Διευκρινιστε λοιπον τον ορο κατα προτεραιοτητα.
Κατά προτεραιότητα: Σύζυγοι ενστόλων, σύζυγοι μελών ΔΕΠ, σύζυγοι δικαστικών, αιρετοί ΟΤΑ.
Ειδικές κατηγορίες: ασθένεις του ΠΔ50/96, αρθ. 13 και πολύτεκνοι.
Σε αυτές τις αποφάσεις δεν υπάρχει μοριοδότηση και γίνονται κατά κανόνα ανεξαρτήτως κενών.
Αύριο μουσικά και καλλιτεχνικά και ΠΥΣΔΕ-ΠΥΣΔΕ.

Ενημερωτικά να σας πω το εξής , χωρίς να γνωρίζω πολλά. Στις αποσπάσεις κατά προτεραιότητα ,όπως τιτλοφορούνται ,  που βγήκαν απόψε, υπάρχουν ονόματα και συζύγων ενστόλων αλλά και συναδέλφων που έχουν θέματα υγείας.Είναι άτομα που γνωρίζω . Υποθέτω  απλώς οτι όλες αυτές τις κατηγορίες τις ονόμασαν "ΚΠ'

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160242
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 830
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 618
Σύνολο: 635

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.071 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.